1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سلامت

تعطیلی ۴ رستوران و غذاخوری در مشهد

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
4 رستوران و غذاخوری به علت رعایت نکردن مسائل بهداشتی، امروز در مشهد تعطیل شد.

آفتاب‌‌نیوز : رییس شعبه یک تعزیرات حکومتی خراسان رضوی به خبرنگار ما گفت: در بازدید تعطیلی ۴ رستوران و غذاخوری در مشهدمشترک کارشناسان تعزیرات و بازرسان اصناف و بهداشت از هشت محل تهیه و توزیع غذا، چهار مورد تعطیل شد.

امید جلیلی افزود: این مراکز به علت رعایت نکردن مسائل بهداشتی که ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارد پلمب شدند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

خبری: تازه های پزشکی و سلامت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
تاریخچه مختصری از سیب زمینی شیرین سفیداگرچه امروزه سیب زمینی شیرین در کل دنیا در دسترس است، ریشه‌های آن به ۵ هزار سال قبل در آمریکای مرکزی و ۸ هزار سال قبل در آمریکای جنوبی بر می‌گردد. اخطار: عوارض جانبی سیب زمینی شیرین که باید بدانیدسیب زمینی شیرین سفید، اگرچه شیرین است، شاخص گلوکز پایین‌تری نسبت به سیب زمینی سفید دارد و بیشتر با رژیم غذایی پالئو سازگار است. دستور پخت خوشمزه برای سیب زمینی شیرینسالاد سیب زمینی شیرین: می‌تواند به عنوان یک غذای جنبی عالی باشد یا می‌تواند به عنوان یک غذای سریع در یخچال نگه داری شود. سیب زمینی شیرین سرخ شده: یک انتخاب سالم‌تر نسبت به سیب زمینی سرخ شده معمولی، در کنار غذا‌های با پروتئین بالا مکمل هم هستند. سیب زمینی سفید شیرین یک انتخاب کاملا بهتر از سیب زمینی سفید است و مصرف آن به همه پیشنهاد می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴18 ساعت قبل
شادی: وجود خطوط کوچک در خارج از چشم‌ها حاکی از خنده رویی و شاد بودن فرد میباشد. بررسی شکل ابروهاابرو صاف: صافی و مستقیمی ابروها نشانگر اندیشه، تفکر و ایده گرایی فرد میباشد. ابرو کمانی: افرادی که دارای ابروهای خمیده و کمانی هستند از حکایت‌ها و داستانهای واقعی لذت میبرند و افرادی مهربانند. پشت چشم یا پلک بلند: بلند بودن پلک دلالت بر وابستگی شدید فرد به دیگران و نزدیکان دارد. گونه گود: علاوه بر جذابیت و زیبایی دلیلی بر خوش مشربی و سازگاری فرد میباشد.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
وی افزود: بر همین اساس، در سال ۱۳۹۸ نیز برای دهمین همایش داروسازی بالینی، موضوع اصلی همایش را «دارودرمانی شخصی شده» انتخاب کرده‌ایم. رئیس انجمن علمی متخصصین داروسازی بالینی ایران گفت: علاوه بر نخستین سخنرانی تخصصی در سالن اصلی همایش تحت عنوان «اصول دارودرمانی شخصی شده»، در طول ۳ روز همایش نیز در سالن‌های اقماری، سخنرانی‌های متعددی در خصوص استفاده از دارودرمانی شخصی شده برای درمان بیماری‌های مختلف و آخرین دانش موجود در این خصوص را خواهیم داشت. این بحث، حوزه جدیدی را در داروشناسی بالینی مطرح کرده است که از آن به فارماکوژنومیک یاد می‌شود. سلام زاده افزود: علاوه بر دارودرمانی شخصی شده، امروزه امر تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ها نیز تحت عرصه جدیدی به نام «پزشکی شخصی شده» یا personalized medicine مورد توجه جدی قرار گرفته است. رئیس انجمن علمی متخصصین داروسازی بالینی ایران خاطرنشان کرد: اهمیت ورود به عرصه فارماکوژنومیک و دارودرمانی شخصی شده بر محققان حوزه داروسازی، پزشکی و ژنتیک پوشیده نبوده و در این راستا بویژه در سالهای اخیر، محققان زیادی در حال طراحی و اجرای مطالعات متعدد هستند.
برترین‌هابرترین‌ها23 ساعت قبل
بررسی یادشده که توسط موسسه پزشکی پن در آمریکا انجام شده حاکیست بین محتوای پست‌های هر کاربر در توئیتر و شرایط احساسی وی رابطه مستقیم وجود دارد. سیستم هوش مصنوعی ابداع شده توسط این موسسه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ موفق به بررسی ۳۳۰ میلیون حساب کاربری شده که ۶۸ میلیون حساب کاربری از این مجموعه آمریکایی بوده‌اند. علاوه بر این، افراد افسرده بیشتر تمایل دارند تا عکس‌های تکی خود را در توئیتر به اشتراک بگذارند و کمتر از عکس‌های گروهی بهره می‌گیرند. علت این مساله تمرکز بیشتر افراد مبتلا به افسردگی و هیجان بر روی خود است. افراد یادشده همچنین بیشتر به استفاده از عکس هایی همراه با متون مختلف و نیز عکس‌های حیوانات علاقه دارند.

نظرها

اخبار بیشتر