1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

اعلام برنامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها

محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در راه‌های البرز اعلام شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در راه‌های البرز اعلام شد

سرهنگ رضا گودرزی روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: براین اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲ بامداد روزهای سه شنبه و چهارشنبه اسفند ماه تردد خودروها از کرج به سمت شمال یک طرفه است.

وی ادامه داد: همچنین در روز‌های پنجشنبه هشتم فروردین ماه ۹۸ و یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸ از ساعت ۱۲ الی ساعت ۲ بامداد روز بعد تردد خودروها از کرج به سمت شمال یک طرفه بوده و هیچ ترددی از مرزن آباد به سمت کرج انجام نخواهد شد.

گودرزی گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده تردد وسایل نقلیه ازساعت ۱۲ الی ۲ بامداد روز بعد در روزهای چهارم، ۹، ۱۵، ۱۶و ۱۷ فروردین ماه سال آینده از کرج به مرزن آباد ممنوع شده و ازساعت ۱۵الی ۲ بامداد روزبعد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه البرز افزود: براساس اعلام پلیس راه کشور، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی و وسایل نقلیه با مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی است.

گودرزی گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز ۱۳ فروردین ماه در محورهای برون شهری کشور ممنوع است.

وی درخصوص اعمال محدودیت ترافیکی در آزاد راه کرج - قزوین نیز یادآورشد که تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت هفت صبح الی ساعت ۲۴ همان روز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه سال جاری و در مسیر غرب به شرق نیز از ساعت هفت الی ساعت ۲۴ روزهای چهارم و ۹ و ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ ممنوع است.

به گفته وی، ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

این فرمانده افزود: که مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰کیلومترآزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

۲۰۹۸/ ۶۱۵۵

خواندن خبر در سایت منبع

محدودیت‌های ترافیکی نوروز در جاده‌های اردبیل اعلام شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
محدودیت‌های ترافیکی نوروز در جاده‌های اردبیل اعلام شد

سرهنگ سید حجت فتاحی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به افزایش تردد و آغاز سفرهای نوروزی به منظور افزایش ظرفیت تردد محورهای مواصلاتی و ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایط نقلیه محدودیت‌های ترافیکی از روز ۲۸ اسفند جاری تا پایان روز ۱۶ فروردین سال آینده در جاده‌های برون شهری استان به اجرا در می‌آید.

وی گفت: تردد وسایط نقلیه سنگین باری (تریلی، کامیون و کامیونت) به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در مسیر اردبیل به آستارا و بالعکس و مسیر اردبیل به سرچم و بالعکس از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۴ شب روز سه شنبه ۲۸ اسفندماه امسال و روز یکشنبه ۱۱ فروردین سال آینده ممنوع است.

وی اظهار داشت: همچنین این محدودیت روز چهارشنبه ۲۹ اسفندماه امسال و چهارم، نهم، پانردهم و شانزدهم سال آینده از ساعت هفت صبح تا ۲۴ شب ممنوع است.

سرهنگ فتاحی بیان کرد: رانندگان وسایط نقلیه‌ای که در طول مسیر محدودیت در حرکت هستند، باید به نحوی برنامه ریزی کنند که پیش از ساعت اجرای محدودیت از جاده‌های مذکور عبور کنند در غیر این صورت از تردد آنها جلوگیری می‌شود.

رییس پلیس راه استان اردبیل با بیان اینکه پارسال در تعطیلات نوروز تعداد متوفیان تصادفات جاده‌ای در کشور هزار و ۳۴ نفر بود، گفت: سال گذشته در تعطیلات نوروز تعداد متوفیان حوادث جاده‌ای در استان اردبیل ۶ نفر بود که از نظر کمی تعداد متوفیان رتبه اول کشور را داشت.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل از بابت بزرگراه جزو استان‌های فقیر کشور است، افزود: با احداث بزرگراه‌های جدید میزان تصادفات جاده‌ای در استان کاهش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته امسال علت بیشتر تصادفات منجر به فوت و جرحی در استان انحراف به چپ وسایط نقلیه و تصادفات رخ به رخ بوده است.

او از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، مدیریت سفر و رانندگی با سرعت مطمئنه و بدون عجله سفری ایمن و خوب و خوشی برای همراهان ایجاد کنند و صحیح و سالم به مقصد و مقصد برسند.

۶۱۳۰/ ۱۲۵۷

خواندن خبر در سایت منبع

نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۸

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور
نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۸

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۸ - 1

به گزارش نامه نیوز، سردار محمدرضا مهماندار در نشست خبری صبح امروز خود در مورد تمهیدات پلیس راهور پایتخت در ایام نوروز گفت: از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

مهماندار با بیان اینکه در سال آینده تغییری در طرح ترافیک و زوج و فرد ایجاد نخواهد شد، گفت: از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

برنامه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان گیلان اعلام شد

مهرخبرگزاری مهر
برنامه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان گیلان اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین محمدپور صبح یکشنبه در گفتگوی با شبکه باران با اشاره به روزهای پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی به استان گیلان، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی در ۲ محور اصلی و ورودی و خروجی گیلان اعمال می‌شود.

