1. خبری
  2. فرهنگ

الناز شاکردوست در آغوش «مادر فائزه» +عکس

خبرگزاری آفتاب‌نیوز |

آفتاب‌‌نیوز : الناز شاکردوست پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در حالی که هیجان زده بود با اشاره به نقش‌اش در فیلم «شبی که ماه کامل شد» ادامه داد: فائزه منصوری نماینده همه زن‌هایی است که برای فرزندان‌شان تلاش می‌کنند و امیدوارم هیچ عاشقی قربانی سیاست‌ها نشود. مادر فائزه که نقش او را بازی کردم، خانم اعظم محسن دوست الان در جمع ماست.

الناز شاکردوست در آغوش «مادر فائزه» +عکس - 1

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

الناز شاکردوست در آغوش «مادر فائزه» +عکس - 4

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
ژیمناست معروف چابهاری ادعای برنامه احسان علیخانی و روزنامه گل را تکذیب کرد: من به زور به برنامه علی ضیا نرفتم و با هماهنگی مربی‌ام در «فرمول یک» حاضر شدم.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسابقات جهانی تیراندازی از شنبه در هند آغاز خواهد شد. قرار بود در این مسابقات سهمیه المپیک توزیع شود اما ساعتی قبل در مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی، رییس فدراسیون تیراندازی اعلام کرد پاکستان به دلیل عدم صدور ویزا توسط هند نتوانسته در این مسابقات شرکت کند. به همین دلیل سهمیه المپیک از این رقابت‌ها حذف شده است. ابراهیم اینانلو سرمربی تفنگ ایران درباره این شرایط گفت: «شرایط ایران خوب است اما سهمیه این مسابقه کنسل شد. فدراسیون جهانی هنوز اعلام نکرده چه مسابقه‌ای جایگزین شده است.

اخبار بیشتر