1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر ورزشی
  4. ورزشی

قویدل: جای من در رقابت‌های بابل خالی خواهد بود

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی |
قهرمان حرفه‌ای پرورش اندام ایران به خبرورزشی گفت: با کمک‌های مردم خوب ایران‌زمین توانستم ۳/۴ بدهی خود به بیمارستان سنتر مایکل را پرداخت نمایم.
قویدل: جای من در رقابت‌های بابل خالی خواهد بود - 0

به گزارش خبرورزشی، این روز‌ها تب تند پیگیری ماجرای بیماری قهرمان حرفه‌ای پرورش اندام ایران تا حدود زیادی فروکش کرده است. دیگر کمتر کسی حال و سراغی از اسحاق قویدل می‌گیرد و این شاید کار پسندیده‌ای نباشد. اسحاق این روز‌ها در خلوت خود و در سرمای کانادا مشغول شیمی‌درمانی خود است و دارد روز‌های سختی را سپری می‌کند. فضای مجازی که پیش از این هر ساعت و هر دقیقه خبری از اسحاق را منتشر می‌کرد حالا چند وقتی است که در آن عکس و خبر جدیدی از اسحاق به چشم نمی‌آید و این بیانگر این واقعیت است که اسحاق از دست برخی از دوستانش ناراحت است. همان دوستانی که درست یا غلط درباره او حرف زده و خاطرش را مکدر کردند. اینکه اسحاق این روز‌ها چه حال و روزی دارد سؤالی است که پاسخ آن را تنها خدا، اسحاق و خانواده‌اش می‌دانند.

* گویا کار شیمی‌درمانی خود را آغاز کرده‌اید، شرایط چگونه است؟

راستش دوست ندارم درباره بیماری و حرف‌هایی که پزشکان معالج من زده و می‌زنند صحبتی داشته باشم و دوست دارم که شما هم این شرایط خاص را مثل همیشه درک کنید.

* روند بهبودی شما چگونه سپری می‌شود؟ آخرین اظهارنظر پزشکان درباره شما چه بوده است؟

ببینید، من از شما خواهش کردم که اجازه بدهید من در خصوص این موضوع صحبتی نداشته باشم، اما همین را بدانید که مرگ و زندگی هر انسانی دست خداوند قادر متعال است.

* تا چه اندازه هزینه درمان شما توسط مردم تأمین شده است؟

اجازه بدهید قبل از هر چیز این را بگویم که من از بزرگواری و سخاوت مردم خوب ایران‌زمین سپاسگزارم. آن‌ها با کمک‌های خود باعث شدند تا من بتوانم ۳/۴ بدهی خود به بیمارستان سنتر مایکل را پرداخت نمایم و ان‌شاءالله بقیه آن را هم به صورت اقساط پرداخت خواهم کرد. ضمن اینکه درباره دوره جدید درمان هم من دیگر درخواست کمکی از مردم نکردم چراکه خوب می‌دانم آن‌ها بزرگواری خود را در حق من انجام داده‌اند.

* کم‌خبر شده‌اید، دلیل خاصی دارد؟

راستش کم‌خبر نشده‌ام، بلکه می‌خواهم بدون حاشیه و بدون حرف و حدیث به درمان و زندگی خود بپردازم و فکر می‌کنم این‌گونه بهتر باشد. شما چگونه فکر می‌کنید؟

* منظور شما این است که از این نوع سؤال‌ها جدا شویم؟

از اینکه منظور مرا مثل همیشه به درستی متوجه شده‌اید، سپاسگزارم چراکه دیگر علاقه‌ای ندارم درباره مسائلی صحبت کنم که با خود حرف و سخن همراه داشته باشد.

* موافق هستید به بابل برویم؟

چراکه نه، بسیار هم عالی است و ممنون از شما که حال و هوای مرا عوض کردید.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

* قطعاً می‌دانید که بابل میزبان رقابت‌های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک قهرمانی باشگاه‌های کشور است. آیا بابلی‌ها می‌توانند میزبان خوبی برای این مسابقات باشند؟

در این باره اصلا شک نکنید. مطمئن باشید که امسال در بابل بهترین میزبانی تمامی ادوار مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور را شاهد خواهید بود و این واقعیتی است که همگان با شروع مسابقات متوجه آن خواهند شد.

* دلیل این همه اطمینان شما چیست؟

من با توجه به شناخت نزدیکی که از آقای ابوالقاسمی، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران دارم، مطمئن هستم که امسال شاهد مسابقه‌ای متفاوت در بابل خواهیم بود چراکه الان مدت‌هاست که همشهریان عزیز من برای آغاز این رقابت‌ها شمارش معکوس را آغاز کرده‌اند. باور کنید اگرچه جسم من اینجا یعنی در کاناداست، اما قلبم کنار مسئولان هیئت مازندران خواهد بود و جای من در مسابقات خیلی خالی است!

* دوست دارید چه اتفاق خوبی برای قهرمانان مازندرانی در این مسابقات بیفتد؟

دوست دارم آن‌ها کنار تجربه‌اندوزی، دانش‌افزایی، آموزش و خیلی از محسنات دیگر میزبانی، روز‌های موفقی را پیش رو داشته باشند. دوستان عزیز مازندرانی من باید قدر این میزبانی را دانسته و از آن نهایت استفاده را ببرند.

* در این مدت اخبار رشته تخصصی خود را دنبال کرده و می‌کنید؟

باور کنید تا به امروز خبری نبوده که از آن مطلع نشده باشم. از همین‌جا با ایران و جهان در ارتباط هستم و خوب می‌دانم که مسئولان هیئت مازندران و همشهریان عزیزم در بابل تا به امروز برای برگزاری خوب مسابقات چه کار‌های بزرگی را انجام داده‌اند. کار‌هایی که برای همیشه ماندگار خواهد ماند.

* مسابقات را تماشا خواهی کرد؟

بله، صحبت‌هایی با برخی از دوستان خود در بابل داشته‌ام که مسابقات را به صورت لایو برای من ارسال دارند تا من بتوانم مسابقات را به طور زنده تماشا کنم. مسابقاتی که ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران شرکت کننده در آن، دوست دارم با موفقیت همشهریانم همراه باشد.

* کاری هم تا به امروز در خصوص مسابقات انجام داده‌اید؟

بله، سفارشات لازم را به برخی از دوستان خود در بابل کرده‌ام. ضمن اینکه ظرف روز‌های آینده قرار است صحبتی هم با رئیس هیئت مازندران داشته باشم تا اندکی از آن روز‌های سخت فاصله بگیرم.

