1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
پدر شهید «شاه‌محمدی» در اردبیل دارفانی را وداع گفت

پدر شهید «شاه‌محمدی» در اردبیل دارفانی را وداع گفت

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
پدر شهید «دلاور شاه‌محمدی» در اردبیل به دلیل پیری و کهولت سن دارفانی را وداع گفت.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، شادروان اسمعلی شاه‌محمدی پدر شهید «دلاور شاه‌محمدی» در اردبیل به دلیل پیری و کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مراسم تشییع این پدر بزرگوار با حضور گسترده مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان برگزار شد و خانواده‌های داغدار و مسئولان در مراسم سوگواری این پدر شهید با خانواده داغدار همدردی کردند.

مجلس ترحیم این پدر معظم نیز فردا در مسجد شام‌اسبی اردبیل برگزار می‌شود و یاد و خاطره این پدر گرامی داشته می‌شود و مسئولان استانی نیز در این مراسم حضور می‌یابند و با خانواده داغدار همدردی می‌کنند.اردبیل| مادر شهید «قدیر قدیری» در خلخال به فرزند شهیدش پیوستمادر شهید وطن‌خواه به فرزند شهیدش پیوستمادر شهید وطن‌خواه به فرزند شهیدش پیوست

بسیجی شهید دلاور شاه‌محمدی متولد سال ۱۳۴۹ در روستای شام اسبی از توابع شهرستان اردبیل چشم به جهان گشود و برای دفاع از حریم ولایت و حفظ کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی به صورت داوطلبانه به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت.

این شهید در ۱۸ بهمن ۱۳۶۶ در عملیات افتخار آفرین بیت‌المقدس ۳ در ارتفاعات صعب‌العبور و کوهستانی منطقه عملیاتی ماووت در میان برف و یخبندان به خیل شهیدان مدافع عزت و سربلندی ملت پیوست.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر