1. خبری
  2. ورزشی
گروسیان: من غربی ام و پرسپولیسی‌ها شرقی

گروسیان: من غربی ام و پرسپولیسی‌ها شرقی

خبرگزاری ورزش۳ |

به گزارش «ورزش سه» استقلال خوزستان که با توجه به کسر شش امتیاز هنوز در قعر جدول با دیگر تیم‌ها فاصله دارد در نیم فصل دوم نیز در دو بازی برابر ماشین سازی و پدیده شکست خوردند تا کماکان این تیم اولین شانس سقوط تا این زمان باشد. فرزین گروسیان دروازه بان استقلال خوزستان درباره شرایط تیمش قبل از بازی روز پنجشنبه گفت: «ما الان برای بازی با پرسپولیس در اردو هستیم. خداراشکر اوضاع تیممان خوب است و بچه‌ها برای این بازی خیلی انگیزه دارند.» او درباره دو شکست تیمش گفت: «ما به خاطر شرایطی که تیممان داشت تمرینات را دیر شروع کردیم و کمی در بدنسازی عقب افتادیم. همچنین ما چند بازیکن خوب مثل ایمان مبعلی و یونس دلفی را از دست دادیم و نتوانستیم بازیکن جدیدی هم بگیریم. با این وجود همه دیدند که ما در دو بازی برابر ماشین سازی و پدیده بدشانس بودیم و توپهایمان گل نمی‌شود.»

با امید و احمد و سروش رفاقت دارم

فرزین گروسیان یکی از بازیکنان مازنی فوتبال ایران و از معدود شمالی‌های حاضر در استقلال خوزستان است اما با حضور او تعداد زیاد مازندرانی‌های پرسپولیس به نظر می‌رسد این بازی از این نظر نیز می‌تواند جالب باشد. دروازه بان استقلال خوزستان با تایید این موضوع گفت: «با امید (عالیشاه)، احمد (نوراللهی) و سروش (رفیعی) دوست هستم اما رابطه‌ام با امیدعالیشاه در بین پرسپولیسی‌ها بهتر از همه است چون با امید در تراکتور همبازی بودم و در دوران نوجوانی هر دو ما در تیم سیزده ساله‌های مازندران بازی می‌کردیم.» او با اشاره به حضور مازنی‌های پرسپولیس در این بازی گفت: «پرسپولیس مازنی زیاد دارد اما آن‌ها نمی‌توانند پنجشنبه مازندرانی صحبت کنند چون هرچه بگویند قطعا برای همتیمی هایم ترجمه می‌کنم (می خندد)»

خبری: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

او در این باره که آیا با هیچکدام از شمالی‌های پرسپولیس همشهری است گفت: «نه من بچه کلارآباد و متل قوو شاید تنها فوتبالیست غرب مازندران باشم اما پرسپولیسی‌ها بچه‌های شرق مازندران هستند. کلا بیشتر ورزشکاران به نام مازندران از شرق استان می‌آیند.» گروسیان در ادامه با اشاره به بازی پنجشنبه افزود: «به نظرمن بازی با پرسپولیس بازی قشنگی می‌شود. بچه‌های ما انگیزه بالایی دارند چون این بازی پخش مستقیم دارد و می‌توانیم خودمان را نشان بدهیم.» او همچنین اضافه کرد: «ما در هفته‌های اول قرعه خیلی سختی داشتیم اما بعد از بازی با پرسپولیس بازی هایمان آسانتر می‌شود و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.»

