1. خبری
  2. سرگرمی

خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی

خبرگزاری برترین‌ها |

وبسایت تابناک باتو: حتما در ساختمان‌ها یا جاده‌ها یا در شیوه‌های طراحی‌های صنعتی دستگاه‌ها و وسایل مصرفی به خطا‌هایی برخورده‌اید که باعث می‌شوند فکر کنید، زمانی همین خطاها، منجر به بروز حوادثی می‌شوند. ممکن است ده‌ها و صد‌ها نفر متوجه قضیه بشوند و به موقع از آن پرهیز کنند، اما سرانجام شخصی گرفتار این اشتباهات می‌شود.

مثلا همه ما می‌دانیم که باید اقدامی برای باز شدن ایمن در کنسرو‌های تن ماهی انجام بشود. اکثریت ما‌ها با زحمت یا با ترفند‌هایی خودساخته از بروز حادثه تن ماهی برای خودمان پیشگیری کرده‌ایم. اما همین تن ماهی چه حادثه‌هایی که نیافریده است. در اینجا با هم عکس‌هایی از این خطا‌های حادثه‌ساز را با هم مرور می‌کنیم که هم مفرح هستند و هم عبرت‌آور.

خبری: اخبار و سرگرمی روز

خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 4خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 5خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 6خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 7خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 8خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 9خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 10خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 11خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 12خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 13خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 14خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 15خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 16خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 17خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 18خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 19خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 20خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 21خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 22خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 23خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 24خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 25خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 26خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 27خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 28خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 29خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 30خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 31خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 32

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فال روزانه ۰۳/ ۱۲/ ۱۳۹۷

10+
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
ایسناایسنا9 ساعت قبل
در مراسمی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، استاندار و جمعی از مسئولان لرستان کلنگ احداث فاز نخست مجتمع گردشگری کشت و صنعت استان به زمین زده شد. به گزارش ایسنا، سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان در این خصوص گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت ۱۲۸ هکتار و شامل دو بخش پارک جنگلی دهکده سبز و مؤسسه خیریه فجر احداث می‌شود. وی با اشاره به اینکه در مجموع ۴۴۰ میلیارد ریال برای ساخت این مجتمع گردشگری اعتبار درنظر گرفته شده است، افزود: با بهره‌برداری از این مجتمع برای ۱۷۵ نفر شغل ایجاد خواهد شد. قاسمی امکاناتی چون شهربازی، پارک آبی، رستوران، مجتمع‌های ویلایی، دریاچه و آبشار مصنوعی، نمایش زندگی عشایری و نمایشگاه صنایع دستی، باغ پرندگان، بالون گردشگری، اورژانس بین راهی، خانه بهداشت و مرکز درمانی آموزشی را از جمله بخش‌های مجتمع گردشگری کشت و صنعت صفا لرستان عنوان کرد. انتهای پیام
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
وی با اشاره به تأکید ویژه و خاص استاندار بر موضوع گردشگری افزود: گردشگری نیازمند برنامه‌ریزی مستمر و قوی است؛ بنابراین نمی‌توان در این راستا به شکل تصادفی کارها را پیش برد. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: توسعه زیرساخت‌ها و امکانات در حوزه گردشگری نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و همچنین همراهی دستگاه‌های اجرایی است. عسگری با بیان اینکه در حوزه گردشگری نیازمند برنامه‌ای عملیاتی دقیق و روزشمار هستیم، ادامه داد: باید برای جذب گردشگری خارجی تلاش بیشتری صورت گیرد. وی تصریح کرد: استان سمنان در حوزه گردشگری نیاز جدی به بازار سازی و برند سازی دارد که باید در قالب سند جامع گردشگری لحاظ شود. معاون استاندار سمنان با بیان اینکه باید از صنعت گردشگری برای توسعه استان بهره برد افزود: باید عوامل جذب گردشگری تقویت و موارد مخل در این حوزه حذف شوند.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
رئیس حراست ویژه پلیس مهاجرت و گذرنامه خبر داد: گردشگران و اتباع خارجی بدون ویزا و آزاد می‌توانند بین مناطق آزاد اروند و کیش تردد کنند. به گزارش ایسنا، سرهنگ داوود محمدی با اشاره به ورود بدون ویزای اتباع و گردشگران خارجی به منطقه آزاد اروند، گفت: استارت این کار، بعد از ١٢ سال که به موضوعی غیر قابل اجرا تبدیل شده بود، با مدیریت پلیس زده شد و حالا گردشگران می‌توانند از این منطقه به کیش نیز سفر کنند. او می‌گفت که به کشورهای مختلفی سفر کرده اما چنین جدیتی را از پلیس در پیگیری این موضوعات ندیده است. این گردشگر هم می‌گفت که به کشورهای زیادی سفر کرده اما کمتر دیده پلیس این موضوعات را اینقدر جدی پیگیری کند. ما با شرایط روز پیش می‌رویم و امیدواریم در آینده مدت این ایستایی را که برخی اساتید گردشگری به آن نقد دارند به حداقل برسانیم.

اخبار بیشتر