* حرف آخر؟

اجازه بدهید به عنوان آخرین کلام عاقبت به خیری را برای شما و همه مسلمانان جهان از درگاه خداوند سبحان آرزو داشته باشم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک7 ساعت قبل
در این روز‌ها یک گفتگو هم در فضای مجازی منتشر شده که ادعا می‌شود، بین فردوسی پور و مدیر شبکه سه رد و بدل شده است. در این گفتگو فردوسی پور تاکید می‌کند که برنامه‌اش بین مردم محبوب است و چرا باید حذف شود، اما فروغی جواب می‌دهد: «بگو همون مردم بهت آنتن بدن!». دوشنبه شب دیگری از سال ۹۸ هم بدون عادل فردوسی پور و برنامه پرمخاطبش شب گذشته سپری شد. برنامه‌ای که حدود دو دهه محبوب‌ترین برنامه تلویزیون بود، اما این محبوبیت برای بعضی قابل قبول نبود تا پروژه حذف عادل فردوسی پور کلید بخورد. در این گفتگو فردوسی پور تاکید می‌کند که برنامه‌اش بین مردم محبوب است و چرا باید حذف شود، اما فروغی جواب می‌دهد: «بگو همون مردم بهت آنتن بدن!».
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
«میرمصطفی جوادی» در حرکت یکضرب وزنه‌های ۱۴۳، ۱۵۰ و ۱۵۴ کیلویی را با موفقیت پست سر گذاشت تا در حرکت یکضرب در رده ششم قرار گیرد. وی در حرکت دوضرب نیز فقط وزنه ۱۸۲ کیلوگرم را مهار کرد و در ثبت وزنه‌های ۱۹۴ و ۱۹۵ کیلویی ناموفق بود تا در حرکت دوضرب هم در جایگاه ششم بایستد و در مجموع نیز با حدنصاب ۳۳۶ کیلوگرم در جایگاه ششم قرار گرفت. «دایین لی» وزنه بردار چینی نیز با ثبت وزنه‌های ۱۶۸ کیلوگرم در حرکت یکضرب (مدال طلا)، ۱۹۵ کیلوگرم در حرکت دوضرب رده چهارم و ۳۶۳ کیلوگرم مدال طلای مجموع را به دست آورد. همچنین، از ساعت ۱۳ ظهر به وقت تهران امروز (سه شنبه ۳ اردیبهشت) «مریم زارع» در گروه A دسته ۵۹ کیلوگرم بانوان به روی تخته رفت. (پیش از این رکورد دسته ۵۹ کیلوگرم در حرکت دوضرب ۱۳۶ کیلوگرم و در مجموع ۲۳۷ کیلوگرم بود).
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
السد قطر دو – پاختاکور یکنتیجه دیدار اول این گروه، دوباره تکرار شد و حالا السد با ۷ امتیاز صدرنشین گروه است. پرسپولیس با دو برد صدرنشین می‌شود؟ جواب این سوال مشخص نیست زیرا الاهلی نیز شانس کسب دو برد را دارد و می‌تواند حتی اگر قرمزها ۱۰ امتیازی شوند، با یازده امتیاز صدرنشین باشد. در ادامه مسابقات پاختاکور ۵ امتیاز اولین حریف پرسپولیس است و بازنده این دیدار، شانسی برای صعود نخواهد نداشت و نتیجه مساوی نیز تقریبا کار هر دو تیم را سخت خواهد کرد. قرمزها در دیدار پایانی خود با حمایت پر شور هواداران میزبان السد قطر خواهند بود؛ السد با ۷ امتیاز صدرنشین است و با کسب برد برابر الاهلی ۱۰ امتیاز می‌شود تا صعود خود را قطعی کند و همین موضوع می‌تواند برای پرسپولیس بهترین حالت باشد. این اتفاق برای پرسپولیس صد در صد و قطعی است و برای دیگر تیم‌ها نیز احتمال بالایی دارد؛ حالا همه تیم‌های این گروه به دور از مصلحت اندیشی باید برنده باشند.
نودنود3 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین ریکاوری خود را صبح امروز (سه‌شنبه) در امارات انجام داد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ساعت ۸ صبح امروز برای صبحانه در رستوران حاضر شدند و پس از آن برای تمرین در ساعت ۹:۳۰ دقیقه هتل را ترک کردند. * تمرین با گرم کردن و دویدن آغاز شد و در ادامه، در دو زمان مشخص، تمرینات پنج به دو را انجام دادند. * پایان تمرین این گروه هم بازی فوتبال در نیمی از زمین با دو دروازه کوچک در هر طرف و در نهایت تمرینات کششی بود. * اعضای تیم، ناهار را در ساعت ۱۲ به وقت محلی صرف کردند و پس از آن راهی فرودگاه شدند تا با پرواز ساعت ۱۵ به وقت امارات، عازم تهران شوند.
طرفداریطرفداری52 دقیقه قبل
طرفداری- ماریو بودیمیر با توجه به آسیب‌دیدگی که داشت از سرمربی تیم اجازه گرفت تا راهی کرواسی شود. او در این سفر علاوه بر اینکه کنار خانواده خود خواهد بود، مراحل درمان را پیگیری خواهد کرد و در این ارتباط هماهنگی به عمل آمد. به نقل از فارس، ماریو بودیمیر اوایل هفته آینده به ایران باز می‌گردد تا به جمع سرخپوشان ملحق شود.
همشهریهمشهری20 ساعت قبل
ایسنا نوشت: برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از باخت ۲ بر یک برابر الاهلی عربستان در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: متاسفم که نتوانستیم ببریم زیرا تیم بهتری بودیم و موقعیت‌های بهتری خلق کردیم. از بازی قبلی که بردیم بهتر بودیم. وی ادامه داد: الاهلی بدون موقعیت گل توانست دو گل را به ما بزند. به هر حال این فوتبال است و نمی‌دانم چه بگویم. در این دیدار حتی تا ثانیه‌های آخر دنبال گلزنی بودیم و نمی‌خواستیم بازنده باشیم.

نظرها

اخبار بیشتر