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر ورزشیخبر ورزشی4 ساعت قبل
مرتضی آقاخان، مهاجم سابق پیکان پیش از شروع لیگ با عقد قراردادی ۴ ساله به استقلال پیوست و در آغاز کار مشخص شد مچ پایش آسیب‌دیدگی دارد و باید جراحی شود. آقاخان چند هفته‌ای فیزیوتراپی کرد بلکه بدون جراحی بتواند مصدومیتش را درمان کند، اما شرایط مچ پایش تغییر نکرد و بالاخره رضایت داد جراحی شود. آقاخان قبل از اتمام نیم‌فصل اول به تمرینات استقلال بازگشت و با این تیم به اردوی آماده‌سازی ترکیه رفت تا در نیم‌فصل دوم به میدان برود، ولی در همین اردو دچار مصدومیت جدیدی شد و این‌بار آشیل پایش آسیب جدی دید و سریع به تهران بازگشت تا دوباره تحت عمل جراحی قرار گیرد. پای آقاخان را بعد از جراحی گچ گرفتند. گچ پای او صبح چهارشنبه باز شد تا فیزیوتراپی را آغاز کند، اما بعید است این مهاجم تا اردیبهشت‌ماه قادر به بازی باشد. برای فصل بعد هم او کار سختی خواهد داشت چرا که استقلال با داشتن مرتضی تبریزی، اللهیار صیادمنش، روح‌ا … باقری، اسماعیل گونسالوس، محسن کریمی، پاتوسی و گادوین منشا در خط حمله قاعدتا روی بازیکنی که یک سال بازی نکرده، حساب چندانی نخواهد کرد!
فراروفرارو7 ساعت قبل
در یکی از مهمترین بازی‌ها زنیت برابر فنرباغچه قرار گرفت و میزبان سه بر یک پیروز شد. سردار آزمون که در ترکیب اصلی زنیت حضور داشت پاس گل نخست را داد و در دقیقه ۴ نماینده روس پیش افتاد. با این نتیجه با توجه به پیروزی یک بر صفر فنرباغچه در دیدار رفت زنیت حذف می‌شد. با این گل زنیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. دینامو زاگرب، ناپولی و اینتراخت فرانکفورت هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک هشتم صعود کردند.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
سردار آزمون به حس خوب خود و هواداران در زنیت اشاره کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها زنیت توانست ۳ بر یک فنرباغچه را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. سردار آزمون بعد از این بازی گفت: خیلی احساس خوبی دارم که به تیم جدیدی آمدم که هواداران زیاد و خوبی دارد که به نظرم بهترین هواداران روسیه است. همچنین کادرفنی خیلی خوبی در تیم زنیت داریم. او در ادامه صحبت‌های خود گفت: اوضاع بازی تیم در دیدار رفت فرق می‌کرد.
تابناکتابناک9 ساعت قبل
هادی عقیلی، مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه سپاهان که در سالهای ابتدایی حضور کی روش در راس تیم ملی، از سوی این مربی کنار گذاشته شد و هیچگاه به تیم ملی دعوت نشد، از هفته گذشته به کادرفنی تیم فوتبال جوانان ایران اضافه شده است. دو روز دیگر هم اردوی تیم جوانان آغاز خواهد شد و خوشحالم در خدمت این تیم هستم. مدافع پیشین تیم ملی فوتبال افزود: در بازی با ژاپن بدشانسی آوردیم. تا قبل از اینکه گل اول را به آن شکل دریافت کنیم ژاپن موقعیتی نداشت ولی آن صحنه تیم ملی را به هم ریخت. خیلی‌ها از سبک بازی تیم ملی راضی نبودند و معتقدم بهتر بود متولیان فوتبال این تفکر را در تیم ملی عوض می‌کردند.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
زنیت با گل‌های بازیکن ایرانی اش فنرباغچه را شکست داد و به همراه آرسنال و والنسیا به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کرد. با این نتیجه با توجه به پیروزی یک بر صفر فنرباغچه در دیدار رفت زنیت حذف می‌شد. با این گل زنیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. آرسنال توانست باته بوریسف را با سه گل شکست دهد و نتیجه بازی رفت را جبران کند. دینامو زاگرب، ناپولی و اینتراخت فرانکفورت هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک هشتم صعود کردند.

اخبار بیشتر