1. خبری
  2. اقتصادی
اگر محل کارتان به شما استرس می‌دهد این نکات را رعایت کنید

اگر محل کارتان به شما استرس می‌دهد این نکات را رعایت کنید

خبرگزاری اقتصاد آنلاین |

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، استرس در محل کار دلایلی متعدد دارد که به نظر می‌رسد بخشی از این دلیل به وضعیت محیط کار باز می‌گردد. اکنون برای حل این مشکل چند راهکار ساده برای شما داریم:

_ اگر محل کارتان پنجره دارد در طول روز چند دقیقه‌ای پنجره‌ها را باز کنید تا از هوای آزاد بهره مند شوید

_کنار زدن پرده‌ها و ورود نور به دفتر کار نیز راهکاری مناسب برای مبارزه با حالت افسردگی و رخوت در محل کار است

_سعی کنید از گل و گلدان در محل کار خود استفاده کنید تا حال و هوای دفتر کار خود را تغییر دهید

_روی میزتان عکس‌های عزیزانتان را بگذارید تا هر از گاهی با نگاه کردن به این عکس‌ها روحیه خود را تغییر دهید

_بهتغیه خود توجه کنید. برای مثال می‌توانید از برش‌های میوه تازه استفاده کنید و این میوه‌های تازه را با خود به محل کارتان ببرید و در طول روز میل کنید

در وبسایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان | اخبار سلامت

_بین کارهای خود وقفه هایی حتی ۴ الی ۵ دقیقه‌ای بگذارید و برای چند لحظه از پشت میز خود بلند شوید و به بدنتان استراحت دهید

_اگر محل کارتان نورگیر ندارد،، در طول روز برای دقایقی کوتاه از دفتر خارج شده و در مجاورت هوای آزاد باشید

_اگر ساعات کاری فشرده‌ای دارید حداقل از وقت ناهار خود استفاده کنید و در ساعت ناهار خود را به هوای آزاد بسپرید

_سعی کنید برای میزتان از پوشه‌های رنگی، جا مدادی‌های فانتزی یا اشیاء مختلفی که روح زندگی دارند استفاده کنید تا با رنگ‌های خنثی و اداری محاصره نشوید. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
وی ادامه داد: اینها دروغ می‌گویند، چیکارش کنم؟ بانک مرکزی می‌خواهد با این حرف‌ها، سربه‌سر من بگذارد. وی درخصوص مشکلات کنونی صادرات اظهار کرد: وقتی اکنون صادرات داریم (صادرات خشکبار)، طرف خریدار (خارجی) به بنده می‌گوید، یک بانک معرفی کن تا پول واریز کنم. با این شرایط، پیش‌بینی می‌کنم که صادرات کمتر شود؛ هرچند برای صادرات خشکبار در شرایط فعلی، کار بسیار سخت شده و به همین دلیل، سه ماه است صادرات خشکبار را تعطیل کرده‌ام. وی ادامه داد: باید نیما را حذف کنند و در مقابل، جواز صادراتی صادرکننده را تحت نظارت و کنترل بانک مرکزی به واردکننده بدهند تا کالای مورد نظر را وارد کند. بانک مرکزی نمی‌تواند با این برنامه‌هایش کاری کند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
در این بین اما برخی مشتریان نیز افزایش قیمت‌ها را تنها حبابی خواندند که با افزایش تولید این حباب از بین خواهد رفت. کارشناسان تنها مساله‌ای را که می‌تواند صعود قیمت‌ها در بازار را متوقف کند، افزایش عرضه عنوان می‌کنند. بنابراین علاوه‌بر کاهش عرضه، تورم انتظاری و حجم تقاضایی که این تورم به بازار تحمیل می‌کند، سبب افزایش بیش از پیش قیمت‌ها خواهد شد. افزایش نرخ ارز، ایجاد تورم انتظاری و پیش‌خریدهای صورت گرفته توسط دلالان که توانسته در روزهای اخیر بازار خودرو را ملتهب کند. بنابراین با توجه به تورم انتظاری و حضور سرمایه‌های سرگردان در بازار خودرو، روند افزایش قیمت حداقل تا پایان سال صعودی خواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
برنی سندرز در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ هم یکی از نامزدهای حزب دموکرات بود، اما در نهایت در انتخابات داخلی این حزب مغلوب هیلاری کلینتون شد. در ویدئویی که برنی سندرز روز سه‌شنبه منتشر کرد، وی پیشاپیش به جنگ ترامپ رفت و گفت: وی خطرناک‌ترین رئیس‌جمهوری تاریخ مدرن ایالات‌متحده است. در نظرسنجی‌های اولیه که در آیووا و نیوهمپشایر صورت گرفته، برنی سندرز از حمایت ۵۰ و ۶۰ درصدی برخوردار بوده است. با این حال بر سر راه برنی سندرز مشکلاتی هم وجود دارد. درحال‌حاضر نیز عمده نامزدهای لیبرال دارای طرح‌هایی مشابه برنی سندرز در زمینه خدمات درمانی افزایش حداقل دستمزد به ۱۵ دلار هستند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
این در حالی بود که شاخص ارزی در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۱۰ و ۶۰۰ تومان رشد را به ثبت رسانده بود. درهم که روز دوشنبه ۱۰۰ تومان افزایش یافته بود، دیروز تنها حدود ۲۰ تومان رشد کرد. در چهارمین روز هفته، سکه با ۲۵ هزار تومان افزایش به قیمت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. خبرهای مثبت به بازار ارزبه گفته فعالان، بازار ارز بعدازظهر دوشنبه تحت‌تاثیر خبر تمدید مجوز اخذ وام ۵ میلیارد دلاری از روسیه قرار گرفت. در این شرایط نوسان‌گیران احتمالا سعی خواهند کرد که به متغیرهای جدیدتری برای رشد قیمت تکیه کنند.

اخبار بیشتر