بهروز شعیبی کارگردان «روایت ناتمام»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
بهروز شعیبی کارگردان «روایت ناتمام»

بهروز شعیبی کارگردان «روایت ناتمام»

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
ایسنا نوشت: سریالی با موضوع اقتصاد مقاومتی به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سعید پروینی و سیدمرتضی فاطمی تولید خواهد شد.

سیمای مرکز استان‌ها که در تدارک ساخت چندین سریال جدید با حضور کارگردانان شناخته شده سینما و تلویزیون است، به‌تازگی خبر ساخت سریال «روایت ناتمام» به کارگردانی بهروز شعیبی را اعلام کرده است.

بهروز شعیبی پس از سریال «پرده‌نشین» در تلویزیون، این روزها در تدارک ساخت سریال «روایت ناتمام» است که متن آن به‌تازگی به اتمام رسیده است. سیدعباس فاطمی، رییس مرکز سیمای استان‌ها از تصویب سریال پوران درخشنده برای ساخت در مرکز سیمای استان‌ها خبر داد.

او درباره جزئیات «روایت ناتمام» به کارگردانی بهروز شعیبی گفت: «این سریال که متن آن به اتمام رسیده است، در حال حاضر مشکل اسپانسر دارد و با توجه به اینکه باید حتما ۵۰ درصد بودجه سریال‌ها از نهادهای بیرونی و استان‌ها تامین شود، هنوز این اتفاق نیفتاده است. این مجموعه حدود ۳۰ قسمت با موضوع اقتصاد مقاومتی است و نگاهی تاریخی به ۱۳۰ سال قبل دارد. همچنین قحطی‌های ۱۰۰ سال قبل و بیکاری‌ها را که ایشان مدیریت کردند، از تحریم خرید کالای خارجی و تبلیغ کالای ایرانی تا موارد دیگر قصه این سریال خواهد بود. این سریال قرار است به تهیه‌کنندگی سعید پروینی و سید مرتضی فاطمی تولید شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جشن تولد ملکه انگلیس به روایت طنازان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نطنز توانسته است هنرمندان زیادی را به این عرصه معرفی کند؛ هنرمندانی که طنز همراه با تامل را برای مخاطبان خود به همراه می‌آورند.

جان تازه موسیقایی در کالبد تبلیغات سینمایی/پیوست‌هایی که می‌مانند

مهرمهر2 روز قبل
بهره‌گیری از ظرفیت موسیقی در راستای تولید موزیک ویدئوهایی مستقل از فیلم‌های سینمایی، در چندسال اخیر به صورت ویژه در دستور کار سینماگران قرار گرفته و از این منظر جریانی نو، متفاوت و تأثیرگذار را به‌وجود آورده است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴آنچه در نماهنگ فیلم «شبی که ماه کامل شد» به مخاطبان این فیلم سینمایی ارائه شده است، دقیقا همان هدفی را محقق می‌کند که گویی از پیش برای آن طراحی و برنامه‌ریزی شده بود. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. حواشی این حوزه طی سال‌های اخیر برخی از تهیه‌کنندگان و خوانندگان موسیقی را در چالشی با اصحاب سینما قرار داد که برخی تبادلات اقتصادی پنهان و مافیاگونه مهمترین دستاورد این چالش‌ها بوده است.

دود شدن ارز دولتی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
این روز‌ها جای کالا‌های اساسی در فهرست ارز دولتی هر روز تنگ‌تر می‌شود جای دخانیات انگار در این فهرست قرص و محکم استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این روز‌ها جای کالا‌های اساسی در فهرست ارز دولتی هر روز تنگ‌تر می‌شود جای دخانیات انگار در این فهرست قرص و محکم است.

تهران؛ شهر جهانی هنر شیشه‌گری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تهران، صرفا شهری صنعتی نیست، وجود بیش از ۵۰ کارگاه هنر حکاکی روی شیشه و شیشه‌گری جایگاه ویژه‌ای را به این شهر داده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با ثبت تهران به عنوان شهر جهانی هنر شیشه‌گری، خاستگاه ۴ هزار ساله این هنر به جهان معرفی می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
مرضیه افضلی در ابتدای سخنان خود تاکید کرد: مسئله حجاب یک امر دینی است و در اسلام به عنوان یک فریضه واجب شناخته شده است. افضلی تاکید کرد: تحکیم خانواده از دیگر کارکرد‌های حجاب است. وی ادامه داد: آسیب شناسی می‌تواند مبنای چاره اندیشی مسئولان فرهنگی و نیز خانواده‌ها و حتی خود رسانه‌ها قرار بگیرد. وی در پایان تاکید کرد: حجاب مسئله‌ای انسانی است که همه به آن علاقه دارند، اما امروز متاسفانه تبدیل به یک مسئله سیاسی شده است. حجاب هنجاری فراتر از قوانینمریم خطیب زاده مسئول فضای مجازی بسیج جامعه زنان نیز میهمان تلفنی برنامه «بحث روز» گروه سیاسی رادیو ایران بود.

کشتی در مسیر تحول

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
­آکادمی ملی کشتی، این روز‌ها مراحل پایانی را پشت سر می‌گذاردبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آکادمی ملی کشتی، این روز‌ها مراحل پایانی را پشت سر می‌گذارد.

نظرها

اخبار بیشتر