بازی شب گذشته تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن و صعود شیاطین سرخ به مرحله یک چهارم نهایی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بازی شب گذشته تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن و صعود شیاطین سرخ به مرحله یک چهارم نهایی

اسطوره‌های منچستریونایتد در جشن بازگشت رویایی شیاطین سرخ

نودخبرگزاری نود
اسطوره‌های منچستریونایتد در جشن بازگشت رویایی شیاطین سرخ
ستاره‌های سابق منچستریونایتد با حضور در رختکن شادی خودشان را تیم تقسیم کردند.

به گزارش سایت نود، بازیکنان منچستریونایتد بعد از پیروزی دراماتیک بر پاری سن ژرمن و راه‌یابی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در رختکن شاهد حضور ۲ میهمان بسیار ویژه بودند سر الکس فرگوسن و اریک کانتونا.

بزرگترین سرمربی تاریخ باشگاه و اریک کانتونا، اسطوره بزرگ تاریخ یونایتد بعد از پیروزی دراماتیک شیاطین سرخ در پاریس، درحالی در کنار سرمربی موقت این تیم در رختکن یونایتد به ابراز شادی پرداختند. باشگاه منچستریونایتد بلافاصله بعد از پیروزی دیشب، ویدئویی منتشر کرد که اریک کانتونا را روی سکوهای ورزشگاه در حال شادی بسیار نشان می‌داد. او فقط می‌گفت: خیلی خوشحالم است. عالی است. خیلی خوشحالم. بر اساس گزارش دیلی‌میل، اریک کانتونا در ورودی رختکن یونایتد با سولسشائر روبرو می‌شود، سولسشائری که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناسد و همبازی سابقش را با خود به رختکن می‌برد. در این لحظات درحالی که بازیکنان در رختکن در حال جشن گرفتن هستند، سولسشائر و کانتونا در کنار سر الکس قرار گرفته و عکسی از آن‌ها ثبت می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

تیاگو سیلوا پس از شکست برابر منچستریونایتد: حرف زدن کار بسیار مشکلی است

نودخبرگزاری نود
تیاگو سیلوا پس از شکست برابر منچستریونایتد: حرف زدن کار بسیار مشکلی است
تیاگو سیلوا کاپیتان پاریسن ژرمن از هواداران این تیم بابت حذف مقابل شیاطین سرخ عذرخواهی کرد.

به گزارش وب‌سایت نود، پاریسی‌ها شب گذشته با شکست ۳-۱ در برابر منچستریونایتد در پارک دو پرنس از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کنار رفتند. پس از پایان بازی سیلوا به RMC Sport گفت: «حرف زدن خیلی سخت است. شرم آور است. ما خیلی خوب بازی کردیم، اما به خواسته هایی که پیش از این دیدار داشتیم نرسیدیم. ما روند خوبی را در پیش گرفته بودیم، اما بار دیگر داستان ما در این مرحله به پایان رسید. فوتبال همین است. از هوادارانمان می‌خواهم که مارا ببخشند.»

خواندن خبر در سایت منبع

متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود!

تابناکخبرگزاری تابناک
متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود!

اخیرا قوانین پنالتی از سوی مراجع بین المللی دچار تغییراتی اساسی شده و بحث عمد یا غیر عمد بودن هند دیگر تاثیری در اعلام پنالتی از سوی داوران ندارد و کلاتنبرگ مدعی شد به همین دلیل این صحنه و برخورد توپ به دست کیمپمبه، پنالتی اعلام شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مارک کلاتنبرگ گفت: "بیایید روشن با هم صحبت کنیم. دمیر اسکومینا از قوانین جدید داوری که یوفا امیدوار به اجرای آن است برای اعلام پنالتی در دقایق پایانی برای منچستریونایتد استفاده کرد اما پاری سن ژرمن نیز حق دارد عصبانی باشد و من دلیل آن را درک می‌کنم زیرا با توجه به اینکه برخورد توپ به دست پرسنل کیمپمبه عمدی نبود، این صحنه نمی‌توانست پنالتی باشد.

چنین صحنه‌ای هرگز در لیگ برتر پنالتی نخواهد بود اما در لیگ قهرمانان به دلیل دستورالعمل اخیر یوفا به داوران، این برخوردها را پنالتی می‌گیرند و مدتی قبل نیز نمونه‌ای مشابه در جریان دیدار شالکه برابر منچسترسیتی اتفاق افتاد. یوفا از داوران خواسته هنگامیکه دست باز بوده و در موقعیتی غیر طبیعی قرار دارد اعلام پنالتی کنند. اسکومینا صحنه آهسته و تکراری را نیز تماشا کرد و من می‌خواهم یک بار دیگر صحنه هند را ببینم. این هرگز پنالتی نیست زیرا بازیکن به عقب برگشت و سعی کرد کاری کند بازویش به توپ برخورد نکند. "

متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 5متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 6متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 7متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 8

خواندن خبر در سایت منبع

ناصر الخلیفی: درک نمی‌کنم چرا پاری سن ژرمن ۳ گل در خانه خورد؛ پیروزی را به منچستریونایتد هدیه کردیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
ناصر الخلیفی: درک نمی‌کنم چرا پاری سن ژرمن ۳ گل در خانه خورد؛ پیروزی را به منچستریونایتد هدیه کردیم
مالک باشگاه متمول فرانسوی از حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا ناراحت است.

طرفداری- شب گذشته در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ شیاطین سرخ و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

به نقل از سایت رسمی پاری سن ژرمن، ناصر الخلیفی، مالک باشگاه فرانسوی در خصوص شکست تیمش گفت:

از نتیجه و بازی تیم بسیار ناراحتم. درک نمی‌کنم چگونه با این نتیجه حذف شدیم. با وجود نتیجه بازی رفت ۲ گل جلو بودیم و در خانه ۳-۱ باختیم. در واقع پیروزی را به منچستریونایتد تقدیم کردیم و کار را برایشان آسان نمودیم. حقیقتا درک نمی‌کنم چرا این گونه شد.

خواندن خبر در سایت منبع

دیدار تیم‌های فوتبال پاریسن ژرمن و منچستریونایتد‎

مهرخبرگزاری مهر
دیدار تیم‌های فوتبال پاریسن ژرمن و منچستریونایتد‎
در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا تیم منچستریونایتد‎ موفق شد با برتری ۳ بر یک مقابل میزبان خود تیم پاریسن ژرمن، جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کند.

توخل: منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند؛ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
توخل: منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند؛ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم
سرمربی پاری سن ژرمن از نحوه شکست تیمش ناراضی است.

طرفداری- شب گذشته در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ شیاطین سرخ و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

به نقل از سایت رسمی پاری سن ژرمن، توماس توخل در خصوص حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا گفت:

به گل اول منچستریونایتد به خوبی واکنش نشان دادیم. در واقع در ۳۰ دقیقه ابتدایی مسابقه خیلی خوب ظاهر شدیم و از عملکرد تیم رضایت داشتم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و شایسته زدن گل بودیم و به نظر می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را نیز به ثمر برسانیم. در نهایت آن کاری که باید انجام می‌دادیم را انجام ندادیم. پس از آن، گل دوم منچستریونایتد شرایط را کاملا عوض کرد زیرا آنها اصلا شانسی برای گلزنی مجدد نداشتند.

وی اضافه کرد:

علاوه بر این آنها دو گل زده بودند و شرایط به گونه‌ای بود که ما با خوردن یک گل دیگر حذف می‌شدیم. چرا این گونه شد؟ ما خوب بازی کردیم و کاملا هجومی به نظر می‌رسیدیم و بازی در اختیارمان بود و آنها هرگز برنامه‌ای برای حمله نداشتند. در واقع منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند. این سخت و شاید غیرممکن باشد. ما باید این را آنالیز کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس)
پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، در پایان بازی بیش از حد از صعود تیمش به دور بعد ذوق زده بود.

به گزارش «ورزش سه»، منچستریونایتد دیشب موفق شد غیرممکن را ممکن ساخته و تبدیل به اولین تیمی شود که علیرغم شکست خانگی ۰-۲ در دور رفت، به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود می‌کند.

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد در دقایق پایانی بازی رفت مقابل پاری سن ژرمن از زمین اخراج شد و به همین دلیل در دیدار دیشب غایب بود اما این ستاره فرانسوی از روی سکوها شاهد معجزه هم تیمی هایش بود و در نهایت به جشن شادی آنها اضافه شد.

مارکوس راشفورد و روملو لوکاکو، دو ستاره گلزن یونایتد در بازی دیشب بعد از پایان مسابقه در حال انجام مصاحبه بودند که پل پوگبا طبق سنت دیرینه خود در هنگام شادی به جمع آنها اضافه شده و مانع ادامه مصاحبه شد و ستاره‌های یونایتد با برپایی حلقه شادی در میکسدزون، اینگونه نسبت به اتفاقا شیرین و به یادماندنی این دیدار واکنش نشان دادند.

شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 5شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 6شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 7شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 8

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

منچستر ....

داور چند ؟؟؟؟؟

3 ماه قبل

در ادامه بخوانید

دانشجویان و امتحانی از جنس ورزش

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ این مراسم با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان و دیگر مسئولان ورزش و تیم‌های اعزامی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پس از حرف‌ و حدیث‌های فراوان و با وجود مخالفت هواداران پرسپولیس، فرشاد احمدزاده، هافبک سابق سرخ‌های پایتخت به این تیم بازگشت. شجاع خلیل‌ زاده، ستاره خط دفاعی قرمزها با گذاشتن پیامی در استوری اینستاگرام خود، از هوادارن پرسپولیس درخواست کرد از خرید جدید این تیم برای موفقیت در روزهای سخت آینده، حمایت کنند.
روزنوروزنو1 روز قبل
کمال کامیابی نیا، هافبک باشگاه پرسپولیس تهران به تبریز رفت و با فرشاد احمدزاده دیدار کرد. برخی‌ها از حضور کامیابی نیا و احمدزاده در تراکتورسازی تبریز خبر دادند و اعلام کردند که مصطفی دنیزلی به شدت درصدد جذب این آنها است اما هافبک پرسپولیس در این باره بیان کرد: ۲ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و برای کار شخصی به تبریز آمدم و مجدد به تهران برمی گردم. همچنین خبر دیگر از باشگاه پرسپولیس اینکه گفته می‌شود احمدزاده با پرسپولیسی‌ها مذاکراتی انجام داده اما حضورش در این تیم به نظر سرمربی جدید بستگی دارد که آیا موافق حضور او است یا خیر و به نظر می‌رسد کمال برای حضور احمدزاده در این میان فعال شده و خروجی جلسه هم موضوعی در این قالب است. پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی تاکنون بازیکنی را جذب نکردند اما با محمدحسین کنعانی زادگان به توافق رسیدند و او سرخ پوش خواهد شد اما قرارداد شجاع خلیل زاده و شایان مصلح هم تمدید شده است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- مدیرعامل پرسپولیس در محل کار خود مشاجره لفظی شدید با مشاورش داشت. به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، ایرج عرب مدیریت باشگاه پرسپولیس که امروز (یکشنبه) روز پرکاری داشت، بر سر انتخاب سرمربی و دیگر مسائل مربوط به این باشگاه با سهند حبیب‌زاده مشاور خود مشاجره لفظی شدیدی پیدا کرد. این در حالی است که عرب در مقابل انتقاداتی که از مشاورش می‌شد، از وی در رسانه‌ها حمایت کامل می‌کرد. حبیب‌زاده ضمن تایید مشاجره‌‌اش با عرب گفت: با اتفاق رخ داده دیگر قصد بازگشت به محل کارم را ندارم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش ‌سه»، روز گذشته با مجوز فدراسیون فوتبال خبرنگاران برای تهیه مطلب و گزارش بر سر کلاس‌های مربیگری پیشرفته حاضر شدند تا از این تمرین پرستاره دیدن کنند. با دیدن این ماشین متوجه شدیم که علی دایی بالاخره بعد از یک روز غیبت در دومین روز خود را به کلاس مربیگری رسانده تا زیر نظر مدرس ای اف سی دوران خارج از گود خود را اینگونه پشت سر بگذارد. اما باز هم خبری از علی دایی نبود. بعد از این عکس همه کنار زمین آمدند و علی دایی و علیرضا منصوریان کنار هم قرار گرفتند تا به سخنان محصص گوش کنند. علی دایی که حالا هیچ تیمی در لیگ برتر ندارد، با روحیه بالایی میان همبازی‌های سابق خود آمده و سرحال کارش را دنبال می‌کند.
ورزش۳ورزش۳21 ساعت قبل
در این میان بازی دادن کولاکوویچ به برخی از بازیکنان جوان در بالاترین سطح والیبال جهان در نوع خود جالب توجه است. این والیبالیست خراسانی که با ۲۰۹ سانتی متر بلندقدترین بازیکن تیم ملی ایران به شمار می‌رود، دیروز به صورت بازیکن ثابت مقابل فرانسه به میدان رفت. در ادامه مشروح صحبت‌های پوریا یلی، ملی پوش بلندقامت والیبال ایران در گفت‌وگو با «ورزش سه» را می‌خوانید. الگوی ورزشی‌ام «سوکولوف» بلغارستانی استالگوی خاصی در والیبال ایران ندارم، اما در جهان «سوکولوف» بلغارستانی را دوست دارم و به عنوان الگوی خود انتخاب کرده‌ام. جوان هایی همچون من باید در تیم ملی والیبال حضور داشته باشند که در این زمینه تیم‌های باشگاهی می‌توانند به حضور والیبالیست‌های جوان خراسانی در تیم‌های ملی کمک زیادی بکنند، چراکه اکثر شهرها چند ملی پوش دارند اما از خراسان رضوی فقط من هستم و طبیعتا حق این استان بیشتر از این هاست.

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

3 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

4 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1