حضور بانک گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سرگرمی
حضور بانک گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

حضور بانک گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
بانک گردشگری به عنوان تنها بانک تخصصی کشور در حوزه گردشگری حضوری فعال در دوازدهمین دوره این نمایشگاه دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با هدف معرفی ظرفیت‌های صنعت گردشگری ایران و بررسی زمینه‌های رشد و توسعه این صنعت ارز آور با حضور سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای داخلی و خارجی فعال در حوزه گردشگری برگزار می‌شود و گروه مالی گردشگری به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری کشور و بانک گردشگری به عنوان بانک تخصصی در این نمایشگاه حضوری فعال خواهند داشت.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

گفتنی است دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد و غرفه بانک گردشگری در سالن ۳۵ پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
مونسان همچنین به وجود اقامتگاه‌های بوم‌گردی و همچنین زیرساخت‌های گردشگری در کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به حسن همجواری ایران و قفقاز شمالی، افزایش همکاری‌ها در حوزه گردشگری فرهنگی و طبیعت گردی می‌تواند در دستور کار قرار گیرد. همچنین در این دیدار سرگی چباتاریف وزیر امور قفقاز شمالی در کابینه روسیه گفت: فدراسیون روسیه آماده افزایش همکاری‌ها با ایران در همه بخش‌هاست، ایران دارای آثار و بنا‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری متعددی است که می‌تواند بر هر گردشگری جذاب باشد. وزیر امور قفقاز شمالی در کابینه روسیه گفت: تعداد گردشگران قفقاز شمالی در سال ۲۰۱۸، یک‌ونیم میلیون نفر بوده است و ما تلاش می‌کنیم این تعداد را به ۳ برابر افزایش دهیم. چباتاریف افزود: ایجاد مسیر حمل و نقل و تسهیل رفت و آمد برای گردشگران ایران و قفقاز شمالی یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش تبادل گردشگر است، در این زمینه راه اندازی گردشگری دریایی در دریای خزر و تعریف تور‌های ویژه به مقصد ایران و قفقاز شمالی می‌تواند در اولویت قرار گیرد. وی گفت: خوشبختانه قفقاز شمالی ارتباط مثبت و سازنده‌ای با ایران دارد که همین امر می‌تواند باعث افزایش همکاری‌های گردشگری دو کشور شود.
کجاروکجارو1 روز قبل
اگر قصد دارید به اندونزی سفر کنید، با کمک کجارو بهترین و ارزان‌ترین تورهای اندونزی را پیدا کنید. در ادامه ۲۰ جاذبه مهم و مشهور اندونزی را معرفی می‌کنیم که این کشور را بدون دیدن این جاذبه‌ها نباید ترک کنید. اژدهای کومودو فقط در پنج جزیره از هزاران جزیره اندونزی وجود دارد. این پارک، بزرگ‌ترین پارک دریایی در اندونزی است و در مجموع ۱/۴ میلیون هکتار وسعت دارد که بخش زیادی از آن را صخره‌های مرجانی تشکیل می‌دهد. جزایر Togeanاین جزایر در ایالت گورونتالو در شرق اندونزی قرار دارند.
فارسفارس23 ساعت قبل
شهردار شیراز گفت: نخستین نشست تورگردانان ایرانی و مجارستانی، فرصتی را فراهم کرده است تا فعالین گردشگری مجارستان و شیراز به گفتگو و بررسی زمینه‌های مشترک همکاری برای توسعه صنعت گردشگری و تبدل گردشگر بپردازند. برگزاری نخستین نشست مشترک تورگردانان ایرانی و مجارستانی نیز در راستای افزایش شناخت تورگردانان شیرازی و مجارستانی از ظرفیت‌ها و آثار این دو شهر و کشور است. سفارت مجارستان در ایران در خدمت تورگردانان استیودیت ورهی کنسول اول مجارستان در ایران نیز در نخستین نشست مشترک تورگردانان ایرانی و مجاری عنوان کرد: برای توسعه گردشگری دو کشور ایران و مجارستان تلاش می‌کنم و سفارت مجارستان در ایران نیز در خدمت تورگردانان است. ورهی افزود: بسیار خوشحالم که در این نشست تورگردانان شیرازی و مجارستانی به صورت متقابل با یکدیگر گفتگو می‌کنند. در این سفر پیشنهاد‌‌‌‌‌‌‌ برگزاری نخستین نشست تورگرد‌‌‌‌‌‌‌انان د‌‌‌‌‌‌‌و کشور ایران و مجارستان به میزبانی شهرد‌‌‌‌‌‌‌اری شیراز توسط سفیر ایران در مجارستان مطرح و با استقبال موسسات گرد‌‌‌‌‌‌‌شگری مجارستانی مواجه شد.
کجاروکجارو23 ساعت قبل
کانادا قصد دارد به‌منظور کاهش آلودگی‌های پلاستیکی که عامل جراحت یا مرگ حیوانات هستند، استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف را از سال ۲۰۲۱ ممنوع کند. جاستین ترودو، وزیرخارجه‌ی کانادا، اعلام کرد که این کشور به‌طرح ممنوعیت استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف اتحادیه‌ی اروپا پیوسته است و آن را از سال ۲۰۲۱ اجرا خواهد کرد؛ باتوجه به اینکه کانادا طولانی‌ترین خط ساحلی و یک‌چهارم آب شیرین دنیا را دارد، موظف است که در این راه پیشگام باشد، به‌این‌ترتیب، پلاستیک‌های یک‌بار مصرف نظیر کیسه‌های پلاستیکی، نی، کارد و چنگال، بشقاب و … از سال ۲۰۲۱ در کل کشور ممنوع می‌شود. دولت کانادا در کنار تدوین سیاست‌های مربوط به پلاستیک، متعهد شده است که قبل از ممنوعیت رسمی استفاده از پلاستیک، آن را به مشورت عمومی بگذارد. مردم کانادا از ما انتظار اقدام عملی دارند، به‌همین دلیل دولت به‌دنبال ممنوعیت آن‌دسته از تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف است که ضررشان ازنظر علمی ثابت شده است و درهمین راستا درحال همکاری با شرکای خود در سراسر کانادا و دنیا هستیم تا آلودگی پلاستیکی را کاهش دهیم. ماه گذشته پارلمان اروپا دستورالعمل مشابهی را تصویب کرد که طبق آن، برخی تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف تا سال ۲۰۲۱ با محدودیت‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند.
رکنارکنا1 ساعت قبل
کیک ماست لیمویی همراه با چای مزه بهتری خواهد داشت، چون از آن کیک‌هایی‌ است که بهتر است گرم سرو شود. کیک ماست انواع مختلفی دارد از کیک ماست ساده گرفته تا انواع معطر که بستگی به مواد به کار رفته داخل آن دارد. برای درست کردن کیک ماست لیمویی هم از زست لیمو و هم از خود آب لیمو استفاده می‌شود بخاطر همین عطر و طعم لیمو در آن مشخص است. این کیک در سه مرحله از لیمو استفاده می‌کند یعنی هم مزه لیمو می‌دهد و هم ترشی لیمو را دارد. مخلوط شکر و آب لیمو را همانطور که کیک گرم است، روی آن بریزید تا کامل به خورد کیک برود.

نظرها

اخبار بیشتر