1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

اشک‌های یک پدر / سبحان با زور و تهدید دختر ۱۹ ساله‌ام را به خانه شان برد و آینده او را نابود کرد

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: اشتباه کرده ام! اشتباه بزرگی که تاوان سختی برایش دادم ولی حالا بر مشکلاتم افزوده شده است و در شرایط وحشتناکی قرار گرفته ام به طوری که ...

مرد میانسال درحالی که آثار کتک کاری و جراحت روی صورت دختر ۱۹ ساله‌اش را به رئیس کلانتری پنجتن مشهد نشان می‌داد، گفت: این‌ها مدارک مستندی است که نشان می‌دهد آن جوان هوسران چگونه دخترم را مورد آزار و اذیت قرار داده و زندگی و آینده او را نابود کرده است. «سبحان» جوان مجردی است که در همسایگی ما زندگی می‌کند. او چند روز قبل دخترم را با زور و تهدید سوار موتورسیکلت کرده و در منزل مسکونی خودشان در حالی مورد آزار و اذیت‌های وحشیانه قرار داده است که چند روز نیز دخترم را زندانی کرده بود! مرد میان سال که مدعی بود سبحان دخترش را به شدت کتک زده به طوری که آثار این کتک کاری همچنان بر صورت او نمایان است شکایت خود مبنی بر آدم ربایی و تجاوز را در حالی مطرح کرد که می‌دانست رئیس کلانتری ادعاهایش را باور نکرده است چرا که تنها طرح چند سوال تخصصی از مرد میان سال و دختر جوان آن‌ها را به تناقض گویی انداخته بود. با وجود این، سخنان ضد و نقیض مادر دختر نیز حکایت از ماجرایی در پشت پرده داشت.

تا این که ناگهان بغض مرد میان سال مقابل سروان ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) ترکید و در حالی که قطرات اشک، چهره درمانده‌اش را خیس کرده بود با فریاد «اشتباه کرده‌ام» به تشریح حقیقت ماجرا پرداخت و گفت: کارگر ساده‌ای هستم که از صبح تا پاسی از شب برای سیرکردن شکم همسر و فرزندانم کارگری می‌کنم با این دست‌های پینه بسته در تلاش هستم تا هزینه‌های زندگی چهار فرزند و همسرم تامین شود ولی به خاطر این که دو تا از فرزندانم دچار عقب ماندگی ذهنی هستند خیلی رنج می‌بردم. در این میان، دختر بزرگم بعد از چند سال درس خواندن در مدرسه استثنایی در مقطع ابتدایی ترک تحصیل کرد و خانه نشین شد. روزگار به همین ترتیب می‌گذشت تا این که سال گذشته خانواده‌ای دخترم را برای پسرشان خواستگاری کردند. ما هم که از شدت خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدیم، خیلی زود مقدمات جشن عروسی را در حالی فراهم کردیم که از کم توانی ذهنی دخترم هیچ سخنی نگفتیم و همه اطرافیان این موضوع را از خانواده داماد پنهان کردند ولی طولی نکشید که این ماجرا لو رفت و داماد جوان وقتی متوجه رفتار ساده لوحانه دخترم شد پیغام فرستاد که دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیست و بعد هم با مدارک مستندی که داشت دخترم را طلاق داد ولی مدتی بعد پسر همسایه با سوء استفاده از این موضوع، دخترم را اغفال کرد و رابطه دوستی بین آن‌ها برقرار شد. آن روز هم «سبحان» به بهانه کشیدن قلیان دخترم را به منزل خودشان برده و با وعده و وعید ازدواج او را اغفال کرده بود و دخترم نیز در پی این رابطه پنهانی چند بار دیگر نزد او رفته است وقتی این موضوع را فهمیدم و به ارتباط آن‌ها پی بردم از شدت عصبانیت دخترم را کتک زدم به طوری که آثار آن در چهره‌اش باقی ماند این گونه بود که به کلانتری آمدم و با طرح آدم ربایی دروغین این ماجرای ساختگی را بیان کردم تا سبحان مجبور به ازدواج با دخترم شود و …

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

لازم به یادآوری است این پرونده در دایره اطلاعات کلانتری مورد رسیدگی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴23 ساعت قبل
ساعت۲۴ -سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر: نیمه شب گذشته کشتی باری ایران در خلیج فارس غرق و ۴ نفر از سرنشینان آن مفقود شده‌اند. دهقانی افزود: این مرکز با وجود وزش تندباد و مواج بودن خلیج فارس، یک فروند شناور ناجی را به منطقه مورد نظر اعزام می‌کند. سرپرست مدیریت بحران استانداری بوشهر بیان کرد: آن طور که گفته شده این لنج نیمه شب غرق شده است. این روز‌ها خلیج فارس به علت وزش تند باد مواج است و سرعت وزش باد امروز در منطقه‌ای که لنج دچار حادثه شده ۷۰ کیلومتر در ساعت بوده است. هواشناسی از هفته پیش درباره طوفانی بودن خلیج فارس هشدار داده بود.
تابناکتابناک21 ساعت قبل
مرد بوکسور که دو دختر و پدر و مادر همسرش را سر بریده بود در حالی در دادگاه محاکمه می‌شود که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته‌اند. من و همسرم ۲۴ سال قبل در مطب یک پزشک با هم آشنا شدیم و با هم ازدواج کردیم. آن روز بار دیگر به پدر و مادر همسرم التماس کردم تا بگویند همسرم کجاست، اما جوابم را ندادند. من آن‌ها را عامل اختلاف با همسرم می‌دانستم به همین خاطر از خانه بیرون رفتم و مقداری شیر و موز خریدم. دخترانم و پدر و مادر همسرم از شیر موز مسموم خوردند و ساعتی بعد خوابیدند.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تشکیل پرونده تعمیر و بازسازی ۹۸ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده خبر داد. اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه ۱۷۹ هزار و ۶۷۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده دچار خسارت شده‌اند، گفت: از این تعداد ۱۰۴ هزار و ۳۰۵ واحد تعمیری دارند که تا کنون برای ۹۸ هزار واحد از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پرونده تشکیل شده و کار پرداخت خسارت‌ها آغاز و در حال انجام است. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز رسمی فعالیت قرارگاه بازسازی و مدیریت جامع بحران سیل خبر داد و گفت: از آنجایی که موضوع بازسازی، نوسازی و تامین خسارت به عنوان اصلی ‌ترین دغدغه مردم مناطق سیل زده می‌باشد این قرارگاه تشکیل شد تا سلسله عملیات بازسازی‌ و نوسازی‌ در مناطق سیل ‌زده زیر نظر این قرارگاه با فرماندهی وزیر کشور، انجام ‌شود و همه دستگاه‌ها، وزارتخانه‌ها، نیروهای مسلح و نیروهای مردمی دست به دست هم داده و در این راستا برای کاهش مشکلات سیل زدگان کمک کنند. نجار گفت: همچنین کمک‌‌های جمع آوری شده با توجه به نیاز جدی سیل زدگان به سرعت به مناطق سیل زده ارسال می‌شود تا با توزیع سریع در کاهش آلام و مشکلات سیل زدگان توزیع شود.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه برگزار شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری و آمار وزارت کشور و مسئول کمیته فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده و حضور ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع و نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های راه و شهرسازی، نیرو، جهادکشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی، جمعیت هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان نقشه برداری کشور روز سه شنبه سوم فروردین ماه در وزارت کشور تشکیل شد. در این جلسه نیاز‌های اطلاعاتی جهت ایجاد سامانه امداد و بازسازی دولت (سجاد) ارائه شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این کمیته به منظور راه اندازی سامانه جامعی برای ثبت اطلاعات خسارات ناشی از سیل و افراد حادثه دیده، هزینه‌ها و نحوه تخصیص و توزیع منابع به دستور دکتر رحمانی فضلی رئیس قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده تشکیل شده است.

فاتحان خشمگین آب‌های گل‌آلود

4+
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
معاون رئیس جمهور بابیان اینکه بر اساس گزارش‌های دریافتی ۲۱۵۰ خانواده ایثارگر در استان‌های مختلف دچار آسیب شده‌اند، گفت: با اقدامات صورت گرفته پرونده ۱۸۷۰ منزل خسارت دیده ایثارگران تشکیل و به بیمه کوثر ارجاع شده است که ارزیابی خسارت ۱۴۶۰ پرونده توسط کارشناسان بیمه انجام شده و تاکنون خسارت مربوط به ۱۸۰ پرونده نیز پرداخت شده است. وی با تأکید بر ضرورت تسریع در فرایند پرداخت خسارت ایثارگران افزود: مهم‌ترین مشکل در روند ارزیابی و پرداخت خسارت منازل ایثارگران این است که متأسفانه هنوز گل و لای برخی منازل تخلیه نشده و ارزیابی دقیق میزان خسارت زمانبر است که این روند باید با سرعت بیشتری پیگیری شود. حجت الاسلام والمسلمین شهیدی درباره دیگر اقدامات صورت گرفته بنیاد برای جبران خسارت ایثارگران گفت: ارائه تسهیلات مسکن، اعطای وام به اعضای خسارت دیده صندوق قرض‌الحسنه شاهد و اعطای وام اشتغال توسط صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران نیز در دستور کار قرار دارد و مطالبات معوق خانواده معظم شهدای آسیب دیده در استان‌های سیل زده به زودی پرداخت می‌شود. وی گفت: هرچند بیش از صدنفر از ایثارگران آسیب دیده در مجتمع‌های فرهنگی و توانبخشی متعلق به بنیاد اسکان داده شده‌اند، اما با تداوم این وضعیت مشکلات آنان حل نمی‌شود، بنابراین پیگیری حل اسکان موقت ضرورت دارد. حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای ستاد بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ادامه فعالیت‌های مستمر این ستاد برای کمک به ایثارگران سیل زده تأکید کرد.

نظرها

اخبار بیشتر