1. خبری
  2. اجتماعی

«من انقلابی‌ام» نماهنگی به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن+فیلم

خبرگزاری الف |

به گزارش فارس همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نماهنگ «من انقلابی‌ام» توسط مجموعه فرهنگی سرودستان عرضه شد.

این اثر باصدای امیرحسین کاکازاده، همخوانی محمدحسین بیگی تولید شده که همزمان با یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیم می‌شود.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
فرمانده انتظامی استان البرز از بازداشت سارقانی خبر داد که پس از سرقت از یک خانم، وی را با بی‌‎رحمی روی زمین کشانده بودند. از چند روز قبل فیلمی در شبکه‌های مجازی دست به دست شد که نشان می‌داد چند سارق در محله گوهردشت کرج، پس از سرقت کیف یک خانم، با پراید اقدام به فرار کرده که در این حین این خانم کیف خود را رها نکرده و سارقان نیز در کمال بی‌رحمی وی را چندصد متر بر روی زمین می‌کشانند. سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی استان البرز از بازداشت سارقان خبر داد و گفت: این سارقان سه نفر و سابقه‌دار هستند که پس از بازداشت به جرم خود اعتراف کرده و با شاکی پرونده مواجه حضوری شده‌اند. وی ادامه داد: پرونده این متهمان پس از تکمیل تحقیقات، در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
دختر جوان روسی بر اثر ضرب و شتم با چاقو و چکش جان باخت. دختر روسی که نامزدش را به‌خاطر شکستن بینی‌اش بخشیده بود، چند‌ماه بعد بر اثر ضرب و شتم او باچاقو و چکش جان باخت. اولک ‌۲۰ ساله که سابقه بار‌ها خشونت علیه نامزدش را داشت با بخشش نامزدش برای شکستن بینی از بازداشتگاه آزاد شد، اما همانطور که روانشناس‌ها پیش‌بینی می‌کنند خشونت علیه همسر می‌تواند روندی صعودی و مرگبار را طی کند. به گزارش دیلی‌میل، این پیش‌بینی در مورد این دختر و پسر مصداق داشت.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از کشف یک هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد. سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: در راستای مبارزه با قاچاق و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه‌های ملی، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های اصلی، به ۲ دستگاه وانت نیسان مظنون و آن‌ها را متوقف کردند. وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها، میزان یک هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل و ۴۰۰ لیتر بنزین قاچاق کشف شد، بیان کرد: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. این مقام انتظامی ضمن تاکید بر عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، از هموطنان خواست در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
غلامرضا فقیه از ثبت نایبند به عنوان نخستین پارک ملی دریایی در شورای عالی محیط زیست خبر داد و تصریح کرد: پارک ملی دریایی نایبند عسلویه دارای ویژگی‌های منحصر به‌فرد و زیستگاه انواع پرندگان و جانوران دریایی است. وی، سواحل ماسه‌ای نایبندرا محل تخم‌گذاری لاک پشت‌های دریایی دانست و افزود: این پارک ملی دریایی زیبا دارای جنگل‌های متراکم حرا است که محل مناسبی برای زیست و زادآوری لاک‌پشت، پرندگان مهاجر و آبزی است. غلامرضا فقیه از ممنوع شدن ورود گردشگران به پارک ملی دریایی نایبند عسلویه خبر داد و تصریح کرد: در راستای حفاظت از گونه در خطر انقراض لاک‌پشت دریایی عقابی ورود گردشگران به پارک ملی دریایی نایبند عسلویه ممنوع شد. فقیه تاکید کرد: برای کمک به ایجاد آرامش، مقرر شد، تردد گردشگران به ساحل منطقه سیف، بنود نایبند و اطراف آن ممنوع و محدود شود و مسئول نگهداری آن محیط بانان اداره پارک ملی نایبند تعیین شده است. معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر بیان کرد: ورود گردشگران به پارک ملی دریایی نایبند تا ۳۱ خرداد سال ۱۳۹۸ در راستای حفاظت از گونه در خطر انقراض لاک‌پشت دریایی عقابی ممنوع شده است.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
رییس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: ما باید با التماس نفت‌مان را به دنیا بفروشیم تا نصف درآمد ترکیه که به‌راحتی از گردشگری به‌دست می‌آورد، نصیب‌مان شود. او با اشاره به نقش راهنما در اشتغال‌زایی، گفت: در بعضی از حوزه‌های صنعتی و پتروشیمی باید چندده‌هزار دلار باید خرج کنند تا شغل ایجاد شود اما در گردشگری برای ایجاد شغل به سرمایه اندک نیاز است. متاسفانه غافل شده‌ایم و چسبیده‌ایم به چیزهایی که باید به زحمت از آن‌ها پول درآوریم. خلیل‌آبادی یادآور شد: در دوره پنجم مدیریت شهری به گردشگری و میراث فرهنگی اهمیت ویژه داده شده و شورای شهر در برنامه سوم شهرداری که از سال آینده شروع می‌شود، شهرداری را ملزم کرده لایحه‌ ایجاد سازمان گردشگری را ارائه کند. این عضو شورای شهر تهران به راهنمایان تور توصیه کرد که دانش و انگیزه خود را تقویت کنند و در ادامه گفت: گردشگری رو به پیشرفت است و در سبد خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

اخبار بیشتر