1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
فروش ۱۶ میلیارد ریالی کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

فروش ۱۶ میلیارد ریالی کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
معاون ارشاد خوزستان گفت: در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان ۱۶ میلیارد ریال کتاب در حوزه‌های مختلف و برای سنین گوناگون به فروش رسیده است که در مقایسه با سال گذشته رشد ۲۰ درصدی را شاهد هستیم.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، مرتضی جمشیدی درباره سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان به استقبال گسترده و چشم‌گیر مردم اشاره کرد و اظهار داشت: این استقبال نشان از نوید خوبی برای فعالان و علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی است تا اهتمام ویژه‌ای به این مقوله داشته باشند.

وی در تبیین میزان فروش سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان گفت: در این سری از نمایشگاه ۱۶ میلیارد ریال کتاب در حوزه‌های مختلف و برای سنین گوناگون به فروش رسیده است که در مقایسه با سال گذشته رشد ۲۰ درصدی را شاهد هستیم.

معاون فرهنگ و ارشاد خوزستان عنوان کرد: این میزان فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان علاوه بر بعد اقتصادی برای ناشران، نشان از توجه مردم و اثرگذاری عمیق فرهنگی این ابزار بر مردم است.اهواز|سازمان فرهنگی شهرداری اهواز آماده همکاری با فعالان حوزه دیجیتال خوزستان استاهواز| مرزهای اخلاقی باید در عدالت‌خواهی و انقلابی‌گری رعایت شودبهمن تماشایی 97| کارون خروشان میزبان مردم انقلابی اهواز+فیلم

وی از جمله اهداف برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان را ارتقا سطح کتاب، کتابخوانی مردم و توسعه شاخص‌های فرهنگی در سطح استان برشمرد و افزود: فضای سالم فرهنگی و افزایش نشاط در جامعه از دیگر اهداف نمایشگاه کتاب است.

به گزارش تسنیم، در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان ۵۶۷ ناشر حضور پیدا کردند که در غرفه‌های مختلف و ویژه سنین گوناگون ۹۱ هزار و ۱۲۵ عنوان کتاب ارائه شد. همچنین علاوه بر نمایشگاه کتاب، دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال استان خوزستان از تاریخ ۱۷ بهمن تا ۲۳ بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر