1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

آتش‌ شبانه در بازار تهران 15 مغازه را سوزاند

آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر

- اخبار اجتماعی -

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر حریق گسترده در بازار تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ۲۲ دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که یک مورد حریق در یک ساختمان تجاری در بازار تهران (بازار پاچنار، سرای سیدولی) به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان پنج ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک سرای قدیمی سه طبقه بود که ده‌ها باب مغازه کوچک با کاربری تولید کفش در آن فعالیت می‌کردند و زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند حدود ۱۵ باب مغازه در این حادثه کاملا شعله‌ور شده بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سیم‌کشی‌های برق متصل به هم و وجود مواد قابل اشتعال مانند کاغذهای مقوایی، چسب و تینر، آتش به سرعت در حال سرایت به سایر مغازه‌ها بود.

وی افزود: در مجاورت محل حادثه یک سرای دیگر وجود داشت که مقادیر زیاد تخته فرش کوچک و بزرگ در آن نگهداری می‌شد و اگر آتش به آن بخش نیز سرایت می‌کرد، وضعیت بسیار پیچیده می‌شد.

ملکی با اشاره به عملیات خوب آتش‌نشانان در این حادثه، گفت: آتش‌نشانان به سرعت آتش را مهار کرده و از گسترش آن به سایر قسمتها جلوگیری کردند و خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از کسبه خواست در روزهای پایانی سال مراقب جان و اموال خود باشند و متذکر شد: در روزهای پایانی سال کار بیشتری در کارگاه‌ها صورت می‌گیرد و یک بی‌احتیاطی می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به بار آورد.

آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 10آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 11آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 12آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 13آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 14آتش گرفتن ۱۵ باب مغازه در بازار تهران + فیلم و تصاویر - 15

خواندن خبر در سایت منبع

حریق بزرگ بازار کفش تهران مهار شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
حریق بزرگ بازار کفش تهران مهار شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۲۲ دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان تجاری در بازار بزرگ، بازار پاچنار، سرای سیدولی به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ماموران ۵ ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: محل آتش سوزی یک سرای قدیمی ۳ طبقه بود که دهها باب مغازه و کارگاه‌های تولید کفش وجود داشت و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند بیش از ۱۵ مغازه و کارگاه دچار آتش سوزی شده بودند.

وی ادامه داد: وجود تینر رنگ، مقوا و سایر لوازم قابل اشتعال وسعت آتش سوزی را زیاد کرده بود که آتش نشانان وارد عملیات شدند و موفق شدند پس از ساعت‌ها تلاش این حریق بزرگ را مهار کنند.

ملکی خاطرنشان کرد: در مقابل محل آتش سوزی یک انبار فرش وجود داشت که آتش در حال سرایت به این انبار بود که با عملیات سریع آتش نشانان حریق به این انبار سرایت پیدا نکرد.

به گفته وی، علت این آتش سوزی در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

خواندن خبر در سایت منبع

آتش‌سوزی وحشتناک در بازار تهران + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا

آتش‌سوزی وحشتناک در بازار تهران + فیلم - 1

حجم ویدیو: 3.98M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۵

به گزارش گروه حوادث رکنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این باره اظهار کرد: وقوع حادثه حریق در تعدادی از مغازه‌های واقع در بازار تهران در ساعت ۲۲ دقیقه بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان پنج ایستگاه را به همراه خودرو فرماندهی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار تهران، بازار پاچنار، سرای سیدولی اعزام کرد.

سیدجلال ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سرای قدیمی سه طبقه که داخل آن ده‌ها باب مغازه تولید کفش قرار دارد، رخ داده و شعله‌های آتش به بیش از ۱۵ باب مغازه در سه طبقه سرایت کرده و کاملا شعله ور بود.

وی در پایان افزود: با توجه به ساعت وقوع، این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت. آتش‌نشانان حوالی ساعت سه بامداد با خاموش کردن آتش به عملیات خود خاتمه دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با اخبار حوادث، بازار تهران، قلب، عکس و تهران از تلگرام

♨️انفجار قلیان سرا در خیابان ولیعصر تهران

🔹سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از انفجار در یک مغازه عرضه قلیان در خیابان ولی‌عصر پایین‌تر از خیابان قزوین خبر داد.

🔹نشت گاز از یک دستگاه سیلندر گاز ۱۱ کیلویی باعث این انفجار و آتش سوزی شده بود.

====


#فوری

🔻آتش سوزی در پاساژ پایتخت خیابان میرداماد

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری:

▫️دقایقی قبل در طبقه چهارم این مجتمع آتش سوزی رخ داده است که عوامل آتش نشانی از چند ایستگاه در حال اطفا حریق می‌باشند.

▫️نیروهای چندین کلانتری همجوار جهت برقراری نظم و امنیت پیرامونی محیط در محل حاضر هستند.

تکمیلی/

ملکی: آتش‌سوزی در مجتمع پایتخت تاکنون تلفات جانی نداشته است

سخنگوی آتش‌نشانی تهران:

🔹حریق در طبقه سوم این ساختمان رخ داده و دود حاصل آن نیز به چند طبقه بالایی سرایت کرده است اما آتش‌نشانان موفق به شعله‌زنی حریق شده‌اند

🔹خوشبختانه این حادثه تاکنون مصدوم و تلفات جانی نداشته است.

#اسکان_نیوز


🔻حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران

🔹سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش گرفتن شبانه ۱۵ باب مغازه در بازار تهران خبر داد/ایسنا


🔻آتش‌سوزی بامدادی ١۵ باب مغازه در بازار تهران

🔹سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: وقوع حادثه حریق در تعدادی از مغازه‌های واقع در بازار تهران در ساعت ۲۲ دقیقه بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان پنج ایستگاه را به همراه خودرو فرماندهی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار تهران، بازار پاچنار، سرای سیدولی اعزام کرد.

🔹با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سرای قدیمی سه طبقه که داخل آن ده‌ها باب مغازه تولید کفش قرار دارد، رخ داده و شعله‌های آتش به بیش از ۱۵ باب مغازه در سه طبقه سرایت کرده و کاملا شعله‌ور بود.

🔹شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش بود به طوری که در مجاورت این سرا، یک سرای فرش بود که آتش در حال سرایت به آن بود و اگر این اتفاق رخ داده بود آتش‌نشانان با عملیاتی وسیع و بسیار نفسگیر روبه‌رو می‌شدند.

🔹با توجه به ساعت وقوع، این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت.

🔹آتش‌نشانان حوالی ساعت سه بامداد با خاموش کردن آتش به عملیات خود خاتمه دادند/ ایسنا

#حوادث


حریق شبانه چندین مغازه در بازار تهران

🔹سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش گرفتن شبانه ۱۵ باب مغازه در بازار تهران خبر داد/ایسنا


🔴 آتش‌سوزی بامدادی ١۵ مغازه در بازار تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی:

وقوع حادثه حریق در تعدادی از مغازه‌های واقع در بازار تهران در ساعت ۲۲ دقیقه بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان پنج ایستگاه را به همراه خودرو فرماندهی و تانکر آب به محل حادثه واقع در بازار تهران، بازار پاچنار، سرای سیدولی اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک سرای قدیمی سه طبقه که داخل آن ده‌ها باب مغازه تولید کفش قرار دارد، رخ داده و شعله‌های آتش به بیش از ۱۵ باب مغازه در سه طبقه سرایت کرده و کاملا شعله ور بود.

شعله‌های آتش به سرعت در حال گسترش بود به طوریکه در مجاورت این سرا، یک سرای فرش بود که آتش در حال سرایت به آن بود و اگر این اتفاق رخ داده بود آتش‌نشانان با عملیاتی وسیع و بسیار نفسگیر روبه‌رو می‌شدند.

با توجه به ساعت وقوع، این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت. آتش‌نشانان حوالی ساعت سه بامداد با خاموش کردن آتش به عملیات خود خاتمه دادند. / ایسنا


نظرها

در ادامه بخوانید

لحظات تکان دهنده ورود سیل به شیراز

تابناکتابناک10 ساعت قبل
پس از بارش‌های شدید، سیل امروز علاوه بر استان‌های شمالی، چندین استان دیگر کشور از جمله فارس را نیز در بر گرفت. در تصاویر ثبت شده از دروازه قرآن شیراز، سیل حجم عظیمی از خودروها را با خود می‌برد. این لحظات تکان دهنده را در تابناک می‌بینید.

پل‌های لرستان به زیر آب رفتند

مهرمهر11 ساعت قبل
این فیلم که در فضای مجازی منتشر شده است مربوط به ۵ فروردین ۹۸ است. با توجه به اینکه هنوز بخش اصلی بارش در غرب کشور صورت نگرفته است دو پل افرینه و پلدختر در لرستان به زیر آب رفته است.

فیلم | سیل شیراز از زاویه‌ای دیگر (هشدار تصاویر ناراحت‌کننده)

خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
سیل سهمگین شیراز که از حوالی ۱۱ صبح امروز آغاز شد، تاکنون دست کم ۱۷ کشته و ۷۴ مصدوم در پی داشته است. ویدئویی که می‌بینید، زوایای تازه‌ای از این سیل را نشان می‌دهد. این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده است.

ویدیو/ لحظه هولناک ریختن یک خانه در شیراز در اثر سیل

انتخابانتخاب8 ساعت قبل

طغیان اروندرود و نهرهای‌ آن (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ویدیو/ آب‌گرفتگی پارک شهر خرم‌آباد

انتخابانتخاب11 ساعت قبل

اخبار بیشتر