1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
دختر جوان بی هوش پیدا شد / مرد پلید او را برعکس از سقف آویزان کرد + عکس

دختر جوان بی هوش پیدا شد / مرد پلید او را برعکس از سقف آویزان کرد + عکس

خبرگزاری خبر فوری |

مرد جوانی به اتهام آدم ربایی و تعرض به دختری ۲۱ ساله دستگیر شد.

طبق گزارش پلیس، متهم مارتین وایت پس از این که با قربانی در برنامه همسریابی آشنا شد و قرار ملاقاتی در خانه‌اش گذاشت او را وادار به نوشیدن مشروبات الکلی کرد.

همچنین وی بعد از این که مطمئن شد دخترجوان مست شده و متوجه اطرافش نیست به سمتش حمله ور شده و با بستن دست و پا و دهانش با طناب به او تجاوز کرد.

به گفته قربانی، وی وقتی از حالت مستی خارج شد متوجه شد که به صورت برعکس از سقف آویزان شده و انواع وسایل شکنجه در آن مکان وجود دارد.

او ابتدا با فریاد درخواست کمک کرد اما وقتی متهم آب یخی به روی او ریخت به دلیل سردی آب دچار کرختی و بیهوش شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

به گزارش افسران کشیک شبانه، جسم بیهوش و برهنه دختری جوان در کنار یکی از خیابان‌ها پیدا شد که رد شلاق و خونی بودن اندامش نشان می‌داد وی تحت خشونت جنسی بوده و زمانی که بیهوش شده فرد و یا افراد مظنون او را کنار خیابان رها کردند.

قربانی پس از انتقال به بیمارستان و مداوا به افسرپرونده گفت که در برنامه دوستیابی باپسری جوان دوست شده و او را این بلا را پس از مستی به سرش آورده است.

ماموران پلیس با استفاده از اکانت جعلی توانستند پس از چند ماه طعمه خود را به دام بیاندازد.

اکنون متهم به صورت موقت در زندان است تا پس از تکمیل پرونده اولین جلسه دادگاه او برگزار شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

سلام وقتتون بخیر اگردرهرکشوری به چنین افرادی رحم نکنند ودوسه تا را اعدام کنند و البته دخترخانم راهم چند سالی بهش زندان دهند قسم میخورم کسی چنین کاری راتکرارنخواهد کرد

4 هفته قبل

در ادامه بخوانید

ویژه برنامه خوش‌رنگ نوروزی برترین‌ها را ببینید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
این ویژه برنامه نوروزی برترین هاست، حاصل تلاش ما برای این که کار کلیشه‌ای نکرده باشیم. نفس هاتان بماند، نگاهتان از سر ما کم نشود، نوروز هم برای همه ما بماند، مثل ایران، مثل تخت جمشید، مثل پرشین. برترین‌ها: این ویژه برنامه نوروزی برترین هاست، حاصل تلاش ما برای این که کار کلیشه‌ای نکرده باشیم. بخش دوم برنامه، گزارشی است با حال و هوای نوروز از مرکز شهر، پرسش و پاسخ‌ها طوری است که احتمالا خوشتان خواهد آمد. نفس هاتان بماند، نگاهتان از سر ما کم نشود، نوروز هم برای همه ما بماند، مثل ایران، مثل تخت جمشید، مثل پرشین.
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
عصر ایران؛ مهرداد خدیر- هر سال و در پایان اسفند و فرا‌ رسیدن سالروز درگذشت حاج سید احمد خمینی فرزند امام خمینی رهبر فقید انقلاب اسلامی، برخی رسانه‌ها از آخرین سخنرانی او می‌گویند و این ادعا که متن کامل آن در هفتۀ آخر اسفند ۱۳۷۳ در هفتۀ نامۀ «امید» درج شد. این در حالی است که مقالۀ آن هفته نامه متن سخنرانی مرحوم سید احمد خمینی نبود و تنها بخش‌هایی در ابتدا و قسمت‌هایی در میانۀ آن، سخنان فرزند امام است و بقیه به قلم یک روزنامه‌نگار قدیمی که سال‌هاست از عرصۀ مطبوعات کنار است. امسال اما اتفاق جالبی رخ داده و برخی رسانه‌های اصول‌گرا و متمایل یا منتسب به آقای احمدی‌نژاد این سخنان را به مرحوم سید احمد خمینی منتسب کرده‌اند تا با رسانه‌های خارجی رقابت کنند. درگذشت ناگهانی سید احمد خمینی در آستانۀ نوروز ۷۴ و توقف فعالیت هفته نامۀ امید و تکثیر مقاله به صورت کپی و رواج شایعه در دید و بازدید‌های نوروزی به این تصور دامن زد که آن مقاله عین سخنان سید احمد است. تنها عبارات اولیه سخنان سید احمد است و بقیه نوشته روزنامه نگاری قدیمی است که برخی از کتاب‌های تاریخی را نوشته و بعضا خاطراتی را به رجال پهلوی نسبت داده است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش بی‌بی‌سی، او کارخانه‌ای راه‌اندازی کرده که در آن از ضایعات لاستیک‌ خودروها برای ساخت کفش‌های دست‌دوز استفاده می‌شود. این کارآفرین می‌گوید: ویژگی این طرح امکان انجام آن در تمام نقاط دنیاست. به این معنی که هر محله‌ای با داشتن یک کارگاه اینچنینی از شر ضایعات پلاستیکی خود رها می‌شود.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به مرگ ۵۶ نفر در تصادفات جاده‌ای طی دو روز اخیر با شروع سفرهای نوروزی اظهار کرد: متاسفانه این تعداد متوفی در این آمار، به دلیل شدت تصادفات، در سر صحنه دچار مرگ شدند. رئیس پلیس راهور ناجا در گزارش خبری تلویزیون، با هشدار نسبت به این آمار بالای مرگ مسافران در جاده‌ها عنوان کرد: این در حالی است که هنوز تعطیلات نوروزی به طور رسمی شروع نشده است. انتهای پیام/

حال و هوای میدان تجریش در آستانه نوروز

11+
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
ایلناایلنا8 ساعت قبل
بعد از بیش از هشت ساعت چانه‌زنی، حداقل دستمزد ۳۷ درصد و کل دریافتی کارگران با مزایای مزدی، ۴۵ درصد افزایش یافت. به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه شورای عالی کار با موضوع دستمزد بعد از بیش از ۸ ساعت مذاکره، حداقل دستمزد کارگران را ۱۵۱۶۸۸۲۲ریال تعیین کرد؛ حق اولاد برابر با ۱۹۷۱۹۴۷۰ ریال و حق بن ۱۹۰۰۰۰۰ ریال تعیین شد. در توافق نهایی، حداقل دستمزد ۳۷ درصد افزایش یافته است. با این حساب با محاسبه حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی و پایه سنوات ۷۰ هزار تومانی، می‌توان گفت کل دریافتی کارگران با ۴۵ افزایش به ۲۰۷۴۰۷۶۹ ریال می‌رسد.

اخبار بیشتر