پاسخ علی دایی در مورد پول‌های هدایتی!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

پاسخ علی دایی در مورد پول‌های هدایتی!

دروازه بان سابق پرسپولیس: خوب شد به هدایتی نزدیک نشدم

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
دروازه بان سابق پرسپولیس: خوب شد به هدایتی نزدیک نشدم
قلیچ گفت: من هیچ وقت به هدایتی نزدیک نشدم و اطلاعات زیادی ندارم. (باخنده) البته دوست داشتیم نزدیکش شویم ، او به ما نزدیک نمی شد! الان می فهمم چقدر خوب شد که نشد.

به گزارش افکارنیوز،

وحید قلیچ دروازه بان پرسپولیس در دوران طلایی شصت، در ماه‌های اخیر به یکی از چهره‌های جذاب اینستاگرام تبدیل شده است. او با پست‌ها و ویدئوهایش توانسته مخاطبان نسبتا زیادی هم به دست بیاورد و حرف‌ها و ویدئوهایش در فضای مجازی دیده می‌شود.

قلیچ درباره شرایط اینروزهای تیم محبوبش پرسپولیس گفت: «الان دارم از تمرین پرسپولیس می‌آیم.» او افزود: «تیم امروز تمرین خیلی خوبی داشت، البته تمرین سبکی بود اما بچه‌ها شرایط خوبی داشتند و انشالله امروز به قائمشهر می‌روند تا با سه امتیاز به تهران بازگردند.»

او درباره انتقادهایی که از پرسپولیس در هفته‌های اخیر به افت این تیم می‌شود هم گفت: «این افت دلیل دارد و طبیعی است. هر فرازی، فرود خودش را هم دارد و این افت پرسپولیس بعد از دوران اوجی که این تیم در نهایت به فینال آسیا رسید به نظر من طبیعی است. پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد که بلد هستند خودشان و تیم را از این شرایط در بیاورند.»

دروازه بان سابق پرسپولیس همچنین درباره علیرضا بیرانوند و نقدهایی که نسبت به گل خورده‌اش برابر پاختاکور می‌شود هم افزود: «من می‌گویم وقتی دفاع چنین اشتباهی می‌کند گلر باید آن وضعیت و به همریختگی دفاع را پوشش بدهد. به نظرم دروازه بان در چنین شرایطی با یک حرکت خوب می‌تواند اشتباه دفاع را جبران کند. درباره بیرانوند هم بگویم او روی گل پاختاکور اشتباه خروج نکرد اما با تمام وجودش بیرون نیامد. دروازه بان در چنین شرایطی باید با تمام وجود خروج کند هرچند وقتی اینگونه بیرون بیایید ممکن است با بازیکن حریف برخورد کنید یا به هر نحوی آسیب ببینید. من می‌گویم این توپ‌ها شجاعت زیادی می‌خواهد و فکر می‌کنم بیرانوند اگر تمرکزش را بیشتر کند می‌تواند روی این توپ‌ها نیز تاثیرگذار باشد.»

او در رابطه با دربی تهران هم که قرار است در فروردین برگزار شود هم گفت: «از خدا می‌خواهم که دو تیم در بهترین شرایطشان باشند تا وقتی به هم می‌خورند بازی تبدیل به یک جنگ گلادیاتوری شود. من دوست دارم دربی یک بازی جاندار و محکم باشد.»

وحید قلیچ اما اینروزها یک مشغولیت جدی دارد و آن هم صفحه اینستاگرامش است که با ویدئوهای بامزه و جذابش طرفدار هم پیدا کرده است. او درباره فضای اینستاگرام و البته حواشی مربوط به آن هم گفت: «فضای اینستاگرام عالی است. اینستاگرام عالی است و من دوستش دارم. درباره کسانی هم که می‌آیند بعضی حرف‌ها را می‌زنند من جوابی نمی‌دهم و فقط بلاکشان می‌کنم. اهل دعوا نیستم و فقط بلاک …»

پیشکسوت پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره ماجراهای مربوط به حسین هدایتی هم گفت: «من از آقای هدایتی نه خوبی دیده‌ام و نه بدی! درواقع چیزی از او ندیدم که بخواهم قضاوت کنم. من هیچ وقت به او نزدیک نشدم و اطلاعات زیادی ندارم. (باخنده) البته دوست داشتیم نزدیکش شویم، او به ما نزدیک نمی‌شد! الان می‌فهمم چقدر خوب شد که نشد.»

قلیچ در پایان صحبت هایش هم درباره فدراسیون فوتبال گفت: «بالاخره فدراسیون نزدیک عید باید برای پیشکسوتان هم کار بکند. اینهمه پول درآورده‌اند به نظر من باید عیدی پیشکسوتان را بدهند.»

خواندن خبر در سایت منبع

پاسخ جالب دایی درباره پولهای حسین هدایتی

الفخبرگزاری الف
پاسخ جالب دایی درباره پولهای حسین هدایتی
علی دایی سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی هیچگاه روابط نزدیکی با حسین هدایتی نداشت.

به گزارش تابناک، دایی که به نظر می‌رسید از همان ابتدا تلاش کرد چندان با این متهم فعلی فساد مالی، ارتباطی نداشته باشد، در بخشی از گفت‌وگوی امروزش در پاسخ به پرسشی درباره حواشی که برای حسین هدایتی ایجاد شده است، جمله‌ای کوتاه اما پرمعنا به زبان آورد.

پاسخ جالب دایی درباره پولهای حسین هدایتی - 1

دایی اظهار کرد: هر کسی در این زمینه نظر خودش را دارد. مرد آن است که از جیب خودش خرج کند نه از جیب دیگران. اگر قرار باشد من هم از جیب دیگران خرج کنم از همه مطرح‌تر خواهم بود.

هدایتی رییس سابق هیات مدیره پرسپولیس در دولت احمدی نژاد این روزها در دادسرای جرایم پولی و بانکی برای بیش از ۱۵۰۰ میلیاردتومان معوقه وام بانکسرمایه محاکمه می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش خانواده حجازی به شایعه کمک جنجالی هدایتی

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
واکنش خانواده حجازی به شایعه کمک جنجالی هدایتی
همسر مرحوم حجازی سرانجام سکوتش را درباره شایعات اخیر شکست.

به گزارش افکارنیوز،

دستگیری حسین هدایتی و بررسی حساب‌های مالی او جنجال بزرگی به پا کرده است. او سال هاست به فوتبال کمک می‌کند. نماینده دادستانی اخیرا اعلام کرد فوتبالی‌ها باید پول هایی را که از هدایتی گرفته‌اند بازگردانند. در این بین خبر رسید هدایتی بخشی از هزینه بیمارستان مرحوم حجازی را هم پرداخت کرده بود. این خبر اما واکنش همسر حجازی را در پی داشت. او امروز گفته یک ریال هم از هدایتی نگرفته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد

فراروخبرگزاری فرارو
افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد
باشگاه پرسپولیس با حسین هدایتی همکاری نداشت بلکه اسپانسر وقت باشگاه قرارداد امضا کرد. در واقع باشگاه پرسپولیس در قرارداد اسپانسری خود با شرکت «نگاه پردازان امین سیما کیش» تمام اختیارات تبلیغاتی را به این شرکت داد و این شرکت قرارداد همکاری با شرکت استیل آذین امضا کرد.

حسین هدایتی اخیرا در دادگاه رسیدگی به پرونده تخلفاتش ادعاهایی را مطرح کرد که در نوع خود قابل توجه بود و نیاز به بررسی و رسیدگی داشت. او مدعی شده پرداختی‌های زیادی به باشگاه پرسپولیس و مسئولان وقت این باشگاه داشته در حالی که علی‌اکبر طاهری در تاریخ ۹ دی ماه سال جاری در مورد پرداختی‌های هدایتی به باشگاه پرسپولیس و برخی بازیکنان این تیم شفاف‌سازی کرده بود.

تسنیم نوشت: با توجه به اظهارات اخیر هدایتی؛ طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس بار دیگر توضیحاتی را ارائه کرد و مدارکی را در اختیار ما قرار داد.

طاهری در این باره گفت: همان طور که پیش از این با مدرک اعلام کردم، باشگاه پرسپولیس با حسین هدایتی همکاری نداشت بلکه اسپانسر وقت باشگاه قرارداد امضا کرد. در واقع باشگاه پرسپولیس در قرارداد اسپانسری خود با شرکت «نگاه پردازان امین سیما کیش» تمام اختیارات تبلیغاتی را به این شرکت داد و این شرکت قرارداد همکاری با شرکت استیل آذین امضا کرد. همان طور که در نامه مشاهده می‌کنید در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۵ این قرارداد بین این دو شرکت امضا شده است. (تصاویر زیر)

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 4افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 5افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 6افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 7افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 8

طاهری اضافه کرد: پشت‌بند این قرارداد دو متمم امضا کردند که البته این کار بعدا انجام شد اما به همان تاریخ قرارداد ثبت کردند که در نوع خود جالب و کار ناشیانه‌ای است. اولین متمم این است؛ پول‌هایی که می‌گیرند چطور باشد که بتوانند فرار مالیاتی کنند. متمم دیگر اینکه هر چه در ۵ سال قبل هدایتی به پرسپولیس پرداخت کرده به حساب این قرارداد بیاید که من زیر بار این مسئله نرفتم و گفتم مگر ممکن است شرکت دولتی در حساب‌های مالی‌اش عنوان کند یک فرد هر مبلغی در ۵ سال گذشته به باشگاه پرداخت کرده را در قرارداد جدید می‌‌آورد. در نامه رسمی مخالفت خود را با این متمم اعلام کردم. به خاطر همین مسئله اشاره شده بین هدایتی و شیرازی (مدیرعامل شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش) مشاجره پیش آمد و هدایتی تهدید به پا پس کشیدن کرد. (تصویر زیر)

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 10افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 11افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 12افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 13

مدیرعامل پیشین پرسپولیس عنوان کرد: همان طور که در قرارداد پیداست شرکت استیل آذین در سال اول باید مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پرداخت می‌کرد. نکته جالب اینکه در قرارداد آمده بود ابوالفضل اکبری به عنوان کسی که کار را آورده، باید یک و نیم میلیارد تومان بگیرد که این خودش جای رسیدگی دارد.

طاهری گفت: او (هدایتی) برای ما لیستی از ۲۰ مورد هزینه فرستاد که یک موردش این بوده که جمعی از لیدرها را به کربلا فرستاده و هزینه‌های آن را به حساب باشگاه گذاشته بود. به او گفتیم به ما چه مربوط که لیدرها را به عتبات عالیات فرستادی یا به ما چه ارتباطی دارد که به بازیکن پول دادی؟ تاکید کردیم هر پرداختی قبل از این قرارداد انجام دادی هیچ ارتباطی به ما و قرارداد جدید ندارد. همان‌طور که در مدارک مشخص است او مجددا لیست ۱۸ موردی از هزینه‌ها برای باشگاه فرستاد که آن را هم قبول نکردیم. باز هم شهریور ماه سال بعد پرداختی که به رامین رضاییان داشت را به لیست پرداختی‌هایش به باشگاه اضافه کرد که آن را هم نپذیرفتیم. (تصاویر زیر)

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 16افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 17افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 18افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 19افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 20افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 21افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 22

طاهری در ادامه گفت‌وگو با تسنیم خاطرنشان کرد: در مدارکی که مشاهده می‌کنید امور مالی باشگاه پرسپولیس یک گزارش تطبیقی ارائه داده که در سمت راست ادعای استیل آذین آمده و در روبه‌روی آن توضیح باشگاه ذکر شده است. مثلا به صورت سند توضیح داده شده که ۲۰۰ سکه از سوی استیل آذین پرداخت شده که بخشی از آنها به بازیکنان اهدا و بقیه آن فروخته و به حساب باشگاه واریز شده است. با این شرایط این آقا در دادگاه ادعای دروغ کرده که گفته به طاهری سکه داده‌ام. این آقا سکه‌ها را به حسین خبیری داد و او آنها را نزد ما آورد و گفت: «حاج حسین این سکه‌ها را داده و اصرار دارد که شب بازی بین بازیکنان پخش شود.» من همان موقع به ترکاشوند گفتم هر سکه‌ای که به هر بازیکنی می‌دهید حتما از او امضا بگیرید که سند در باشگاه موجود باشد. به ترکاشوند گفتم بقیه سکه‌ها را بفروشد و به حساب باشگاه واریز کند. آن آقا هم گفته بود که باشگاه هر تصمیمی در مورد سکه‌ها بگیرد مشکلی ندارد. بر این اساس برخی از سکه‌ها فروخته شد و سند واریزی آنها در خزانه باشگاه است.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس گفت: در مورد ۲۰۰ هزار یورو عنوان شده هم بگویم که دقیقا شماره سند و یورویی که فروخته و پولی که به خزانه باشگاه واریز شده، موجود است. پس ادعایی که این آقا کرده و گفته فلان مبلغ را به فلان شخص داده دروغ است. همه این مبالغ و سکه‌ها را خبیری به باشگاه می‌‌آورد و ما هم تاکید داشتیم همانند سایر افراد دیگری که به باشگاه پرداختی دارند، به حساب باشگاه واریز شود. همان طور که همه می‌دانند شماره حسابی به هواداران اعلام کردیم که هر فردی می‌خواهد به باشگاه کمک کند به این شماره حساب که متعلق به باشگاه است، واریز کند. هر فردی هم که حضوری پول یا سکه به باشگاه می‌آورد به او می‌گفتیم پول را به حساب باشگاه واریز کند و سندش را نیز در باشگاه نگه می‌داشتیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در مورد پرونده هدایتی، قاضی بر اساس مستندات رای صادر می‌کند، به تسنیم گفت: آنچه مشخص است اینکه از طرف این آقا هیچ پولی به من داده نشده و هر پولی هم به باشگاه می‌فرستاد به نماینده‌اش می‌گفتیم که به حساب باشگاه واریز کند. اسناد همه این پرداختی‌ها موجود است. حتی تیم که در تبریز بود نماینده این آقا چکی را با خود آورده بود که به وی گفتم این چک را به حساب باشگاه بخواباند و ما آن را بین بازیکنان تقسیم خواهیم کرد. تاکید می‌کنم حتی یک ریال هم از سوی این آقا و نماینده‌اش به طاهری و ترکاشوند پرداخت نشده است. ضمن اینکه پرداختی‌های او به بازیکنان ارتباطی به باشگاه نداشت. شاید او دلش می‌خواست فلان مبلغ را به فلان بازیکن پرداخت کند یا اینکه آنها را به منزلش دعوت کرده و سکه اهدا کند. در مدارک هم مشاهده می‌کنید که باشگاه تاکید کرده این پرداختی‌ها به خود هدایتی و بازیکن ارتباط دارد.

(تصویر زیر مربوط به پاسخ باشگاه پرسپولیس به لیست ارسالی هدایتی است)

افشاگری طاهری از پرداختی‌های هدایتی به پرسپولیس و بازیکنان + اسناد - 27

خواندن خبر در سایت منبع

کوشش عجیب برای اتصال هدایتی به استقلال!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
کوشش عجیب برای اتصال هدایتی به استقلال!
تلاش عجیبی صورت گرفته که به پرداختی‌های هدایتی به استقلالی‌ها اشاره دارد و آبی پوشان پایتخت را هم به لیست پرداختی‌های هدایتی اضافه کرده است.

ایران ورزشی: روزهای پرتنش و عجیب انتقال کاوه رضایی به استقلال را به یاد دارید؟ تا چند روز قبل از اینکه کاوه با استقلال قرارداد ببندد، همه کار او با پرسپولیس را تمام شده می‌دانستند. حتی می‌گفتند هدایتی به ترکاشوند ۸۰۰ میلیون تومان داده که هیچ مشکلی بابت جذب کاوه نباشد.

کاوه رضایی اما به یکباره به استقلال رفت و در همان روز توافقش با استقلالی‌ها ۴۰۰ میلیون تومان نقد از باشگاه دریافت کرد. این ماجرا را تا همین جا داشته باشید و حالا لیست‌هایی که درباره پرداختی‌های هدایتی منتشر شده را مرور کنید. در کمال تعجب در برخی از لیست‌ها نوشته شده که هدایتی ۸۰۰ میلیون تومان بابت انتقال کاوه رضایی به توفیقی پرداخت کرده است!

آیا هدایتی به عنوان اسپانسر پرسپولیس در آن زمان چنین کاری را کرده و مقدمات انتقال کاوه به تیم رقیب را فراهم کرده؟ اگر چنین بوده توفیقی مابقی مبلغ را چه کرده؟ در همین رابطه با پندار توفیقی و بهرام افشارزاده صحبت کرده‌ایم و در این گزارش واقعیت را از آن‌ها جویا شده‌ایم.

در بسیاری از لیست‌های منتشر شده درباره پرداختی‌های هدایتی به اهالی ورزش یک بند مبهم و عجیب به چشم می‌خورد. پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان به پندار توفیقی، معاون ورزشی وقت باشگاه استقلال بابت خرید کاوه رضایی! آن هم در شرایطی که در همین لیست‌ها آمده که هدایتی به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس، چند روز قبل مبلغی معاول ۲۰۰ هزار یورو را به شخص ترکاشوند پرداخت کرده است.

هدایتی حتی در مصاحبه‌هایش اعتراف کرده که برای خرید کاوه رضایی ۸۰۰ میلیون تومان به باشگاه پرسپولیس پرداخته بود که بعد از انتقال کاوه به استقلال دیگر این مبلغ را از پرسپولیسی‌ها نگرفته و ۸۰۰ میلیون تومان برای موارد دیگری هزینه شده است.

پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان به توفیقی اما در حالی در برخی لیست‌های مربوط به پرداخت‌های او به اهالی فوتبال منتشر شده که این موضوع از زوایای مختلفی می‌تواند مورد بررسی قرار بگیرد.

حسین هدایتی در آن زمان حامی مالی باشگاه پرسپولیس بوده و در کشمکشی که آن روزها بر سر جذب کاوه رضایی بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درگرفته بود، چرا باید چند روز بعد از کمک به باشگاه پرسپولیس و جلسه با کاوه رضایی در دفترش، همان مبلغ را به پندار توفیقی می‌پرداخت و شرایط حضور کاوه در استقلال را فراهم می‌کرد؟

نکته مهم‌تر اینکه کاوه رضایی در جلسه‌ای که با پندار توفیقی در باشگاه استقلال داشت، ۴۰۰ میلیون تومان به صورت نقد دریافت کرده و سپس قراردادش را امضا کرده است. اگر بند منتشر شده در این لیست‌ها درست است و هدایتی ۸۰۰ میلیون به توفیقی پرداخته باشد، مابقی پول چه شده است؟

در جلسه‌ای که مدیران باشگاه استقلال بر سر مبلغ قرارداد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان با کاوه رضایی به توافق می‌رسند. یک میلیارد اصل قرارداد بود و ۶۰۰ میلیون تومان هم بابت آپشن‌های مختلف به مبلغ اصلی اضافه می‌شد. در همان جلسه پندار توفیقی ۴۰۰ میلیون تومان به صورت نقد به کاوه رضایی می‌پردازد و دو هفته بعد ۲۰۰ میلیون تومان دیگر از طرف باشگاه استقلال به او پرداخت می‌شود.

حالا این سوال مطرح می‌شود که آیا براساس آنچه در برخی لیست‌ها درباره پرداختی‌های هدایتی منتشر شده، توفیقی آن ۴۰۰ میلیون تومان را از هدایتی گرفته بود و به کاوه پرداخت کرد؟

این ابهامات اما در گفت و گو با بهرام افشارزاده و پندار توفیقی که در زمان انتقال کاوه رضایی به عنوان مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه استقلال فعالیت می‌کردند، به طور شفاف توضیح داده می‌شود.

بهرام افشارزاده به طور قاطع هرگونه ارتباط باشگاه استقلال با حسین هدایتی در زمان مدیریتش را تکذیب می‌کند و درباره کمک مالی هدایتی به توفیقی برای جذب کاوه رضایی می‌گوید: «اصلا اصلا ما با هدایتی هیچ کاری نداشتیم. پول کاوه را هم اسپانسر باشگاه پرداخت. من پرداخت هر پولی از جانب حسین هدایتی به باشگاه استقلال را تکذیب می‌کنم.»

کوشش عجیب برای اتصال هدایتی به استقلال! - 14

بین استقلال و پرسپولیس بر سر جذب کاوه رضایی جنگ بود و او در نهایت ترجیح داد به استقلال برود.

علاوه بر افشارزاده، توفیقی هم که در زمان عقد قرارداد کاوه رضایی به طور مستقیم با او مذاکره می‌کرد و در همان روز عقد قرارداد مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان نقد را به کاوه پرداخت کرده، بهتر می‌تواند درباره منبع پرداخت این پول توضیح بدهد. توفیقی در این رابطه می‌گوید: «در آن فصل نقل و انتقالات رقابت سنگینی برای جذب کاوه رضایی بین باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بود. پول کاوه رضایی را آقای شیرازی به عنوان مدیرعامل شرکت امین سیمای کیش و اسپانسر باشگاه استقلال از محل قراردادش با موسسه مالی اعتباری کوثر پرداخت کرد و تمام مستندات پرداخت این مبلغ در باشگاه استقلال موجود است.»

توفیقی تأکید می‌‌کند: «هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که حسین هدایتی به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس در آن کشمکشی که بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر سر کاوه رضایی بود، به باشگاه استقلال کمک کند! اصلا چرا باید چنین کاری را بکند. اگر چنین موضوعی در لیستی بیان شده، قطعا به اشتباه بیان شده است.»

در واقع با توجه به گزارش‌هایی که منتشر شده، به نظر می‌‌رسد یک برداشت اشتباه از لیست اولیه، می‌تواند باعث درج نام توفیقی و باشگاه استقلال مقابل پرداختی ۸۰۰ میلیون تومان بابت انتقال کاوه رضایی شده باشد و در واقع هدایتی این مبلغ را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است.

علاوه بر همه این‌ها بعد از اعلام این موضوع که باشگاه پرسپولیس باید مبالغی که از حسین هدایتی دریافت کرده را بازگرداند، تلاش عجیبی صورت گرفته که به پرداختی‌های هدایتی به استقلالی‌ها اشاره دارد و آبی پوشان پایتخت را هم به لیست پرداختی‌های هدایتی اضافه کرده است. این در حالی است که حداقل درباره بند مبهم و بحث برانگیز پرداختی هدایتی به توفیقی بابت انتقال کاوه رضایی، این موضوع از طرف مدیرعامل وقت و معاون ورزشی باشگاه در زمان انتقال کاوه به استقلال تکذیب می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مقایسه عملکرد کریستیانو رونالدو و مارکوس رشفورد در منچستریونایتد پس از ۲۰۰ بازی

طرفداریطرفداری1 روز قبل

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

ویدیو؛ ۱۰ واکنش برتر بوندس لیگا در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

اخبار بیشتر