1. خبری
  2. ورزشی
پیروزی حرفه‌ای‌های ایران در رقابت‌های اسنوکر آزاد ولز

پیروزی حرفه‌ای‌های ایران در رقابت‌های اسنوکر آزاد ولز

خبرگزاری فارس |

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت‌های اسنوکر آزاد ولز ۲۲ تا ۲۸ بهمن ماه در کشور ولز در حال برگزاری است که حسین وفایی در نخستین دیدار خود در مقابل اشلی هاگیل به پیروزی دست یافت و سهیل واحدی موفق شد چن فیلونگ را از پیش رو بردارد.

وفایی در مسابقه بعدی خود چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه به مصاف راس مایر از اسکاتلند می‌رود و سهیل واحدی نیز مقابل کریج استیدمن از انگلیس قرار می‌گیرد.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر ورزشیخبر ورزشی10 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، ساعاتی پس از ثبت برتری یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال، شایعاتی در فضای مجازی و توسط برخی کانال‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه مالک باشگاه در انتخاب مدیرعامل، کار غیرقانونی انجام داده و به فردی دوشغله، مدیریت را سپرده است. طبق قانون، فردی که مشغله دولتی دارد، نمی‌تواند مدیریت در بخش شخصی داشته باشد، اما زنوزی واکنش تندی به این موضوع نشان داد و گفت: «هواداران تراکتور بدانند برخی می‌خواهند حاشیه‌سازی کنند. قاطعانه می‎گویم اگر دست از این حاشیه‌سازی‌ها برندارند این بار اسامی آن‌ها را اعلام خواهم کرد و رسما می‌گویم این افراد به چه کسانی وابسته هستند و چه کسانی پشت پرده این هجمه‌ها هستند.» همچنین ایوب بهتاج مدیرعامل جدید باشگاه در این مورد گفت: «من مقید به قانون هستم و نه به خاطر ترا‌کتور و نه شخص خودم کار غیرقانونی انجام نمی‌دهم تا خدای ناکرده تراکتور یا خودم را گرفتار این بی‌قانونی کنم.»
ایلناایلنا9 ساعت قبل
استقلال تیم قابل احترامی است و از نظر فوتبال تاکتیکی تیم دوم یا سوم ایران است. مدیریت استقلال دقیقا چه‌کار می‌کند؟ برای کشور ما بد است که بگوییم دارنده دو قهرمانی آسیا زمین تمرین ندارد. مدیریت فوتبال در ایرانمدیریت فوتبال ایران فقط پول خرج کردن است. همه می‌گویند تیم ملی ۹۸ بهترین تیم ایران بود چرا که خیلی تهاجمی بود. وزارت ورزش هم به جای اینکه به وریا گیر بدهد اشتباهات را قبول کند و برای ورزش ایران بهتر برنامه ریزی کند.

اخبار بیشتر