1. خبری
  2. حوادث

برگزاری جلسه هماهنگی و اتخاذ تدبیر برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تهران

خبرگزاری میزان‌آنلاین |
برگزاری جلسه هماهنگی و اتخاذ تدبیر برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تهران - 0

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، «احمد اسماعیلی راد» معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران در جلسه هماهنگی و اتخاذ تدبیرمرتبط با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره ضمن اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران افزود: برای برگزاری نمایشگاه‌های بهاره پنج مکان در نظر گرفته شده که طی مصاحبه رسانه ملی با سازمان صنعت، معدن و تجارت، استانداری تهران واتاق اصناف به اطلاع مردم رسیده است.

معاون فرماندار تهران به اهداف برگزاری این جلسه اشاره کرد و افزود: در برپایی نمایشگاه‌های بهاره، فرمانداری تهران متولی نظارت بر ایجاد هماهنگی همه‌ی دستگاه‌های خدمات رسان و استقرار دستگاه‌های دولتی است در حالی که متولی اصلی در اجرا و برپایی نمایشگاه‌های بهاره اتاق اصناف تهران می‌باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه اتاق اصناف به عنوان متولی اصلی به نبود زمان کافی برای برنامه ریزی، تامین هزینه‌های سرسام آور دستگاه‌های خدمت رسان و عدم توجیه اقتصادی در برگزاری این نمایشگاه‌ها تاکید دارد، نتیجه جمع بندی جلسه برای تعیین تکلیف به استانداری تهران ارسال خواهد شد تا تصمیم در خصوص برگزاری یاعدم برگزاری نمایشگاه از سوی استانداری اعلام گردد.

وی یادآور شد که همه دستگاه‌های خدمت رسان نیز آمادگی لازم در برگزاری این نمایشگاه‌ها را اعلام نموده‌اند.

در این نشست اسماعیلی راد نتیجه نهایی در برگزاری نمایشگاه‌های بهاره را منوط به تصمیم گیری استانداری تهران و بررسی موارد مطروحه از سوی اتاق اصناف اعلام نمود.

خبری: اخبار حوادث و جنایت

«عبدالعظیم رضایی» معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران نیزضمن تبریک ورود به دهه پنجاه انقلاب اسلامی افزود: ورود به دهه پنجاه نظام پویای جمهوری اسلامی و ۴۰ سال تجربه در حوزه‌های مختلف نشان از پختگی دارد و امروزه دیگر جایی برای آزمون و خطا نیست.

معاون سیاسی فرمانداری تهران افزود: برگزاری نمایشگاه‌ها بعد از چهل سال تجربه، همیشه تقاضاها، چالش‌ها، مخالفین و موافقینی داشته است و ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم و تصمیمی بگیریم که به خیر و صلاح مملکت و مردم باشد و قطعا با توجه به نگاه واقع بینانه و پیشینه‌ای که در بازار و اصناف هست خیر و صلاح مردم را در اولویت قرار خواهند داد.

وی به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران اشاره کرد و افزود: تصمیمی که در این ستاد گرفته شده است با حضور نمایندگان اتاق اصناف گرفته شده است و در صورتی که مخالف برگزاری نمایشگاه بوده‌اند باید مطرح می‌نمودند.

رضایی به اهمیت تهران به عنوان پایتخت و الگوی سایر شهرستان‌ها اشاره کرد و افزود: برای حل مشکلات مختلف اصناف، بار‌ها از روسای اتحادیه‌ها و اصناف خواسته شده تا با تشکیل جلسات و نشست‌ها در فرمانداری طرح موضوع نمایند که با عدم استقبال روبروشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، بوئینگ ۷۰۷ ارتش، اشتباه چندماه قبل هواپیمای تابان در تشخیص محل فرود را تکرار و به جای فرودگاه پیام در باند غیر استاندارد فتح به زمین نشست. ایمنی مهم‌ترین مولفه صنعت حمل‌ونقل هواییبه اعتقاد بسیاری از کارشناسان، ایمنی یکی از مهم‌ترین مولفه‌های صنعت حمل‌ونقل هوایی بوده است. ازجمله مهم‌ترین این حوادث که به صورت مشابه و به فاصله دو ماهه اتفاق افتاد، سانحه مرگبار فرودگاه فتح بود. باند فتح عامل مشترک سانحه بوئینگ ارتش و حادثه هواپیمای تاباندر روز یکشنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۷، یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ باری متعلق به نیروی هوایی ارتش ج. ا. ایران که از کشور قرقیزستان به سمت فرودگاه پیام درحال پرواز بود به دلیل اشتباه اقدام به فرود در باند فرودگاه فتح (در ۴ کیلومتری فرودگاه پیام) نمود و در نهایت دچار سانحه شد. ضرورت به روزرسانی نقشه‌های فرودگاهیباتوجه به بررسی‌های اولیه، علت اصلی سانحه بوئینگ ۷۰۷ ارتش، وجود باند فتح در نزدیکی فرودگاه پیام، بدون وجود هیچگونه علائم هشدار در چارت فرودگاهی بوده است.

عکس/ فرو رفتن میلگرد به بدن کارگر جوان ۱۳+

6+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
مهرمهر3 ساعت قبل
معاون مبارزه با جرایم پلیس گفت: دو نفر که به بهانه تست بازیگر در اینستاگرام، دختران متقاضی را شناسایی کرده و سپس از طریق آدرس منزل آنان اقدام به آزار دختران می‌کردند را بازداشت شدند.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد گفت: شب گذشته گازگرفتگی در این شهرستان جان سه عضو یک خانواده را گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: در این حادثه متاسفانه دو پسربچه هفت ماهه و ۹ ساله به همراه مادرشان جان خود را از دست دادند. وی افزود: علت این حادثه نشت دود از دوکش آبگرمکن و استنشاق گار سمی توسط اعضای این خانواده بوده که متاسفانه منجر به مرگ آنها شد. سرهنگ پاکدل ادامه داد: این حادثه اواخر شب گذشته در یکی از منازل واقع در خیابان شریعتی شمالی بجنورد رخ داد. انتهای پیام

اخبار بیشتر