1. خبری
  2. فرهنگ

دو رمان دراماتیک در بازار کتاب ایران

خبرگزاری آفتاب‌نیوز |

آفتاب‌‌نیوز : رمان‌های عامه‌پسند، بخش مهمی از ادبیات هر کشور را شکل می‌هد، مخاطبانی که خارج از ژانر و موضوع مطالعه می‌کنند و رمان‌های دراماتیک را بیش از هر چیز می‌پسندند.کتاب «بهترین شوهر» رمانی دراماتیک، برای مخاطب عمومی و نخستین اثر افسانه دیوسالار است. این کتاب درباره اتفاقاتی است که برای صدف صدیقی روی می‌دهد و زندگی این دانشجوی ادبیات را دست‌خوش تغییر می‌کند، دختری که به خاطر انتخاب‌هایش به زندان می‌افتد، افسرده می‌شود و حتی عزیزترین افراد زندگی‌اش را از دست می‌دهد …

دو رمان دراماتیک در بازار کتاب ایران - 2

این کتاب در ۲۸۸ صفحه، توسط نشر آو به بازار نشر عرضه شده است.کتاب «چشم، خانم رییس!» نیز در رده رمان‌های احساس‌گرا قرار می‌گیرد و ماجرایی عاشقانه دارد. م (مراد). مویدپور در این کتاب، از عشقی روایت می‌کند که سال‌ها پنهان می‌ماند و اتفاقاتی که برای مردی عاشق‌پیشه و دختر محبوبش که رییس او نیز هست، روی می‌دهد. لحظه انتخاب، لحظه‌ایست که زندگی همه شخصیت‌های اصلی قصه تغییر می‌کند.«چشم، خانم رییس» را نشر آو در ۲۳۲ صفحه، منتشر کرده است.نشر «آو» کار خود را از سال ۱۳۹۴ در زمینه نشر کتاب‌های ادبی و داستانی آغاز کرده و در کنار انتشار کتاب‌های پرمخاطب، فرصتی به نویسندگان کتاب اولی می‌دهد که آثار خود را به بازار نشر عرضه کنند.امید بی‌نیاز مدیرمسئول نشر آو معتقد است، کار نشر به علاقه نیاز دارد و شرایط بازار با پیچیدگی‌ها و سختی‌هایش ما را از علاقه‌مان دور می‌کند و ناشران بسیاری که فروشگاه جداگانه یا کسب و کارهای دیگری ندارند، به ورشکستگی می‌رسند. به گفته بی‌نیاز قیمت کتاب ده کتاب این نشر را در تعلیق نگه داشته و فرصت انتشار آن‌ها کم‌کم از دست می‌رود.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسکو و با همکاری انستیتو شرقشناسی سنت پترزبورگ و موزه ارمیتاژ، نخستین کنگره انجمن ایرانشناسان اوراسیا، ۱ و ۲ اسفندماه در روسیه برگزار می‌شود. در این نشست، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مهدی سنایی، سفیر و قهرمان سلیمانی، رایزن فرهنگی کشورمان در روسیه و برخی از مقامات علمی و فرهنگی روس و جمع کثیری از ایرانشناسان منطقه اوراسیا و ایران حضور می‌یابند و در سه بخش مجزا مسائل و موضوعات مرتبط با تاریخ و فرهنگ ایران را مورد بررسی قرار می‌دهند. در این کنگره، بخشی هم به بزرگداشت اکیموشکین، ایرانشناس نامی روس و عرضه مطالعات دانشمندان در زمینه تاریخ معاصر و زبانشناسی و ادبیات و. ‌.. اختصاص یافته است.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
کمبود آب، تغییر اقلیم و خشکسالی در کشور موجب شده تا شاهد افزایش مهاجرت به استان مازندران باشیم، استانی که در ظاهر سبز است اما با خشکسالی دست و پنجه نرم می‌کند و افزایش میزان جمعیت جز دردسر، عاید دیگری نخواهد داشت. تغییر کاربری اراضی مستعد کشاورزی و نابودی پوشش‌های جنگلیهمچنین تغییر کاربری اراضی مستعد کشاورزی و نابودی پوشش‌های جنگلی برای ساخت ویلا، از تبعات ورود مهاجران به مازندران است. وی با اشاره به اینکه درصد نسبت دانش آموزان مازندرانی به غیر مازندرانی باید مطالعه شود، تصریح کرد: کمبود آب در شهرهای کویری، افزایش خرید زمین در مناطق شمالی و بازار کار در مازندران از عوامل تاثیرگذار در افزایش مهاجرت است. معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تحصیل دانش‌آموزان مهاجر در مدارس مازندران، گفت: دانش آموزی که مشکل خاصی نداشته باشد براساس بوم و منطقه خود، در شهر یا روستا می‌تواند ثبت‌نام داشته باشد. نظری افزود: می‌توان افزایش جمعیت دانش‌آموزی و فرسوده بودن بیش از ۳۲ درصد از مدارس مازندران را هم به مشکلات اساسی آموزش و پرورش اضافه کرد.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
جواد خواجوی بازیگر تئاتر و چهره پرطرفدار فضای مجازی که مردم او را به واسطه دوبله فیلم‌های مختلف با لهجه مشهدی می‌شناسند، این روزها مقابل دوربین سریال «#سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی ایفای نقش می‌کند. بانی فیلم: جواد خواجوی بازیگر تئاتر و چهره پرطرفدار فضای مجازی که مردم او را به واسطه دوبله فیلم‌های مختلف با لهجه مشهدی می‌شناسند، این روزها مقابل دوربین سریال «#سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی ایفای نقش می‌کند. به گزارش رسیده، تصویربرداری سریال «#سرباز» این روزها در لوکیشن پادگان دنبال می‌شود و بازیگرانی چون آرش مجیدی، نیما شعبان نژاد، سیاوش خیرابی، جواد خواجوی و… مقابل دوربین هستند. «#سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی عاشقانه‌ای حماسی است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای شبکه سه سیما تولید می‌شود. این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی و همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
بعد از اینکه لیدی گاگا در مراسم گرمی امسال تنها حاضر شد و در سخنرانی اش از نامزدش حرفی نزد شایعات جدایی آنها منتشر شد و حالا خبر رسمی این جدایی منتشر شده، این دومین نامزدی نا فرجام لیدی گاگاست و او دو سال پیش نیز از نامزدش تیلور کینی جدا شد.

اخبار بیشتر