1. خبری
  2. اجتماعی
۲۴ هزار نخ سیگار قاچاق در محلات کشف شد

۲۴ هزار نخ سیگار قاچاق در محلات کشف شد

خبرگزاری ایرنا |

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ «جعفر شمس بیرانوند» افزود: ماموران کلانتری ۱۱ محلات پس از اطلاع از حمل سیگار قاچاق توسط یک خودرو، بررسی موضوع را به صورت نامحسوس آغاز کردند.

وی اظهارداشت: ‌ خودروی حامل سیگار قاچاق پس از شناسایی فردی که قصد توزیع سیگارهای خارجی در محلات را داشت وبا هماهنگی مقام قضایی توقیف شد و در بازرسی ۲۴ هزار و ۱۴۰ نخ سیگار و ۱۳۱ بسته تنباکوی قاچاق از ان به دست آمد.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: در طرح‌های نظارت بر واحدهای صنفی، نیز ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان، از یک فروشگاه عرضه مواد دخانی، تعدادی سیگار و تنباکوی قاچاق کشف کردند.

سرهنگ بیرانوند خاطر نشان کرد: ‌ متهمان این پرونده‌ها با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان | اخبار سلامت

*** کیف قاپ حرفه‌ای در خمین به دام افتاد

فرمانده انتظامی خمین گفت: کیف قاپ حرفه‌ای در این شهرستان شناسایی و به دام قانون افتاد.

سرهنگ «عزیز عزیزی» افزود: در پی وقوع چند فقره کیف قاپی در خمین، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اظهارداشت: در تحقیقات ماموران پلیس آگاهی شهرستان، سارق شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: سارق به سه فقره کیف قاپی در خمین اعتراف کرده و در روند تحقیقات تکمیلی پلیس ۲ نفر خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و در عملیاتی جداگانه دستگیر شدند.

شهرستان خمین و محلات از توابع استان مرکز ی ۱۰۵ و ۵۵ هزار نفر جمعیت دارند.

۷۲۷۷/۶۰۱۳/

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
دختر ۱۲ ساله که توسط مردی ۴۰ ساله باردار شد پس از معاینات پزشکی راز جنایتش فاش شد. دختر جوانی که نامش فاش نشده است به همراه یک مرد ۴۰ ساله و زن میانسالی که خودش را مادر شوهر معرفی کردبرای معاینه به بیمارستان مرکزی شهر جانگسو واقع در شرق چین آمده بود که راز تلخ زندگی اش توسط پزشک فاش شد. این مسئله که یک دختر نوجوان را به عنوان زنی ۲۰ ساله معرفی کرده بودند موجب ناراحتی پزشکان بیمارستان شد و به همین علت آنها تصمیم گرفتند تا این تخلف را گزارش کنند. با رسیدن نیروهای پلیس مشخص شد که بیمار هیچ کارت شناسایی مربوط به کشور چین ندارد و یک خارجی است که از جنوب شرقی آسیا به این کشور آمده است. برخی از مردان کشورهای همسایه با خرید دختران نوجوان از کشور ویتنام آنها را به همسری خود می‌برند که احتمالا این مورد هم یکی از موارد مشابه است.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
دختر ۱۴ ساله در منزلش مورد تعرض افسر پلیس مبارزه با ترور قرار گرفت. «پیتر درامون» که مأمور ضد تروریستی اداره پلیس بریتانیا است، یک دختر نوجوان ۱۴ ساله را مدت‌ها در شبکه‌های مجازی تعقیب می‌کرد و موفق شد منزل این دختر را شناسایی کند. وی پنهانی و با زور وارد اتاق دختر شد و او را مورد تعرض قرار داد. این دختر به پلیس گفت که این پلیس جوان به او گفته است که به همه بگوید که ۱۷ ساله است. وکیل این دختر جوان به رسانه‌ها گفت که پلیس این دختر را تهدید کرده و از او خواسته تا با کسی در مورد تعرضصحبت نکند.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
کودکی بر اثر برخورد با چرخ‌های عقب خودروی پدرش از ناحیه سر به شدت مجروح شد و جان باخت. کودک ۲۰ ماهه در حادثه‌ای دردناک توسط پدر خود زیر گرفته شد و به آسیب دیدگی شدید مغزی دچار شد. این اتفاق زمانی افتاد که پدر این کودک در زمان رانندگی قصد دور زدن با ماشین خود را داشت که در همان لحظه پسر خردسالش به زیرچرخ‌های خودروی وی رفت و به زمین افتاد. مادر این کودک در زمان حادثه در منزل بود و پس از آن به سرعت او را به بیمارستان برد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات این کودک در حین مداوا جان سپرد.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
فروشنده پوشاک مشتری اش را به دلیل کلاهی که بر سرش گذاشته بود از فروشگاه بیرون انداخت. در این ویدیو فروشنده یک فروشگاه پوشاک در ایالت کانزاس پسری ۱۴ ساله را در ملاعام و در مقابل مادرش مورد فحاشی قرار داد و با تهدید به ضرب و شتم او را از فروشگاه بیرون انداخت. بر اساس گزارش‌های این ویدیو پسر ۱۴ ساله به دلیل این که کلاهی که بر سرش گذاشته بود کلمات رکیکی رویش نوشته بود مورد عصبانیت فروشنده قرار گرفت و مرد عصبانی با فحاشی پسر نوجوان در مقابل مادرش از او خواست تا فروشگاه را ترک کند تا سایر مشتریان از حرف‌های روی کلاه او ناراحت نشوند. مادر پسرنوجوان که به شدت عصبانی شده بود موضوع را به صاحب فروشگاه گزارش داد و از او خواست تا تنبیهی برای فروشنده در نظر بگیرد.
آخرین خبرآخرین خبر6 ساعت قبل
چرا برخی از زنان ایرانی پلنگ شدن را دوست دارند؟ روزیاتو/ در لغت‌نامه دهخدا پلنگ این‌طور تعریف شده است: پلنگ. بدتر از چهره نازیبا و بعضا ترسناکی که این زنان از خود می‌سازند، اطوارها و رفتارهایشان است که پلنگ بودنشان را اثبات می‌کند. بعلاوه، این کاربران اینستاگرام، همواره ترس دارند از رخدادها بی‌خبر بمانند، باید مدام در تماس باشند تا مبادا اتفاقی بدون حضور و آگاهی آنها رخ می‌دهد. حدود ۹۰ در صد جوانان – بیشتر از هر گروه سنی دیگری – از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و در مقابل آن آسیب پذیر هستند. شما در مورد پلنگ‌ها، شاخ‌های اینستاگرام و نقش شبکه‌های اجتماعی در سبک زندگی کاربران چه نظری دارید؟ در بخش دیدگاه‌ها برایمان بنویسید.

اخبار بیشتر