حقایق تکاندهنده از زندگی هنرمند مشهور زن / سوءاستفاده پلید از او و اعتیاد شدید+ عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

حقایق تکاندهنده از زندگی هنرمند مشهور زن / سوءاستفاده پلید از او و اعتیاد شدید+ عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: در حال حاضر لیدی گاگا یکی از مشهورترین ستاره های جهان است اما او این شهرت و قدرت را به سادگی به دست نیاورد. قبل از این که شما او را به عنوان یک ستاره بشناسید، او در حال دست و پا زدن در مشکلاتی چون فیبرومیالژیا، اختلالات روانی، آزار جنسی و غیره بود. اگر دوست دارید با تراژدی های زندگی این ستاره هالیوودی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

حقایق تکاندهنده از زندگی هنرمند مشهور زن / سوءاستفاده پلید از او و اعتیاد شدید+ عکس - 1حقایق تکاندهنده از زندگی هنرمند مشهور زن / سوءاستفاده پلید از او و اعتیاد شدید+ عکس - 2

در حال حاضر لیدی گاگا یکی از مشهورترین ستاره‌های جهان است اما او این شهرت و قدرت را به سادگی به دست نیاورد. قبل از این که شما او را به عنوان یک ستاره بشناسید، او در حال دست و پا زدن در مشکلاتی چون فیبرومیالژیا، اختلالات روانی، آزار جنسی و غیره بود. اگر دوست دارید با تراژدی‌های زندگی این ستاره هالیوودی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

او آزار جنسی اش را سالیان سال پنهان کرد

لیدی گاگا در سال ۲۰۱۴ اعتراف کرد که در دوران نوجوانی توسط یک آهنگساز مورد آزار جنسی قرار گرفت: «من این موضوع را تا ۷ سال به هیچکس نگفتم. من اصلا نمی‌دانستم که چگونه باید به این موضوع فکر کنم یا این که چگونه با آن کنار بیایم. من نمی‌دانستم که مقصر هستم یا نه، من مدام خودم را سرزنش می‌کردم. این اتفاق کل زندگی مرا تحت تاثیر قرار داد و مرا تبدیل به آدم دیگری کرد» لیدی گاگا حتی یک آهنگ با نام «Til It Happens To You» هم در همین مورد منتشر کرد. او می‌گوید که هر زمان به این آهنگ گوش می‌دهد، گریه‌اش می‌گیرد.

او دچار اختلالات روانی بود

لیدی گاگا پس از این که مورد آزار جنسی قرار گرفت، دچار اختلالات روانی شد. او در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه‌ای گفت که از اختلال استرسی پس از آسیب روانی رنج می‌برد: «من کم کم متوجه شدم که رفتارهای غیر طبیعی از خودم نشان می‌دهم. به عنوان مثال برای چند دقیقه به نقطه‌ای خیره می‌شدم و تصاویر آن اتفاق شوم در مقابل چشمانم ظاهر می‌شد. صدایی در ذهنم می‌گفت که این خاطره تا ابد با من باقی خواهد ماند. من به تدریج به دردهای مزمن فیزیکی، فیبرومیالژیا، حملات عصبی و رفتارهای مازوکیستی دچار شدم و حتی چندین بار به فکر خودکشی نیز افتادم.» لیدی گاگا در مراسم گرمی ۲۰۱۹ از این اختلالات روانی اش صحبت کرد. او از بیماری فیبرومیالژیا رنج می‌برد فیبرومیالژیا یک سندرم درد اسکلتی-عضلانی مزمن است که با درد در سطح گسترده، نقاط حساس، خستگی و اختلال خواب مشخص می‌‌شود و علت ‌شناسی آن ناشناخته است. ویژگی ‌های اصلی فیبرومیالژی درد منتشر در بافت نرم است که معمولا با سوزش و خارش همراه است. درد ممکن است در گردن، پشت، سینه، بازوها و پاها حس شود. به ‌علاوه بیماران ممکن است از خشکی صبحگاهی، خستگی، اختلالات خواب یا سردرد شاکی باشند. لیدی گاگا می‌گوید: «من از مردمی که این بیماری را درک نمی‌کنم، واقعا عصبانی می‌شوم. بیماری فیبرومیالژیا شوخی نیست. این بیماری موجب عصبی شدن و افسردگی می‌شود. این که شب موقع خواب نمی‌دانی که فردا با چه حالتی از خواب بیدار خواهی شد، غیر قابل تحمل است.» خوشبختانه لیدی گاگا این روزها به کمک پزشکان خود توانسته تا حدودی با این بیمار دست و پنجه نرم کند.

موفقیت او به قیمت شکست عشقی اش تمام شد

اگر چه لیدی گاگا برای فیلم «Five Foot Two» موفقیت های زیادی را به دست آورد، اما در ازای آن بهای زیادی پرداخت. فیلم «پنج فوت دو» یک فیلم مستند درباره لیدی گاگاست که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. او ۱۰ میلیون نسخه از این فیلم را به فروش رساند اما به ازای آن، نامزدش تیلور کینی را از دست داد. دلیل اصلی بر هم خوردن نامزدی آنها مشغله زیاد لیدی گاگا بود.

