خدیرا احتمالا به دلیل جراحی قلب، حدود یک ماه و نیم دور از میادین خواهد بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
خدیرا احتمالا به دلیل جراحی قلب، حدود یک ماه و نیم دور از میادین خواهد بود

خدیرا احتمالا به دلیل جراحی قلب، حدود یک ماه و نیم دور از میادین خواهد بود

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
بیماری قلبی سامی خدیرا، مشابه همان مشکلی است که استفان لیخشتاینر به آن دچار شده بود و چنین بیماری ای با عمل جراحی، قابل درمان است.

طرفداری- روز گذشته اعلام شد که سامی خدیرا همراه با یوونتوس به مادرید سفر نکرده است و سپس اعلام شد که دلیل غیبت این هافبک آلمانی، احتمالا ابتلا به آریتمی قلبی است.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، در صورتی که آزمایش‌های الکتروگرافی، ریتم نامنظم ضربان قلب خدیرا را تایید کند، وی حدود ۳۰ الی ۴۰ روز دور از میادین فوتبال خواهد بود. فرضیه‌ای که وجود دارد، عمل جراحی قلب است و ممکن است خدیرا تحت عمل جراحی قرار گیرد. این نوع بیماری، چندان خطرناک به نظر نمی‌رسد و دلیل آن، تجربه بهبودی استفان لیخشتاینر از آریتمی قلبی است. استفان لیخشتاینر، مدافع راست سابق یوونتوس در نوامبر ۲۰۱۵ دقیقا با چنین عارضه‌ای روبرو شد اما پس از عمل جراحی و دوری یک ماه و نیمه از میادین، دوباره توانست در سطح اول فوتبال اروپا، بازی کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر