1. خبری
  2. فرهنگ
مدارس فیروزکوه، دماوند، رودهن و برخی مقاطع پردیس تعطیل شد

مدارس فیروزکوه، دماوند، رودهن و برخی مقاطع پردیس تعطیل شد

خبرگزاری ایرنا |

به گزارش شامگاه دوشنبه ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به دلیل بارش برف، برودت هوا و یخبندان معابر، فردا-سه شنبه (۲۳ بهمن) تمامی مدارس مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و رودهن در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

همچنین براساس اعلام این روابط عمومی، مدارس مقاطع پیش دبستانی، دبستان و متوسطه اول شهرستان پردیس تعطیل است.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

به گزارش ایرنا، به گفته معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران بارش برف جاده‌های کوهستانی و شمالی این استان را سفیدپوش کرده است.

عادل مصدقی اظهارداشت: بارش برف در جاده‌های هراز، دماوند، فیروزکوه و همچنین بخشی از شهرستان شمیرانات در جریان است.

تهرام/۷۲۴۵/ ۱۵۳۹

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
«اختیاریه» با اجرای مرتضی فاطمی، برنامه تازه شبکه تهران است که خیلی زود جنجالی شد و بحث‌های زیادی را برانگیخت. در این وضعیتی که ساختن چنین برنامه‌هایی آن هم به صورت زنده کار سخت و طاقت فرسایی است، تلاش می‌کنیم چنین بشود. البته این را هم بگویم که آوردن آقای قاضی‌پور روی آنتن تلویزیون کار پیچیده‌ای نیست که نیاز به ارتباطات خاص داشته باشد. من آقای قاضی‌پور را در برنامه‌ام آوردم و یک روایت درباره‌اش دارم. چرا سوالی درباره مواضع آقای قاضی‌پور درباره زنان نپرسیدید و این بحث را آخر برنامه زود جمع کردید؟ چون وقت کم آوردم.
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
از سال ۶۰ به این سو قیمت بلیت سینماها حدود ۱۳۰۰ برابر گران‌تر شده است. قیمت بلیت سینماها در سال ۱۳۶۱ تنها ۵ تومان بوده که این مبلغ در سال ۶۳ به ۷ تومان، در سال ۶۴ قیمت بلیت فیلم‌های سینمایی به ۸ تومان و در سال ۶۵ این رقم به ۱۰ تومان افزایش می‌یابد. قیمت بلیت در اواخر دهه ۷۰ یعنی در سال ۷۹ به ۳۰۰ تومان رسید. دهه ۸۰ این رقم را به ۳ هزار تومان رساند و در دهه ۹۰ تا امروز قیمت بلیت سینماها به‌طور میانگین بیش از ۸۷۰۰ تومان است.
ایرناایرنا9 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، منصور غلامی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یزد با بیان این که جایگاه کنونی ایران در حوزه پژوهش نشان از به ثمر رسیدن فعالیت دانشگاهیان دارد افزود: وزارت علوم در طرح ساماندهی مراکز آموزشی به دنبال ماموریت‌ گرا کردن مراکز آموزشی است. وی ادامه داد: جایگاه امروز ایران در حوزه‌های پژوهش بین المللی نشان می‌دهد فعالیت دانشگاهیان در این حوزه مثمر ثمر واقع شده است. غلامی تقویت ظرفیت‌های بین‌المللی را از جمله اقدامات در دستور کار وزارت علوم دانست و بیان کرد: برنامه‌های منسجم به منظور ارتقای جایگاه علمی ایران در عرصه‌های بین المللی تدوین و در دستور کار قرار گرفته است. وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عصر چهارشنبه در سفری ۲روزه وارد یزد شد و مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت. استان یزد حدود یک‌صد هزار دانشجو دارد که در ۶۸ مرکز آموزش عالی به تحصیل مشغول هستند و از این تعداد حدود ۱۴ هزار نفر در دانشگاه یزد تحصیل می‌کنند.
ایرناایرنا9 ساعت قبل
به گزارش ایرنا؛ عبدالهادی فقهی زاده پنجشنبه شب در آیین اختتامیه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت خراسان شمالی اظهار داشت: بی گمان حقیقت جز در سایه قرآن و آموزه‌های دینی و تاسی به آن نیست و هرکس به کتاب آسمانی عمل کند سرسپرده حقیقت خواهد شد. وی با اشاره به تاکید قرآن بر وحدت مسلمین گفت: نباید اختلافات مذهبی عاملی برای تفرقه در بین مذاهب شود بلکه باید با دید حق طلبانه راه حق را در سایه قرآن و معارف دینی طی کنیم. فقهی زاده، اقبال مردم خراسان شمالی به برنامه‌های هفته قرآن و عترت را شگفت آور خواند و گفت: این استقبال پرشور نمونه‌ای از عمل صالح و دیندارانه است که به قصد جریان سازی دینی رقم خورده است. وی جریان سازی را از مهمترین اهداف برگزاری هفته قرآن و عترت در پنج استان کشور دانست و گفت: از این طریق می‌توان جایگاه قرآن را در نظام اندیشه دینی و اسلامی و عرصه‌های گوناگون دید. وی اظهار داشت: در برگزاری این برنامه‌ها تلاش داریم قله‌ها را نشان داده و بگوییم در استانی مثل خراسان شمالی نیز، که از نظر برخی ظاهربینان نام و نشانی ندارد، قله هایی وجود دارد.

اخبار بیشتر