1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
اصفهان| ذوب‌آهن و الکویت در وقت اضافه؛ ذوب‌آهن صفر - الکویت صفر

اصفهان| ذوب‌آهن و الکویت در وقت اضافه؛ ذوب‌آهن صفر - الکویت صفر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن ایران و الکویت کویت در وقت‌ قانونی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و الکویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد.

در این ذوب‌آهن با ترکیب رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، ماریون سیلوا، مهران درخشان‌مهر، کریستین اوساگوانا و ارسلان مطهری به میدان رفته است.

در آن سوی میدان نیز سامی السنا، فحد الهاجری، فیصل الحربی، فحد الرشیدی، ایسام ادو، حسین الشماری، حمید میدو، یعقوب الطراوا، طلال الفدهل، حمید یوسف و سعید در ترکیب الکویت قرار دارند.

کریستین اوساگوانا مهاجم جدید تیم ذوب‌آهن اصفهان در همان دقایق ابتدایی با دروازه‌بان تک به تک شد اما با بی دقتی نتوانست گلزنی کند.

مسعود ابراهیم زاده روی ارسال بازیکن تیمشان ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد ضربه سر این بازیکن با اختلاف اندک به بیرون رفت.

ارسلان مطهری بازیکن تیم فوتبال ذوب‌اهن در همان دقایق ابتدای بازی ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد اما این توپ با واکنش دروازه‌بان مجدد به کرنر رفت.

بازیکنان تیم الکویت در این دیدار از همان ابتدا چشم به ضدحمله‌ها دوخته بودند و در ضدحملات نیز تا حدودی خطرناک ظاهر شدند اما وجود ۲ مدافع تیم ذوب‌آهن در انتهایی‌ترین نقطه خط دفاعی سبب شد تا از گزند مهاجمان الکویت دور باشند.

نکته قابل توجه در این دیدار سرد و بی روح این بود که بازیکنان الکویت در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی نزدیک به ۱۰ مرتبه خودشان را روی زمین انداختند تا زمان بازی را از همان ابتدای بازی زمان بازی را از تلف کنند.

ارسلان مطهری مهاجم نوک تیم ذوب‌آهن در دقیقه ۲۸ بازی شوت بدسیار ستگینی را روانه دروازه کرد که دروازه‌بان این نوپ را مهار کرد، در این دیدار مطهری مهاجم اصلی بازی است ر خلاف دیگر دیدارها در این دیدار مطهری مهاجم نوک نیست و مهران درخشان مهر نیز بازیکن پشت مهاجم است تا شاهد تغییرات اساسی در این دیدار از سوی منصوریان باشیم.

کریستین اوساگوانا باری دیگر با در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت اما دروازه‌بان حریف پیش از این مهاجم به توپ رسید و آن را دفع کرد.اصفهان| ترکیب تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل الکویت اعلام شداصفهان| خالی کردن جای خلعتبری با پیراهن شماره 10؛ عصبانیت آذری از عملکرد بازیکناناصفهان| از حضور "گاندو" در استادیوم تا ساخت جایگاه ویژه برای عکاسان خبری

در ابتدای نیمه دوم این ذوب‌آهن بود که سعی در حمله و گلزنی داشت ارسلان مطهری ضربه سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش خوب دروازه‌بان حریف وارد دروازه نشد و در بازگشت نیز ضربه حدادی‌فر از درون محوطه از کنار دروازه به بیرون رفت.

صفرزاده بازیکن تیم ذوب‌اهن در دقیقه ۵۵ وارد زمین شد و در همان دقیقه نیز یک شوت روانه دروازه کرد که بی ثمر بود اما در ادامه در ضدحمله بازیکنان تیم ذوب‌آهن ارسلان مطهری شوت سنگینی را به سمت دروازه زد که با واکنش ستاره این دیدار توپ وارد دروازه نشد.

سعید بازیکن تیم الکویت در محوطه جریمه تیم ذوب‌آهن شوت بسیار سنگینی را روانه دروازه کرد که با واکنش بسیار خوب مظاهری بهترین موقعیت تیم الکویت را از دست داد تا منصوریان نفس راحتی بکشد.

کریستین اوساگوانا باز هم در موقعیت خوبی در گوشه محوطه جریمه الکویت قرار گرفت اما بی دقتی این بازیکن در شوتزنی سبب شد تا ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون برود و نتیجه‌ای نداشته باشد.

در دقیقه ۸۴ بازی بوحمدان هافبک سبزپوشان ضربه آزاد به نسبت خوبی را روانه دروازه کرد اما بی دقتی این بازیکن سبب شد تا توپ راهی به دروازه نداشته باشد.

در دقیقه ۸۹ بازی بازیکنان ذوب‌آهن فرصت داشتند تا بازی را به نفع خودشان تمام کنند اما ضربه سر حدادی‌فر از کنار دروازه به بیرون رفت.

در آن سوی میدان نیز روی اشتباه بوحمدان بازیکنان الکویت در موقعیت ضدحمله قرار گرفتند که ضربه سیلوا را رشید مظاهری مهار کرد.

در دقیقه ۹۳ بازی صفرزاده می‌توانست با ضربه سر دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر