اعتراض مجریان صدا و سیما در جشنواره جام‌جم + تصاویر اختتامیه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

اعتراض مجریان صدا و سیما در جشنواره جام‌جم + تصاویر اختتامیه

کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند

انتخابخبرگزاری انتخاب
کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند
داریوش فرضیایی، عمو پورنگ برنامه‌های تلویزیونی به نشانه اعتراض در اختتامیه جشنواره جام جم شرکت نکرد و در اعتراض به آن متن کوتاهی منتشر کرد.
کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند - 1

داریوش فرضیایی، عمو پورنگ برنامه‌های تلویزیونی به نشانه اعتراض در اختتامیه جشنواره جام جم شرکت نکرد و در اعتراض به آن متن کوتاهی منتشر کرد.

داریوش فرضیایی هم به جشنواره جام جم اعتراض دارد. او در اعتراض تصویر کارت دعوت خود به مراسم اختتامیه جشنواره را منتشر کرده و نوشته است: «شاید نخواهند دیده شویم، شاید نخواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورانند.»

منبع: خبرآنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد

انتخابخبرگزاری انتخاب
پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد
مجری برنامه تلویزیونی شبکه نسیم و بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم با "کودک شو" خداحافظی کرد. در ادامه واکنش‌ها "داریوش فرضیایی" یا همان عمو پورنگ نیز در اعتراض به نحوه داوری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و برگزیدگان این جشنواره گفت: شاید نمی‌خواهند دیده شویم، شاید نمی‌خواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورند.
پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد - 0

مجری برنامه تلویزیونی شبکه نسیم و بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم با «کودک شو» خداحافظی کرد.

به گزارش تسنیم، جشنواره پنجم با حاشیه‌های فراوان به ایستگاه پایانی رسید اما اعتراض‌ها به تقسیم جوایز در صفحه مجازی برخی از مجریان، برنامه‌سازان و حتی هنرمندان ادامه دارد.

یکی از اتفاقات و حاشیه‌های مهم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره جام جم اعلام به پایان رسیدن برنامه «ماه عسل» توسط احسان علیخانی بود، چرا که علیخانی بعد از دریافت تندیس بهترین تهیه‌کننده در بخش برنامه‌های ترکیبی به پایان رسیدن برنامه رمضانی «ماه عسل» بعد از دوازده سال اشاره کرد: با مدیران صداوسیما به این نتیجه رسیدیم «عصر جدید» را به سرانجام برسانیم.

شاید اتفاق دیگر خداحافظی پژمان بازغی با «کودک شو» باشد که از سر ناراحتی و انتقاد از تقسیم جایزه‌های جشنواره جام جم بود. بازغی در صفحه مجازی خودش نوشت:

«کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر ۴۰۰ برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم و سعی کردیم که برنامه‌ای بی‌حاشیه و سالم بسازیم. خارج از شرایط معمول و فعلی هر روز من را به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمی‌شد امیدوار کردید. ممنونم که حس مردمی بودن را به من دادید. من به تک تک عوامل برنامه» کودک شو" افتخار می‌کنم؛ من به تمام مردمی که ستاره‌های برنامه بودند افتخار می‌کنم و شرمنده‌ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم بهترین مجری را نداشت.

در ادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمی‌بینم؛ اطمینان دارم «کودک شو» بدون من هم حیاتش را ادامه خواهد داد. به تهیه‌کنندگان برنامه تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم به راهشان ادامه دهند".

البته در ادامه واکنش‌ها «داریوش فرضیایی» یا همان عمو پورنگ نیز در اعتراض به نحوه داوری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و برگزیدگان این جشنواره گفت: شاید نخواهند دیده شویم، شاید نخواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورند.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم/ «ماه عسل علیخانی» به پایان خط رسید

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
احسان علیخانی در اختتامیه جشنواره جام جم: من و مدیران صدا و سیما به یک تصمیم مشترک رسیدیم؛ پایان ماه عسل و شروع «عصرجدید»

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان، شامگاه سه شنبه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

خبرگزاری مهر: آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان، شامگاه سه شنبه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 1آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 3آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 4آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 5آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 6آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 7آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 8آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 9آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 10آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 12آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 13آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 14آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 15آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 16آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 17آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 18آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 19آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 20آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 21

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جشنواره جام جم، صدا و سیما، احسان علیخانی، تلویزیون و عصر جدید از تلگرام

#فوری

معاون صداوسیما:

🔻نمی توانیم اسم متهم «دست‌کاری» در نتایج جشنواره جام جم را اعلام کنیم.


🔻انصراف «دورهمی» از نظرسنجی صدا و سیما

سازندگان «دورهمی» در نامه انصراف‌شان با آرزوی یک رقابت سالم نوشته‌اند:

🔹 با توجه به اینکه مجموعه «دورهمی» در ۲ سال گذشته توانسته تقریبا تمامی جوایز مردمی و داوری را به خود اختصاص دهد، هم برنامه «دورهمی» و هم آقای مهران مدیری به عنوان مجری این مجموعه، توانسته‌اند نتیجه تلاش خود را از مردم این سرزمین به دست آورند، به اطلاع میرسانیم بنا به درخواست مخاطبان همیشگی دورهمی از شرکت در این نظرسنجی انصراف می‌دهیم و این رقابت را به دیگر دوستان و برنامه‌ها سپرده و امیدواریم رقابت سالمی صورت پذیرد

🔹شنیده‌ها حاکی از آن است که دست اندکاران «دورهمی» به دلیل آنچه ناعدالتی در نحوه رای گیری وجود داشت قصد داشتند دو هفته قبل جشنواره جام جم انصراف دهند اما اصرار مدیران تلویزیون باعث شد همچنان در رای گیری باقی بمانند.

#اسکان_نیوز


🎥 شکسته شدن سکوت و بغض فردوسی‌پور در جشنواره جام جم

🔹تشکر از وزیر ارتباطات و پلیس فتا برای صیانت از آرا

#تلویزیون


برنامه ماه عسل به خط پایان رسید؟

🔹احسان علیخانی: من و مدیران صدا و سیما به یک تصمیم مشترک رسیدیم؛ پایان ماه عسل و شروع «عصرجدید»

Asriran. com


🔴بازار داغ شایعات / عادل می‌رود یا فروغی؟

🔸شایعات درباره رفتن فردوسی پور از شبکه سه دوباره اوج گرفت. او بعد از گرفتن جایزه جشنواره جام جم به انتقاد از مدیر اصولگرای شبکه سه پرداخت و باز هم پرونده اختلاف این دو باز شد.

🔸 البته بعد از این انتقادات، محمدرضا گلزار از فروغی تمجید کرد و بلافاصله کاربران شبکه‌های اجتماعی او را مجیزگو خطاب کردند و حتی فالوورهای پیج شخصی گلزار چند صد هزار نفر ریزش کرد.

🔸در خود رسانه ملی نیز مجریان از چشم آبی سینما انتقاد کردند و او را متوهم خواندند که فکر می‌کند با حضور او مخاطبان تلویزیون افزایش داشته است.

🔸امروز هم چند رسانه ورزشی از کوچ عادل به شبکه‌ای دیگر در پایان این فصل نود و حضور میثاقی به جایش نوشته‌اند.

🔸 گزارش‌های دیگری هم از پایان مدیریت علی فروغی در شبکه سه بعد از ماه رمضان حکایت دارد و در نهایت مشخص نیست که مرد محبوب ورزش ایران قرار است از شبکه سه برود یا فروغی تازه کار.


نظرها

در ادامه بخوانید

شاه دامادهای ایرانی را بشناسیم (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
عصر ایران؛ مهسا جزینی __ «شغل شما چیست؟» «من دامادشان هستم». این قبلا یک جک بود بود اما این روزها رنگ واقعیت گرفته چرا که آقایان دامادها یکی یکی سر از اخبار رسانه‌ها در می‌آورند. اگر مانند داماد رئیس جمهوری بدشانس باشند، اخبار انتصابشان منتشر می‌شود و در رصد قرار گیرند تا با فشار رسانه‌ای استعفا دهند اما اگر خوش شانس باشند بی سر و صدا جا و یا حتی جاهایی منصوب می‌شوند تا این که در پی یک افشاگری یا طرح شکایتی در دادگاه، رابطه دامادی شان لو رود. مورد اخیرش محمدهادی ‌رضوی یکی از متهمان کلان بانک سرمایه و داماد وزیر کار رفاه و تامین اجتماعی است همان کسی که نماینده دادستان درباره‌اش گفته با پول معلمان و به اسم سرمایه گذاری، مازاراتی و بنز خرید و با تشریفات به خیابان آمد!

