1. خبری
  2. فرهنگ
حامد بهداد: شرافت در زندگی امروز ما جاری است

حامد بهداد: شرافت در زندگی امروز ما جاری است

خبرگزاری اصلاحات پرس |

به گزارش اصلاحات پرس، حامد بهداد درباره نوع بازیگری خود در سینما گفت: از نظر من همه باید به دنبال کشف و شهود خود در بازیگری باشند و بخشی از خودشان را درون نقش پیدا کنند و روش من هم در بازیگری به همین سمت است.

وی در همین راستا ادامه داد: در بازیگری باید بعد از رشد و تجربه، گره‌ها و عقده‌ها از بین بروند و لایه لایه از بدبینی و ترس‌های هر هنرمندی کم شود تا بازیگر بتواند هر روز بیشتر به خودش متصل و نزدیک شود.

بازیگر فیلم قصرشیرین درباره موضوع شرافت و هویت که در برخی فیلم‌ها مورد توجه قرار گرفته افزود: از نظر من این شرافت در زندگی امروزه ما جاری است و به عنوان مثال همین هنرمندانی که در مورد این قضایا فیلم می‌سازند و یا من بازیگری که آن را بازی می‌کنم و یا مخاطبی که آن را می‌بیند در وجودش چنین چیزی را احساس میکند.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

بهداد درباره تفاوت خود در انتخاب نقش‌هایش نسبت به گذشته اضافه کرد: من همواره به دنبال انجام درست بازیگری و کنکاش و جستجو در خودم و در نقش هستم. طی تجربه سالهای گذشته و گذر زمان سعی میکنم انتخاب‌هایی انجام دهم که این اتفاق را تشدید کند.

منبع: میزان

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
مدیران مسوول روزنامه‌های اصلاح طلب در دیدار با رئیس دفتر رئیس جمهور با انتقاد از انتخاب نشدن معاون مطبوعاتی، گزینه مطلوب خود را معرفی کرده‌اند. به گزارش خبر فوری، در این دیدار که دوساعت طول کشیده، مدیران روزنامه‌های اصلاح طلب، به واعظی گفته‌اند که محمدجعفر محمدزاده، رئیس دفتر محمدرضا رحیمی و معاون مطبوعاتی دولت دوم احمدی نژاد، گزینه مطلوب و مدنظرشان است! معرفی کردن معاون مطبوعاتی احمدی نژاد به عنوان بهترین گزینه از سوی مدیران دو روزنامه اگرچه با واکنش منفی برخی مدیران حاضر و شخص واعظی در جلسه مواجه شده اما نهایتا جلسه با اعلام این گزینه به پایان رسیده است. انتخاب عجیب محمدزاده، برخی شایعات در خصوص سهم خواهی اصلاح طلبان از وزارت ارشاد را تقویت می‌کند.
ایرناایرنا10 ساعت قبل
به جرات می‌ توان گفت بعد از موزه هنرهای معاصر تهران، موزه صنعتی کرمان ارزشمندترین گنجینه هنرهای معاصر ایران و جهان در کشورمان را در خود گنجانده است. آثار سبک‌ها و شیوه ‌های متفاوتی از جمله مینی مالیستها، کانسپچوالها، آبسترکتها، خطاطان، مینیاتوریستها، پاپ آرتها و خاکبازان در موزه صنعتی مشاهده می‌ شود. حاج اکبر صنعتی زاده پرورشگاهی برای کودکان بی‌ سرپرست و یتیم کرمانی خصوصا کودکان هنرمند و مستعد ساخت. استاد علی اکبر صنعتی تا پایان عمر عضو پیوسته فرهنگستان هنر ایران باقی ماند و به عنوان منتخب فرهنگستان هنر برگزیده شد. ** موزه صنعتیاستاد علی اکبر صنعتی همچنین تنها هنرمند ایرانی است که دو موزه از جمله موزه صنعتی کرمان و موزه صنعتی تهران به نام ایشان ثبت شده است.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، صبح امروز با حضور ویدئو کنفرانسی تولیت آستان قدس رضوی و مسئولان استانی در سراسر کشور ۲ هزار کانون خادمیاری آستان قدس رضوی به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید‌. سید وحید موسویان، مسئول دفاتر استانی آستان قدس رضوی در ابتدای این برنامه اظهار داشت: فعالیت دفاتر استانی در قالب کانون‌های خادمیاری شکل گرفته و تاکنون ۲۷ کانون تخصصی در استان‌ها راه‌اندازی شده که در شهرستان‌ها در قالب کانون‌های مرکزی و در مناطق محروم کانون‌های محلی است. وی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۲ هزار نفر در سامانه خادمیاری سازمان‌دهی شدند، گفت: امروز ۲ هزار کانون خادمیاری آستان قدس رضوی با حضور ویدئو کنفرانسی همه استان‌ها به بهره‌برداری می‌رسد. مسئول دفاتر استانی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه فعالیت دفاتر استانی بر پایه مشارکت مردم و در حال توسعه است، افزود: گره‌گشایی از محرومان، فعالیت‌های فرهنگی و جذب خادمیاران از مهم‌ترین اقداماتی است که دفاتر استانی انجام می‌دهند. مهدیار عنوان کرد: در استان فارس ۱۱ هزار نفر در سامانه خادمیاری ثبت‌نام کردند که مجموعه کارهای دفتر آستان قدس رضوی در فارس را پیگیری می‌کنند که از این تعداد بیش از ۵ هزار نفر تحت آموزش مستقیم قرار گرفتند و ۴۴۱ نفر نیز برای خادمی در حرم مطهر انتخاب شدند.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
بنابراین می‌توان گفت سرعت رشد اقتصاد دیجیتال امروزه رو به افزایش است. معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری همچنین خاطر نشان کرد: در کشور ما ظرفیت‌های زیادی برای تقویت اقتصاد دیجیتال وجود دارد. دلیری ادامه داد: در ایران به نسبت هر ۱۰۰ نفر ۱۲۹ خط تلفن وجود دارد و این آمار بسیار بیشتر از کشورهای آمریکا و آلمان است. لذا می‌طلبد در این عرصه بسترهای فعالیتی خود را در حوزه‌های فناوری‌های دیجیتال تقویت کنیم و در این عرصه خدمات عمومی، آموزش و … را ارائه کنیم. وی تاکید کرد: لازم است بسترهای نیروی انسانی، فناوری اطلاعات و فناوری‌های دیجیتالی در کشور تقویت شود و مشکلات ارتباط دانشگاه و حاکمیت در این عرصه را رفع کنیم.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حمیدرضا شیخ‌الاسلام ظهر امروز در جلسه ستاد راهیان نور که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برای سفر دانش‌آموزان به مناطق جنگی و یادمان‌های دفاع مقدس مشکلات فراوانی پیش روی آموزش‌وپرورش استان است. وی با اشاره به اعزام دانش‌آموزان قم به یادمان‌های دفاع مقدس افزود: از سهمیه‌ای که امسال به آموزش‌وپرورش استان قم برای اعزام به راهیان نور داده‌شده در دوره متوسطه ۵۹ دستگاه اتوبوس به تعداد ۲هزار و ۶۲۹ دانش‌آموز پسر اعزام‌شده است. مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قم با بیان تعداد دختران دوره متوسط که به سفر راهیان نور اعزام‌شده‌اند، ابراز کرد: در بخش دختران دانش‌آموز نیز تاکنون ۵۴ دستگاه اتوبوس به تعداد ۲ هزار و ۴۶۵ به مناطق جنگی اعزام‌شده‌اند. وی مجموع اعزام دانش‌آموزان قم به سفر راهیان نور را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۵ و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز قم به سفر راهیان نور اعزام‌شده‌اند. مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قم تأکید کرد: متأسفانه در برخی اعزام‌های راهیان نور دانش‌آموزی به دلیل عدم همکاری برخی نهادهای حوزه بهداشت آمبولانسی همراه اتوبوس‌های راهی سفر راهیان نور نمی‌شود.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

خودرو ارزان می‌شود

رکنا8 ساعت قبل

شوالیه فتنه ۸۸ باز هم تهدید کرد!

مشرق‌نیوز8 ساعت قبل

زیردریایی اتمی روسیه

مهر4 ساعت قبل

چشم علیپور ترسیده است!

خبر ورزشی7 ساعت قبل