1. خبری
  2. اجتماعی
عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است

عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا است

خبرگزاری ایرنا |

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار حبیب الله جان نثاری سه شنبه شب در چهارمین یادواره سرداران و ۷۸ شهید نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر افزود: برگزاری چنین مراسمی برای آن است که همه ما به این نکته توجه کنیم که هر چه داریم از برکت خون پاک شهدا و صبر و پایداری خانواده آنان است.

وی با بیان اینکه شهدا پنج پیام برای همه دارند، گفت: این پیام‌ها همچون تنها نگذاشتن رهبر کبیر انقلاب، حفظ حکومت و این انقلاب موهبت هدیه الهی، پاسداری از دستاوردها و آرمان‌های شهدا، حفظ انسجام و یکپارچگی و همچنین جهاد روشنگری بوده است که همه ما باید این پیام‌ها را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

جانشین یگان ویژه نیروی انتظامی کشور با اعلام اینکه تشکیل حکومت اسلامی آرزوی انبیای الهی و معصومین بوده است، ادامه داد: امام راحل (ره) برای تشکیل حکومت اسلامی راه انبیای الهی را پیش گرفت است.

سردار جان نثاری گفت: امام راحل (ره) برای تشکیل حکومت اسلامی به استکبار و طاغوت زد که آنان امروزه هیچ گزینه‌ای برای سرنگونی نظام ندارند و حتی هیچ گزینه‌ای هم بر روی میزشان باقی نمانده است.

وی با مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب اسلامی، افزود: در دوره طاغوت شاه در قالب کنسرسیون ۴۰ درصد از نفت ما را با انگلیس، آمریکا، هلند و بلژیک و ۲۴ درصد از نفت ما را به چند کشور اروپایی قرارداد بسته بود و تنها ۶ درصد از نفتی که برای کشور ایران بود پول آن هم صرف خرید اسلحه از آمریکایی‌ها می‌کرد اما با این اوصاف امام راحل (ره) جلوی همه این غارت‌ها ایستادگی کرد و در نهایت پیروز میدان شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

جانشین یگان ویژه نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه اگر چه طی این سال‌ها استکبار جهانی دست از توطئه‌های خود علیه ایران برنداشته است، افزود: استکبار جهانی از ابتدای انقلاب تاکنون تنها وعده هایی داده‌اند که کار انقلاب تمام است اما بار دیگرناکام مانده‌اند و ما هم امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفته‌ایم.

سردار جان نثاری با اعلام اینکه آخرین گزینه‌ای که استکبار جهانی علیه ما استفاده کرده جنگ اقتصادی بوده است، گفت: رهبر کبیر انقلاب گفته درست است که استکبار جهانی فشار اقتصادی و فشار روانی با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای را پیشی گرفته است اما هیچ گاه توطئه‌های آنان عملی نخواهد شد.

وی به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال اشاره کرد و افزود: ملت ایران با حضور گسترده خود بار دیگر ثابت کرده‌اند که پکپارچه پای نظام، رهبر ایستاده‌اند و هیچ گاه دست از انقلاب بر نخواهند داشت.

چهارمین یادواره سرداران، امیران و ۷۸ شهید نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر با حضور مسئولین و احاد مختلف مردم در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد.

شهرستان قائمشهر بیش از یک هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

۷۳۳۴/۱۶۵۴

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
دختر ۱۲ ساله که توسط مردی ۴۰ ساله باردار شد پس از معاینات پزشکی راز جنایتش فاش شد. دختر جوانی که نامش فاش نشده است به همراه یک مرد ۴۰ ساله و زن میانسالی که خودش را مادر شوهر معرفی کردبرای معاینه به بیمارستان مرکزی شهر جانگسو واقع در شرق چین آمده بود که راز تلخ زندگی اش توسط پزشک فاش شد. این مسئله که یک دختر نوجوان را به عنوان زنی ۲۰ ساله معرفی کرده بودند موجب ناراحتی پزشکان بیمارستان شد و به همین علت آنها تصمیم گرفتند تا این تخلف را گزارش کنند. با رسیدن نیروهای پلیس مشخص شد که بیمار هیچ کارت شناسایی مربوط به کشور چین ندارد و یک خارجی است که از جنوب شرقی آسیا به این کشور آمده است. برخی از مردان کشورهای همسایه با خرید دختران نوجوان از کشور ویتنام آنها را به همسری خود می‌برند که احتمالا این مورد هم یکی از موارد مشابه است.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
دختر ۱۴ ساله در منزلش مورد تعرض افسر پلیس مبارزه با ترور قرار گرفت. «پیتر درامون» که مأمور ضد تروریستی اداره پلیس بریتانیا است، یک دختر نوجوان ۱۴ ساله را مدت‌ها در شبکه‌های مجازی تعقیب می‌کرد و موفق شد منزل این دختر را شناسایی کند. وی پنهانی و با زور وارد اتاق دختر شد و او را مورد تعرض قرار داد. این دختر به پلیس گفت که این پلیس جوان به او گفته است که به همه بگوید که ۱۷ ساله است. وکیل این دختر جوان به رسانه‌ها گفت که پلیس این دختر را تهدید کرده و از او خواسته تا با کسی در مورد تعرضصحبت نکند.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
کودکی بر اثر برخورد با چرخ‌های عقب خودروی پدرش از ناحیه سر به شدت مجروح شد و جان باخت. کودک ۲۰ ماهه در حادثه‌ای دردناک توسط پدر خود زیر گرفته شد و به آسیب دیدگی شدید مغزی دچار شد. این اتفاق زمانی افتاد که پدر این کودک در زمان رانندگی قصد دور زدن با ماشین خود را داشت که در همان لحظه پسر خردسالش به زیرچرخ‌های خودروی وی رفت و به زمین افتاد. مادر این کودک در زمان حادثه در منزل بود و پس از آن به سرعت او را به بیمارستان برد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات این کودک در حین مداوا جان سپرد.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
فروشنده پوشاک مشتری اش را به دلیل کلاهی که بر سرش گذاشته بود از فروشگاه بیرون انداخت. در این ویدیو فروشنده یک فروشگاه پوشاک در ایالت کانزاس پسری ۱۴ ساله را در ملاعام و در مقابل مادرش مورد فحاشی قرار داد و با تهدید به ضرب و شتم او را از فروشگاه بیرون انداخت. بر اساس گزارش‌های این ویدیو پسر ۱۴ ساله به دلیل این که کلاهی که بر سرش گذاشته بود کلمات رکیکی رویش نوشته بود مورد عصبانیت فروشنده قرار گرفت و مرد عصبانی با فحاشی پسر نوجوان در مقابل مادرش از او خواست تا فروشگاه را ترک کند تا سایر مشتریان از حرف‌های روی کلاه او ناراحت نشوند. مادر پسرنوجوان که به شدت عصبانی شده بود موضوع را به صاحب فروشگاه گزارش داد و از او خواست تا تنبیهی برای فروشنده در نظر بگیرد.
آخرین خبرآخرین خبر7 ساعت قبل
چرا برخی از زنان ایرانی پلنگ شدن را دوست دارند؟ روزیاتو/ در لغت‌نامه دهخدا پلنگ این‌طور تعریف شده است: پلنگ. بدتر از چهره نازیبا و بعضا ترسناکی که این زنان از خود می‌سازند، اطوارها و رفتارهایشان است که پلنگ بودنشان را اثبات می‌کند. بعلاوه، این کاربران اینستاگرام، همواره ترس دارند از رخدادها بی‌خبر بمانند، باید مدام در تماس باشند تا مبادا اتفاقی بدون حضور و آگاهی آنها رخ می‌دهد. حدود ۹۰ در صد جوانان – بیشتر از هر گروه سنی دیگری – از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و در مقابل آن آسیب پذیر هستند. شما در مورد پلنگ‌ها، شاخ‌های اینستاگرام و نقش شبکه‌های اجتماعی در سبک زندگی کاربران چه نظری دارید؟ در بخش دیدگاه‌ها برایمان بنویسید.

اخبار بیشتر