فیلم | تخریب مجسمه ۲۰۰ ساله برای جمع کردن لایک در اینستاگرام

خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل

ضیافت الهی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ همه مهمانیم، مهمان ماه ضیافت الهی. اذان که می‌گوید هر کس آرزویی دارد و دعایی زیر لب. در این خوان گسترده رمضان همگی آماده می‌شوند برای شب‌های قدر. سفره‌های ساده افطار تمرین خوبی است برای سادگی و صمیمیت و جمع جوانان مومن در شب‌های قدر دیدنی است. در ماه مهمانی خدا سفره‌های خالی را از یاد نبریم و با افطاری دادن دست یکدیگر را بگیریم و با حذف گزینه‌های ضروری به یک افطاری ساده اکتفا کنیم.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، علی اکبر نصرآبادی افزود: همه موضوع‌هایی که برای چاپ تمبر انتخاب می‌شود و به نوعی با مسائل ملی، فرهنگی و اجتماعی کشور ربط دارد باید از شورای عالی تمبر مجوز دریافت کند. وی گفت: تمبر‌های جاری و شخصی که به مناسبت‌های مختلف و در زمان‌های خاص با موضوعات ملی، مذهبی و مناسبتی چاپ می‌شود، همانند تمبر یادگاری دارای ارزش و اعتبار است و شورای عالی تمبر به عنوان تنها مرجع تخصصی تمبر می‌تواند، ضمن نظارت در این زمینه، از سوء استفاده‌های احتمالی نیز جلوگیری کند. نصرآبادی در ادامه به ورود فناوری‌های نوین در عرصه چاپ پرداخت و گفت: دنیا در زمینه ورود فناوری به عرصه تمبر و ایجاد جذابیت‌های بیشتر حرکت کرده است و چنانچه بخواهیم این قابلیت‌ها را در تمبر کشورمان ایجاد کنیم، باید هر چه سریع‌تر زمینه ورود فناوری به کار تولید و چاپ تمبر را فراهم نمائیم. رئیس شورای عالی تمبر درخصوص تولید تمبرینه‌هایی از جنس طلا و نقره نیز گفت: تولید و انتشار این دست آثار به عنوان تمبر، با اصل وجودی این اثر فرهنگی در تضاد است، اما به عنوان اثر هنری در صنایع دستی بسیار خوب است. وی ادامه داد: مواردی، چون لزوم چاپ تمبر در چاپخانه دولتی، دقت در انتخاب رنگ و کاغذ، توزیع و انتشار عادلانه تمبر توسط بخش خصوصی، بکارگیری و جایگزین کردن تمبر به جای نقش تمبر روی مرسوله و پاکات از مهم‌ترین مشکلات این حوزه است. این مقام مسئول افزود: جلوگیری از چاپ بی رویه و رونمایی تمبر شخصی یا اختصاصی با استفاده از تصاویر افراد شاخص فرهنگی، هنری، علمی و موضوعات ملی و کشوری بدون هماهنگی شورای عالی تمبر نیز می‌تواند ضمن افزایش متقاضیان و علاقمندان تمبر در جلب نظر مشترکین تاثیر بسزائی بگذارد. نصرآبادی گفت: مصداق بارز این مشکلات به تمبر نوروز ۱۳۹۸ برمی گردد که بنده به اتفاق دبیر و گرافیست شورا حدود پنج جلسه در سازمان اسناد و کتابخانه ملی با همکاری کارشناسان این کتابخانه به تابلوی مینیاتور با تزیین خط نستعلیق در وصف نوروز از حضرت حافظ برخوردیم که طرح فاخری برای تمبر نوروز به شمار می‌رفت، ولی متاسفانه به رغم برنامه ریزی‌های به عمل آمده برای رونمایی آن با حضور مقامات تراز اول کشور، شاهد رونمایی تمبر دیگری به نام نوروز در قالب تمبر شخصی با حضور مقامات دولتی در صدا و سیما بودیم. رئیس شورای عالی تمبر تصریح کرد: معمولا برای دستیابی به منابع ناب و تایید شده و ایجاد جذابیت، انتخاب موضوع با حضور همکاران شورا و بررسی منابع انجام می‌شود که متاسفانه در تمبر شخصی این ملاحظات کمرنگ است و همین نکته ضربه مهلکی به تمبر یادگاری که در واقع تمبر ملی کشور است وارد نموده و می‌نماید. نصرآبادی افزود: در سال جاری بنا به تصمیم اعضای شورا، ضمن ایجاد تعدیل منطقی در تولید، تعداد موضوعات تمبر افزایش می‌یابد که با تنوع و بهره برداری از فناوری جدید جذابیت و شور و اشتیاق بیشتری در این زمینه ایجاد می‌کند و به رونق تمبر یادگاری نیز کمک می‌کند.

اخبار بیشتر