زیدان نیمکت رئال‌مادرید را پس گرفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

زیدان نیمکت رئال‌مادرید را پس گرفت

«بازگشت»، واژه‌ای پرابهام برای قهرمانان

تسنیمخبرگزاری تسنیم
«بازگشت»، واژه‌ای پرابهام برای قهرمانان
فوتبال جهان- با فروکش کردن هیجان بازگشت قهرمانی به نام زیدان به نیمکت تیم بحران‌زده رئال مادرید، همان سوال همیشگی مطرح می‌شود؛ اصولا بازگشت در فوتبال، موفقیت‌آمیز است یا نه؟

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخلاف تصور عموم و اخبار منتشر شده قبلی، زین‌الدین زیدان ۸ ماه پس از ترک رئال مادرید بار دیگر به نیمکت تیم بحران‌زده برگشت تا تداعی‌کننده روزهای خوب نه‌چندان دور باشد اما آیا این بازگشت موفقیت‌آمیز خواهد بود؟

شروع ماجرا از فصل آینده

هر اتفاقی رخ دهد، کار اصلی زیزو از ابتدای فصل آینده آغاز می‌شود؛ زمانی که به طور کامل با گروه جدید آشنا شده و می‌تواند یا فراغ بال، همان طور که در کنفرانس خبری قول داد، تغییرات و دگرگونی لازم را انجام دهد. این فصل با توجه به حذف دردناک از ۲ جام حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا، تنها انتظار از زیدان، کسب رتبه مناسب (حداکثر نایب‌قهرمانی) در لالیگاست. کسی انتظار قهرمانی لالیگا را ندارد اما ایستادن بالاتر از اتلتیکومادرید آن هم با انجام بازی‌های خوب می‌تواند هدف واقع‌بینانه‌ای باشد. همین انتظارات کم باعث آرامش ذهنی زیدان و معطوف شدن بخشی ازتمرکزش به فصل آینده می‌شود.

«بازگشت»، واژه‌ای پرابهام برای قهرمانان - 5

خداحافظی با عناصر نامطلوب

با حضور زیدان، خیال رئال مادرید از ماندن کاپیتان راموس راحت شد. گویا سرخیو تهدید کرده بود در صورت انتخاب مورینیو به عنوان سرمربی، باشگاه را ترک می‌کند اما حالا آن کسی که باید هر چه زودتر چمدانش را ببند، گرت بیل است که نه تنها زیدان بلکه سولاری به عملکرد اخیرا پرفراز و نشیبش اعتقادی نداشت. وایخو، به عنوان یکی دیگر از بازیکنان نه‌چندان دوست با زیزو هم باید دنبال تیم بگردد. سرمربی فرانسوی علنا اعلام کرده برخلاف نظر پرس علاقه چندانی به خرید نیمار ندارد و در عوض ترجیح می‌دهد امباپه را به تیم بیاورد. پرس یک بار به خاطر دخالت در کار زیدان، متهم اصلی جدایی او و ضعف عمده اخیر رئال نام گرفت و حالا اصلا دوست ندارد با دخالت دوباره، خاطرات تلخ جدایی قبلی ستاره سابق دنیای فوتبال را زنده کند پس به حرفش گوش خواهد داد!

واژه‌ای به نام بازگشت

در این بین، آنچه اندکی هواداران را نگران می‌کند، نافرجام بودن اکثریت قریب به اتفاق بازگشت‌های بزرگ در تاریخ فوتبال است. آیا زیدان هم در بازگشت، سناریوی مشابهی را تجربه خواهد کرد یا اینکه مجددا تیم را به بزرگی گذشته می‌رساند؟ فعلا فقط می‌توان نافرجام بودن بازگشت‌ها را تنها دلیل بدبینی دانست و گرنه باید نتایج ادامه فصل رئال را دید و درباره رئال جدید مدل زیزو قضاوت کرد.

