عامل حمله تروریستی به مسجد نیوزیلند تفهیم اتهام شد + واکنش‌ها به این فاجعه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

عامل حمله تروریستی به مسجد نیوزیلند تفهیم اتهام شد + واکنش‌ها به این فاجعه

پس از فاجعه تیراندازی در مسجد نیوزیلند، نخست‌وزیر این کشور در حالی از محل حادثه و بازماندگان دیدن کرد که روسری سیاه بر سر انداخته بود. جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند اعلام کرد که پس از کشته شدن 49 نفر و زخمی شدن ده‌ها فرد دیگر در دو مسجد این کشور، تا اطلاع ثانوی مساجد آنجا تعطیل خواهند بود. مهاجم 28 ساله استرالیایی، امروز در دادگاه تفهیم اتهام شد. این شخص مجوز حمل اسلحه داشته و در پی این حادثه، آردرن اعلام کرد که باید در قانون نگهداری اسلحه بازنگری و اصلاح صورت بگیرد. از دیروز تا به‌حال کشورهای دنیا طی پیام‌های همدردی، این حادثه تروریستی را محکوم کردند.

سایت خبری

(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد!

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد!
نخست وزیر نیوزیلند در بازدید از محل وقوع حادثه تروریستی کشتار مسلمانان نمازگزار روسری سیاه به سر کرده بود و با رهبران جامعه مسلمانان دیدار و گفتگو کرد.

فرارو-نخست وزیر نیوزیلند از محل وقوع حمله تروریستی مرگبار علیه مسلمانان در شهر کرایست‌چرچ بازدید کرد.

به گزارش فرارو، جاسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند در این بازدید یک روسری سیاه به سر کرده بود و با رهبران جامعه مسلمانان نیوزیلند دیدار و گفتگو کرد.

نخست‌وزیر نیوزیلند گفته بود که مهاجم پنج سلاح داشته و به طور قانونی مجوز حمل اسلحه داشته است.

وی وعده داد که قوانین مالکیت اسلحه در کشورش را اصلاح کند.

نخست وزیر نیوزیلند همچنین اعلام کرد که به دنبال کشتار ۴۹ نمازگزار مسلمان در دو مسجد شهر کرایست‌چرچ، به مساجد کشور توصیه شده که بسته بمانند.

عامل این کشتار فجیع برنتون ترنت مرد ۲۸ ساله استرالیایی است که روز جمعه برای نخستین بار به دادگاه برده و در حضور قاضی تفهیم اتهام شده است.

در جریان این حمله که ظهر روز جمعه روی داد ۴۹ نمازگزار کشته و دهها نفر دیگر زخمی شدند.

(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 9(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 10(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 11(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 12(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 13(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 14(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 15(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 16(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 17(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 18(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 19(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 20(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 21(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 22(تصاویر) نخست وزیر نیوزیلند باحجاب شد! - 23

خواندن خبر در سایت منبع

حماس حمله تروریستی به نمازگزاران نیوزیلندی را به‌شدت محکوم کرد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
حماس حمله تروریستی به نمازگزاران نیوزیلندی را به‌شدت محکوم کرد
جنبش حماس حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند را که به کشته و زخمی شدن ده‌ها نمازگزار منجر شد، به شدت محکوم کرد.

اعتمادآنلاین| جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: این حادثه بار دیگر ثابت کرد که تروریسم نه دین است و نه وطن، بلکه تفکر و باوری است که کینه‌توزان و نفرت‌پراکنان همانند آمریکا از آن حمایت می‌کنند.

در این بیانیه آمده است که ملت فلسطین بیش از هر ملت دیگری در معرض تجاوزات و اقدامات تروریستی صهیونیست‌ها بوده است.

جنبش حماس از جامعه بین‌الملل خواست تدابیر لازم را برای مقابله با فرهنگ نفرت‌پراکنی در جهان و منتشرکنندگان آن و در راس آن‌ها رژیم اشغالگر صهیونیستی اتخاذ کند.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش گروه‌های مقاومت به حمله تروریستی «نیوزیلند»

فارسخبرگزاری فارس
واکنش گروه‌های مقاومت به حمله تروریستی «نیوزیلند»
حزب‌الله، حماس، جهاد اسلامی و برخی دیگر از گروه‌های مقاومت با صدور بیانیه‌هایی حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند را محکوم کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بامداد گذشته به وقت تهران (ظهر جمعه به وقت محلی) بود که رسانه‌های نیوزلندی از وقوع حمله مسلحانه به مسجد «النور» در شهر «کرایستچرچ» خبر دادند. درپی حمله تروریست‌های مسلح به نمازگزاران جمعه در دو مسجد در نیوزلند، حداقل ۵۰ نفر کشته و ۳۰ تن دیگر مجروح شدند.

حزب‌الله

بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، حزب‌الله با صدور بیانیه‌ای این حمله به نمازگزاران را بشدت محکوم کرد.

حزب‌الله از سران نیوزیلند خواست طراحان و مجریان این اقدامات تروریستی را تحت پیگرد قرار دهد تا اینگونه حوادث دیگر اتفاق نیفتد.

این جنبش لبنانی همچنین درباره افراط‌گرایی علیه مسلمانان و خارجی‌ها و سیاست تنفری که آمریکا در جهان آن را تغذیه می‌کند، ‌هشدار داد و با خانواده‌های کشته شدگان و مجروحان ابراز همدردی کرد.

حماس

بر اساس گزارش خبرگزاری «صفا»، جنبش فلسطینی حماس اعلام کرد، ‌ «این حمله جنایتکارانه بار دیگر تأکید کرد تروریسم، ‌ دین و کشور ندارد بلکه عقیده‌ای است که تمام حامیان افراط‌گرایی و کینه میان انسان‌ها از آن حمایت می‌کنند، کاری که اکنون آمریکا انجام می‌دهد».

در ادامه این بیانیه آمده، ملت فلسطین از ملت‌هایی است که بیشتر آسیب را از تروریسم صهیونیست‌ها دیده است و همین چند روز پیش بیست و پنجمین سالروز حمله تروریستی به مسجد ابراهیمی در الخلیل بود که طی آن ۲۰ فلسطینی به شهادت رسیدند و دهها نفر دیگر زخمی شدند.

حماس ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های کشته‌شدگان و مجروحان نیوزیلند از جامعه بین‌المللی خواست این حادثه خطرناک را محکوم کند و اقدامات لازم برای مقابله با افراط‌گرایی بردارد.

جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین

جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین هم بیانیه‌ای صادر و ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی افزود، ‌ این جنایت نظر جهان را به سمت ملت فلسطین که قربانی اول تروریسم سازماندهی شده در جهان است، جلب می‌کند.

جهاد اسلامی

«داوود شهاب» مسئول دفتر رسانه‌ای جهاد اسلامی اعلام کرد، تمام عبارت‌های برای محکوم کردن این جنایت و تروریسم علیه مسلمانان کافی نیست.

جهاد اسلامی افزود، مسئولیت این اقدامات تروریستی بر عهده سیاستمداران، سران و گروه‌های شر متحد با شیطان است که بر علیه اسلام دست به تحریک می‌زنند و کینه علیه مسلمانان ایجاد می‌کنند.

تشکیلات خودگردان و ساف هم این حمله را محکوم کردند. «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان از تمام جهاد درخواست کرد در برابر این تروریسم سیاه بایستد و در برخورد با گروه‌های افراط‌گرا که حامی خشونت هستند، جدی باشد. وی در ادامه با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کرد.

انجمن علمای فلسطین هم اعلام کرد: ما تروریسم و جنایتکار را یک عنصر واحد می‌دانیم، آنچه در دو مسجد نیوزیلند رخ داد، کشتار مسجد ابراهیمی در ۲۵ سال پیش و تجاوزت امروز به مسجدالاقصی و هدف قرار گرفتن مساجد در غزه همه و همه ناشی از تفکری واحد است.

سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» هم حمله تروریست استرالیایی به دو مسجد را محکوم و اعلام کرد، این اقدام زشت تروریستی نشان داد تروریسم دین و تابعیت نمی‌شناسد. «حنان عشراوی» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین اعلام کرد، این اقدام جنایتکارانه و وحشیانه نتیجه افکار افراط‌گریانه و نژادپرستانه ناشی از ایدئولوژی خودبرتربینی (سفیدبرترانگاران) و انزواطلبی است که در جهان در حال گسترش است؛ همانگونه که نتیجه حتمی سخنانی است که (گرفتن) زندگی و حقوق دیگران را مباح می‌داند و جهان را به جنگ و درگیری‌های دینی ویرانگر می‌خواند.

خواندن خبر در سایت منبع

جنایت نیوزیلند برای استکبار فرجامی جز اتحاد و همبستگی مسلمانان ندارد

فارسخبرگزاری فارس
جنایت نیوزیلند برای استکبار فرجامی جز اتحاد و همبستگی مسلمانان ندارد
در پی وقوع حمله‌ تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند، سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای این حادثه تروریستی را که به شهادت و محروحیت جمعی از نمازگزاران انجامید محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ در پی وقوع حمله‌ تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند، سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای این حادثه تروریستی را که به شهادت و محروحیت جمعی از نمازگزاران انجامید محکوم کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛

حمله به مساجد مسلمین در اقصی‌نقاط جهان برنامه‌ شومی است که از سوی تروریست‌های مزدور و اربابان مستکبرشان برای ایجاد رعب و شکاف در صفوف مسلمین جهان و طرح‌ریزی شده و هر از چند گاه به دست ایادی استکبار جهانی در جای‌جای جهان اجرا می‌شود و بر کسی پوشیده نیست که حمله‌ ددمنشانه‌ امروز به دو مسجد در کشوری دوردست در شرق دور چون نیوزیلند نیز از همین دست حملات محسوب می‌شود. ولی تجربه‌ تاریخی قرن اخیر نشان داده است که هرگروه و فرقه یا هر نظام سلطه‌ای در هرجای دنیا کمر به دشمنی با اسلام بسته‌اند نه‌تنها از قصد شوم خود نتیجه‌ای نگرفته‌اند، به‌حکم «عدو شود سبب خیر …»، همدلی و انسجام امت اسلام در آن مناطق مستحکم‌تر هم شده است.

سازمان اوقاف و امور خیریه، بدینوسیله فاجعه‌ حمله‌ تروریستی به دو مسجد در کشور نیوزیلند را که به شهادت و مجروحیت جمعی از مسلمانان و نمازگزاران انجامید شدیدا محکوم کرده برای شهدای این فاجعه مقام رفیع و حشر با شهدای اسلام و برای مجروحین شفای عاجل و عافیت روزافزون مسئلت می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

برگزاری جلسه محاکمه متهم حملات تروریستی نیوزیلند

مهرخبرگزاری مهر
برگزاری جلسه محاکمه متهم حملات تروریستی نیوزیلند
نخستین جلسه دادگاه یکی از عوامل حمله به دو مسجد در نیوزیلند، صبح امروز شنبه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، فردی که از وی با نام «برنتون تارانت» نام برده شده و یکی از عوامل حملات وحشتناک روز گذشته در نیوزیلند است در دادگاه حاضر شد.

روز گذشته پلیس نیوزیلند اعلام کرده بود که چهار مظنون را در رابطه با حملات تروریستی به مساجد این کشور بازداشت کرده است.

مظنون اصلی یک مرد ۲۸ ساله اهل استرالیا با تبار انگلیسی معرفی شده که بارها در صفحات مجازی خود از حضور مهاجران مسلمان در سرزمین‌های اروپایی ابراز خشم کرده بود.

متهم این عملیات تروریستی فردی دارای مجوز حمل اسلحه بوده که در حمله خود علیه مسجدی در نیوزیلند از پنج قبضه اسلحه که از جمله دو قبضه آن نیمه خودکار بوده استفاده کرده است.

