1. خبری
  2. اجتماعی
محسن هاشمی: تداوم قصور مسئولان، ‌ جفا در حق مردم فداکار است

محسن هاشمی: تداوم قصور مسئولان، ‌ جفا در حق مردم فداکار است

خبرگزاری تسنیم |

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی در ابتدای یکصدوبیستوسومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم، حماسه روز گذشته مردم سرافراز ایران، موجب افزایش قدرت ملی و تقویت وحدت و همدلی شد، مردم نشان دادند که کاستی‌ها و نواقص عملکرد مسئولان، موجب تردید و سستی آنان در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه حماسه حضور مردم در آیین چهلمین سالگرد انقلاب، دو پیام مهم داشت، تصریح کرد: پیام نخست خطاب به دشمنان خارجی و دولت‌های مداخله‌گر و بیگانه بود که با وجود این ملت، رویای فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیرنشدنی است و پیام دوم خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی و مدیران کشور بود که این مردم انتظار تحول در نظام خدمت‌رسانی و افزایش کارآیی نظام جمهوری اسلامی را دارند و پیام شکوه همراه با شکوه مردم باید شنیده شود.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

رئیس شورای شهر تهران گفت: جفای افزونتری خواهد بود که با وجود این ملت شریف و فداکار، باز هم شاهد قصور و تقصیر مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم.

هاشمی با بیان اینکه مدیریت شهری نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های موثر در رضایتمندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست، خاطر نشان کرد: افزایش اثربخشی و کارآمدی مدیریت شهری، کاهش رانت و تبعیض و بهبود سطح خدمت‌رسانی مطالبات به حق مردم از ماست و باید برای تحقق این مطالبات برنامه‌ریزی و توجه لازم را متمرکز کنیم. امیدواریم در دهه پنجم انقلاب، لایق الطاف الهی و حمایت ملت ایران باشیم.نامه محسن هاشمی به روحانی درباره مترو؛ احتمال بحرانی‌تر شدن ترافیک و آلودگی هوای تهران

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
دختر جوان روسی بر اثر ضرب و شتم با چاقو و چکش جان باخت. دختر روسی که نامزدش را به‌خاطر شکستن بینی‌اش بخشیده بود، چند‌ماه بعد بر اثر ضرب و شتم او باچاقو و چکش جان باخت. اولک ‌۲۰ ساله که سابقه بار‌ها خشونت علیه نامزدش را داشت با بخشش نامزدش برای شکستن بینی از بازداشتگاه آزاد شد، اما همانطور که روانشناس‌ها پیش‌بینی می‌کنند خشونت علیه همسر می‌تواند روندی صعودی و مرگبار را طی کند. به گزارش دیلی‌میل، این پیش‌بینی در مورد این دختر و پسر مصداق داشت.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری متهم پرونده کلاهبرداری از ۴۰ زوج جوان با ترفند وعده جهیزیه و لوازم خانگی ارزان قیمت در مشهد خبر داد. سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در پی وصول خبری مبنی بر کلاهبرداری با تبلیغات گسترده فروش ارزان قیمت جهیزیه و لوازم خانگی توسط فروشنده‌ای در یکی از مجتمع‌های بزرگ تجاری مشهد، با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده صادر شد. فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان در عملیاتی مشترک با کارآگاهان اطلاعات جنایی پلیس بررسی‌های تخصصی خود را آغاز کردند. وی گفت: تحقیقات اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که متهم پرونده پس از جلب اعتماد شهروندان با تبلیغات کسترده، از آنان وجوهی را دریافت کرده و بعد از آن پاسخگوی مشتریان خود نبوده است. وی خاطر نشان کرد: کارآگاهان با اقدام‌های اطلاعاتی محل‌های احتمالی تردد متهم را شناسایی و پس از چند روز کار گسترده پلیسی، این فرد را در حاشیه شهر مشهد و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
۶ عضو باند سرقت مسلحانه از یک شهروند در مشهد طی ۲ عملیات شناسایی و دستگیر شدند. مرکز خراسان رضوی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: هجدهم دی ماه امسال سرقت مسلحانه ۲۰۰ هزار یورو از یک شهروند در مشهد اعلام شد. سردار محمد کاظم تقوی افزود: با تحقیقات پلیسی ۲ نفر از متهمان پس از ۲۰ روز از وقوع سرقت شناسایی و دستگیر شدند و در ادامه تحقیقات، چهار متهم دیگر نیز دیشب در یک منزل مسکونی دستگیر شدند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ قبضه سلاح کلت کمری، پنج تیغه خشاب جنگی، یکقبضه سلاح جنگی و یک دستگاه لپ تاپ کشف و سه دستگاه خودرو سواری آنان نیز توقیف شد. وی گفت: تحقیقات از متهمان یاد شده ادامه دارد.
مهرمهر10 ساعت قبل
شریعتمداری بیان کرد: باید خط روشنی را در تقسیم بندی رقابت‌ها و مزیت‌های ذاتی مناطق مختلف داشته باشیم. وی عنوان کرد: در اولین سفر رئیس جمهور به استان خوزستان اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری که مغفول بود، مصوب و تاکنون رشد خوبی داشته است که باید تا بیش از ۷۰۰ هزار هکتار نیز افزایش پیدا کند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استاندار خوزستان باید هر مدیری که در زمینه جهاد اقتصادی، اشتغالزایی و توسعه به نفع استان کار نکرد آن را پشت درهای استان بگذار؛ مدیران بانک‌ها نیز از این مسئله مستثنی نیستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: مدیران استان باید مدیریت جهادی داشته باشند و وارد عرصه شوند. وی با تأکید بر بومی گزینی در اشتغالزایی استان خطاب به استاندار خوزستان گفت: از اختیارات قانونی خود استفاده کرده و آگهی‌های استخدامی که به بومی گزینی در شرایط برابر توجه نکرده‌اند را ابطال کنید.
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل

اخبار بیشتر