1. خبری
  2. اجتماعی
خودکشی به‌ خاطر تمسخر در میهمانی

خودکشی به‌ خاطر تمسخر در میهمانی

خبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، ساعت ۱۴:۰۸ دقیقه ۱۹ بهمن مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید بازپرس جنایی را در جریان مرگ خودخواسته دختر جوانی قرار دادند.

بیشتر بخوانید:افشای راز جسدی در میان زباله‌هامحاکمه مادر به اتهام قتل دختر شیرخوارهماجرای خودکشی دانش آموز ۱۱ ساله در ارومیه

به‌دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد که دختر ۲۷ ساله به‌خاطر ابتلا به بیماری مجبور به تراشیدن موهای سرش شده بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

اما وقتی برای شرکت در یک میهمانی دوستانه کلاه گیس گذاشته بود ناگهان کلاه گیس از سرش افتاد.

این موضوع باعث شد تا چند نفر از میهمان‌ها او را مسخره کنند و دختر جوان بعد از بازگشت به خانه با خوردن ده‌ها قرص خودکشی کرد.منبع: روزنامه ایران

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
دختر جوان روسی بر اثر ضرب و شتم با چاقو و چکش جان باخت. دختر روسی که نامزدش را به‌خاطر شکستن بینی‌اش بخشیده بود، چند‌ماه بعد بر اثر ضرب و شتم او باچاقو و چکش جان باخت. اولک ‌۲۰ ساله که سابقه بار‌ها خشونت علیه نامزدش را داشت با بخشش نامزدش برای شکستن بینی از بازداشتگاه آزاد شد، اما همانطور که روانشناس‌ها پیش‌بینی می‌کنند خشونت علیه همسر می‌تواند روندی صعودی و مرگبار را طی کند. به گزارش دیلی‌میل، این پیش‌بینی در مورد این دختر و پسر مصداق داشت.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری متهم پرونده کلاهبرداری از ۴۰ زوج جوان با ترفند وعده جهیزیه و لوازم خانگی ارزان قیمت در مشهد خبر داد. سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر کلاهبرداری با تبلیغات گسترده فروش ارزان قیمت جهیزیه و لوازم خانگی توسط فروشنده‌ای در یکی از مجتمع‌های بزرگ تجاری مشهد، با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد. فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان در عملیاتی مشترک با کارآگاهان اطلاعات جنایی پلیس بررسی‌های تخصصی خود را آغاز کردند. وی گفت: تحقیقات اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که متهم پرونده پس از جلب اعتماد شهروندان با تبلیغات کسترده، از آنان وجوهی را دریافت کرده و بعد از آن پاسخگوی مشتریان خود نبوده است. وی خاطر نشان کرد: کارآگاهان با اقدام‌های اطلاعاتی محل‌های احتمالی تردد متهم را شناسایی و پس از چند روز کار گسترده پلیسی، این فرد را در حاشیه شهر مشهد و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
۶ عضو باند سرقت مسلحانه از یک شهروند در مشهد طی ۲ عملیات شناسایی و دستگیر شدند. مرکز خراسان رضوی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: هجدهم دی ماه امسال سرقت مسلحانه ۲۰۰ هزار یورو از یک شهروند در مشهد اعلام شد. سردار محمد کاظم تقوی افزود: با تحقیقات پلیسی ۲ نفر از متهمان پس از ۲۰ روز از وقوع سرقت شناسایی و دستگیر شدند و در ادامه تحقیقات، چهار متهم دیگر نیز دیشب در یک منزل مسکونی دستگیر شدند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ قبضه سلاح کلت کمری، پنج تیغه خشاب جنگی، یکقبضه سلاح جنگی و یک دستگاه لپ تاپ کشف و سه دستگاه خودرو سواری آنان نیز توقیف شد. وی گفت: تحقیقات از متهمان یاد شده ادامه دارد.
مهرمهر10 ساعت قبل
شریعتمداری بیان کرد: باید خط روشنی را در تقسیم بندی رقابت‌ها و مزیت‌های ذاتی مناطق مختلف داشته باشیم. وی عنوان کرد: در اولین سفر رئیس جمهور به استان خوزستان اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری که مغفول بود، مصوب و تاکنون رشد خوبی داشته است که باید تا بیش از ۷۰۰ هزار هکتار نیز افزایش پیدا کند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استاندار خوزستان باید هر مدیری که در زمینه جهاد اقتصادی، اشتغالزایی و توسعه به نفع استان کار نکرد آن را پشت درهای استان بگذار؛ مدیران بانک‌ها نیز از این مسئله مستثنی نیستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: مدیران استان باید مدیریت جهادی داشته باشند و وارد عرصه شوند. وی با تأکید بر بومی گزینی در اشتغالزایی استان خطاب به استاندار خوزستان گفت: از اختیارات قانونی خود استفاده کرده و آگهی‌های استخدامی که به بومی گزینی در شرایط برابر توجه نکرده‌اند را ابطال کنید.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل

اخبار بیشتر