1. خبری
  2. سیاسی
۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌

خبرگزاری تسنیم |

- اخبار استانها -

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسط دولت تا دو سال آینده ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود که این امر می‌تواند تحول عظیمی در حوزه مسکن کشور فراهم کند.

وی بیان کرد: در حوزه مسکن روستایی و بافت‌های فرسوده نیز برنامه‌ریزی اساسی داریم تا بتوانیم شرایط خوبی را در این زمینه ایجاد کرده و با ارائه تسهیلات و فرهنگ‌سازی مناسب این مشکل را برطرف کنیم.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئله مسکن به عنوان یک موضوع مهم مطرح است ولی متاسفانه در گذشته اقدامات قابل قبولی در حوزه مسکن انجام نشده و مشکلات زیادی به وجود آمده است.

بدری بیان کرد: دولت در گذشته عزم جدی در ارتباط با حوزه مسکن نداشت ولی در حال حاضر برنامه‌ریزی اساسی در این زمینه دارد و امیدواریم شاهد تحول عظیمی در این زمینه باشیم.تکمیل مسکن مهر استان اردبیل سال آینده جشن گرفته می‌شود41 هزار واحد مسکن مهر در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسدپرونده پروژه‌های مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود+فیلم

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها در کشور موضوع مسکن است که مجلس نیز تمام تلاش خود را برای برطرف کردن دغدغه‌های مردم با استفاده از تسهیلات مبنای کار قرار داده تا مشکلات در این زمینه به حداقل برسد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از برنامه‌ریزی برای حل مشکل مسکن خبر داد و گفت: برطرف‌سازی مشکلات در این زمینه باید توسط دولت انجام شود تا مردم دغدغه‌ها و نگرانی‌هایشان برطرف شود.

بدری افزود: انتظار می‌رود دولت تسهیلات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای احداث مسکن ارائه کند که خوشبختانه در لایجه بودجه سال آینده در این زمینه اعتبارات خوبی تخصیص یافته و از صندوق توسعه ملی نیز اعتبارات خوبی تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به این که مشکلاتی در حوزه مسکن مهر نیز داریم که نیاز است این مشکلات به طور اساسی برطرف شود تا دغدغه چندین ساله صاحبان مساکن مهر برطرف شود گفت: در استان اردبیل نیز مشکلاتی در حوزه مسکن مهر داریم که باید مسئولان مسکن مهر به اردبیل سفری داشته باشند و از نزدیک در جریان مشکلات باشند.

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور احداث می‌شود‌‌+‌فیلم‌ - 12

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، پس از چند روز از حادثه تلخ تروریستی زاهدان، سرعت عمل دستگاه‌های امنیتی موفقیت اطلاعاتی جالبی را رقم زده است. الف: در حادثه اخیر زاهدان یک همکاری منحصر به فرد اطلاعاتی میان نیروی انتظامی، سپاه و وزارت اطلاعات صورت‌گرفته است. ب: مجموعه همفزایی اطلاعاتی صورت گرفته نشان می‌دهد که علاوه بر شناسایی عوامل، بخش عمده‌ای از عقبه حادثه تروریستی زاهدان نیز شناسایی شده‌اند. این را بذارید کنار این نکته که مقامات اطلاعاتی اعلام کرده‌اند که مرحله شناسایی تا آخرین نفر عقبه حادثه تروریستی زاهدان ادامه خواهد یافت. ج: بنابر اظهار نظر رسمی فرمانده نیروی زمینی سپاه عامل انتحاری و یکی دیگر از اعضای تیم تروریستی حادثه زاهدان، پاکستانی هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
مهرمهر4 ساعت قبل

(تصاویر) استقبال خلاف عرف نخست‌وزیر هند از بن‌سلمان

13+
فراروفرارو6 ساعت قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

خودرو ارزان می‌شود

رکنا8 ساعت قبل

شوالیه فتنه ۸۸ باز هم تهدید کرد!

مشرق‌نیوز8 ساعت قبل

زیردریایی اتمی روسیه

مهر4 ساعت قبل

چشم علیپور ترسیده است!

خبر ورزشی7 ساعت قبل