1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بلیت‌فروشی استقلال- العین حضوری است نه اینترنتی

امروز صبح باشگاه استقلال اعلام کرد متقاضیان خرید بلیت بازی استقلال- العین، به مجموعه انقلاب، باشگاه شیرودی و کمپ مرحوم حجازی مراجعه کنند. کمی بعد مسئولین باشگاه شیرودی فروش بلیت در آن مکان را تکذیب کردند و گفتند هیچ‌گونه هماهنگی در این زمینه صورت نگرفته است. احتمالا مجموعه انقلاب هم رضایتی از این کار ندارند و با آن مخالفت خواهند کرد. همه این‌ ماجراها نیز با وجودی اتفاق افتاده که بلیت‌فروشی باید الکترونیکی باشد نه اینکه مثل قدیم مردم در صف بایستند. قیمت بلیت‌های این بازی نیز از 35 هزار تومان به 25 هزار تومان در جایگاه و از 30 هزار به 20 هزار تومان در بخش روبه‌روی جایگاه و از 15 به 10 هزار تومان برای پشت دروازه و طبقه دوم تغییر کرد.

حال برای اعلام نحوه بلیت‌فروشی باید منتظر تصمیم نهایی باشگاه استقلال ماند.

سایت خبری

واکنش باشگاه استقلال به ماجرای بلیت فروشی بازی العین

مهرخبرگزاری مهر
واکنش باشگاه استقلال به ماجرای بلیت فروشی بازی العین

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز باشگاه استقلال اعلام کرد بلیت فروشی دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و العین امارات در ورزشگاه شیرودی انجام می‌شود.

ساعاتی بعد ورزشگاه شیرودی این خبر را تکذیب و اعلام کرد برنامه‌ای برای بلیت فروشی بازی العین در ورزشگاه شیرودی هماهنگ نشده است. البته باشگاه استقلال هم بعد از تکذیب ورزشگاه شیرودی از منتفی شدن بلیت فروشی در این ورزشگاه خبر داد.

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال که صبح امروز در مجمع فدراسیون فوتبال حضور داشت به این موضوع واکنش نشان داد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه اصل ماجرا از چه قرار بوده است، گفت: من کاملا از این موضوع بی اطلاع هستم. از صبح در مجمع فدراسیون حضور دارم و نمیدانم ماجرا چیست باید آن را پیگیری کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف!
ماجرای عجیب بلیت فروشی بازی استقلال و العین؛ بازگشت به دوران صف! - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف العین امارات می‌رود.

در همین خصوص باشگاه استقلال صبح امروز (یکشنبه) اعلام کرد هواداران این تیم می‌توانند با مراجعه به مجموعه انقلاب، در اصلی ورزشگاه شهید شیرودی و کمپ مرحوم حجازی به صورت حضوری برای خرید بلیت بازی این تیم مقابل العین در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اقدام کنند اما مجموعه ورزشی شهید شیرودی این خبر را تکذیب کرد.

این در شرایطی است که طبق قانون باید بلیت‌ها به صورت الکترونیکی به فروش برسد و مثل گذشته نیست که مردم برای خرید بلیت ساعت‌ها در صف انتظار بایستند تا بتوانند یک یا چند بلیت خریداری کنند.

حتی در این بین شنیده می‌شود مسئولان مجموعه انقلاب هم چندان موافق انجام بلیت فروشی در این محل نیستند و به احتمال فراوان آنها هم مثل ورزشگاه شهید شیرودی با این موضوع مخالفت می‌کنند.

با این وضعیت تنها کمپ ناصر حجازی می‌تواند مشکل بلیت فروشی را برای مسئولان تیم آبی پوش برطرف کند.

گفتنی است در بیشتر کشورهای اروپایی بلیت‌ها پیش از فصل به صورت الکترونیکی به هوادارن فروخته می‌شود و آنها برای دیدن بازی‌های تیم مورد علاقه‌شان در فاصله یک یا دو ساعت تا شروع بازی به ورزشگاه مراجعه می‌کنند و در صندلی که متعلق به آنها است می‌نشینند و بازی را تماشا می‌کنند اما هنوز این مسئله در کشور ما جا نیافتاده است که باید بلیت‌ها را به صورت الکتورنیکی پیش فروش کنند.

حالا باید دید در نهایت باشگاه استقلال چه تصمیمی در این خصوص می‌گیرد و بلیت بازی این تیم و العین به چه صورت به هواداران فروخته می‌شود؟

خواندن خبر در سایت منبع

هواداران استقلال برای خرید بلیت بازی با العین به شیرودی نروند

ایسناخبرگزاری ایسنا
هواداران استقلال برای خرید بلیت بازی با العین به شیرودی نروند

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال امروز اعلام کرد که هواداران این تیم می‌توانند روز دوشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ با مراجعه به درب شمالی مجموعه انقلاب جنب فودکورت، درب اصلی ورزشگاه شهید شیرودی و کمپ مرحوم حجازی به صورت حضوری برای خرید بلیت بازی استقلال- العین اقدام کنند.

اما بعد از انتشار این خبر، روابط عمومی ورزشگاه شهید شیرودی اطلاعیه‌ای صادر کرد و خبر انتشار یافته در خصوص بلیت فروشی برای این بازی در مجموعه ورزشی شهید شیرودی را تکذیب کرد. آنها اعلام کرده‌اند با ورزشگاه شهید شیرودی هیچ گونه هماهنگی صورت نگرفته است و این مجموعه به لحاظ فیزیکی امکان انجام چنین کاری را ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت بلیت بازی استقلال و العین مشخص شد

فارسخبرگزاری فارس
قیمت بلیت بازی استقلال و العین مشخص شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، قیمت بلیت‌های دیدار استقلال و العین مشخص شد. به این ترتیب قیمت جایگاه از ۳۵ هزار تومان به ۲۵ هزار تومان، رو به روی جایگاه از ۳۰ هزار تومان به ۲۰ هزار تومان و قسمت پشت دروازه و طبقه دوم از ۱۵ هزار تومان به ۱۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با تیم فوتبال استقلال تهران، استقلال، العین، لیگ قهرمانان آسیا و میزان از تلگرام

❗️چرا دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اچ‌دی پخش نشد؟!

🔺ابوالفضل قربانعلی مدیر واحد رپرتاژ مرکز تولید و فنی سیما: طبق برنامه ریزی قبلی بازی تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان قرار بود با کیفیت HD روی آنتن برود اما در آخرین لحظات پیش از آغاز بازی به دلیل مشکل فنی پیش آمده واحد سیار HD از مدار خارج و به دلیل نبود فرصت زمانی کافی برای جابجایی با واحد سیار دیگری، به ناچار از واحد سیار SD برای پوشش بازی استفاده شد و به همین خاطر از مخاطبان پوزش می‌طلبیم.

🔺لازم به ذکر است در این هفته بازی‌ های لیگ قهرمانان آسیا که بین تیم‌ های استقلال ایران و العین امارات این بازی را با پوشش تصویری HD پخش خواهد شد.

🔹صداوسیما دیدارهای آسیایی را مجبور است با بهترین کیفیت پخش کند! امیدواریم بازی های استقلال در لیگ برتر که در استادیوم آزادی برگزار می‌شود با کیفیت HD پخش شود. اینکه مشکلات فنی فقط برای بازی های استقلال است در نوع خود عجیب است!

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


🔵کارلوس گاریدو، سرمربی اسپانیایی العین:

🔹توانمندی‌های بازیکنان العین برای ارائه بهترین بازی برابر استقلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ایمان دارم.

🔹تمامی بازیکنان العین هیجان و میل به کسب بهترین نتیجه در تهران را دارند.

🔹به دنبال جبران شکست برابر الهلال در تهران هستیم.

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


بازیکنان خارجی العین امارات (هم گروه استقلال) در لیگ قهرمانان آسیا:

- شیوتانی / ژاپن

- برگ / سوئد

- کایو / برزیل

- دامبیا / مالی

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


در حالی که یک روز به آغاز دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و العین امارات در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مانده است، تعدادی از هواداران استقلال که خود را از شهرستان‌های مختلف به تهران رسانده‌اند، مقابل ورزشگاه آزادی تجمع کرده‌اند.

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


🔵 موافقت فتحی با کاهش بلیت دیدارهای آسیایی استقلال نسبت به سال گذشته

🔹 با توجه به درخواست هواداران عزیز برای کاهش قیمت بلیت بازی های آسیایی و با توجه به شرایط اقتصادی امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد برای تعامل بیشتر با هواداران و جهت تسهیل حضور حداکثری این عزیزان در مسابقات خانگی لیگ قهرمانان آسیا، قیمت بلیت دیدارهای آسیایی استقلال نسبت به قیمت سال گذشته بلیت این رقابت ها، 30 الی 35 درصد در تمامی جایگاه ها کاهش پیدا می کند.استقلال روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال العین امارات است.

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


🔵 استراحت ویژه حریف استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا

🔹فدراسیون فوتبال امارات برای تیم‌ هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند شرایط خاصی در نظر گرفته است. به عنوان مثال العین امارات حریف استقلال بعد از دیدار با الهلال تا سه شنبه آینده هیچ مسابقه‌ای ندارد. اما تیم استقلال باید امروز به مصاف نفت مسجد سلیمان برود و سه شنبه هم به مصاف العین

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


تیم العین امارات امروز با پرواز اختصاصی از فرودگاه بین المللی العین راهی تهران خواهد شد تا خود را برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل استقلال آماده کند.

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


📣 برنامه دیدارهای نمایندگان ایران در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا:

📆دوشنبه؛ 20 اسفند:

ذوب آهن - النصر عربستان (19:15 دبی)

📆سه‌شنبه؛ 21 اسفند:

🔹استقلال - العین امارات (19:00 آزادی)

🔻السد قطر - لنگ (19:15 دوحه)

@Esteghlal_ss ▏🌟🌟


نظرها

در ادامه بخوانید

کمک سردار آزمون به مردم سیل‌زده گلستان

برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
تابناکتابناک12 ساعت قبل
به گزارش تابناک ورزشی، کاوه رضایی در دوران علیرضا منصوریان بود که پیراهن استقلال را بر تن کرد. سایت نیوز بلاد بلژیک نوشت: زمان سرنوشت‌سازی برای کلوب بروژ پس از وقفه بین‌المللی ژوپیلر لیگ بلژیک فرا می‌رسد. این دسته از بازیکنان شامل کاوه رضایی، دیون کولس، سائولو دکارلی، لوان پرس، کارلو لتیسا و استفان میتروویچ هستند. حالا باشگاه قرمز تلاش می‌کند بجای گادوین منشا مهاجمی گلزن‌تر را از جمع استقلالی‌ها جذب کند. درگیری طولانی کاوه رضایی با معاون وقت استقلال برای جدایی طبق بند قرارداد هنوز از خاطر خبرنگاران ورزشی و هواداران استقلال پاک نشده است.

عیدانه با وینفرد شفر

همشهریهمشهری1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال کلمبیا با هدایت سرمربی پرتغالی‌اش توانست ژاپن را شکست داد. تیم ملی فوتبال کلمبیا جمعه بعد از ظهر در یک بازی دوستانه برابر ژاپن قرار گرفت و با یک گل میزبانش را شکست داد. شاگردان کارلوس کی روش در نیمه نخست نتوانستند به گل برسند و دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند. در ادامه توپی از خط دروازه‌ها رد نشد تا کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا در نخستین بازی‌اش پیروزی را تجربه کند‌. سرمربی پرتغالی پس از حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت‌های آسیا هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده گرفت.

پیام تبریک علیرضا جهانبخش، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۸+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال ۱۲۰ که اجرای برنامه فوتبال برتر را برعهده دارد، واکنشی دیرهنگام به حضورش به جای فردوسی پور در ۹۰ نشان داد. با این پشتوانه طبیعی است که محمد حسین میثاقی اولین گزینه جانشینی میثاقی در برنامه ۹۰ به نظر برسد اما او تلویحا این موضوع را رد کرده است. میثاقی که ظاهرا در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. سه بازی ایران در رقابت‌های مقدماتی المپیک و دربی در ۱۰ فروردین ماه. البته ممکن است برنامه ویژه بازی‌های تیم امید از طریق شبکه ورزش پخش بشود و میثاقی تا روز دهم در تلویزوین حاضر نشود. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که باید دید این اتفاق در نهایت رخ خواهد داد یا خیر.

اخبار بیشتر