فلاحت پیشه: اسرائیل با بمب هسته‌ای عربستان محو خواهد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
فلاحت پیشه: اسرائیل با بمب هسته‌ای عربستان محو خواهد شد

فلاحت پیشه: اسرائیل با بمب هسته‌ای عربستان محو خواهد شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون امنیتی ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اسرائیل با بمب هسته‌ای سعودی محو خواهد شد.

حشمت الله فلاحت پیشه در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: «سرنوشت تاج سلطنت و بمب هسته‌ای عربستان به یکسان غیرقابل پیش بینی است؛ اسرائیل با بمب هسته‌ای سعودی محو خواهد شد».

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
الفالف23 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۲۵ ۳۹۸۰۲۳۱۰۱۹عبداله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به انتشاره عکسی از وی در فضای مجازی مبنی بر نشستن بر سره سفره افطار با غذاهای خاص گفت: در عکس مشخص است که افطار معمولی بود. وی گفت: عصر پنچ شنبه گذشته اینجانب برای بررسی مشکلات فاضلاب روستای سوره خرمشهر – شلمچه به این روستا رفتم. عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: بعد از بازدید میدانی و جلسه با اهالی محل، اینجانب را به افطار دعوت کردند و من هم در کنار آنها بر سر سفره نشستم. سامری گفت: برای اینجانب گوشت آوردند که بنا به توصیه پزشکان گوشت قرمز اصلا نمی‌خورم. نماینده خرمشهر در مجلس افزود: ضمن اینکه سفره افطار را مردم حوزه انتخابیه پهن کردند که در کنار سادگی برایم بسیار ارزشمند بود.

سیرکاران، برنده بزرگ جنگ تجاری در آمریکا

5+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبر گزاری صدا و سیما، محسن کوهکن نماینده مجلس و موافق طرح تفکیک وزارت بازرگانی از صمت در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت: زمانی وزارت صمت امروز متشکل از ۴ وزاتخانه بود. وزارت صنایع سنگین، وزارت صنایع، وزارت معادن و وزارت بازرگانی که در اولین اقدام با ادغام وزارت صنایع سنگین و وزارت صنایع به وزارت صنایع تبدیل شد، در گام بعدی وزارت معادن در وزارت صنایع ادغام و به وزارت صنایع و معادن تبدیل شد، در گام سوم وزارت بازرگانی حذف و وزارت صمت تشکیل شد. کوهکن نماینده موافق تفکیک وزارت بازرگانی از صمت گفت: باید به نظر کارشناسانه دولت نیز توجه کرد و وقتی دولت اصرار بر تفکیک دارد اگر مجلس در اجرا همکاری نکند دولت بعدا اعتراض خواهد کرد بنابراین باید بخش اعمال حاکمیتی را احصا کنیم و بعد اعمال مسئولیت را بخواهیم. محمدرضا منصوری نماینده مجلس مخالف طرح تفکیک گفت: اکنون ۱۷ وزارتخانه داریم و معتقدم باید وزارت اقتصاد نیز که وابستگی به وزارت صمت و بازرگانی دارد در دل این وزارتخانه ادغام شود نه اینکه وزارتخانه‌ها دوباره تفکیک شود. مظفر علیخانی کارشناس در ارتباط تلفنی گفت: ما به عنوان بخش خصوصی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت به دو وزارتخانه مخالف هستیم.

نظرها

(7)

در جواب آن کاربری که میگه« مشکل ما با اسراییل چی هستش« باید گفت این چیزها رو نمیشه در یک جمله توضیح داد باید زحمت بکشی و مطالعه کنی. در حقیقت ما مشکلی با اسراییل نداشتیم اما اونها بودن که با کمک امریکا در ۴۰ سال پیش خواستن به دلیل رشد اقتصادی خودشون کشور ما رو دستخوش حوادث کنن اما از کرده خودشون پشیمون شدن چرا که اقتصادشون شکوفا شد اما از نظر سیاسی خواب از چشمشون ربوده شد. الان هم فکر نکن که دلشون برای ملت ایران سوخته . نه جونم دلشون به حال خودشون سوخته. من کاری با جمهوری اسلامی و خوب و بد بودنش ندارم. اسراییل و فلسظین هم برام هیچکدومشون مهم نیستن. اما اگه کشوری بخواد برای کشور من خواب بد ببینه من نوعی هم حق دارم براش خواب بد ببینم حالا می خواد اسراییل باشه یا هر جای دیگه. اگه به گفته هام شک داری زحمت بکش و برو صحبتهای کارتر رو در ۴۰ سال پیش گوش بده توی نت هست.

2 ماه قبل

مشكل ما با اسرائيل چي هستش

2 ماه قبل

چه خوب.

2 ماه قبل

تو پیشبینی های نوستراداموس امده عین همین حرف

2 ماه قبل

چه غلطهااین درحدخبرنیست فلاحت پیشه اسمش روخودشه بیخیال زرزده

2 ماه قبل

بعید است این اتفاق به این زودی بیفتد ،مردم ایران زخم خورده جنگند دیگه تحمل یک جنگ دیگر رو ندارن

3 ماه قبل

انشاالله که اسرائیل محوبشه بابمب هرکه باشه خوبه

3 ماه قبل

اخبار بیشتر