بلیت‌فروشی استقلال- العین حضوری است نه اینترنتی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بلیت‌فروشی استقلال- العین حضوری است نه اینترنتی

امروز صبح باشگاه استقلال اعلام کرد متقاضیان خرید بلیت بازی استقلال- العین، به مجموعه انقلاب، باشگاه شیرودی و کمپ مرحوم حجازی مراجعه کنند. کمی بعد مسئولین باشگاه شیرودی فروش بلیت در آن مکان را تکذیب کردند و گفتند هیچ‌گونه هماهنگی در این زمینه صورت نگرفته است. احتمالا مجموعه انقلاب هم رضایتی از این کار ندارند و با آن مخالفت خواهند کرد. همه این‌ ماجراها نیز با وجودی اتفاق افتاده که بلیت‌فروشی باید الکترونیکی باشد نه اینکه مثل قدیم مردم در صف بایستند. قیمت بلیت‌های این بازی نیز از 35 هزار تومان به 25 هزار تومان در جایگاه و از 30 هزار به 20 هزار تومان در بخش روبه‌روی جایگاه و از 15 به 10 هزار تومان برای پشت دروازه و طبقه دوم تغییر کرد.

حال برای اعلام نحوه بلیت‌فروشی باید منتظر تصمیم نهایی باشگاه استقلال ماند.

سایت خبری

واکنش باشگاه استقلال به ماجرای بلیت فروشی بازی العین

مهرخبرگزاری مهر
واکنش باشگاه استقلال به ماجرای بلیت فروشی بازی العین
سرپرست باشگاه استقلال به اطلاعیه جنجالی این باشگاه درباره بلیت فروشی بازی با العین واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز باشگاه استقلال اعلام کرد بلیت فروشی دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و العین امارات در ورزشگاه شیرودی انجام می‌شود.

ساعاتی بعد ورزشگاه شیرودی این خبر را تکذیب و اعلام کرد برنامه‌ای برای بلیت فروشی بازی العین در ورزشگاه شیرودی هماهنگ نشده است. البته باشگاه استقلال هم بعد از تکذیب ورزشگاه شیرودی از منتفی شدن بلیت فروشی در این ورزشگاه خبر داد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال که صبح امروز در مجمع فدراسیون فوتبال حضور داشت به این موضوع واکنش نشان داد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه اصل ماجرا از چه قرار بوده است، گفت: من کاملا از این موضوع بی اطلاع هستم. از صبح در مجمع فدراسیون حضور دارم و نمیدانم ماجرا چیست باید آن را پیگیری کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف!
خبرگزاری میزان- ورزشگاه شیرودی انجام بلیت فروشی دیدار استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کرد.
ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف! - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف العین امارات می‌رود.

در همین خصوص باشگاه استقلال صبح امروز (یکشنبه) اعلام کرد هواداران این تیم می‌توانند با مراجعه به مجموعه انقلاب، در اصلی ورزشگاه شهید شیرودی و کمپ مرحوم حجازی به صورت حضوری برای خرید بلیت بازی این تیم مقابل العین در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اقدام کنند اما مجموعه ورزشی شهید شیرودی این خبر را تکذیب کرد.

این در شرایطی است که طبق قانون باید بلیت‌ها به صورت الکترونیکی به فروش برسد و مثل گذشته نیست که مردم برای خرید بلیت ساعت‌ها در صف انتظار بایستند تا بتوانند یک یا چند بلیت خریداری کنند.

حتی در این بین شنیده می‌شود مسئولان مجموعه انقلاب هم چندان موافق انجام بلیت فروشی در این محل نیستند و به احتمال فراوان آنها هم مثل ورزشگاه شهید شیرودی با این موضوع مخالفت می‌کنند.

با این وضعیت تنها کمپ ناصر حجازی می‌تواند مشکل بلیت فروشی را برای مسئولان تیم آبی پوش برطرف کند.

گفتنی است در بیشتر کشورهای اروپایی بلیت‌ها پیش از فصل به صورت الکترونیکی به هوادارن فروخته می‌شود و آنها برای دیدن بازی‌های تیم مورد علاقه‌شان در فاصله یک یا دو ساعت تا شروع بازی به ورزشگاه مراجعه می‌کنند و در صندلی که متعلق به آنها است می‌نشینند و بازی را تماشا می‌کنند اما هنوز این مسئله در کشور ما جا نیافتاده است که باید بلیت‌ها را به صورت الکتورنیکی پیش فروش کنند.

حالا باید دید در نهایت باشگاه استقلال چه تصمیمی در این خصوص می‌گیرد و بلیت بازی این تیم و العین به چه صورت به هواداران فروخته می‌شود؟

خواندن خبر در سایت منبع

هواداران استقلال برای خرید بلیت بازی با العین به شیرودی نروند

ایسناخبرگزاری ایسنا
هواداران استقلال برای خرید بلیت بازی با العین به شیرودی نروند
روابط عمومی ورزشگاه شهید شیرودی با صدور اطلاعیه‌ای خبر بلیت فروشی برای بازی استقلال برابر العین را در این ورزشگاه تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که هواداران این تیم می‌توانند روز دوشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ با مراجعه به درب شمالی مجموعه انقلاب جنب فودکورت، درب اصلی ورزشگاه شهید شیرودی و کمپ مرحوم حجازی به صورت حضوری برای خرید بلیت بازی استقلال- العین اقدام کنند.

اما بعد از انتشار این خبر، روابط عمومی ورزشگاه شهید شیرودی اطلاعیه‌ای صادر کرد و خبر انتشار یافته در خصوص بلیت فروشی برای این بازی در مجموعه ورزشی شهید شیرودی را تکذیب کرد. آنها اعلام کرده‌اند با ورزشگاه شهید شیرودی هیچ گونه هماهنگی صورت نگرفته است و این مجموعه به لحاظ فیزیکی امکان انجام چنین کاری را ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت بلیت بازی استقلال و العین مشخص شد

فارسخبرگزاری فارس
قیمت بلیت بازی استقلال و العین مشخص شد
باشگاه استقلال قیمت بلیت دیدار این تیم مقابل العین را مشخص کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، قیمت بلیت‌های دیدار استقلال و العین مشخص شد. به این ترتیب قیمت جایگاه از ۳۵ هزار تومان به ۲۵ هزار تومان، رو به روی جایگاه از ۳۰ هزار تومان به ۲۰ هزار تومان و قسمت پشت دروازه و طبقه دوم از ۱۵ هزار تومان به ۱۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با تیم فوتبال استقلال تهران، استقلال، العین، لیگ قهرمانان آسیا و میزان از تلگرام

تیم العین امارات امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه بین المللی العین راهی تهران خواهد شد تا خود را برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل استقلال آماده کند.


🔵 استراحت ویژه حریف استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا

🔹فدراسیون فوتبال امارات برای تیم‌ هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند شرایط خاصی در نظر گرفته است. به عنوان مثال العین امارات حریف استقلال بعد از دیدار با الهلال تا سه شنبه آینده هیچ مسابقه‌ای ندارد. اما تیم استقلال باید امروز به مصاف نفت مسجد سلیمان برود و سه شنبه هم به مصاف العین


🔵 موافقت فتحی با کاهش بلیت دیدارهای آسیایی استقلال نسبت به سال گذشته

🔹 با توجه به درخواست هواداران عزیز برای کاهش قیمت بلیت بازی‌های آسیایی و با توجه به شرایط اقتصادی امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد برای تعامل بیشتر با هواداران و جهت تسهیل حضور حداکثری این عزیزان در مسابقات خانگی لیگ قهرمانان آسیا، قیمت بلیت دیدارهای آسیایی استقلال نسبت به قیمت سال گذشته بلیت این رقابت‌ها، ۳۰ الی ۳۵ درصد در تمامی جایگاه‌ها کاهش پیدا می‌کند. استقلال روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال العین امارات است.


بازیکنان خارجی العین امارات (هم گروه استقلال) در لیگ قهرمانان آسیا:

- شیوتانی / ژاپن

- برگ / سوئد

- کایو / برزیل

- دامبیا / مالی


📣 برنامه دیدارهای نمایندگان ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا:

📆دوشنبه؛ ۲۰ اسفند:

ذوب آهن - النصر عربستان (۱۹:۱۵ دبی)

📆سه‌شنبه؛ ۲۱ اسفند:

🔹استقلال - العین امارات (۱۹:۰۰ آزادی)

🔻السد قطر - لنگ (۱۹:۱۵ دوحه)


❗️چرا دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اچ‌دی پخش نشد؟!

🔺ابوالفضل قربانعلی مدیر واحد رپرتاژ مرکز تولید و فنی سیما: طبق برنامه ریزی قبلی بازی تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان قرار بود با کیفیت HD روی آنتن برود اما در آخرین لحظات پیش از آغاز بازی به دلیل مشکل فنی پیش آمده واحد سیار HD از مدار خارج و به دلیل نبود فرصت زمانی کافی برای جابجایی با واحد سیار دیگری، به ناچار از واحد سیار SD برای پوشش بازی استفاده شد و به همین خاطر از مخاطبان پوزش می‌طلبیم.

🔺لازم به ذکر است در این هفته بازی‌‌های لیگ قهرمانان آسیا که بین تیم‌‌های استقلال ایران و العین امارات این بازی را با پوشش تصویری HD پخش خواهد شد.

🔹صداوسیما دیدارهای آسیایی را مجبور است با بهترین کیفیت پخش کند! امیدواریم بازی‌های استقلال در لیگ برتر که در استادیوم آزادی برگزار می‌شود با کیفیت HD پخش شود. اینکه مشکلات فنی فقط برای بازی‌های استقلال است در نوع خود عجیب است!


🔵کارلوس گاریدو، سرمربی اسپانیایی العین:

🔹توانمندی‌های بازیکنان العین برای ارائه بهترین بازی برابر استقلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ایمان دارم.

🔹تمامی بازیکنان العین هیجان و میل به کسب بهترین نتیجه در تهران را دارند.

🔹به دنبال جبران شکست برابر الهلال در تهران هستیم.


در حالی که یک روز به آغاز دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و العین امارات در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مانده است، تعدادی از هواداران استقلال که خود را از شهرستان‌های مختلف به تهران رسانده‌اند، مقابل ورزشگاه آزادی تجمع کرده‌اند.


نظرها

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک1 روز قبل
باشگاه انگلیسی در مذاکرات اولیه با رئال اعلام کرده بود که به رقمی کمتر از ۱۶۸ میلیون یورو راضی نیست، ولی رئالی‌ها روی ۱۵۰ میلیون یورو اصرار دارند. سران رئال قصد دارند هرچه زودتر کار انتقال پل پوگبا را نهایی کنند و برای این موضوع نیز تاریخ خاصی را در نظر دارند. آن‌ها قصد دارند تا اول جولای یعنی ۱۳ روز دیگر، کار انتقال پوگبا را نهایی کنند. اول جولای، تاریخ شروع پیش فصل منچستریونایتد است و پوگبا نمی‌خواهد در اردوی پیش فصل این باشگاه شرکت کند. تمرینات پیش فصل رئال یک هفته دیرتر شروع خواهد شد و مسئولان این باشگاه، پوگبا را از روی اول پیش فصل در تمرینات می‌خواهند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | ستاره ملی‌پوش استقلال در واکنش به جدایی کاپیتان، پستی در اینستاگرامش منتشر کرد. ورزش ۱۱ - سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان باتجربۀ استقلال روز گذشته از این تیم جدا شد و به تیم پدیده شهرخودرو پیوست. وریا غفوری، مدافع ملی‌پوش آبی‌ها که طی مدت اخیر با مسئولان باشگاه بر سر تمدید قرارداد مشکلات زیادی داشت و بارها مطالب معناداری علیه آن‌ها منتشر کرده بود، به جدایی رحمتی واکنش نشان داد. این بازیکن عکسی از خود در کنار کاپیتان در اینستاگراش منتشر کرد و برای او در ادامۀ راهش آرزوی موفقیت کرد.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ کار به درگیری کشید

ایلناایلنا1 روز قبل
هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی برانکو مقابل باشگاه تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته خبر توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان منتشر شد و این موضوع باعث خشم و ناراحتی هواداران پرسپولیس شده و آنها صبح امروز مقابل دفتر باشگاه تجمع کردند. هواداران پرسپولیس که مدیریت باشگاه را در جدایی سرمربی کروات مقصر می‌دانستند شعارهایی علیه ایرج عرب دادند. محسن خلیلی‌، مدیر تیم پرسپولیس به میان هواداران آمد تا با صحبت فضا را آرام کند ولی خیلی موفق نبود. در نهایت کار به درگیری در مقابل ساختمان باشگاه و دخالت نیروی انتظامی کشیده شد.

سرکوب اقدام احساسی هواداران پرسپولیس توسط ایرج عرب + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا هواداران پرسپولیس در پی اعتراض به جدایی برانکو ایوانکوویچ اعتراض خود را با تجمع مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس به گوش مدیران و مسئولان این تیم رساندند که با واکنش عجیب و دور از انتظار مدیرعامل این تیم پرطرفدار و مردمی روبرو شد. ایرج عرب به جای هم‌صحبتب به هواداران و پاسخ‌گویی به اعتراض آن‌ها برای سرکوب این معترضان با پلیس نیروی انتظامی تماس گرفت تا طرفدارن عصبانی پرسپولیس را متفرق کند. این واکنش از سوی شخصی که مقصر اصلی جدایی برانکو قلمداد می‌شود کاملا دور از ذهن و عجیب می‌باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ویدیو؛ رئال مادرید به این دلیل رودریگو گوئس را به خدمت گرفت

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری - رودریگو گوئس، یکی از با استعدادترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته میشود. این بازیکن ۱۸ ساله فصل گذشته برای تیم سانتوس به میدان میرفت و با انتقالی به ارزش ۴۵ میلیون یورو به جمع کهکشانی‌های پیوست.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی-ستاره ملی پوش پرسپولیسی‌ها به دنبال قرار خود با مدیران پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه مراجعه کرد، اما هیچ جلسه‌ای بین او و مدیران پرسپولیس تشکیل نشد. به گزارش فوتبالی، مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم محسوب می‌شود به دنبال درخواست مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد خود با تیم امروز به باشگاه مراجعه کرد و در حالی که از قبل با او قرار و مدار‌ها چیده شده بود و مطابق برنامه پیش بینی شده جلسه وی با عرب باید در ساعات اخیر برگزار می‌شد و در نهایت برای یک فصل آینده تکلیف ستاره پرسپولیسی‌ها مشخص شود. اما زمانی که ترابی به محل باشگاه آمد مدیری در باشگاه نبود و او نیز بالاجبار مدت زمانی را برای حضور در باشگاه ماند، اما پس از معطلی زیادی که نصیب او شد ترابی ترجیح داد انتظار برای حضور مدیران را به پایان برساند و در حالی که از دست پرسپولیسی‌ها به شدت ناراحت بود محل باشگاه را ترک کند. ستاره پرسپولیسی‌ها که ساکن کرج است با توجه به مسافت زیاد خانه تا باشگاه پرسپولیس را به دلیل قولی که برای برگزاری جلسه داده بود پشت سر گذاشت، اما در کمال تعجب مسئولی که باید با ستاره این روز‌های فوتبال ایران برای ادامه حضور در پرسپولیس مذاکره می‌کرد با سهل‌انگاری فرصت خوبی را از دست داد و البته با نیامدن خود زحمت زیادی نیز برای ملی‌پوش ایجاد کرد.

اخبار بیشتر