1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
برگزاری دادگاه برادر روحانی و استعفای امام جمعه اهواز بعد از سفر به لندن

برگزاری دادگاه برادر روحانی و استعفای امام جمعه اهواز بعد از سفر به لندن

خبرگزاری اعتمادآنلاین |

اعتمادآنلاین| دادگاه حسین فریدون برادر رییس جمهوری و واکنش چهره‌های نظامی و امنیتی به حادثه تروریستی زاهدان مهمترین خبرهای سیاسی امروز بودند که در رسانه‌های داخلی بازتاب گسترده‌ای داشت. البته سفر پرحاشیه امام جمعه موقت اهواز به انگلستان و خبر مهم استعفای او از این جایگاه دیگر خبر مهم سیاسی امروز بود. آن هم در شرایطی که پیشتر اعلام شده بود که این سفر برای فعالیت‌های دینی و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌ها دینی در خارج از کشور انجام گرفته است.

آیت‌الله موسوی جزایری امام جمعه موقت اهواز و نماینده ولی فقیه که چندی پیش سفرش به انگلستان حاشیه‌ساز شده بود، امروز خبر استعفایش از امامت نماز جمعه تهران مورد تایید دفتر اطلاع‌رسانی و قرار گرفت. بیماری جسمانی و کسالت دلیل این استعفا اعلام شده است.

*محمود علوی وزیر اطلاعات نیز با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در کشورمان گفته که چند سرویس اطلاعات علیه امنیت ایران همکاری می‌کنند.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

*محمود صادقی نماینده تهران در مجلس گفته که کنوانسیون cft یکی از قطعنامه های سازمان ملل است که اگر تصویب هم نکنیم برای ما لازم الاجرا است چرا که عضو سازمان ملل هستیم.

*امروز اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون و شش نفر از مرتبطین او در پرونده، در شعبه 1057 مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد.

*مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس گفته که امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با آمریکا هستیم و در این جنگ دولت تنها نمی‌جنگد.

*سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه درباره حادثه تروریستی اهواز خبر داده که سرنخ شناسایی عوامل این حادثه یک زن بود و در این عملیات عامل انتحاری و 2 نفر از اعضای تیم تروریستی پاکستانی بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

کنایه جناب‌خان به روحانی

الفالف3 ساعت قبل

تصاویر هوایی از حمله به تل‌آویو / ۷ صهیونیست زخمی شدند

مهرمهر4 ساعت قبل

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
در روزهای آغازین حادثه نیز گفته می‌شد که عمق آب در برخی مناطق سیل‌زده به ۲ تا ۳ متر رسیده بود. حالا در این شرایط که وضعیت مردم اصلا خوب نبوده و اوضاع در گلستان بد گزارش می‌شود، هیچ خبری از رئیس جمهور روحانی نیست و وی تنها به انتشار چند پیام اکتفا کرده است! این مسائل نشان دهنده بی‌توجهی و بحران مدیریتی برای کمک به مردم گرفتار شده در سیل را دارد و اوضاع دولت تدبیر را نشان می‌دهد. اگر دولت تا دیروز می‌توانست مقصر چنین وضعیتی را تحریم‌ها اعلام کند امروز بدلیل تعلل در مدیریت بحران سیل می‌خواهد به چه دستاویزی متوسل شود. لازم به گفتن نیست با این گونه اقدامات اندک امید مردم نسبت به دلسوزی مجموعه دولت از بین خواهد رفت.

اخبار بیشتر