1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مثلا همه ما می‌دانیم که باید اقدامی برای باز شدن ایمن در کنسرو‌های تن ماهی انجام بشود. اکثریت ما‌ها با زحمت یا با ترفند‌هایی خودساخته از بروز حادثه تن ماهی برای خودمان پیشگیری کرده‌ایم. اما همین تن ماهی چه حادثه‌هایی که نیافریده است.

وبسایت تابناک باتو: حتما در ساختمان‌ها یا جاده‌ها یا در شیوه‌های طراحی‌های صنعتی دستگاه‌ها و وسایل مصرفی به خطا‌هایی برخورده‌اید که باعث می‌شوند فکر کنید، زمانی همین خطاها، منجر به بروز حوادثی می‌شوند. ممکن است ده‌ها و صد‌ها نفر متوجه قضیه بشوند و به موقع از آن پرهیز کنند، اما سرانجام شخصی گرفتار این اشتباهات می‌شود.

مثلا همه ما می‌دانیم که باید اقدامی برای باز شدن ایمن در کنسرو‌های تن ماهی انجام بشود. اکثریت ما‌ها با زحمت یا با ترفند‌هایی خودساخته از بروز حادثه تن ماهی برای خودمان پیشگیری کرده‌ایم. اما همین تن ماهی چه حادثه‌هایی که نیافریده است. در اینجا با هم عکس‌هایی از این خطا‌های حادثه‌ساز را با هم مرور می‌کنیم که هم مفرح هستند و هم عبرت‌آور.

خبری: اخبار و سرگرمی روز

خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 4خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 5خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 6خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 7خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 8خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 9خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 10خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 11خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 12خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 13خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 14خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 15خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 16خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 17خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 18خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 19خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 20خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 21خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 22خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 23خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 24خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 25خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 26خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 27خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 28خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 29خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 30خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 31خطاها و اشتباهات خنده دار و خطرناک در مهندسی و طراحی - 32

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
ساعت۲۴ -قصد داریم شما را با منطقه‌ای عجیب و مرموز در عربستان سعودی آشنا کنیم. می‌خواهیم شما را با مداین صالح، شهری 'خاموش و نفرین‌زده' در بیابان‌های عربستان آشنا کنیم. نام دیگر این شهر مدینه الحجر بوده که اگر در حد پترا (پایتخت نبطی‌ها در اردن) معروف نباشد، دومین شهر بزرگ نبطی‌ها نقش عمده‌ای در امپراتوری اسرارآمیز آن‌ها ایفا می‌کرده است. با این‌ که خیلی‌ها شهر پترا، پایتخت نبطی‌ها، در اردن را می‌شناسند، مداین صالح، دومین شهر بزرگ امپراتوری نبطی و یکی از میراث‌های جهانی یونسکو، چندان شناخته‌شده نیست. بنا بر اعلام بی بی سی امروزه مداین صالح در دل بیابان قرار گرفته است و متروک، خاموش، و البته دست‌نخورده باقی مانده است.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
حسن اربابی در مراسم افتتاح دومین نمایشگاه تخصصی ساخت و طراحی هتل و تجهیزات و صنایع وابسته در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در بخش گردشگری و احداث هتل و مراکز اقامتی رونق دارد افزود: ​ از ۲ هزار و ۲۰۰ طرح سرمایه گذاری ۵۰۰ طرح به ساخت هتل و مراکز اقامتی اختصاص دارد که بخش خصوصی ۹۰ درصد سرمایه را تأمین کرده است. وی گفت: توسعه زیرساخت‌ها به ویژه افزایش ظرفیت‌های اقامت به طور قطع و یقین به توسعه گردشگری منجر می‌شود. معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: در زمینه جذب سرمایه بخش خصوصی و تأمین تسهیلات و اعتبارات موفقیت‌های زیادی داشتیم که امیدواریم با هماهنگی سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی شاهد توسعه دستاورد‌ها در این زمینه باشیم. معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۹۰ درصد سرمایه گذاری‌ها در بخش طراحی و ساخت هتل است. دومین نمایشگاه تخصصی ساخت و طراحی هتل و تجهیزات و صنایع وابسته از امروز تا ۵ اردیبهشت در نمایشگاه شهر آفتاب برپاست.
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در راستای توجه به ظرفیت‌های هنری استان‌ها و نیز توانمندی طراحان کشور و براساس تفاهم نامه‌ای که بین معاونت امور هنری و اداره کل ارشاد استان‌های برگزار کننده منعقد شده است، پس از ارائه گزارش مکتوب و چگونگی برگزاری جشنواره استانی مد و لباس، براساس تفاهم نامه تعهدات مالی پرداخت شد. استان‌های قزوین، مرکزی، هرمزگان، زنجان، گلستان، کرمانشاه، بوشهر، سیستان، لرستان، البرز، خراسان جنوبی، سمنان، گیلان، آذربیجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، فارس، مازندران، چهار محال و بختیاری، اردبیل هم زمان با برگزاری جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، جشنواره خود را برگزار کردند. دست‌آورد مشترک ۲۰ استان فوق، جمعا ارائه بیش از شش هزار اثر به دبیرخانه جشنواره‌ها بود، که از میان آثار رسیده، به صورت میانگین در هر استان طرح جدید حائز رتبه و موفق به دریافت جایزه شده‌اند. با برگزاری جشنواره مد و لباس در استان‌های معین، مجموعه جشنواره‌های استانی از رقم ۹۰، گذشت.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
شایع‌ترین علل سیاه‌رفتن چشم‌ها و غش کردن اینها هستند: - کم‌آبی بدن. - عوارض جانبی داروها. - سقوط ناگهانی فشار خون. سیاهی رفتن چشم‌ها و غش کردن در وخیم‌ترین حالت ممکن است نشانه‌ای زا حمله قلبی یا سکته مغزی باشد. اگر به حمله قلبی یا سکته مغزی مشکوک هستید، فورا کمک پزشکی بخواهید.
عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
اخیرا تصاویری از یک هتل در نانجینگ کشور چین منتشرشده که به دلیل طراحی متفاوت خود به پایگاه بیگانه‌ها شهرت یافته است. مجله آنلاین موبنا – اگر طرفدار فیلم‌های علمی تخیلی و ترسناک باشید قطعا مجموعه بیگانه را مشاهده کرده‌اید که در آن موجودات فرازمینی با ظاهر عجیب خود بویژه در ناحیه سر داستان‌هایی را شکل می‌دهند. البته بنا نداریم که در رابطه با این‌گونه فیلم‌ها صحبت کنیم اما اخیرا تصاویری از یک هتل در نانجینگ کشور چین منتشرشده که به دلیل طراحی متفاوت خود به پایگاه بیگانه‌ها شهرت یافته است. در ادامه تصاویری از فضای داخلی این هتل را مشاهده می‌کنید که زمینی به مساحت ۱۰۵ هزار مترمربع را به خود اختصاص داده است.

روستای تاریخی و گردشگری قلات شیراز (عکس)

12+
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر