اولویت‌دهی به برندهای داخلی دندانپزشکی/ گلایه شاهرودی‌ها از نوبت‌دهی دندانپزشکان تامین‌اجتماعی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
اولویت‌دهی به برندهای داخلی دندانپزشکی/ گلایه شاهرودی‌ها از نوبت‌دهی دندانپزشکان تامین‌اجتماعی

اولویت‌دهی به برندهای داخلی دندانپزشکی/ گلایه شاهرودی‌ها از نوبت‌دهی دندانپزشکان تامین‌اجتماعی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
رئیس پلی‌کلینیک شهید بیاری شاهرود گفت: خرید تجهیزات و مواد مورد نیاز برای واحد دندانپزشکی از شرکت‌های معتبر و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و با اولویت برندهای داخلی انجام می‌شود.

دکتر محمدهادی عرب احمدی اظهار کرد: طی ۹ ماهه امسال بیش از ۱۱ هزار نفر از خدمات واحد دندانپزشکی پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی شهرستان شاهرود بهره‌مند شدند.

رئیس پلی کلینیک شهید بیاری شاهرود افزود: در این مرکز درمانی سه دندانپزشک در شیفت صبح به‌صورت همزمان مشغول به ارائه خدمات هستند که در طول ۹ ماههه سالجاری ۱۱هزار و ۲۵۲ نفر از خدمات این واحد شامل: ویزیت، کشیدن، پرکردن و جرم‌گیری و گرافی دندان استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود نارضایتی‌هایی از نحوه نوبت‌دهی واحد دندانپزشکی اظهار داشت: علی‌رغم اینکه این مرکز با حداکثر ظرفیت واحد دندانپزشکی مشغول به ارائه خدمت بوده و تنها واحد درمانی سازمان در استان با سه یونیت دندانپزشکی فعال می‌باشد ولی بدلیل بالا بودن هزینه‌های خدمات دندانپزشکی در مراکز خصوصی و دانشگاهی، مراکز ملکی سازمان با حجم بالای متقاضیان استفاده از خدمات دندانپزشکی مواجه شده‌اند.

رئیس پلی کلینیک شهید بیاری با اشاره به کیفیت خوب و مناسب مواد مصرفی در واحد دندانپزشکی تصریح کرد: خرید تجهیزات و مواد مورد نیاز برای واحد دندانپزشکی از شرکت‌های معتبر و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و با اولویت برندهای داخلی انجام می‌شود.

وی با برشمردن دیگر خدمات قابل ارائه در این مرکز اظهار داشت: طی بازه زمانی نه ماهه ابتدای سالجاری بیش از ۲۲۲ هزار توسط پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شده و ۱۳ هزار و ۷۹۰ نیز به آزمایشگاه و حدود ۱۱ هزار نفر نیز به واحد مامایی مراجعه داشته‌اند. همچنین بخش رادیولوژی این مرکز که شامل رادیولوژی دیجیتال، رادیولوژی فک کامل و رادیوگرافی تک دندان و مجهز به سیستم pacs است به حدود ۵۰۰۰ نفر از بیمه‌شدگان خدمات ارائه دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مرگ وحشتناک یک چترباز به دلیل وقوع تندباد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران7 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک چترباز در شهر دنیزلی ترکیه به محض پرواز در آسمان با وقوع تندباد غافلگیر شد. این مرد ۴۱ ساله در این تندباد محکم به زمین خورد و جانش را از دست داد. بیشتر بخوانید: عبور چتربازان نیروی دریایی از یک قدمی مرگ + فیلمانتهای پیام/وقوع تورنادو حین چتربازی + فیلم

بدترین تست‌های تصادف تاریخ

تابناکتابناک1 روز قبل
تست تصادف موضوعی است که برای تمام خودروهای تولیدی انجام می‌شود و اصلی‌ترین نهادی که این تست را انجام می‌دهد، ان‌سی‌ای‌پی است که در هر قاره به صورت یکپارچه از خودروها تست تصادف می‌گیرد و از پنج ستاره به آن‌ها امتیاز می‌دهد. در این ویدیو فاجعه‌ترین تست‌های تصادف تاریخ آورده شده است که با تماشای آن می‌توان به نحوه پیشرفت صنعت خودروسازی و احترام به خریداران پی برد که چطور قبل از عرضه، میزان ایمنی یک خودرو را اعلام می‌کنند و اگر نقصی داشته باشد، در برطرف کردن آن می‌کوشند.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
فرانگر: محمد علی نجفی در دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در خصوص سابقه خودکشی خودش به قاضی کشکولی گفت: آبان سال ۹۷ به خاطر اختلافاتی که با میترا استاد داشتم و، چون فکر می‌کردم راه به خطا رفته می‌خواستم جدا شوم، اما میترا قبول نمی‌کرد به همین خاطر تصمیم به خودکشی گرفتم و بعد از آن وقتی زنده ماندم چند نفر درباره حکم شرعی اقدام به خودکشی صحبت کردند که همانجا از کارم پشیمان شدم و در صحنه قتل هم به خاطر همین حکم شرعی خودکشی نکردم. وی افزود: به یکی از هتل‌های تهران رفتم و قرص خوردم و، چون نمی‌خواستم کسی متوجه مرگ من شود در اتاق هتل تصمیم گرفتم پس از خوردن قرص، رگ دستم را بزنم که با توجه به زیاد بودن تعداد قرص‌ها بیهوش شدم و دیگر نتوانستم رگ دستم را بزنم.
ایلناایلنا20 ساعت قبل
مدافع شمالی پرسپولیس بعد از حضور در لیست مازاد، در انتظار پیشنهاد مناسب برای ادامه فوتبالش است. به گزارش خبرنگار ایلنا، شایان مصلح بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس در شرایطی که در ابتدای فصل قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده بود، در لیست مازاد گابریل کالدرون قرار گرفت. در این میان گمانه زنی درباره مقصد این بازیکن با توجه به اظهارنظرش را می‌توان استقلال دانست. با این حال شنیده‌ها حاکی از این است که این بازیکن از پدیده شهر خودرو و سپاهان نیز پیشنهاد دارد و باید دید در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت. هرچند به نظر می‌رسد با توجه به شرایط کنونی او در نهایت به پدیده شهر خودرو و یحیی گل محمدی لینک شود.

نظرها

اخبار بیشتر