1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد

حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد

مهرخبرگزاری مهر |
ارومیه – چهلمین سالروز جشن بزرگ انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم ارومیه با حضور هر چه بیشتر نسبت به سالهای گذشته برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز زیر بارش باران و سرمای زمستان هزاران نفر از مردم ارومیه همپای سایر هم وطنان خود با حضور پرشور و شوق در خیابانهای منتهی به محل تجمع راهپیمایی سرود عزت، اقتدارو اتحاد سردادند.

حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد - 1

مسیر تجمع مردم از میدان ولایت فقیه، خیابان امام (ره) و میدان انقلاب ارومیه به حدی از حضور گسترده مردم مملو است که حرکت راهپیمایان به کندی در حال حرکت بود و بارش باران مردم را دلسرد از همراهی با سیل خروشان ملت ایران نکرد.

حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد - 4

مردم ارومیه به همراه اقلیت‌های مذهبی دست در دست هم با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا «، «مرگ بر اسرائیل» و شعارهای ترکی «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی «،» آذربایجان جانباز خامنه‌ای دن آیریلماز»، راهپیمایی را در مسیر خیابان امام (ره) تا میدان انقلاب طی کردند.

حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد - 7

آتش زدن پرچم رژیم غاصب اسرائیل و آمریکا، حمل پرچم ۵۰۰ متری، حضور علمای شیعه و سنی کنار هم در راهپیمایی امسال جلوه خاصی به جشن ۴۰ سالگی انقلاب بخشیده بود.

حاشیه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه/سرما مانع حضور نشد - 9

اجرای سرود‌های انقلابی ۱۳۵۷ نفره دانش آموزان در شهرهای مختلف استان، حضور نسل‌های اول تا چهارم انقلاب در کنار هم، همراهی اقلیت‌های مذهبی، حمل پلاکاردهای حاوی عشق و ارادت به مقام معظم رهبری از دیگر جلوه‌های ماندنی راهپیمایی ۲۲ بهمن در ارومیه و استان بود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر