1. خبری
  2. حوادث

اشک‌های یک پدر / سبحان با زور و تهدید دختر ۱۹ ساله‌ام را به خانه شان برد و آینده او را نابود کرد

خبرگزاری رکنا |

مرد میانسال درحالی که آثار کتک کاری و جراحت روی صورت دختر ۱۹ ساله‌اش را به رئیس کلانتری پنجتن مشهد نشان می‌داد، گفت: این‌ها مدارک مستندی است که نشان می‌دهد آن جوان هوسران چگونه دخترم را مورد آزار و اذیت قرار داده و زندگی و آینده او را نابود کرده است. «سبحان» جوان مجردی است که در همسایگی ما زندگی می‌کند. او چند روز قبل دخترم را با زور و تهدید سوار موتورسیکلت کرده و در منزل مسکونی خودشان در حالی مورد آزار و اذیت‌های وحشیانه قرار داده است که چند روز نیز دخترم را زندانی کرده بود! مرد میان سال که مدعی بود سبحان دخترش را به شدت کتک زده به طوری که آثار این کتک کاری همچنان بر صورت او نمایان است شکایت خود مبنی بر آدم ربایی و تجاوز را در حالی مطرح کرد که می‌دانست رئیس کلانتری ادعاهایش را باور نکرده است چرا که تنها طرح چند سوال تخصصی از مرد میان سال و دختر جوان آن‌ها را به تناقض گویی انداخته بود. با وجود این، سخنان ضد و نقیض مادر دختر نیز حکایت از ماجرایی در پشت پرده داشت.

تا این که ناگهان بغض مرد میان سال مقابل سروان ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) ترکید و در حالی که قطرات اشک، چهره درمانده‌اش را خیس کرده بود با فریاد «اشتباه کرده‌ام» به تشریح حقیقت ماجرا پرداخت و گفت: کارگر ساده‌ای هستم که از صبح تا پاسی از شب برای سیرکردن شکم همسر و فرزندانم کارگری می‌کنم با این دست‌های پینه بسته در تلاش هستم تا هزینه‌های زندگی چهار فرزند و همسرم تامین شود ولی به خاطر این که دو تا از فرزندانم دچار عقب ماندگی ذهنی هستند خیلی رنج می‌بردم. در این میان، دختر بزرگم بعد از چند سال درس خواندن در مدرسه استثنایی در مقطع ابتدایی ترک تحصیل کرد و خانه نشین شد. روزگار به همین ترتیب می‌گذشت تا این که سال گذشته خانواده‌ای دخترم را برای پسرشان خواستگاری کردند. ما هم که از شدت خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدیم، خیلی زود مقدمات جشن عروسی را در حالی فراهم کردیم که از کم توانی ذهنی دخترم هیچ سخنی نگفتیم و همه اطرافیان این موضوع را از خانواده داماد پنهان کردند ولی طولی نکشید که این ماجرا لو رفت و داماد جوان وقتی متوجه رفتار ساده لوحانه دخترم شد پیغام فرستاد که دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نیست و بعد هم با مدارک مستندی که داشت دخترم را طلاق داد ولی مدتی بعد پسر همسایه با سوء استفاده از این موضوع، دخترم را اغفال کرد و رابطه دوستی بین آن‌ها برقرار شد. آن روز هم «سبحان» به بهانه کشیدن قلیان دخترم را به منزل خودشان برده و با وعده و وعید ازدواج او را اغفال کرده بود و دخترم نیز در پی این رابطه پنهانی چند بار دیگر نزد او رفته است وقتی این موضوع را فهمیدم و به ارتباط آن‌ها پی بردم از شدت عصبانیت دخترم را کتک زدم به طوری که آثار آن در چهره‌اش باقی ماند این گونه بود که به کلانتری آمدم و با طرح آدم ربایی دروغین این ماجرای ساختگی را بیان کردم تا سبحان مجبور به ازدواج با دخترم شود و …

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث فوری

لازم به یادآوری است این پرونده در دایره اطلاعات کلانتری مورد رسیدگی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
رویاهای رحمان در پی قتل یک پیرمرد و پیرزن و با صدور حکم قصاص از بین رفت. وی ادامه داد: مدتی بعد وقتی کارآگاهان پلیسآگاهی به من مشکوک شدند و دستگیر شدم زیر بار قتل نرفتم. چند سالی زندانی شدم اما بعدها با سپردن وثیقه به دادسرا، تا زمان تکمیل تحقیقات به طور موقت از زندان آزاد شدم. متهم اظهار داشت: در این هنگام بود که رای دادگاه درباره من و ۳ همدستم صادر شد که ۳ نفرمان به قصاص نفس محکوم شدیم. روزی که حکم قصاص را به دستم دادند همه آرزوهایم به هم ریخت فکر می‌کردم اگر اعتراف نکنم شاید آزاد شوم ولی دیگر دیر شده بود.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
با تلاش و کوشش دبیر و اعضای شورای حل اختلاف ویژه عشایر اهواز یک اعدامی با عفو و بخشش اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت. سال‌ها پیش دو خانواده از دو طایفه در دشت آزادگان به دلیل خصومت شخصی با هم درگیر می‌شوند که در این نزاع یک خانم به قتل می‌رسد. همین مسأله منجر به ایجاد اختلافات و خصومت‌های شدید بعد از قتل بین این دو طایفه می‌شود. با دستگیری فرد متهم به قتل و تشکیل پرونده این نزاع در دادسرای دشت آزادگان و محاکمه او، متهم محکوم به اعدام شده و حکم قصاص وی مورد تأیید دیوان‌ عالی کشور قرار می‌گیرد. با دخالت و وساطت و تلاش‌های دبیر و اعضای شورای حل اختلاف ویژه عشایر و تشکیل چندین نشست بین بزرگان و ریش‌سفیدان طرفین و با حضور معتمدین و مصلحین منطقه، اولیای دم از اجرای حکم قصاص قاتل صرف نظر کردند و قاتل پس از طی مراحل قانونی، آزاد شد و به آغوش خانواده خود بازگشت و این پرونده با صلح و سازش مختومه شد.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
دختر جوان روسی بر اثر ضرب و شتم با چاقو و چکش جان باخت. دختر روسی که نامزدش را به‌خاطر شکستن بینی‌اش بخشیده بود، چند‌ماه بعد بر اثر ضرب و شتم او باچاقو و چکش جان باخت. اولک ‌۲۰ ساله که سابقه بار‌ها خشونت علیه نامزدش را داشت با بخشش نامزدش برای شکستن بینی از بازداشتگاه آزاد شد، اما همانطور که روانشناس‌ها پیش‌بینی می‌کنند خشونت علیه همسر می‌تواند روندی صعودی و مرگبار را طی کند. به گزارش دیلی‌میل، این پیش‌بینی در مورد این دختر و پسر مصداق داشت.
فراروفرارو9 ساعت قبل
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: فردی که با شناسنامه جعلی قصد ازدواج با یک خانم را داشت با اقدام هوشمندانه کارشناسان اداره تشخیص هویت این پلیس دستگیر شد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سعید سلیمیان اظهار داشت: در پی مراجعه مرد جوانی به اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی استان اصفهان به منظور اخذ سؤپیشینه، ماموران متوجه هویت جعلی وی شدند. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: فرد مذکور وقتی متوجه برملا شدن راز خود شد در یک فرصت مناسب اقدام به فرار کرد که بلافاصله کارآگاهان دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند. وی بیان کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات علمی و تخصصی محل سکونت متهم را شناسایی وطی عملیاتی با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل کردند. وی در پایان اظهار داشت: این فرد قصد داشت تا با همین هویت جعلی اقدام به ازدواج کند که با هوشیاری ماموران در انجام عمل متقلبانه خود ناکام ماند.

اخبار بیشتر