روز گذشته دو مسجد در شهر «کرایست چرچ» از سوی افراد مسلح هدف حمله تروریستی قرار گرفت که در نتیجه آن ۴۹ نفر به شهادت رسیده و نزدیک به ۵۰ نفر نیز زخمی شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

توئیت ظریف درباره حادثه تروریستی نیوزلند

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
توئیت ظریف درباره حادثه تروریستی نیوزلند

ایرنا/ «محمد جواد ظریف» وزیر امورخارجه کشورمان جمعه شب در واکنش به اقدام تروریستی کرایس چرچ گفت: مردم ایران از اقدام تروریستی امروز در نیوزیلند عمیقا متاثر و خشمگین شدند؛ ولی ما متعجب نیستیم.

ظریف این سخنان را در صفحه رسمی اش در توئیتر نوشته است.

وزیر امورخارجه ایران همچنین افزود: به عنوان مردمی که مشمول ممنوعیت سفر به آمریکا هستند، دخترانشان نمی‌توانند در صورت حضور در مدارس فرانسوی واجبات دینی خود را رعایت کنند، به خوبی می‌دانیم که نژادپرستی و نفرت از اسلام چه عواقبی دارد.

ظریف ساعاتی پیش در تماس تلفنی با «مولود چاووش اوغلو همتای ترکیه‌اش و رئیس کنونی سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند، خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد.

در حمله امروز جمعه به دو مسجد «نوورد» و «النور» در شهر کرایست ‌چرچ نیوزیلند دست ‌کم ۴۹ تن کشته و ۵۰ نفر رخمی شدند. این دو حمله همزمان با اقامه نماز جمعه، اتفاق افتاد.

جاسیندار آردن نخست وزیر نیوزیلند در پی این حمله‌های مسلحانه با اعلام این که «مهاجم یک شهروند استرالیا، تروریست راستگرا و وحشی بوده و دستگیر شده است، از این روز به عنوان «یکی از تاریک‌ترین روزهای کشورش» نام برد.

به گفته شاهدان، مردی که لباس نظامی پوشیده بود امروز جمعه وارد مسجد النور شده و اقدام به تیراندازی بی هدف و کورکورانه به سوی نمازگزاران کرد.

دولت نیوزیلند در پی این حادثه فعالیت تمامی مساجد این کشور را به دلایل امنیتی تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

span id= «footercontent» >

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با حادثه تروریستی نیوزیلند، ظریف، نیوزیلند، محاکمه و حمله تروریستی از تلگرام

🔻واکنش نژادپرستانه سناتور استرالیایی به حمله تروریستی نیوزیلند

🔹سناتور استرالیایی: علت حمله نیوزیلند مهاجرت مسلمانان است

🔹سناتور استرالیایی در بیانیه‌ای عجیب، علت وقوع حمله تروریستی یک سفیدپوست نژادپرست در نیوزلند را مهاجرت مسلمانان به این کشور خواند/ فارس

#بین‌الملل


ظریف خواستار نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی شد

🔹محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه ترکیه به عنوان رئیس دوره‌ای سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد.

🔹وزیر امور خارجه ایران با توجه به این واقعه تروریستی و اهانت سربازان اسرائیلی به مسجد مسلمانان در فلسطین اشغالی پیشنهاد کرد سازمان همکاری‌های اسلامی نشستی فوری و اضطراری در سطح سران یا وزرای امور خارجه برگزار کند.


✅ واکنش ظریف به حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند: مصونیت‌ها در راستای تشویق به عدم تحمل مخالف در «دموکراسی‌های» غربی، منجر به چنین اتفاقاتی می‌شود

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان در توئیتی نوشت: مصونیت‌ها در راستای تشویق به عدم تحمل مخالف در «دموکراسی‌های» غربی، منجر به این می‌شود: قلدرهای اسرائیلی وارد مسجدی در فلسطین می‌شوند و به مسلمانان توهین می‌کنند؛ تروریست‌ها در نیوزیلند، کشتار ۴۹ مسلمان را پخش زنده می‌کنند.


🔴 ظریف خواستار نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی شد

🔹محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه ترکیه به عنوان رئیس دوره‌ای سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد.

🔹وزیر امور خارجه ایران با توجه به این واقعه تروریستی و اهانت سربازان اسرائیلی به مسجد مسلمانان در فلسطین اشغالی پیشنهاد کرد سازمان همکاری‌های اسلامی نشستی فوری و اضطراری در سطح سران یا وزرای امور خارجه برگزار کند. /ایسنا


🔻پس از حادثه تروریستی نیوزیلند؛ افراطیون به نمازگزاران یک مسجد در لندن حمله کردند

🔹کمتر از ۲۴ ساعت پس از حادثه تروریستی در نیوزیلند، افرادی با سر دادن شعارهای اسلام‌هراسانه در محوطه بیرونی مسجدی در لندن پایتخت انگلیس، با سلاح سرد به مسلمانان حمله‌ور شدند/ ایرنا

#بین‌الملل


خاموشی برج ایفل به احترام قربانیان کشتار نیوزیلند

▪️چراغ‌های برج ایفل در پاریس پایتخت فرانسه به احترام قربانیان حمله تروریستی به مسلمانان نمازگزار نیوزیلند خاموش شد.


نظرها

(1)

خود این افرادمهاجر بودن حالا ادم شدن ودست به هر کاری میزنن وادعای برتری میکنن .انسانیت شرط اول بعد دین .رنگ وپوست.

10 ماه قبل

در ادامه بخوانید

خسارت‌های شدید به روستاییان سیل‌زده سیستان و بلوچستان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

راز کشته شدن سربازان امریکایی در جعبه سیاه عین الاسد/ از قدرت ایران رونمایی خواهد شد! +فیلم

رکنارکنا20 ساعت قبل
«جاناتان هافمن» سخنگوی پنتاگون گفت که وزارت دفاع آمریکا درمورد خسارات جانی حمله موشکی ایران پنهان‌کاری و تلاش برای کوچک‌نمایی آن نکرده است. جمعه‌شب سخنگوی پنتاگون اعتراف کرد که ۱۱ نظامی آمریکایی پس از این حمله دچار آسیب مغزی و برای معالجه به کویت منتقل شده‌اند. خبر زخمی شدن ۱۱ نظامی آمریکایی در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد را نخستین بار تارنمای خبری و تحلیلی «دیفنس وان» بامداد جمعه منتشر کرد. این رسانه‌ها گزارش دادند که در این حمله موشکی هیچ فرد آمریکایی، کشته یا زخمی نشده است. اما نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد که برخی پرسنل نظامی برای درمان آسیب مغزی تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وضعیت «بشاگرد» پس از ۹ روز همچنان بحرانی است +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسین مختاری، امام جمعه شهرستان بشاگرد عصر امروز اظهار داشت: وضعیت بشاگرد پس از گذشت ۹ روز از سیل اخیر همچنان بحرانی است. بیشتر بخوانید: اوضاع روستاهای سیل زده بشاگرد بحرانی استوی افزود: هنوز جاده ارتباطی بیش از ۵۶ روستا مسدود است، وضعیت برق برخی از روستاهای گافر پایین، فراهک و کروچ کلن همچنان طبق معمول وصل نیست. امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: هر کجا برق نباشد ارتباط تلفنی هم تحت تأثیر قرار می‌گیرد که نیاز است اداره برق در این خصوص تمهیدات بیشتری را اتخاذ کند. امام جمعه بشاگرد یادآور شد: به هنگام بارندگی راه ارتباطی هر ١٨٠ روستای بشاگرد با مرکز شهرستان قطع می‌شود که نیازمند برنامه‌ریزی و تمهیدات اساسی در این خصوص است. خطیب جمعه شهرستان بشاگرد عنوان داشت: دلیل اصلی مسدود بودن راه روستاهای سیل‌زده، عدم فروکش شدن آب رودخانه جگین و باتلاقی بودن راه‌هاست.
رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش رکنا، اظهارات اخیر آیت الله «احمد علم‌الهدی» امام جمعه مشهد درباره «تکه تکه» کردن سفیر انگلیس به خاطر حضور در یک تجمع اعتراضی در تهران، در رسانه‌های جهانی بازتاب داشته است. به گزارش عصرایران، «ریچارد گرنل» سفیر آمریکا در آلمان که دیدگاهی بسیار نزدیک به تندروهای جمهوریخواه آمریکایی علیه ایران دارد، با انتشار فیلم اظهارات علم الهدی درباره سفیر انگلیس در توییتر، نوشت: این اظهارات را نمی‌شود نادیده گرفت. روزنامه «سان» بریتانیا نیز با بازتاب اظهارات علم الهدی نوشت: سفیر انگلیس در تهران پس از اینکه از سوی امام جمعه مشهد به «تکه تکه» شدن تهدید شد، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. بسیاری از روزنامه‌ها و وب سایت‌های خبری بریتانیا هم طی روزهای گذشته اظهارات علم‌الهدی درباره تکه تکه کردن سفیر انگلیس را بازتاب داده‌اند. خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز با اشاره به اظهارات مقامات قضایی ایران درباره ضرورت اخراج سفیر بریتانیا از کشور به عنوان «عنصر نامطلوب»، اظهارات علم‌الهدی را درباره سفیر بریتانیا بازتاب داده است.

رایان؛ پرورش یافته نظام آموزشی کانادا / فردای فرزندان ایران چگونه خواهد بود؟!

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
عصرایران؛ جعفر محمدی* - امروز «رایان» را بسیاری از مردم می‌شناسند؛ او ۱۳ سال دارد و فرزند «منصور پور جم»، دندانپزشک ساکن شهر بارهاون کانادا که در سانحه سرنگونی هواپیمای اوکراینی درگذشت. او فاجعه پشت فاجعه، دیوار پشت دیوار و اشتباه پشت اشتباه رو پشت سرگذاشته و در آخر قوی شده بود. انتشار ویدئوی سخنرانی رایان همزمان شده بود با نهایی شدن و نشر گزارش «U. S. News & World Report» درباره بهترین کشورهای دنیا برای رشد و تربیت فرزندان. رایان پورجم، به عنوان فرزندی که در کانادا رشد و تربیت یافته است، مهر تاییدی است بر این رتبه بندی جهانی. این حد از اعتماد به نفس و آگاهی و احساسات کنترل شده، تنها در یک جامعه و نظام آموزشی سالم شکل می‌گیرد و البته رایان، تنها یکی از میلیون‌ها تربیت یافته نظام آموزشی کاناداست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره توییت پمپئو وزیر خارجه آمریکا در مورد شورای نگهبان و رد صلاحیت برخی از چهره‌ها در انتخابات، نوشت:

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

۶ میلیون یورو برای یک سال و نیم/ یانگ در تست پزشکی اینتر شرکت می‌کند

وانانیوز1 روز قبل

روزنامه‌ نگار آمریکایی: قاسم سلیمانی بزرگترین قاتل داعش بود/ جرم ایران پیروی نکردن از آمریکا است + فیلم

باشگاه خبرنگاران1 روز قبل

تلفات موتورسواران براثر تصادف در مازندران رشد یافت

مازن آنلاین20 ساعت قبل

توخل: نیمار بازیکنی شده است که دوست دارم

ایسنا2 ساعت قبل

اسکان ۸۸۷۷ نفر از سیل‌زدگان در چادر‌های امدادی جمعیت هلال احمر

افکارنیوز19 ساعت قبل

مندی: خوشحالیم که آگوئرو در منچسترسیتی حضور دارد؛ همه ما از تساوی برابر کریستال پالاس عصبانی بودیم

طرفداری11 ساعت قبل

۳ نقره و ۴ برنز حاصل بوکسورهای ایران در تورنمنت احمد کومرت

ایمنا13 ساعت قبل

مارسی با برد رقیب گمنامش صعود کرد

نامه‌نیور1 روز قبل

پاسخ رسمی تیم حقوقی ترامپ رسما به احضاریه‌ سنا درباره استیضاح

ایلنا46 دقیقه قبل

بازداشت زن فلسطینی به ظن تلاش برای انجام عملیات

رکنا20 ساعت قبل