1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
اولویت‌دهی به برندهای داخلی دندانپزشکی/ گلایه شاهرودی‌ها از نوبت‌دهی دندانپزشکان تامین‌اجتماعی

اولویت‌دهی به برندهای داخلی دندانپزشکی/ گلایه شاهرودی‌ها از نوبت‌دهی دندانپزشکان تامین‌اجتماعی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
رئیس پلی‌کلینیک شهید بیاری شاهرود گفت: خرید تجهیزات و مواد مورد نیاز برای واحد دندانپزشکی از شرکت‌های معتبر و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و با اولویت برندهای داخلی انجام می‌شود.

دکتر محمدهادی عرب احمدی اظهار کرد: طی ۹ ماهه امسال بیش از ۱۱ هزار نفر از خدمات واحد دندانپزشکی پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی شهرستان شاهرود بهره‌مند شدند.

رئیس پلی کلینیک شهید بیاری شاهرود افزود: در این مرکز درمانی سه دندانپزشک در شیفت صبح به‌صورت همزمان مشغول به ارائه خدمات هستند که در طول ۹ ماههه سالجاری ۱۱هزار و ۲۵۲ نفر از خدمات این واحد شامل: ویزیت، کشیدن، پرکردن و جرم‌گیری و گرافی دندان استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به وجود نارضایتی‌هایی از نحوه نوبت‌دهی واحد دندانپزشکی اظهار داشت: علی‌رغم اینکه این مرکز با حداکثر ظرفیت واحد دندانپزشکی مشغول به ارائه خدمت بوده و تنها واحد درمانی سازمان در استان با سه یونیت دندانپزشکی فعال می‌باشد ولی بدلیل بالا بودن هزینه‌های خدمات دندانپزشکی در مراکز خصوصی و دانشگاهی، مراکز ملکی سازمان با حجم بالای متقاضیان استفاده از خدمات دندانپزشکی مواجه شده‌اند.

رئیس پلی کلینیک شهید بیاری با اشاره به کیفیت خوب و مناسب مواد مصرفی در واحد دندانپزشکی تصریح کرد: خرید تجهیزات و مواد مورد نیاز برای واحد دندانپزشکی از شرکت‌های معتبر و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و با اولویت برندهای داخلی انجام می‌شود.

وی با برشمردن دیگر خدمات قابل ارائه در این مرکز اظهار داشت: طی بازه زمانی نه ماهه ابتدای سالجاری بیش از ۲۲۲ هزار توسط پزشکان عمومی و متخصص ویزیت شده و ۱۳ هزار و ۷۹۰ نیز به آزمایشگاه و حدود ۱۱ هزار نفر نیز به واحد مامایی مراجعه داشته‌اند. همچنین بخش رادیولوژی این مرکز که شامل رادیولوژی دیجیتال، رادیولوژی فک کامل و رادیوگرافی تک دندان و مجهز به سیستم pacs است به حدود ۵۰۰۰ نفر از بیمه‌شدگان خدمات ارائه دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر