1. خبری
  2. فرهنگ
برگزاری نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

برگزاری نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

خبرگزاری خبر فوری |

مدیر طراحی و تولید محصولات حجاب گفت: گفت: نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء که دارای مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس و سازمان اماکن و وزارت ارشاد است به مدت ۴روز از تاریخ ۱۷الی ۲۰ اسفند ماه برگزار می‌شود.

زینب دولتی با بیان اینکه تبلیغات این رویداد بسیار گسترده است گفت: همزمان با برگزاری رویداد ۳ورکشاپ آموزشی برای شرکت کننده‌ها وجود دارد که موضوعات ورکشاپ شامل: دیجیتال مارکتینگ، مدیریت برند و لاکچری سازی برند و لوکس جلوه دادن کالا، باشگاه تخفیف مشتریان و جذب وفاداری مشتریان که برای آنها هم گواهی در نظر گرفته شده است.

وی با بیاین اینکه با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس مسابقه‌ای هم برگزار می‌شود افزود: خانم فرهنگ خانم خرمدره و آقای مددی داوران این مسابقه هستند که با موضوع محصولی کاربردی با نماد‌های اسلامی ایرانی برگزار خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان | اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

دولتی با بیان اینکه جامعه هدف ما فقط افراد مذهبی و محجبه نبودند و نیستند عنوان کرد: با این ایده کار کردیم که حتی افرادی که فکر می‌کنند اگر حجاب داشته باشند، نمی‌توانند شیک و خوش‌پوش باشند راضی کند تا آنان این حس را نداشته باشند که استفاده از حجاب آن‌ها را محدود کرده است، بلکه دوست داشتیم حس کنند محصولات حجاب آن‌ها را به دور از خودنمایی، زیباتر، شایسته و آراسته‌تر هم ساخته است در عین حال مانع فعالیت‌های اجتماعی‌شان نیست.

دولتی افزود: افرادی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند که محصولاتشان کالای ایرانی باشد یعنی تولید کننده کالای ایرانی باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

آخرین خبرآخرین خبر10 ساعت قبل
ماراتن لاکچری بازی به بهانه عروسی پر خرج «حنیف عمران زاده»! مراسم‌ عروسی سلبریتی‌هایی که لاکچری بودنش سر و صدا کرداز رهنما و قوچان نژاد تا فروزان و کاظمی! قبل از مراسم ازدواج حنیف، «بهاره رهنما» در ازدواج مجددش ترکانده بود و با انتشار عکس‌های زیادی از مراسم عروسی‌اش، لاکچری بودن مراسم را به رخ همه کشیده بود. چند نکته برای ما مردم عادی که این روزها در معرض فیلم‌ و عکس‌های زندگی لاکچری چهره‌ها قرار داریم. تماشای زندگی لاکچری یا شکنجه روانی؟ با دیدن فیلم زندگی‌های لاکچری چهره‌ها و درک فاصله‌ زیادی که بین زندگی خودتان با این افراد وجود دارد، دلتان گرفته و ناامید شده‌اید؟ خب اول این که باید گفت حق دارید!
آخرین خبرآخرین خبر9 ساعت قبل
سایر نکات: مقدار سبزی که به صورت خام نیاز هست: ۴ دسته تره، ۲ دسته جعفری، ۲ دسته گشنیز و ۱ دسته شنبلیلهمقدار سبزی به خودتان بستگی دارد اما نسبت تره به جعفری و گشنیز دو برابر و نسبت شنبلیله نصف جعفری هست. نسبت سبزی‌های مختلف در قورمه سبزی بستگی به ذائقه خانواده دارد. ولی در هر حال اگر تره زیاد باشد طعم خورش تند می‌شود. شنبلیله خورش قورمه سبزی نباید زیاد باشد چون خورش تلخ می‌شود. نکته: لوبیا باید با حرارت بالا و آب کافی پخته شود، چون اگر حرارت ملایم باشد و آب کم بریزندمجبورند مرتب در حین پخت آب اضافه کنندو باعث می‌شود پوست لوبیا ازش جدا شود و غلاف لوبیا باز شود. برای سرخ کردن سبزی اگر میخواهید داخل فریزرقرار دهید حتما از روغن جامد استفاده شود چون روغن مایع هم ضرر دارد و هم بوی نامطبوع میگیردو از روغن پیاز داغ هم برای سرخ کردن سبزی استفاده نشود چون سبزی بوی بد میگیرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
۲ فیلم انیمیشن «آدم خانگی» و «روباه» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به بخش رسمی جشنواره فیلم‌های انیمیشن «آتن» یونان راه یافتند. اعتمادآنلاین| چهاردهمین دوره جشنواره فیلم‌های انیمیشن «آتن» از ۲۳ تا ۲۶ اسفند ماه ۹۷ در کشور یونان برگزار می‌شود و در بخش رسمی این جشنواره، فیلم‌های انیمیشن «آدم خانگی» ساخته مرضیه ابرار پایدار و «روباه» به کارگردانی صادق جوادی به نمایش در می‌آیند. در این دوره از جشنواره «آتن» ۳۴۰ فیلم کوتاه انیمیشن از ۴۹ کشور دنیا روی پرده می‌روند. انیمیشن «آدم خانگی»، داستان یک مرد فروشنده حیوانات است که در مغازه‌اش به خواب رفته و خود را گرفتار در قفس حیوانات و کابوسی ترسناک می‌بیند. در خلاصه داستان انیمیشن «روباه» هم آمده است: روباه جوان و چالاکی هنگام تجربه‌ اولین عشق به دست شکارچی اسیر می‌شود.

اخبار بیشتر