«بازگشت»، واژه‌ای پرابهام برای قهرمانان - 11

مرد رکوردهای لیگ قهرمانان، دور از هیجان قاره سبز

هر چه باشد فعلا همه زیدان را با اولین‌های و رکوردهایی که در لیگ قهرمانان اروپا ثبت کرد، می‌شناسند؛ اولین مردی که ۳ بار متوالی به عنوان مربی فاتح لیگ قهرمانان شد، دومین مردی که با یک تیم ۳ قهرمانی در این جام را تجربه کرد و سومین شخصی که ۳ بار به عنوان سرمربی، ارزشمندترین جام باشگاهی اروپا را بالای سر برد. امسال اما او و تیمش نظاره‌گر تلاش دیگران برای قهرمانی در ملک شخصی ۳ سال قبل رئال مادرید هستند و ماجرا از فصل آینده آغاز می‌شود! به همین دلیل شبکه‌های اجتماعی پر شده از جملات ساختگی منتسب به زیزو با این مضمون: من به رئال برگشتم. بقیه تیم‌ها، فقط این فصل فرصت قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارید!

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش جالب کاسیاس به بازگشت زیدان

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
واکنش جالب کاسیاس به بازگشت زیدان
سنگربان سابق رئال مادرید بازگشت زیدان به این تیم را اتفاقی بسیار خوب دانست.

اعتمادآنلاین| باشگاه رئال مادرید بعد از نتایج کابوس واری که در فصل جاری به دست آورد، تصمیم گرفت که بار دیگر زینالدین زیدان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کند.

رئال مادرید با زیدان تا سال ۲۰۲۲ قرارداد امضا کرد تا او رسما جایگزین سولاری شود.

ایکر کاسیاس به بازگشت زیدان واکنش جالبی داشت. سنگربان سابق رئال مادرید نوشت: فکر می‌کردم که فصل دوم فیلم «بازگشت به آینده» بهترین فیلم در جهان است اما باید بگویم که بازگشت زیدان به رئال بهترین است.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

تصاویری از تیپ عجیب زیدان درشب بازگشت به رئال

تابناکخبرگزاری تابناک
تصاویری از تیپ عجیب زیدان درشب بازگشت به رئال
زین الدین زیدان به رئال مادرید برگشت و دیشب در مراسم معارفه شرکت کرد اما تیپ زیدان که طراحی تازه ای داشت، سوژه شبکه های اجتماعی شده است

واکنش جالب سیمئونه به بازگشت زیدان

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
واکنش جالب سیمئونه به بازگشت زیدان
دیگو سیمئونه، سرمربی جوان اتلتیکومادرید، در کنفرانس مطبوعاتی دیدار با یوونتوس حاضر شد.

سیمئونه معتقد است یوونتوس بازیکنان بزرگی در خط حمله دارد و اتلتیکومادرید نباید تنها به دنبال مهار کریستیانو رونالدو در بازی فردا شب باشد.

سیمئونه گفت: "اگرچه کمتر از یوونتوس استراحت کرده‌ایم اما به دنبال بهانه جویی نیستیم. در دیدارهای اینگونه که حذفی هستند، تنها تیمی که قادر به ارائه نمایش بهتر در زمان برگزاری مسابقه باشد به دور بعدی صعود خواهد کرد. در این رقابت‌ها تنها تیمی موفق به صعود خواهد شد که از فضاها بهتر استفاده کرده و نمایش موفق‌تری در زمین ارائه دهد.

علیرغم پیروزی ۰-۲ در بازی رفت، نمی‌توان اتلتیکومادرید را بخت اول صعود به دور بعدی دانست و ما شانس بیشتری نسبت به یوونتوس برای صعود نداریم. چیزهایی وجود دارد که قابل توضیح دادن نیست و به همین دلیل فوتبال ورزشی شگفت انگیز است. "

بازیکنان مصدوم: «دلتنگ و نگران همه بازیکنانی هستم که قادر به همراهی اتلتیکومادرید در بازی فردا شب نیستند خواهد بود اما سعی می‌کنم از بازیکنانی که به تورین سفر کرده‌اند مراقبت کنم تا احساس مهم بودن برای این دیدار داشته باشند.»

