1. خبری
  2. سیاسی
شهروندان بحرینی: انقلاب ما هرگز متوقف نخواهد شد

شهروندان بحرینی: انقلاب ما هرگز متوقف نخواهد شد

خبرگزاری تسنیم |

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه‌های بحرینی، اهالی منطقه «کرباباد» بحرین در آستانه فرارسیدن هشتمین سالگرد انقلاب این کشور در بیانیه‌ای از عموم شهروندان این کشور خواستند که در فعالیت‌های بزرگداشت این مناسبت شرکت کنند.

در این بیانیه آمده است که ملت بحرین برای استقبال از روز چهاردهم فوریه روزی که انقلاب بزرگ تاریخ بحرین شعله ور شد و مردم از طریق آن اراده خود را برای آزادی از چنگال ستمگران و رسیدن به عزت و کرامت نشان دادند آماده می‌کنند.

این بیانیه می‌افزاید: مقاومت ملت بحرین با وجود سرکوبگری‌های شدید از سوی رژیم در نوع خود یک معجزه به شمار می‌رود. این صبر و مقاومت را به آزادگان تبریک می‌گوییم و اعلام می‌داریم که این انقلاب هرگز نخواهد مرد و بحران‌ها و طرح‌های سیاسی خرابکارانه نمی‌تواند این انقلاب را متوقف کند.وضعیت حقوق بشر در بحرین اسفناک است

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

اهالی کرباباد در این بیانیه تاکید کردند که انقلاب بحرین امروز مراحل سخت و دشواری را در درگیری تاریخی خود با رژیم پشت سر می‌گذارد و به همین دلیل مردم نباید به سخنان منافقان گوش ندهند و با شجاعت به راه خود را به سمت پیروزی الهی بپیمایند.

پیش از این نیز نیروهای انقلابی بحرین از مردم خواسته‌اند که که به طور گسترده در آیین‌ها و مراسم و نافرمانی مدنی برای گرامیداشت هشتمین سالگرد انقلاب شرکت کنند.

۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) سالروز بزرگترین انقلاب مردمی بحرین است که با موج سرکوبگری رژیم آل خلیفه با حمایت حامیان منطقه‌ای و استکباری روبرو شده است اما ملت بحرین با وجود این سرکوبگری شدید، به راه خود برای دستیابی به خواسته هایشان ادامه می‌دهند، جریان‌ها و گرو‌ه‌های انقلابی بحرین از جمله جریان وفاداری اسلامی مردم را به ادامه اعتراضات مسالمت آمیز خود علیه رژیم آل خلیفه دعوت کرده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، پس از چند روز از حادثه تلخ تروریستی زاهدان، سرعت عمل دستگاه‌های امنیتی موفقیت اطلاعاتی جالبی را رقم زده است. الف: در حادثه اخیر زاهدان یک همکاری منحصر به فرد اطلاعاتی میان نیروی انتظامی، سپاه و وزارت اطلاعات صورت‌گرفته است. ب: مجموعه همفزایی اطلاعاتی صورت گرفته نشان می‌دهد که علاوه بر شناسایی عوامل، بخش عمده‌ای از عقبه حادثه تروریستی زاهدان نیز شناسایی شده‌اند. این را بذارید کنار این نکته که مقامات اطلاعاتی اعلام کرده‌اند که مرحله شناسایی تا آخرین نفر عقبه حادثه تروریستی زاهدان ادامه خواهد یافت. ج: بنابر اظهار نظر رسمی فرمانده نیروی زمینی سپاه عامل انتحاری و یکی دیگر از اعضای تیم تروریستی حادثه زاهدان، پاکستانی هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
مهرمهر4 ساعت قبل

(تصاویر) استقبال خلاف عرف نخست‌وزیر هند از بن‌سلمان

13+
فراروفرارو6 ساعت قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

خودرو ارزان می‌شود

رکنا8 ساعت قبل

شوالیه فتنه ۸۸ باز هم تهدید کرد!

مشرق‌نیوز8 ساعت قبل

زیردریایی اتمی روسیه

مهر4 ساعت قبل

چشم علیپور ترسیده است!

خبر ورزشی7 ساعت قبل