1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
کاشان رنگ انقلاب گرفت/ فریاد مرگ بر آمریکا در کاشان طنین‌انداز شد

کاشان رنگ انقلاب گرفت/ فریاد مرگ بر آمریکا در کاشان طنین‌انداز شد

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور مسئولان و آحاد مردم کاشان در شش مسیر برگزار شد.

خبرگزاری مهر - گروه استانها: طلوع آفتاب ۲۲ بهمن درخشان‌تر از هر روز شهر و دیار ما را رنگ نواز کرده بود لحظه موعود فرا رسید و پیر و جوان و زن و مرد برای خلق حماسه‌ای دیگر به خیابان‌ها آمده و با مشت هایی گره کرده غریو الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را در دارالمومنین کاشان طنین انداز کرده بود.

دود اسپند در گوشه به گوشه جمعیت به چشم می‌خورد تا مبادا مردم، این خالقان حماسه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، چشم بخورند و با برپایی ایستگاه‌های صلواتی به آحاد مردم خسته نباشید می‌گفتند.

ایستگاه‌های گریم کودک موجب شد تا کودکان کاشانی رنگ انقلاب به خود بگیرند و با ایستگاه‌های نقاشی کودکان و خردسالان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به تصویر می‌کشیدند، آدمک‌هایی از جرثومه‌های فساد نیز با برپایی ایستگاه‌های مختلف در کاشان شبیه سازی و در پایان به آتش کشیده شدند.

حضور جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا در میان تظاهرات ۲۲ بهمن کاشان

جانبازان سرافراز، خانواده‌های مدافعین حرم و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در گوشه گوشه این تجمع غرورآفرین به چشم می‌خوردند و آحاد مردم نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی حرف دلشان را به دیگران اعلام می‌کردند.

جوانان و نوجوانان کاشانی با شور خاصی در صحنه حضور داشتند و بانوان کاشانی نیز همراه با سایر اقشار با صدایی رسا و مشت هایی گره کرده انزجار خود را از دشمنان نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دادند.

حضور فرزندان نسل چهارم انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سلمان صاحب هنر در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مردم ایران با وجود تمامی مشکلات بهتر از هر سال در صحنه حضور داشتند و حتی فرزندان نسل چهارم انقلاب نیز در این جمعیت به چشم می‌خورند.

این شهروند کاشانی با بیان اینکه با وجود مردم و پشتوانه آنان انقلاب اسلامی قدرتمند‌تر از گذشته می‌شود، افزود: امیدواریم این انقلاب با پشتوانه مردم به صاحب اصلی خود برسد و ادامه دهنده و پیشرو انقلاب حضرت مهدی (عج) باشد.

محمد حقی نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بعد از چهل سال از انقلاب اسلامی با وجود تمامی مشکلات پیش رو در صحنه حضور پیدا کنند و یقینا با وجود این مردم این موانع نیز از پیش رو برداشته می‌شود.

بازخوردهای مثبت مردم کاشان نسبت به برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی

این شهروند کاشانی ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی افزود: این نمایشگاه با بازخوردهای مثبت و مختلف مردم همراه بوده است و امیدواریم از این دست نمایشگاه‌ها در طول سال ادامه داشته باشد و منحصر به ایام خاصی نشود.

مجری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن کاشان نیز در حاشیه این مراسم ضمن حضور پرشور مردم قبل از آغاز اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور مردم را دشمن شکن دانستند و این مهم در شهر دارالمومنین کاشان محقق شده است.

محمد خندا با بیان اینکه دشمنان ایران روز به روز به سمت انزوا گرا پیدا می‌کنند، افزود: امید است با این اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمنان نابودی خود را به چشم ببینند.

فرمانده مرکز تعالی مدیران و فرماندهان سپاه پاسداران نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن عرض تبریک مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ظهار داشت: چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشت و این چهل سال دو عنصر اساسی و زیربنایی رهبری الهی و مردم را که برای پیروزی انقلاب اسلامی لازم است، همواره در کنار خود دید.

پیروزی ملت ایران با همراهی عناصر رهبری و مردم

سردار جواد ملکی با بیان اینکه تا زمانی که این دو عنصر در کنار یکدیگر بودند، همیشه پیروز بودیم، افزود: به لطف خدا در طول چهل سال در کنار رهبری بودیم و در تمامی صحنه‌ها حرف اول زدیم در حالی دشمن خارتر و ذلیل‌تر از هر زمان بودند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان نیز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: این حضور باشکوه مردم ستودنی است و با تمامی سختی هایی که بر روی دوش مردم بود در صحنه حضور پیدا کردند و مسئولیت مسئولان را بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

حضور مردم اشک شوق را در چشمان حلقه می‌اندازد

عباسعلی قپانی پور با بیان اینکه این حضور مردم اشک شوق را در چشمان حلقه می‌اندازد، افزود: از مردم به خاطر این حضور تشکر می‌کنیم و تمام تلاش خود را در جهت رفاه هر چه بیشتر آنان به کار می‌گیریم تا زندگی هر چه بهتری را تجربه کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر