دختر جوان بی هوش پیدا شد / مرد پلید او را برعکس از سقف آویزان کرد + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
دختر جوان بی هوش پیدا شد / مرد پلید او را برعکس از سقف آویزان کرد + عکس

دختر جوان بی هوش پیدا شد / مرد پلید او را برعکس از سقف آویزان کرد + عکس

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
دختر جوانی طعمه هوس های کثیف پسری جوان در برنامه همسریابی شد.

مرد جوانی به اتهام آدم ربایی و تعرض به دختری ۲۱ ساله دستگیر شد.

طبق گزارش پلیس، متهم مارتین وایت پس از این که با قربانی در برنامه همسریابی آشنا شد و قرار ملاقاتی در خانه‌اش گذاشت او را وادار به نوشیدن مشروبات الکلی کرد.

همچنین وی بعد از این که مطمئن شد دخترجوان مست شده و متوجه اطرافش نیست به سمتش حمله ور شده و با بستن دست و پا و دهانش با طناب به او تجاوز کرد.

به گفته قربانی، وی وقتی از حالت مستی خارج شد متوجه شد که به صورت برعکس از سقف آویزان شده و انواع وسایل شکنجه در آن مکان وجود دارد.

او ابتدا با فریاد درخواست کمک کرد اما وقتی متهم آب یخی به روی او ریخت به دلیل سردی آب دچار کرختی و بیهوش شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

به گزارش افسران کشیک شبانه، جسم بیهوش و برهنه دختری جوان در کنار یکی از خیابان‌ها پیدا شد که رد شلاق و خونی بودن اندامش نشان می‌داد وی تحت خشونت جنسی بوده و زمانی که بیهوش شده فرد و یا افراد مظنون او را کنار خیابان رها کردند.

قربانی پس از انتقال به بیمارستان و مداوا به افسرپرونده گفت که در برنامه دوستیابی باپسری جوان دوست شده و او را این بلا را پس از مستی به سرش آورده است.

ماموران پلیس با استفاده از اکانت جعلی توانستند پس از چند ماه طعمه خود را به دام بیاندازد.

اکنون متهم به صورت موقت در زندان است تا پس از تکمیل پرونده اولین جلسه دادگاه او برگزار شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در پانزدهمین شب از ماه مبارک رمضان (سه شنبه ۳۱ اردیبهشت) در جشنواره «باغ رمضان» برنامه زنده خواننده مطرح محمد اصفهانی در بوستان آب و آتش برگزار و سفره افطاری ساده روی پل طبیعت تهران گسترده می‌شود. اجرای محمد اصفهانی یکی از بخش‌های جشنواره «باغ رمضان» این مجموعه فرهنگی بوده و سه شنبه ۳۱ اردیبشهت ساعت ۲۱:۳۰ در بوستان آب و آتش هم برنامه ریزی شده است. همچنین سفره افطاری ساده روی پل طبیعت پهن می‌شود و این پل غیر خودرویی میزبان روزه داران تهرانی خواهد بود. بنا بر این گزارش برپایی سفره افطار ساده روی پل طبیعت با بهره گیری از پتانسیل خیرین محلی و با هدف حذف اسراف و تجمل گرایی برای آن دسته از افراد که در لحظه افطار به هر دلیل از منزل دور هستند به اجرا در می‌آید. این برنامه‌ها از ساعت ۲۰:۳۰ همزمان با افطار شروع می‌شود و تا ساعت ۲۳ در یک برنامه ریزی مدون میزبان روزه داران عزیز است.
تابناکتابناک23 ساعت قبل
سندرم پیش از قاعدگی شایعترین بیماری زنان است. محققان می‌گویند: به زودی دوز بسیار اندکی از پروزاک می‌تواند آلام جسمی و استرس‌های احساسی ناشی از سندرم پیش از قاعدگی در زنان را بهبود بخشد. به گزارش ایسنا، شواهد جدید پزشکی حاکیست: دوز بسیار کمی از پروزاک می‌تواند به رنج و درد ماهانه ناشی از سندرم پیش از قاعدگی یا PMS که امروزه میلیون‌ها زن در سراسر جهان به آن مبتلا هستند، خاتمه دهد. محققان می‌گویند پروزاک می‌تواند مقدار «آلو» را بالا نگه دارد. بنا براین گزارش، سندرم پیش از قاعدگی شایعترین بیماری زنان است.
فارسفارس23 ساعت قبل
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۲، از ورود مقام قضایی به پروژه مسقف سازی بازار آهنگران خبر داد. حسینی کومله گفت: در بازدیدی که اخیرا با یکی از اعضای شورای شهر تهران از بازار آهنگران داشتیم، بدعهدی پیمانکار به خوبی مشخص بود؛ به طوری که محدوده شرقی بازار را مسقف و بخش دیگر را نیمه کاره رها کرده بود. در حال حاضر هم در دستگاه قضایی در مرحله تامین دلیل هستیم و در صورتی که از مقام قضایی اجازه بگیریم خودمان کار را ادامه می‌دهیم چراکه کار باقی مانده و در نقاطی هم منتج به خطراتی شده است. وی درباره خطرات احتمالی در بازار آهنگران هم گفت: اگر قرار باشد اتفاقی رخ دهد و خطرناک باشد مثلا دیوار شکسته‌ای وجود داشته باشد، ما موظف هستیم بدون رضایت مالک یا مالکان اقدام کنیم، اما این به معنی تکمیل پروژه مسقف سازی نیست و نباید اشتباه گرفته شود. در نقاطی که خطر وجود دارد کمیسیون رفع خطر تشکیل دادیم و تدابیری اندیشیدیم.

اگر باور دارید رفاه در ایران بهتر از اروپاست این گزارش را نبینید/ گرسنگی در ایران واقعی‌ است (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
طی ماه‌های اخیر با قیمت مهار نشدنی گوشت و مواد غذایی دیگر مواجه بودیم. با این‌کار معده پر می‌شود و گرسنگی برای مدتی از بین می‌رود اما در صورت نرسیدن مواد غذایی لازم برای بدن، گرسنگی حقیقی که همان فقر غذایی است رخ می‌دهد و امکان مرگ فرد هم وجود دارد. در چنین شرایطی او قادر به تامین خوراک نیست و بیشتر درآمد خود را صرف تهیه مواد غذایی ارزان قیمت می‌کند. انجمن مقابله با گرسنگی طی دو دهه گذشته تلاش کرده تا بر اساس این تعریف، گام بزرگی در جهت رفع گرسنگی در مناطق ناامن غذایی بردارد. این اطلاعات اکنون در این گزارش منتشر شده که همه آن‌ها بر اساس مشاهدات، مطالعات و پیگیری‌های اعضای انجمن مقابله با گرسنگی به دست آمده‌است.
صدا و سیماصدا و سیما37 دقیقه قبل
رئیس شورای عالی استان‌ها افزود: تجارب جهانی نشان می‌دهد که در کشور‌های توسعه‌یافته سیاست‌گذاری ملی و کلان و تصمیمات خرد و جزئی به‌صورت یکجا تصویب و اجرا نمی‌شود. رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به شبهه برخی از مخالفان طرح در خصوص بزرگ شدن تشکیلات شهرداری‌ها در صورت تصویب این طرح بیان کرد: زمانی که برخی از اختیارات به مدیریت شهری واگذار می‌شود، مدیریت شهری نیز می‌تواند این اختیارات را به بخش خصوصی برون‌سپاری کند و سبب کاهش هزینه‌ها شود. همچنین درخصوص شبهه دوستان مبنی بر اینکه تصویب این لایحه بار مالی خواهد داشت باید گفت که باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود چرا که شهر‌ها و در مجموع کشور ما گران اداره می‌شود. وی با تاکید بر درخواست خود مبنی بر تصویب کلیات طرح توضیح داد: اگر به کلیات طرح رأی داده و جزئیات آن نیز به‌درستی اصلاح شود، مهم‌ترین مصوبه این دوره مجلس خواهد بود و این مهم موجب تحول بزرگی خواهد بود که هزینه‌های اداره شهر‌ها را کاهش می‌دهد. الویری درباره مخالف دولت با این طرح نیز گفت: کدام وزارتخانه موافق کاهش اختیاراتش است و کدام وزارتخانه‌ای می‌شناسیم که مخالف بزرگ‌تر شدن حوزه اختیاراتش باشد؟

نظرها

(1)

سلام وقتتون بخیر اگردرهرکشوری به چنین افرادی رحم نکنند ودوسه تا را اعدام کنند و البته دخترخانم راهم چند سالی بهش زندان دهند قسم میخورم کسی چنین کاری راتکرارنخواهد کرد

3 ماه قبل

اخبار بیشتر