1. خبری
  2. اجتماعی
فیلمبرداری‌ از تجاوز‌ به دختر دانشجو

فیلمبرداری‌ از تجاوز‌ به دختر دانشجو

خبرگزاری خبر فوری |

حدود یک سال پیش بود که از طریق یکی از همکلاسی هایم در خوابگاه مدرسه با امیر آشنا شدم. به ظاهر پسر معقول و مهربانی به نظر می‌آمد. این اولین باری بود که در طول زندگی ام با جنس مخالف ارتباط برقرار می‌کردم، اختلاف سنی زیادی با هم داشتیم اما برایم مهم نبود، چرا که بودن در کنار او باعث آرامشم می‌شد. اوایل ازطریق دوستم، تلفنی با امیردرارتباط بودم تا این که خودم با خواهش وتمنا و به بهانه اقامت درخوابگاه ونیاز به ارتباط با خانواده توانستم رضایت پدرومادرم را به دست آورم وتلفن همراه تهیه کنم اما این همراه باعث تنهایی ام درسخت‌ترین شرایط زندگی شد. بعد از چند هفته ارتباط تلفنی و چت‌های شبانه از طریق شبکه‌های اجتماعی و رد و بدل کردن عکس‌های شخصی، احساس وابستگی من به امیر بیشتر از هر زمانی شد.

وعده و وعیدهای واهی امیر به همراه احساسات بی حد و اندازه و سادگی من باعث شده بود که در ذهنم از وضعیت موجود برای خود بهشتی بسازم که نظیرش را تا به حال کسی تجربه نکرده است. دیدن هر روز امیر در مسیر مدرسه به این دلبستگی بیش از پیش دامن می‌زد تا این که یک روز پیشنهاد وسوسه انگیزش را مطرح کرد. از من خواست تا خودش مرا به خوابگاه برساند. ابتدا مقاومت کردم اما با اصرار او سوار شدم.

بدون کوچک‌ترین حرف و حاشیه‌ای مرا به خوابگاه رساند. با این برخوردش اعتماد مرا به حدی جلب کرد که بعد از آن روز هر موقع که پیشنهاد همراهی می‌داد بدون معطلی سوار ماشینش می‌شدم و او هم مرا بلافاصله به مقصد می‌رساند. این روند ادامه داشت تا این که در آخرین دیدار احساس کردم امیر به کلی عوض شده، حالت عادی نداشت. سوار ماشین که شدم بویی شبیه الکل فضای ماشین را پر کرده بود. خیلی ترسیده بودم. ازش خواستم ماشین را نگه دارد تا پیاده شوم اما او با بی توجهی به حرف‌های من از شهر خارج شد. سکوت امیر وحشتم را زیادتر کرده بود، انگار دنیا روی سرم خراب شده باشد.

فقط التماس می‌کردم که مرا به خوابگاه برگرداند ولی او بدون توجه به گریه هایم مرا به یک نقطه در حاشیه شهر برد و حادثه تلخی که نباید، اتفاق افتاد و تلخ‌تر از آن گرفتن فیلم از آن بود. وقتی به خودم آمدم متوجه شدم بهشتی که با وجود امیر در فکر و خیالم ساخته بودم با فیلم و عکس هایی که از من گرفته بود بر باد رفته و چقدر زود سقف زندگی شیرین و خیالی که به خاطرش روی همه باورها، اعتقادات و اعتماد خانواده‌ام پا گذاشته بودم فرو ریخت اما این اول ماجرا بود …

در خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب | اخبار حوادث ایران

بعد از آن روز شوم، امیر پرده از نیت اصلی و شیطانی خود برداشت. تازه فهمیدم که من تا به حال طعمه‌ای بودم برای رسیدن او به خواسته‌های نفسانی اش. با درخواستی که داد، مرگ را جلوی چشمانم می‌دیدم. از من خواست که هر وقت تماس می‌گیرد یکی از دوستانم را همراه خود به سر قرار ببرم تا او خواسته‌های شیطانی خود را عملی کند وگرنه تمام فیلم و عکس هایم را در فضای مجازی منتشر می‌کند. از خدا می‌خواستم که همه این اتفاقات کابوسی وحشتناک باشد.

باورم نمی‌شد به این راحتی و با چشمانی بسته خام حرف‌های پسری شدم که تا به حال او را ندیده و هیچ شناختی راجع به او نداشتم. زجرآورتر از همه این اتفاقات زمانی بود که فهمیدم امیر متاهل است و به تازگی ازدواج کرده است. شرایط روحی خیلی بدی داشتم. از یک طرف شکست روحی و عاطفی و بر باد رفتن احساساتم و از طرف دیگر ترس از انتشار فیلم و عکس‌های خصوصی ام توسط امیر در فضای مجازی کاملا سردرگم و مضطربم کرده بود چراکه اگر به خواسته امیر تن می‌دادم گناهی بود نابخشودنی و سرنوشت دیگران مثل خودم تیره و تار می‌شد و اگر هم امتناع می‌کردم آبرو و حیثیت خود و خانواده‌ام بر باد می‌رفت.

پس بهترین راه حل در میان گذاشتن موضوع با مشاور مدرسه بود از این رو با عجله به مشاور مراجعه کردم و کل ماجرا را برایش تعریف کردم. او هم موضوع را با پلیس در میان گذاشت و خیلی زود امیر را دستگیر کردند اما من صرف نظر از به دام افتادن این هوسباز عاشق نما، ماجرای غم انگیز خودم با امیر و بلای شومی را که قصد داشت از طریق قربانی کردن من برای دختران جوان دیگر رقم بزند هیچ گاه فراموش نمی‌کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

بابا خودتون مشکل دارید چرا همه چیو به گوشی و تلگرام ربط میدید قبل از اینا هم امثال شما بوده و هستن

1 هفته قبل

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
رویاهای رحمان در پی قتل یک پیرمرد و پیرزن و با صدور حکم قصاص از بین رفت. وی ادامه داد: مدتی بعد وقتی کارآگاهان پلیسآگاهی به من مشکوک شدند و دستگیر شدم زیر بار قتل نرفتم. چند سالی زندانی شدم اما بعدها با سپردن وثیقه به دادسرا، تا زمان تکمیل تحقیقات به طور موقت از زندان آزاد شدم. متهم اظهار داشت: در این هنگام بود که رای دادگاه درباره من و ۳ همدستم صادر شد که ۳ نفرمان به قصاص نفس محکوم شدیم. روزی که حکم قصاص را به دستم دادند همه آرزوهایم به هم ریخت فکر می‌کردم اگر اعتراف نکنم شاید آزاد شوم ولی دیگر دیر شده بود.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
با تلاش و کوشش دبیر و اعضای شورای حل اختلاف ویژه عشایر اهواز یک اعدامی با عفو و بخشش اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. سال‌ها پیش دو خانواده از دو طایفه در دشت آزادگان به دلیل خصومت شخصی با هم درگیر می‌شوند که در این نزاع یک خانم به قتل می‌رسد. همین مسأله منجر به ایجاد اختلافات و خصومت‌های شدید بعد از قتل بین این دو طایفه می‌شود. با دستگیری فرد متهم به قتل و تشکیل پرونده این نزاع در دادسرای دشت آزادگان و محاکمه او، متهم محکوم به اعدام شده و حکم قصاص وی مورد تأیید دیوان‌ عالی کشور قرار می‌گیرد. با دخالت و وساطت و تلاش‌های دبیر و اعضای شورای حل اختلاف ویژه عشایر و تشکیل چندین نشست بین بزرگان و ریش‌سفیدان طرفین و با حضور معتمدین و مصلحین منطقه، اولیای دم از اجرای حکم قصاص قاتل صرف نظر کردند و قاتل پس از طی مراحل قانونی، آزاد شد و به آغوش خانواده خود بازگشت و این پرونده با صلح و سازش مختومه شد.
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
فرمانده انتظامی استان البرز از بازداشت سارقانی خبر داد که پس از سرقت از یک خانم، وی را با بی‌‎رحمی روی زمین کشانده بودند. از چند روز قبل فیلمی در شبکه‌های مجازی دست به دست شد که نشان می‌داد چند سارق در محله گوهردشت کرج، پس از سرقت کیف یک خانم، با پراید اقدام به فرار کرده که در این حین این خانم کیف خود را رها نکرده و سارقان نیز در کمال بی‌رحمی وی را چندصد متر بر روی زمین می‌کشانند. سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی استان البرز از بازداشت سارقان خبر داد و گفت: این سارقان سه نفر و سابقه‌دار هستند که پس از بازداشت به جرم خود اعتراف کرده و با شاکی پرونده مواجه حضوری شده‌اند. وی ادامه داد: پرونده این متهمان پس از تکمیل تحقیقات، در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
دختر جوان روسی بر اثر ضرب و شتم با چاقو و چکش جان باخت. دختر روسی که نامزدش را به‌خاطر شکستن بینی‌اش بخشیده بود، چند‌ماه بعد بر اثر ضرب و شتم او باچاقو و چکش جان باخت. اولک ‌۲۰ ساله که سابقه بار‌ها خشونت علیه نامزدش را داشت با بخشش نامزدش برای شکستن بینی از بازداشتگاه آزاد شد، اما همانطور که روانشناس‌ها پیش‌بینی می‌کنند خشونت علیه همسر می‌تواند روندی صعودی و مرگبار را طی کند. به گزارش دیلی‌میل، این پیش‌بینی در مورد این دختر و پسر مصداق داشت.
فراروفرارو8 ساعت قبل
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: فردی که با شناسنامه جعلی قصد ازدواج با یک خانم را داشت با اقدام هوشمندانه کارشناسان اداره تشخیص هویت این پلیس دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سعید سلیمیان اظهار داشت: در پی مراجعه مرد جوانی به اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی استان اصفهان به منظور اخذ سؤپیشینه، ماموران متوجه هویت جعلی وی شدند. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: فرد مذکور وقتی متوجه برملا شدن راز خود شد در یک فرصت مناسب اقدام به فرار کرد که بلافاصله کارآگاهان دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند. وی بیان کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات علمی و تخصصی محل سکونت متهم را شناسایی وطی عملیاتی با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند. وی در پایان اظهار داشت: این فرد قصد داشت تا با همین هویت جعلی اقدام به ازدواج کند که با هوشیاری ماموران در انجام عمل متقلبانه خود ناکام ماند.

اخبار بیشتر