1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بازی شب گذشته تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن و صعود شیاطین سرخ به مرحله یک چهارم نهایی

اسطوره‌های منچستریونایتد در جشن بازگشت رویایی شیاطین سرخ

نودخبرگزاری نود
اسطوره‌های منچستریونایتد در جشن بازگشت رویایی شیاطین سرخ

به گزارش سایت نود، بازیکنان منچستریونایتد بعد از پیروزی دراماتیک بر پاری سن ژرمن و راه‌یابی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در رختکن شاهد حضور ۲ میهمان بسیار ویژه بودند سر الکس فرگوسن و اریک کانتونا.

بزرگترین سرمربی تاریخ باشگاه و اریک کانتونا، اسطوره بزرگ تاریخ یونایتد بعد از پیروزی دراماتیک شیاطین سرخ در پاریس، درحالی در کنار سرمربی موقت این تیم در رختکن یونایتد به ابراز شادی پرداختند. باشگاه منچستریونایتد بلافاصله بعد از پیروزی دیشب، ویدئویی منتشر کرد که اریک کانتونا را روی سکوهای ورزشگاه در حال شادی بسیار نشان می‌داد. او فقط می‌گفت: خیلی خوشحالم است. عالی است. خیلی خوشحالم. بر اساس گزارش دیلی‌میل، اریک کانتونا در ورودی رختکن یونایتد با سولسشائر روبرو می‌شود، سولسشائری که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناسد و همبازی سابقش را با خود به رختکن می‌برد. در این لحظات درحالی که بازیکنان در رختکن در حال جشن گرفتن هستند، سولسشائر و کانتونا در کنار سر الکس قرار گرفته و عکسی از آن‌ها ثبت می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

تیاگو سیلوا پس از شکست برابر منچستریونایتد: حرف زدن کار بسیار مشکلی است

نودخبرگزاری نود
تیاگو سیلوا پس از شکست برابر منچستریونایتد: حرف زدن کار بسیار مشکلی است

به گزارش وب‌سایت نود، پاریسی‌ها شب گذشته با شکست ۳-۱ در برابر منچستریونایتد در پارک دو پرنس از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کنار رفتند. پس از پایان بازی سیلوا به RMC Sport گفت: «حرف زدن خیلی سخت است. شرم آور است. ما خیلی خوب بازی کردیم، اما به خواسته هایی که پیش از این دیدار داشتیم نرسیدیم. ما روند خوبی را در پیش گرفته بودیم، اما بار دیگر داستان ما در این مرحله به پایان رسید. فوتبال همین است. از هوادارانمان می‌خواهم که مارا ببخشند.»

خواندن خبر در سایت منبع

متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود!

تابناکخبرگزاری تابناک
متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود!

اخیرا قوانین پنالتی از سوی مراجع بین المللی دچار تغییراتی اساسی شده و بحث عمد یا غیر عمد بودن هند دیگر تاثیری در اعلام پنالتی از سوی داوران ندارد و کلاتنبرگ مدعی شد به همین دلیل این صحنه و برخورد توپ به دست کیمپمبه، پنالتی اعلام شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مارک کلاتنبرگ گفت: "بیایید روشن با هم صحبت کنیم. دمیر اسکومینا از قوانین جدید داوری که یوفا امیدوار به اجرای آن است برای اعلام پنالتی در دقایق پایانی برای منچستریونایتد استفاده کرد اما پاری سن ژرمن نیز حق دارد عصبانی باشد و من دلیل آن را درک می‌کنم زیرا با توجه به اینکه برخورد توپ به دست پرسنل کیمپمبه عمدی نبود، این صحنه نمی‌توانست پنالتی باشد.

چنین صحنه‌ای هرگز در لیگ برتر پنالتی نخواهد بود اما در لیگ قهرمانان به دلیل دستورالعمل اخیر یوفا به داوران، این برخوردها را پنالتی می‌گیرند و مدتی قبل نیز نمونه‌ای مشابه در جریان دیدار شالکه برابر منچسترسیتی اتفاق افتاد. یوفا از داوران خواسته هنگامیکه دست باز بوده و در موقعیتی غیر طبیعی قرار دارد اعلام پنالتی کنند. اسکومینا صحنه آهسته و تکراری را نیز تماشا کرد و من می‌خواهم یک بار دیگر صحنه هند را ببینم. این هرگز پنالتی نیست زیرا بازیکن به عقب برگشت و سعی کرد کاری کند بازویش به توپ برخورد نکند. "

متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 5متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 6متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 7متاسفم، پنالتی منچستر اشتباه بود! - 8

خواندن خبر در سایت منبع

ناصر الخلیفی: درک نمی‌کنم چرا پاری سن ژرمن ۳ گل در خانه خورد؛ پیروزی را به منچستریونایتد هدیه کردیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
ناصر الخلیفی: درک نمی‌کنم چرا پاری سن ژرمن ۳ گل در خانه خورد؛ پیروزی را به منچستریونایتد هدیه کردیم

طرفداری- شب گذشته در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ شیاطین سرخ و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

به نقل از سایت رسمی پاری سن ژرمن، ناصر الخلیفی، مالک باشگاه فرانسوی در خصوص شکست تیمش گفت:

از نتیجه و بازی تیم بسیار ناراحتم. درک نمی‌کنم چگونه با این نتیجه حذف شدیم. با وجود نتیجه بازی رفت ۲ گل جلو بودیم و در خانه ۳-۱ باختیم. در واقع پیروزی را به منچستریونایتد تقدیم کردیم و کار را برایشان آسان نمودیم. حقیقتا درک نمی‌کنم چرا این گونه شد.

خواندن خبر در سایت منبع

توخل: منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند؛ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
توخل: منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند؛ می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم

طرفداری- شب گذشته در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچستریونایتد و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۱ شیاطین سرخ و صعود آنها به مرحله یک چهارم نهایی همراه بود.

به نقل از سایت رسمی پاری سن ژرمن، توماس توخل در خصوص حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا گفت:

به گل اول منچستریونایتد به خوبی واکنش نشان دادیم. در واقع در ۳۰ دقیقه ابتدایی مسابقه خیلی خوب ظاهر شدیم و از عملکرد تیم رضایت داشتم. موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و شایسته زدن گل بودیم و به نظر می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را نیز به ثمر برسانیم. در نهایت آن کاری که باید انجام می‌دادیم را انجام ندادیم. پس از آن، گل دوم منچستریونایتد شرایط را کاملا عوض کرد زیرا آنها اصلا شانسی برای گلزنی مجدد نداشتند.

وی اضافه کرد:

علاوه بر این آنها دو گل زده بودند و شرایط به گونه‌ای بود که ما با خوردن یک گل دیگر حذف می‌شدیم. چرا این گونه شد؟ ما خوب بازی کردیم و کاملا هجومی به نظر می‌رسیدیم و بازی در اختیارمان بود و آنها هرگز برنامه‌ای برای حمله نداشتند. در واقع منچستریونایتد بدون حمله و ایجاد موقعیت ۳ گل به ثمر رساند. این سخت و شاید غیرممکن باشد. ما باید این را آنالیز کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس)

به گزارش «ورزش سه»، منچستریونایتد دیشب موفق شد غیرممکن را ممکن ساخته و تبدیل به اولین تیمی شود که علیرغم شکست خانگی ۰-۲ در دور رفت، به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود می‌کند.

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد در دقایق پایانی بازی رفت مقابل پاری سن ژرمن از زمین اخراج شد و به همین دلیل در دیدار دیشب غایب بود اما این ستاره فرانسوی از روی سکوها شاهد معجزه هم تیمی هایش بود و در نهایت به جشن شادی آنها اضافه شد.

مارکوس راشفورد و روملو لوکاکو، دو ستاره گلزن یونایتد در بازی دیشب بعد از پایان مسابقه در حال انجام مصاحبه بودند که پل پوگبا طبق سنت دیرینه خود در هنگام شادی به جمع آنها اضافه شده و مانع ادامه مصاحبه شد و ستاره‌های یونایتد با برپایی حلقه شادی در میکسدزون، اینگونه نسبت به اتفاقا شیرین و به یادماندنی این دیدار واکنش نشان دادند.

شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 5شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 6شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 7شوخی عجیب پوگبا با گلزنان منچستریونایتد! (عکس) - 8

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

منچستر ....

داور چند ؟؟؟؟؟

2 هفته قبل

در ادامه بخوانید

فراروفرارو20 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک1 روز قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

درگیری دو موتور سوار در جریان مسابقه +فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
دو موتور سوار در جریان رقابت‌های سوپربایکز کاستاریکا با هم درگیر شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، صحنه‌های زشتی در مسابقات قهرمانی کشور سوپربایکز کاستاریکا دیده شد. دو موتور سوار در جریان مسابقه با هم برخورد کردند و یکی از از آنها تعادلش را از دست داد. راننده که به خاطر ضربه موتور سوار به زمین افتاده بود برخاست و او را هل داد. به نظر می‌رسد این دو موتور سوار با محرومیت سنگینی روبرو شوند.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید. دقیقه ۸: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان تیم امید فرصت مناسبی برای گلزنی داشتند که مدافعین پرشمار یمن اجازه گلزنی را از مهاجمین گرفتند. دقیقه ۱۰: شوت محمدرضا آزادی با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد. حاشیه: * نیما نکیسا و وینفرد شفر دو میهمان ویژه این دیدار به شمار می‌روند. * پیش از شروع بازی بازیکنان یمن مورد تشویق حاضران در ورزشگاه قرار گرفتند.
نودنود17 ساعت قبل
همام طارق هافبک تیم ملی فوتبال عراق که چند روز پیش دچار مصدومیت شد، به ایران بر می‌گردد. به گزارش وبسایت نود، همام طارق در تمرین روز جمعه تیم ملی فوتبال عراق از ناحیه عضله پا دچار مصدومیت شد. امروز سایت عراق اسپورت اعلام کرد همام طارق اردوی تیم ملی عراق را به مقصد ایران ترک می‌کند و در بازی با اردن حضور نخواهد داشت. طبق اعلام این سایت، همام حداقل ۱۰ روز از میادین دور خواهد بود. این بازیکن عضو باشگاه استقلال است و مصدومیت او در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران و مسئولان تیم استقلال شده است.

اخبار بیشتر