لیدی گاگا نه تنها تیلور، بلکه مردهای دیگر زندگی اش را هم به دلیل مشغله‌های کاری اش از دست داد. لوس کارل در این باره می‌گوید: «من مردی نبودم که بنشینم روی صندلی و رفت و آمدهای طرف مقابلم را تماشا کنم. ارتباط با فردی که هر لحظه در یک کشور است، کار ساده‌ای نیست. او قدرت و ثروت را می‌پسندید، در حالی که برای من عشق مهمتر از هر دویشان بود.» البته زیاد برای شکست عشقی‌های لیدی گاگا نگران نباشید زیرا او به تازگی با کریستیان کارینو نامزد کرده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

او اعتیاد شدید داشت

در نتیجه اختلالات روانی که لیدی گاگا از آن رنج می‌برد، او به سمت مواد مخدر کشیده شد. او در مصاحبه‌ای با یاهو اعتراف کرد: «من بدن درد زیادی داشتم، افسرده شده بودم و نمی‌دانستم که دقیقا علت آن چیست، از این رو به مصرف مواد مخدر روی آوردم. من در روز ۱۵ تا ۲۰ نخ ماری جوآنا می‌کشیدم به طوری که انگار در سیاره دیگری زندگی می‌کردم. به غیر از ماری جوآنا من به کوکائین هم معتاد شده بودم. من تنهایی در خانه‌ام می‌نشستم، مواد می‌زدم و آهنگ می‌نوشتم. حال که به عقب نگاه می‌کنم، از آهنگ هایی که در آن زمان نوشته‌ام، نفرت دارم.»

او احساس تنهایی می کرد

علارغم این که لیدی گاگا در سراسر جهان هواداران زیادی دارد، اما او به شدت احساس تنهایی می‌کرد. پس از انتشار فیلم «Five Foot Two»، او حتی متنی در مورد افسردگی ناشی از حس تنهایی اش نوشت. «این احساس برای من عجیب بود چون که من باید با دیگران ارتباط برقرار می‌کردم و برای آنها به روی سن می‌رفتم اما در اوج مشغله کاری، احساس می‌کردم که هیچکس را ندارم. زندگی من به گونه‌ای بود که روزها با هزاران نفر در ارتباط بودم و شب‌ها در تنهایی خود غرق می‌شدم.»

او دچار پرخوری عصبی بود

لیدی گاگا از سن ۱۵ سالگی به پرخوری عصبی مبتلا بود. به گفته او: «من در دوران دبیرستان دوست داشتم که یک بالرین لاغر باشم اما پدرم هر شب با مقدار زیادی گوشت به خانه می‌آمد.» این پرخوری نه تنها برای اندام او، بلکه برای تارهای صوتی اش هم مضر بود. بعضی اوقات که اسید معده به مری و گلو او باز ‌می گشت، موجب احساس بر آمدگی در گلوی او می‌شد. از این رو، لیدی گاگا تصمیم گرفت که این موضوع را با عکسی از اندامش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کند و در مورد آن با هوادارانش حرف بزند. خوشبختانه هوادارانش با او همدردی کردند به طوری که لیدی گاگا در جواب آنها نوشت: «هیچ چیزی تا به حال درد مرا درمان نکرد جز همدردی شما هوادارانم.»

اجرای لیدی گاگا در «ستاره ‌ای متولد شده ‌است» واقعیت داشت

اجرای با احساس لیدی گاگا در «ستاره ‌ای متولد شده ‌است» تا حدودی واقعیت داشت. او در آن زمان در یکی از بدترین دوران زندگی خود به سر می‌برد. یکی از دوستان صمیمی او با نام سونجا دورهام پس از سالها مبارزه با سرطان در مه ۲۰۱۷، یعنی زمانی که لیدی گاگا در حال فیلمبرداری این فیلم بود، در گذشت. او خودش اعتراف کرده که بازی در این فیلم به دلیل غمی که او برای از دست دادن دوست اش در دل داشت، بسیار سخت بود. «یک روز دوستم با من تماس گرفت و به من گفت که حالش خوب نیست. من تنها صدای ناله‌های او را می‌شنیدم. من در آن لحظه سر فیلمبرداری بودم اما بدون این که به کسی بگویم آنجا را ترک کردم اما متاسفانه ۱۰ دقیقه پس از مرگ دوستم بالا سرش رسیدم. پس از آن زمان من حتی سر فیلمبرداری هم نتوانستم غم او را فراموش کنم.»

بیماری لوپوس در خانواده آنها ارثی ست

لیدی گاگا در سال ۲۰۱۰ گفت که سابقه بیماری لوپوس در خانواده آنها وجود دارد. لوپوس یک بیماری مزمن خود ایمنی است که در آن سیستم ایمنی بدن بیش فعال شده و به بافت‌های سالم و نرمال حمله می‌کند که نتیجه آن علائمی نظیر تورم، التهاب، آسیب به مفاصل، پوست، کلیه‌ها، خون، قلب و شش‌ها است. علرغم این که لیدیی گاگا تاکنون نشانه‌ای از این بیماری را مشاهده نکرده اما گفته که این بیماری ارثی ست و ممکن است که در آینده‌ای نزدیک به او نیز سرایت کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بی توجهی راننده فاجعه آفرید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش گروه گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، راننده خودرویی که منتظر عبور قطار بود با بی توجهی به لاین مقابل اقدام به حرکت کرد که ناگهان حادثه دردناکی را رقم زد. گفتنی است حال راننده مساعد و یکی از سرنشینان به اورژانس منتقل شده است.

ویدیو/ سیل وارد برخی منازل در بجنورد شد

انتخابانتخاب19 ساعت قبل
ایرناایرنا23 ساعت قبل
**۱۵سد در لرستان درحال ساخت استمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: ۱۵سد در استان با اهداف مختلف برق آبی و تامین آب شرب، صنعت، کشاورزی، کنترل و مهار سیلاب و گردشگری در دست ساخت است. وی ادامه داد: نمی‌توانیم سد سازی را در استان لرستان منسوخ اعلام کنیم، هدف اصلی از سدسازی کنترل سیلاب‌های فصلی است و بسیاری از مسائل لرستان با استفاده صحیح آب برطرف می‌شود. بهروز ابراهیمی افزود: همچنین سیلاب ۶هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال خسارات به تاسیسات شرکت آب منطقه‌ای وارد کرد. وی اظهارداشت: در سیل اخیر آبگرفتگی‌های صورت گرفت چرا که برخی پل‌ها برای سیلاب صدساله طراحی نشده بود. **ایجاد سد معشوره می‌تواند در کنترل سیلاب موثر باشدابراهیمی گفت: وزارت نیرو اصرار دارد که سدهای نیمه تمام لرستان سرعت پیدا کرده و به آبگیری برسند.
ایرناایرنا23 ساعت قبل
**۱۵سد در لرستان درحال ساخت استمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: ۱۵سد در استان با اهداف مختلف برق آبی و تامین آب شرب، صنعت، کشاورزی، کنترل و مهار سیلاب و گردشگری در دست ساخت است. وی ادامه داد: نمی‌توانیم سد سازی را در استان لرستان منسوخ اعلام کنیم، هدف اصلی از سدسازی کنترل سیلاب‌های فصلی است و بسیاری از مسائل لرستان با استفاده صحیح آب برطرف می‌شود. بهروز ابراهیمی افزود: همچنین سیلاب ۶هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال خسارات به تاسیسات شرکت آب منطقه‌ای وارد کرد. وی اظهارداشت: در سیل اخیر آبگرفتگی‌های صورت گرفت چرا که برخی پل‌ها برای سیلاب صدساله طراحی نشده بود. **ایجاد سد معشوره می‌تواند در کنترل سیلاب موثر باشدابراهیمی گفت: وزارت نیرو اصرار دارد که سدهای نیمه تمام لرستان سرعت پیدا کرده و به آبگیری برسند.
الفالف17 ساعت قبل
مرگ سارق «سیم‌برق» به دلیل برق‌گرفتگیگروه عکس الف، ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۲ ۳۹۸۰۳۰۱۱۲۵۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارفرمانده انتظامی شهرستان هرسین واقع در استان کرمانشاه از مرگ سارق نگون بخت سیم برق حین ارتکاب سرقت در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: تیم گشتی پاسگاه «چشمه کبود» هرسین حین گشتزنی به فردی برخورد کردند که از دکل برق کنار جاده و در ارتفاع حدود سه متری زمین به تیربرق آویزان شده بود.
الفالف21 ساعت قبل
در شرایطی که بهاییان در تریبون‌های جهانی و رسانه‌های مختلف، ادعای انتشار صلح می‌کنند و افتخارشان این است که پیامبرشان، اهل جنگ و خون‌ریزی نبوده و حتی خود را مظلومان صلح‌طلبی می‌خوانند، در منازلشان مهمات جنگی پنهان می‌کنند. فارس در ادامه نوشت: در هفته گذشته، دادستان شهرستان «سربیشه» استان «خراسان جنوبی» از کشف مقادیری فشنگ جنگی، سلاح برنو، فشنگ شکاری، ابزار تهیه گلوله و سایر اقلام تیراندازی که به صورت غیرمجاز در منزل یکی از عناصر فعال تشکیلات بهایی نگهداری می‌شد، پرده برداشت. این در حالی است که مدت‌هاست روستای «دستجرد» سربیشه به عنوان هدف تشکیلات، مورد توجه سردمداران بهایی بوده و جلسات تشکیلاتی قابل توجهی در این منطقه برگزار می‌شد. لازم به ذکر است که شخص متخلف، از «خادمین» سابق تشکیلات بهایی بوده و نمونه دیگری از بهاییانی است که ادعای نوع‌دوستی دارند اما در شرایط حساس کشور، ستون پنجم دشمنان خارجی می‌شوند. بخشی از این بهاییان سعی می‌کنند با قاچاق و تخلفات مالی به اقتصاد کشور آسیب برسانند و باقی نیز در پستوی منازل خود، اسلحه و ادوات جنگی پنهان می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر