1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. حوادث

عصر امروز جاده چالوس و هراز یکطرفه می‌شود

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با پایان یافتن تعطیلات و بازگشت مسافران عصر امروز جاده چالوس و هراز یکطرفه می‌شود.

آفتاب‌‌نیوز : سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه در جاده چالوس ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲ بامداد فردا سه شنبه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت:: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه در جاده هراز ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲ بامداد فردا از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.

ورود همه کامیون‌ها به جاده هراز ممنوع شدرئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز به جاده هراز ممنوع شد.

وی گفت: آمدوشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر فردا در جاده هراز ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمدوشد همه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز از باند شمال به جنوب محور قائم شهر به سوادکوه ممنوع شد.

در سایت خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

سرهنگ قدمی گفت: آمدوشد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پ