1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

اعتراض مجریان صدا و سیما در جشنواره جام‌جم + تصاویر اختتامیه

کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند

انتخابخبرگزاری انتخاب
کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند
داریوش فرضیایی، عمو پورنگ برنامه‌های تلویزیونی به نشانه اعتراض در اختتامیه جشنواره جام جم شرکت نکرد و در اعتراض به آن متن کوتاهی منتشر کرد.
کنایه داریوش فرضیایی به جشنواره جام‌جم: مردم بهترین داورانند - 1

داریوش فرضیایی، عمو پورنگ برنامه‌های تلویزیونی به نشانه اعتراض در اختتامیه جشنواره جام جم شرکت نکرد و در اعتراض به آن متن کوتاهی منتشر کرد.

داریوش فرضیایی هم به جشنواره جام جم اعتراض دارد. او در اعتراض تصویر کارت دعوت خود به مراسم اختتامیه جشنواره را منتشر کرده و نوشته است: «شاید نخواهند دیده شویم، شاید نخواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورانند.»

منبع: خبرآنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد

انتخابخبرگزاری انتخاب
پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد
مجری برنامه تلویزیونی شبکه نسیم و بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم با "کودک شو" خداحافظی کرد. در ادامه واکنش‌ها "داریوش فرضیایی" یا همان عمو پورنگ نیز در اعتراض به نحوه داوری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و برگزیدگان این جشنواره گفت: شاید نمی‌خواهند دیده شویم، شاید نمی‌خواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورند.
پژمان بازغی در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم، از کودک شو خداحافظی کرد - 0

مجری برنامه تلویزیونی شبکه نسیم و بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به داوری‌های جشنواره جام جم با «کودک شو» خداحافظی کرد.

به گزارش تسنیم، جشنواره پنجم با حاشیه‌های فراوان به ایستگاه پایانی رسید اما اعتراض‌ها به تقسیم جوایز در صفحه مجازی برخی از مجریان، برنامه‌سازان و حتی هنرمندان ادامه دارد.

یکی از اتفاقات و حاشیه‌های مهم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره جام جم اعلام به پایان رسیدن برنامه «ماه عسل» توسط احسان علیخانی بود، چرا که علیخانی بعد از دریافت تندیس بهترین تهیه‌کننده در بخش برنامه‌های ترکیبی به پایان رسیدن برنامه رمضانی «ماه عسل» بعد از دوازده سال اشاره کرد: با مدیران صداوسیما به این نتیجه رسیدیم «عصر جدید» را به سرانجام برسانیم.

شاید اتفاق دیگر خداحافظی پژمان بازغی با «کودک شو» باشد که از سر ناراحتی و انتقاد از تقسیم جایزه‌های جشنواره جام جم بود. بازغی در صفحه مجازی خودش نوشت:

«کودک شو و من جایزه اصلی را از مردم گرفتیم؛ بالغ بر ۴۰۰ برنامه هر روز با شما بودیم؛ در سه سالی که گذشت تلاش کردم میزبان خوبی باشم و سعی کردیم که برنامه‌ای بی‌حاشیه و سالم بسازیم. خارج از شرایط معمول و فعلی هر روز من را به ادامه مسیری که انگار هرگز از سوی مدیران دیده نمی‌شد امیدوار کردید. ممنونم که حس مردمی بودن را به من دادید. من به تک تک عوامل برنامه» کودک شو" افتخار می‌کنم؛ من به تمام مردمی که ستاره‌های برنامه بودند افتخار می‌کنم و شرمنده‌ام که بهترین برنامه تلویزیون از نگاه مردم بهترین مجری را نداشت.

در ادامه مسیرم دلیلی برای ماندن نمی‌بینم؛ اطمینان دارم «کودک شو» بدون من هم حیاتش را ادامه خواهد داد. به تهیه‌کنندگان برنامه تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم به راهشان ادامه دهند".

البته در ادامه واکنش‌ها «داریوش فرضیایی» یا همان عمو پورنگ نیز در اعتراض به نحوه داوری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و برگزیدگان این جشنواره گفت: شاید نخواهند دیده شویم، شاید نخواهند شنیده شویم، غافل از آنکه عزت را خداوند می‌دهد و مردم بهترین داورند.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم/ «ماه عسل علیخانی» به پایان خط رسید

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
احسان علیخانی در اختتامیه جشنواره جام جم: من و مدیران صدا و سیما به یک تصمیم مشترک رسیدیم؛ پایان ماه عسل و شروع «عصرجدید»

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان، شامگاه سه شنبه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

خبرگزاری مهر: آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم با معرفی برگزیدگان، شامگاه سه شنبه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 1آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 3آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 4آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 5آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 6آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 7آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 8آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 9آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 10آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 12آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 13آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 14آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 15آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 16آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 17آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 18آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 19آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 20آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم - 21

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جشنواره جام جم، صدا و سیما، احسان علیخانی، تلویزیون و عصر جدید از تلگرام

#فوری

معاون صداوسیما:

🔻نمی توانیم اسم متهم «دست‌کاری» در نتایج جشنواره جام جم را اعلام کنیم.


🔻انصراف «دورهمی» از نظرسنجی صدا و سیما

سازندگان «دورهمی» در نامه انصراف‌شان با آرزوی یک رقابت سالم نوشته‌اند:

🔹 با توجه به اینکه مجموعه «دورهمی» در ۲ سال گذشته توانسته تقریبا تمامی جوایز مردمی و داوری را به خود اختصاص دهد، هم برنامه «دورهمی» و هم آقای مهران مدیری به عنوان مجری این مجموعه، توانسته‌اند نتیجه تلاش خود را از مردم این سرزمین به دست آورند، به اطلاع میرسانیم بنا به درخواست مخاطبان همیشگی دورهمی از شرکت در این نظرسنجی انصراف می‌دهیم و این رقابت را به دیگر دوستان و برنامه‌ها سپرده و امیدواریم رقابت سالمی صورت پذیرد

🔹شنیده‌ها حاکی از آن است که دست اندکاران «دورهمی» به دلیل آنچه ناعدالتی در نحوه رای گیری وجود داشت قصد داشتند دو هفته قبل جشنواره جام جم انصراف دهند اما اصرار مدیران تلویزیون باعث شد همچنان در رای گیری باقی بمانند.

#اسکان_نیوز


🎥 شکسته شدن سکوت و بغض فردوسی‌پور در جشنواره جام جم

🔹تشکر از وزیر ارتباطات و پلیس فتا برای صیانت از آرا

#تلویزیون


برنامه ماه عسل به خط پایان رسید؟

🔹احسان علیخانی: من و مدیران صدا و سیما به یک تصمیم مشترک رسیدیم؛ پایان ماه عسل و شروع «عصرجدید»

Asriran. com


🔴بازار داغ شایعات / عادل می‌رود یا فروغی؟

🔸شایعات درباره رفتن فردوسی پور از شبکه سه دوباره اوج گرفت. او بعد از گرفتن جایزه جشنواره جام جم به انتقاد از مدیر اصولگرای شبکه سه پرداخت و باز هم پرونده اختلاف این دو باز شد.

🔸 البته بعد از این انتقادات، محمدرضا گلزار از فروغی تمجید کرد و بلافاصله کاربران شبکه‌های اجتماعی او را مجیزگو خطاب کردند و حتی فالوورهای پیج شخصی گلزار چند صد هزار نفر ریزش کرد.

🔸در خود رسانه ملی نیز مجریان از چشم آبی سینما انتقاد کردند و او را متوهم خواندند که فکر می‌کند با حضور او مخاطبان تلویزیون افزایش داشته است.

🔸امروز هم چند رسانه ورزشی از کوچ عادل به شبکه‌ای دیگر در پایان این فصل نود و حضور میثاقی به جایش نوشته‌اند.

🔸 گزارش‌های دیگری هم از پایان مدیریت علی فروغی در شبکه سه بعد از ماه رمضان حکایت دارد و در نهایت مشخص نیست که مرد محبوب ورزش ایران قرار است از شبکه سه برود یا فروغی تازه کار.


نظرها

در ادامه بخوانید

هموارسازی مسیر استارت‌آپ‌های حمل بار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریهموارسازی مسیر استارت‌آپ‌های حمل باراستارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان برای رسیدن به اهداف مدنظر در اقتصاد مقاومتی و همچنین تحقق شعار سال که رونق تولید است، نقشی اساسی دارند
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی: ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه ظهر امروز حادثه آتش سوزی در خیابان اشرفی اصفهانی نرسیده به جلال آل احمد اطلاع رسانی شد که متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست دادجلال ملکی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: با اطلاع به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. وی گفت: محل حادثه یک مجتمع مسکونی چهارطبقه بود که در حیاط جنوبی آن یک مغازه حدود ۲۵ متری وجود داشت که کاربری آن تعمیرات خودرو و تعویض روغن است. ملکی افزود: همچنین در بخشی از حیاط لوازم یدکی نیز نگهداری می‌شد که با رسیدن ماموران سازمان آتش نشانی محل کاملا شعله ور و تخریب شده بود و در محل حادثه یک دستگاه سمند و یک دستگاه پراید وجود داشت. وی گفت: با ایمن سازی محل سریعا آتش نشانان کار را آغاز کردند و بعد از دقایقی آتش خاموش شد. ملکی گفت: کار آواربرداری همچنان ادامه دارد.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. از جوان‌هایی که شغل‌شان تفریح کردن با پول پدر است.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری روز دوشنبه در کارگروه سلامت استان کرمان با اشاره به اینکه قریب ۳۰ درصداز مردم دچار پرفشاری خون هستند، افزود: این در حالیست که حدود ۵۰ درصد از این افراد از بیماری خود بی اطلاع هستند. وی اظهارداشت: لازم است که مردم اطلاعات کافی در زمینه بیماری پرفشاری خون در اختیار داشته باشند و رسانه‌ها باید اطلاعات لازم در این زمینه را به جامعه ارائه کنند. وی عنوان کرد: برنامه‌ها باید به نحوی دنبال شود که این طرح به شکل مطلوبی تداوم یابد. بصیری بر موضوع پایش سلامت کارکنان دستگاه‌ها نیز تاکید کرد و گفت: این موضوع در شورای اداری استان نیز مورد تاکید قرار خواهد گرفت. ۷۴۴۰/ ۵۰۵۴انتهای پیام /*
صدا و سیماصدا و سیما36 دقیقه قبل
­اعضای محمد صالح حق نیاز ۱۶ ساله که به علت سکته مغزی، دچار مرگ مغزی شده بود، اهدا شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، ­اعضای محمد صالح حق نیاز، فرزند­مجید حق نیاز کارمند­ اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش که در سن ۱۶ سالگی به علت سکته مغزی، دچار مرگ مغزی شده بود اهدا شد. ­بر اساس این گزارش با قطع امید پزشکان از بهبودی، در اقدامی خداپسندانه و با رضایت خانواده‌اش که نشان از ایثارگری و گذشت در فرهنگ و اعتقاد بالای کارکنان ارتش و خانواده‌هایشان دارد، با اهدای قرنیه چشم، کشکک زانو، استخوان‌های پا و مغز استخوان این طلبه بسیجی به چهار نفر از هموطنان امید زندگی دوباره بخشیده شد.

اخبار بیشتر