1. خبری
  2. حوادث

برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر

خبرگزاری الف |

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه ساعت ۰۱:۳۵ بامداد امروز توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۸ و گروه نجات ۳ این سازمان به محل حادثه در بزرگراه نیایش شرق، خروجی یادگار امام (ره) اعزام شدند.

محسن صدفی فرمانده ایستگاه ۵۸ درباره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۷ به همراه ۴ سرنشین مرد در بزرگراه نیایش شرق در حال حرکت بود که به علت نامعلوم از مسیر اصلی منحرف و با دیواره مسیر خروجی یادگار امام (ره) در حاشیه بزرگراه برخورد کرده و سرنشینان آن درون خودرو محبوس شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع برق خودرو، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به برش اتاقک خودروی درهم پیچیده کردند و پس از اجرای عملیات فضا سازی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرنشینان خودرو را خارج و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

خبری: اخبار حوادث واقعی

صدفی خاطرنشان کرد: با بررسی‌های عوامل اورژانس مشخص شد که سه سرنشین بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته‌اند و یکی از سرنشینان با وخامت شدید به مرکز درمانی انتقال داده شد.

گفتنی است: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه، محل را به عوامل انتظامی و نیروی راهور تحویل داده و پایان ماموریت خود را اعلام کردند.

برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 7برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 8برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 9برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 10برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 11برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 12برخورد خونین پژو ۲۰۷ با دیواره پل یادگار امام (ره) + تصاویر - 13

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
دختر ۱۴ ساله در منزلش مورد تعرض افسر پلیس مبارزه با ترور قرار گرفت. «پیتر درامون» که مأمور ضد تروریستی اداره پلیس بریتانیا است، یک دختر نوجوان ۱۴ ساله را مدت‌ها در شبکه‌های مجازی تعقیب می‌کرد و موفق شد منزل این دختر را شناسایی کند. وی پنهانی و با زور وارد اتاق دختر شد و او را مورد تعرض قرار داد. این دختر به پلیس گفت که این پلیس جوان به او گفته است که به همه بگوید که ۱۷ ساله است. وکیل این دختر جوان به رسانه‌ها گفت که پلیس این دختر را تهدید کرده و از او خواسته تا با کسی در مورد تعرضصحبت نکند.
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
کودکی بر اثر برخورد با چرخ‌های عقب خودروی پدرش از ناحیه سر به شدت مجروح شد و جان باخت. کودک ۲۰ ماهه در حادثه‌ای دردناک توسط پدر خود زیر گرفته شد و به آسیب دیدگی شدید مغزی دچار شد. این اتفاق زمانی افتاد که پدر این کودک در زمان رانندگی قصد دور زدن با ماشین خود را داشت که در همان لحظه پسر خردسالش به زیرچرخ‌های خودروی وی رفت و به زمین افتاد. مادر این کودک در زمان حادثه در منزل بود و پس از آن به سرعت او را به بیمارستان برد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات این کودک در حین مداوا جان سپرد.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
جسد خون‌آلود یک زن در شهر کوچک فلدمارک در ایالت اشلسویگ هولشتاین در شمال آلمان، توسط رهگذران پیدا شده است. ۲۸ ساله و ایرانی است که در سال ۲۰۱۶ به عنوان یک مسیحی پناهجو وارد آلمان شده است. به گزارش «بیلد»، پس از تحقیقات پلیس، دادستانی شهر اولدنبورگ با اطمینان خاطر گفته است که این قتل توسط دوست پسر او صورت گرفته که یک عراقی ۲۲ ساله است. به همین دلیل قاضی تحقیق در شامگاه دوشنبه ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) حکم دستگیری او را صادر کرده است. این جوان ۲۲ ساله از قرار معلوم در شهر اولدنبورگ در منطقه هولشتاین زندگی می‌کند و تاکنون سوءسابقه‌ای از او درج نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
به گزارش مشرق، ظهر امروز طی تصادفی در محور شرق به غرب بابایی بعد از خیابان هنگام باعث ایجاد ترافیک سنگین در لاین مخالف به دلیل جلب توجه رانندگان شده است. در این تصادف سواری مزدا ۳۲۳ به شدت آسیب دید و راننده این سواری مجروح شده است.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: برخورد یک دستگاه پراید و یک دستگاه MVM در محور اهواز-آبادان منجر به مصدوم شدن ۸ نفر شد. شهیار میرخشتی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه ظهر امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه، گزارش برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید و یک دستگاه MVM در محور اهواز-آبادان به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع رسانی شد. وی بیان داشت: نیرو‌های امدادی مرکز اورژانس بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه به محل مذکور اعزام شدند. میرخشتی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به دنبال نداشت، تصریح کرد: منجر به مصدوم شدن ۸ نفر مرد از سرنشینان این خودرو‌ها شد. رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان اذعان داشت: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی پس از انجام اقدامات اولیه درمانی برای مصدومان، آن‌ها را به وسیله آمبولانس‌های مرکز به بیمارستان‌ها سینا و گلستان اهواز منتقل کردند.

اخبار بیشتر