سرهنگ محمدپور با بیان اینکه این محدودیت‌ها در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ماه جاری و همچنین در روزهای ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه سال آینده اعمال می‌شود، گفت: در این مدت از تردد وسایل باربری سنگین به غیر از حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی جلوگیری به عمل می‌آید.

وی همچنین با اشاره به اعمال محدودیت در محور آستارا- اردبیل، افزود: این محدودیت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز ۲۸ و ساعت ۷ تا ۲۴ روز ۲۹ اسفند ماه امسال اجرایی می‌شود همچنین در روزهای ۴، ۹، ۱۵ و ۱۶ فروردین نیز تردد وسایل سنگین باری در این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه گیلان به اجرای طرح نوروزی پلیس راه نیز از ۲۵ اسفند ماه امسال تا ۱۷ فروردین سال آینده اشاره و تصریح کرد: در مدت اجرای این طرح تردد موتورسیکلت در آزاد راه‌ها و بزرگ راه‌ها ممنوع است.

رئیس پلیس راه گیلان یاد آورشد: در روز ۱۳ فروردین ماه نیز تردد انواع تریلر و کامیونت در همه جاده‌های برون شهری استان گیلان ممنوع است.

سرهنگ محمدپور ادامه داد: ورود و تردد خودروهای ترانزیت مواد سوختی در شهرها از ساعت ۷ صبح شنبه ۲۵ اسفند تا ساعت ۷ صبح دوشنبه ۵ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح پنجشنبه ۸ فروردین تا ۷ صبح ۱۸ فروردین ممنوع است ضمن اینکه این خودروها در تعطیلات نوروزی فقط در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در شب هنگام ملزم به توقف در محل ایمن بین راهی هستند.

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با حسین محمد پور، پلیس راه گیلان، رشت، طرح ترافیک و نوروز ۹۸ از تلگرام

♨️امروز؛ آخرین پنجشنبه بدون طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:

🔹برابر تصمیم اتخاذ شده از ابتدای اسفند ماه، در روزهای پنج شنبه نیز طرح ترافیک و طرح زوج و فرد اجرا خواهد شد.

🔹بنابراین امروز آخرین پنجشنبه در سال جاری است که طرح ترافیک و زوج و فرد در آن اجرا نمی‌شود

====


🔻امروز؛ آخرین پنجشنبه بدون طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران

🔹معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران اعلام کرد که این پنجشنبه آخرین پنجشنبه در سال‌جاری است که طرح ترافیک و زوج و فرد در آن اجرا نمی‌شود.

🔹سرهنگ مسعود جبارزاده در اینباره گفت: برابر تصمیم اتخاذ شده از ابتدای اسفند ماه، در روزهای پنج شنبه نیز طرح ترافیک و طرح زوج و فرد اجرا خواهد شد. بنابراین امروز آخرین پنجشنبه در سال جاری است که طرح ترافیک و زوج و فرد در آن اجرا نمی‌شود. /ایسنا

جزییات بیشتر:


🔻نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز۹۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:

🔹از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

🔹از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد/ایسنا


🔴 نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز۹۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:

🔸 از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

🔸 از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد. /ایسنا


🔻نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز۹۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:

🔹از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

🔹از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

#اجتماعی


❌نحوه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز۹۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:

از روز ۲۹ اسفندماه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران متوقف شده و این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروزی یعنی ۱۶ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

از ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک و زوج و فرد با همین شیوه ادامه خواهد داشت و اگر بنا باشد که تغییری در آن اعمال شود قبل‌تر اطلاع‌رسانی خواهد شد/ایسنا

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو - عبور هولناک سیل از رودخانه خشک شیراز

همشهریهمشهری15 ساعت قبل

ماجرای حیوان عجیبی که در شوش دیده شد +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فیلمی از یک حیوان عجیب و شبیه به گونه کفتار در فضای مجازی منتشر شد و شایعه شد که این حیوان در مزارع نیشکر هفت‌تپه دیده شده است. فیروز حاج کلی رئیس اداره حفاظت از محیط‌زیست شوش صبح امروز اظهار کرد: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به گونه‌ای گرگ یال‌دار است که مربوط به کشور آرژانتین است و این گونه از گرگ در کشور ایران وجود ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴حاج کلی گفت: محیط اطراف این تصویر مزارع نیشکر است ولی مربوط به شهرستان شوش نیست.

لحظه باز شدن سه دریچه‌ی اضطراری تخلیه آب سد دز پس از حدود ۵۰ سال برای تخلیه فوری آب سد+فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
دریچه‌های اضطراری سد دز در اوایل دهه ۴۰ باز شده بودند قطر دریچه‌ها ۱۴ متر و هر یک از آنها قادر به تخلیه ۳۰۰۰ متر مکعب آب در ثانیه هستند.

تهران؛ آماده باران | خسارتی گزارش نشد

همشهریهمشهری8 ساعت قبل

سعدیه شیراز غرق در آب+ فیلم

خبر فوریخبر فوری13 ساعت قبل

اخبار بیشتر