حضور زیدان روی نیمکت رئال مادرید: «ضمن احترام زیادی که برای زیدان قائلم، فکر می‌کنم اگر در این مقطع بسیار برای اتلتیکومادرید، اگر در مورد موضوع دیگری صحبت کنم بی احترامی به باشگاهم خواهد بود.»

رویارویی با رونالدو: «یوونتوس یک تیم بزرگ با ستاره‌های بسیار ارزشمند در خط حمله است و ما فقط روی مهار کریستیانو رونالدو تمرکز نمی‌کنیم.»

دیگو گودین: «وی در تمرینات حضور یافته و من تصور می‌کنم فردا او در زمین حاضر خواهد بود.»

خواندن خبر در سایت منبع

نخستین واکنش زیدان پس از بازگشت به رئال

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
نخستین واکنش زیدان پس از بازگشت به رئال
زین الدین زیدان، سرمربی جدید رئال مادرید، تایید کرد که از زمان ترک این باشگاه در تابستان گذشته، پیشنهادهای مختلفی دریافت کرد اما پیشنهاد بازگشت به برنابئو بهتر از آن بود که رد کند.

به گزارش مشرق، زیدان که در میانه‌های فصل ۱۶-۲۰۱۵، جانشین رافا بنیتس در رئال مادرید شد، در دو فصل و نیم حضور در این باشگاه، سه قهرمانی در چمپیونزلیگ و یک قهرمانی در لالیگا به دست آورد اما در تابستان گذشته در اقدامی غیرمنتظره، این باشگاه را ترک کرد.

اما نتایج ضعیف رئال با خولنلوپتگی و پس از آن سانتیاگو سولاری باعث شد تا مدیران رئال بار دیگر به سراغ او بروند. او که امروز تا سال ۲۰۲۲ با رئال مادرید قرارداد امضا کرد، در گفتگو با خبرنگاران گفت: «وقتی که رفتم، زمان درستی برای جدا شدن بود. من از آن زمان، پیشنهاد مختلفی داشتم اما می‌خواستم اینجا در شهر مادرید بمانم. اولین واکنش من بعد از اینکه رئیس با من تماس گرفت این بود که برگردم. حالا هم اینجا هستم.»

بعد از جدایی زیدان از رئال، گمانه زنی‌های زیادی در مورد دلیل جدایی او مطرح شد. او در مورد اینکه چرا چنین تصمیمی گرفته بود، گفت: " من از باشگاه جدا شدم زیرا فکر می‌کردم که بعد از بردن همه جام‌های ممکن، بازیکنان نیاز به تغییر دارند.

نخستین واکنش زیدان پس از بازگشت به رئال - 3

من برگشتم زیرا رئیس با من تماس گرفت و اینجا هستم، چون عاشق او و باشگاه هستم. و خوشحالم که برگشتم اما این مسئولیت بزرگی است زیرا آدم‌های زیادی عاشق این باشگاه هستند. ما فصل گذشته قهرمان چمپیونزلیگ شدیم اما خیلی زود رقابت قهرمانی لیگ را واگذار کردیم و همین طور جام حذفی و این اتفاقات زمانی رخ داد که من سرمربی بودم.

میدانم که فصل گذشته چه اشتباهاتی داشتم و قصد دارم تمام تلاشم را بکنم تا مطمئن شوم تیم این بار بهتر عمل می‌کند.

ما باید تغییراتی ایجاد کنیم اما اکنون زمان داریم که صحبت کنیم و برنامه بریزیم. هنوز ۱۱ بازی از فصل باقی مانده است. اوضاع در لیگ بد پیش می‌رود اما من فصل قبل مربی تیم بودم و آن زمان هم در تیم شرایط همین بود.

گفته می‌شود یکی از دلایل جدایی زیدان، نارضایتی او از جدایی کریس رونالدو بود. او در مورد ستاره فعلی یوونتوس هم گفت: «همه رونالدو را می‌شناسند. او یکی از بهترین‌ها و بخشی از تاریخ باشگاه است اما ما هنوز ۱۱ بازی دیگر داریم و باید روی آن تمرکز کنیم.»

سرمربی جدید رئال در مورد اینکه آیا احساس می‌کند بازگشتش به این تیم یک ریسک است یا نه، گفت: «من به این مسئله فکر نمی‌کنم. استراحت کردم و وقتی رئیس تماس گرفت، می‌خواستم برگردم؛ فقط همین. اشتیاق من، چیزی است که من را به اینجا کشید.»

زیدان با همان کادر فنی قبلی به سانتیاگو برنابئو برگشته و از کادر فنی فعلی تیم، تنها آنتونیو پینتوس، مربی بدنساز، به کارش ادامه خواهد داد.

در زمان حضور سولاری، بازیکنانی مانند ایسکو و مارسلو، جایگاه شان را در ترکیب اصلی از دست دادند و گرت بیل هم در ماه‌های اخیر با هواداران دچار مشکل شد. زیدان در مورد این مسائل هم گفت: " این بازیکنان با رئال به جام‌های زیادی رسیدند. من قصد ندارم وارد مسائلی که برای آنها در این فصل رخ داد، بشوم.

نخستین واکنش زیدان پس از بازگشت به رئال - 11

من همه بازی‌ها را تماشا کرده ام. بازیکنان اولین کسانی هستند که می‌دانند سال سختی را پشت سر می‌گذارند. نمی‌توان همیشه پیروز شد. گاهی اوقات باید شکست خورد تا به جایی که قبلا بودی، برگردی.

وقتی من از رئال جدا شدم، بعضی‌ها تشکر کردند اما بعضی‌ها هم حرف‌های بدی زدند. اگر فکر می‌کردم چیز ناخوشایندی وجود دارد یا این بازگشت ریسکی دارد، برنمی گشتم.

من آدم مثبتی هستم و در چند ماه گذشته هم خوب استراحت کردم. رئیس باشگاه رئال با من تماس گرفتم و من می‌خواستم برگردم. شاید اگر ۴ ماه پیش بود، برنمی گشتم، کسی چه می‌داند؟

اما این زمان بندی مناسبی برای بازگشت است و یک فرصت فوق العاده. من واقعا منتظر این چالش هستم. "

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، که در ماه‌های اخیر با انتقادهای زیادی روبرو شده، گفت: " ما در مقطع دشوار و پیچیده ای قرار داریم. ما این فصل به نتایج مورد نظرمان نرسیدیم. می‌خواهم از حرفه ایگری سانتیاگو سولاری در یک دوران دشوار تشکر کنم و اگر خودش مایل باشد، ما می‌خواهیم که در باشگاه بماند.

اما ما می‌خواهیم یک عصر طلایی تازه را شروع کنیم. زیزوی عزیز، ما می‌خواهیم که همه بدانند بهترین مربی دنیا به رئال برگشته است. "منبع: ورزش سه

خواندن خبر در سایت منبع

زیدان رسما و دوباره سرمربی رئال مادرید شد

تابناکخبرگزاری تابناک
زیدان رسما و دوباره سرمربی رئال مادرید شد
زیزو برای احیای تیم شکست خورده رئال مادرید دوباره سرمربی این تیم خواهد شد و از فردا بر تمرینات این تیم نظارت خواهد کرد. قرارداد جدید سرمربی فرانسوی تا تابستان سال 2022 اعتبار خواهد داشت.

ساعاتی قبل شایعات حضور دوباره زیدان روی نیمکت رئال مادرید مطرح شد و حالا باشگاه رئال مادرید خبر جدایی سانتیاگو سولاری و انتصاب زیزو را رسما اعلام کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، تنها ۲۸۴ روز بعد از جدایی غیرمنتظره زیدان از رئال مادرید بعد از فتح سومین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، وی برای احیای تیم شکست خورده رئال مادرید دوباره سرمربی این تیم خواهد شد و از فردا بر تمرینات این تیم نظارت خواهد کرد. قرارداد جدید سرمربی فرانسوی تا تابستان سال ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت.

زیدان رسما و دوباره سرمربی رئال مادرید شد - 3

ساعتی قبل جلسه رسمی هیات مدیره رئال مادرید به ریاست فلورنتینو پرز برگزار شده و در نهایت مدیران این باشگاه به این نتیجه رسیدند که با سولاری قطع همکاری کرده و دوباره زیدان را به عنوان سرمربی جدید تیم خود انتخاب کنند. قرار است رئال مادرید خدمات سولاری تعهد و وفاداری همیشگی او به این باشگاه قدردانی می‌کند. تا ساعتی دیگر کنفرانس مطبوعاتی رسمی زیزو بعد از بازگشت به رئال مادرید برگزار خواهد شد. سرمربی فرانسوی در اولین دوران حضور خود در رئال مادرید نیز در اواسط فصل و به جای رفا بنیتس هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

زیزو طی دو فصل و نیم حضور روی نیمکت رئال مادرید موفق به فتح سه لیگ قهرمانان، یک لالیگا، دو جام باشگاه‌های جهان، دو سوپر کاپ اروپا و یک سوپرکاپ اسپانیا گشته و عملکردی فوق العاده را از خود بر جای گذاشته بود. اما زیزو بعد از برتری رئال مادرید برابر لیورپول در فینال لیگ قهرمانان مدعی شد زمان جدایی فرا رسیده و حالا بعد از چند ماه دوباره قصد دارد ویرانه‌ای که به وی تحویل داده شده را تبدیل به قدرت اول اروپا کند.

همه آنچه زیدان در اولین دوره حضورش در رئال مادرید به آن دست یافت؛

زیدان رسما و دوباره سرمربی رئال مادرید شد - 8

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با زیدان، رئل مادرید، لیگ قهرمانان اروپا، تیم ملی فوتبال ایران و رئال مادرید از تلگرام

زیدان سرمربی رئال مادرید می‌شود

⚽️ رسانه‌های اسپانیایی در اخباری اعلام کرده‌اند که امشب زین الدین زیدان سرمربی رئال خواهد شد و همزمان سانتیاگو سولاری از این تیم اخراج می‌شود. /فارس


🔴 زیدان سرمربی رئال مادرید می‌شود

🔹 رسانه‌های اسپانیایی در اخباری اعلام کرده‌اند که امشب زین الدین زیدان سرمربی رئال خواهد شد و همزمان سانتیاگو سولاری از این تیم اخراج می‌شود. /فارس


🔶 رسمی؛ زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید شد

🔹 پاسخ مثبت در دومین تماس به پرز داده شد؛ قرارداد زیدان با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت.


زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید شد

قرارداد زیدان با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت. /ورزش ۳


🔻رسمی؛ زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید شد

🔹 پاسخ مثبت در دومین تماس به پرز داده شد؛ قرارداد زیدان با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۲ اعتبار خواهد داشت.

#ورزشی


رسمی؛ بازگشت زیزو به رئال مادرید؛

زین الدین زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید معرفی و جایگزین سانتیاگو سولاری شد

@varzesh۳


نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز12 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته فرشاد احمدازه پس از حضور در باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد سه ساله‌اب به امضا رساند تا پس از گذاراندن یک فصل ناموفق در اروپا دوباره به جمع سرخ‌پوشان بازگردد. احمدزاده در خصوص پیوستن به پرسپولیس پس از جدایی برانکو مشکش با بشار رسن گفت: در فهرست برانکو بودم که متاسفانه از تیم جدا شد و این افتخار را نداشتم که دوباره زیر نظر او کار کنم. پست من با بشار فرق دارد و متوجه این شایعات نمی‌شوم. همیشه رابطۀ صمیمی با هافبک عراقی داشته‌ام و دوست دارم همه بازیکنان حفظ شودند تا پرسپولیس با قدرت در مسابقات حاضر شود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین11 ساعت قبل
پیام خوزستان - در حالی‌که باشگاه فولاد با کولیبالی مدافع فصل گذشته نفت مسجدسلیمان به توافق نهایی رسیده بود ولی این بازیکن با نفت تمدید و با محمد طیبی نیز قرارداد همکاری امضا کرد. به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، در حالی که باشگاه فولاد با موسی کولیبالی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان برای لیگ نوزدهم به توافق نهایی رسیده بود ولی مسوولان باشگاه نفت نگذاشتند این مدافع آفریقایی مسجدسلیمان را ترک کند و در اولین اقدام برای بستن تیم خوب جهت حضور موفق در فصل پیش رو لیگ برتر با کولیبالی قرارداد تمدید کردند. ابوذر شجاعی‌برجویی، سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان ضمن تایید این خبر به ایسنا، گفت: ما ضمن این که با تارتار برای سرمربیگری تیم به توافق نهایی رسیدیم با محمد طیبی یکی از مدافعان باتجربه و بومی نیز قرارداد همکاری منعقد کردیم. سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان بیان کرد: تمام تلاش ما این است تیم خوبی را برای فصل نوزدهم آماده کنیم که جا دارد از تلاش‌های استاندار خوزستان و نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی و همچنین حمایت‌ها و پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز و مدیرعامل شرکت نفت مسجدسلیمان که در این مسیر به ما کمک می‌کنند، قدردانی کنم. انتهای پیام
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
فلیکس سانچس، سرمربی تیم ملی قطر می‌گوید با وجود راه نیافتن تیمش به مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا، قطر از حضور در این تورنمنت درس‌های باارزش زیادی فرا گرفته است. سانچس در کنفرانس خبری بعد از بازی قطر و آرژانتین به خبرنگاران گفت: " در این شکی نیست که فوتبالیستی مثل لیونل مسی می‌تواند نتیجه بازی‌ها را تغییر دهد. بعضی وقتها با گل زدن و بعضی وقتها با دادن پاس گل". ولی معتقدم ما امشب توانستیم جلوی گلزنی لیونل مسی را بگیریم ولی در نهایت دو گل دریافت کردیم و نتیجه برای ما باخت است و فرقی نمی‌کند چه کسی گل زده است". این تجربه دیگری برای قطر است تا برای آینده‌اش درس بگیرد و آموزش ببیند".
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه تصویری از اتوبوس تیم ملی در قزوین در فضای مجازی منتشر شده است گفت: به نقل از فارس، وی افزود: اتوبوس تیم ملی هفته گشته برای انجام امروز تیم ملی فوتسال امید راهی تبریز شد و در تمامی مسابقات در کنار تیم بود. این اتوبوس و راننده‌اش به تمامی تیم‌های ملی سرویس می‌دهد و طبعا بعد از پایان این بازی‌ها به تهران بازگشت.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پس از حرف‌ و حدیث‌های فراوان و با وجود مخالفت هواداران پرسپولیس، فرشاد احمدزاده، هافبک سابق سرخ‌های پایتخت به این تیم بازگشت. شجاع خلیل‌ زاده، ستاره خط دفاعی قرمزها با گذاشتن پیامی در استوری اینستاگرام خود، از هوادارن پرسپولیس درخواست کرد از خرید جدید این تیم برای موفقیت در روزهای سخت آینده، حمایت کنند.

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

3 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

4 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1