1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. حوادث
مولوی ملکی‌پور: استکبار برای ضربه‌زدن به ملت ایران از هیچ جنایتی فروگذار نبوده است

مولوی ملکی‌پور: استکبار برای ضربه‌زدن به ملت ایران از هیچ جنایتی فروگذار نبوده است

خبرگزاری تسنیم |

- اخبار استانها -

مولوی عبدالمالک ملکی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کنارک در واکنش به جنایت تروریستی علیه اتوبوس رزمندگان سپاه اظهار داشت: استکبار جهانی و سردمداران آن آمریکا و اسرائیل تاکنون برای ضربه زدن به ملت ایران از هیچ جنایتی فروگذار نبوده و این اقدام تروریستی نیز در همین راستا صورت گرفته است.

امام‌جمعه اهل‌سنت شهرستان کنارک خاطرنشان کرد: حضور گسترده ملت ایران و به طور ویژه مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن اسلام موجب شد همه طراحی‌ها و اقدامات رسانه‌ای دشمنان در راستای کمرنگ کردن جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بی‌نتیجه بماند و همین موضوع خشم آنان را در پی داشت.واکنش عالم اهل‌سنت به جنایت تروریستی علیه اتوبوس رزمندگان سپاه/ هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی رشد ملت ایران را بگیردواکنش عالم اهل‌سنت به جنایت تروریستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه/ این اقدامات ملت را مصمم‌تر می‌کندواکنش عالم اهل‌سنت به جنایت تروریستی علیه اتوبوس نیروهای سپاه/ دشمنان هرگز به مراد خود نمی‌رسند

در سایت خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

وی ادامه داد: در همین راستا این جنایتکاران بار دیگر با طراحی اقدامی بزدلانه تلاش کردند به ملت ایران ضربه بزنند. مردم ایران اسلامی از بصیرت بالایی برخوردارند و بدون شک با افزایش وحدت و انسجام و اراه‌ای پولادین مقابل چنین اقدامات بزدلانه‌ای خواهند ایستاد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

ابزارو منابع انسانی استکبار در حوزه داخلی دینی و سرزمینی اسلام ...از کدام مذهب وتفکر وتربیت انتخاب می شود.....؟؟؟؟ بعبارتی تروریسم مذهبی در اسلام و علیه آن منتسب به گرایشات کدام مذهب است؟؟؟ کهتمدن و جهانبینی دینی و اسلامی را بد نشان داده و به چالش کشیده ؟؟؟؟؟اخوی....پس صدایش را در نیار هفته وحدت در راه است.؟؟؟مطلب را هم نمیخواهیم انتشار دهیم مولوی

1 ماه قبل

در ادامه بخوانید

فیلمی از سواحل ساری پس از سیل اخیر

مهرمهر1 روز قبل
ساحل گهرباران در استان مازندران، شهر ساری قرار دارد. این ساحل یکی از خاطره انگیزترین ساحل‌های مازندران به حساب می‌آید؛ اما اکنون با توجه به سیل اخیر در استان‌های شمالی به این وضع دچار شده.

طغیان اروندرود و نهرهای‌ آن (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

ویدیو/ هم اکنون ارتفاع آب در آق قلا

انتخابانتخاب1 روز قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

پیدا شدن دختر جوان گمشده در سیل آق قلا (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ویدیو/ تصاویر ماهواره‌ای از تخریب گسترده جنگل‌های نکا

انتخابانتخاب1 روز قبل

اخبار بیشتر