حواشی و پس‌لرزه‌های حادثه تروریستی در نیوزیلند!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

حواشی و پس‌لرزه‌های حادثه تروریستی در نیوزیلند!

امروز در فرودگاه «دوندین» نیوزیلند بسته مشکوکی پیدا شد که باعث شد فرودگاه تعطیل شود. حساسیت این ماجرا به دلیل قتل‌عام 2 روز پیش در 2 مسجد این کشور بیشتر شد. ویدیویی که عامل این کشتار از صحنه‌ها گرفته و پخش کرده بود به قدری خشونت‌بار بود که فیسبوک را مجبور به حذف 1/5 میلیون ویدیوی مربوط به این فاجعه از سایت خود کرد.

کشورهای مختلف در واکنش به این حادثه و ضمن محکومیت این خشونت پیام‌های همدردی خود را برای بازماندگان فرستادند. فواد اوکتای، معاون رئیس‌جمهور و مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه نیز برای ابراز همدردی با مسلمانان مقیم نیوزیلند راهی این کشور شدند.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به آسیب‌دیدگان حادثه تروریستی نیوزیلند آن را زنگ‌خطری برای دیگر ملت‌ها اعلام کرد. وی تاکید کرد که ما به علت این وحشیگری مشکوکیم؛ شاید پشت پرده انگیزه‌ای غیر از نژادپرستی وجود داشته باشد.

سایت خبری

بسته شدن فرودگاهی در نیوزیلند بعد از کشف یک بسته مشکوک

انتخابخبرگزاری انتخاب
بسته شدن فرودگاهی در نیوزیلند بعد از کشف یک بسته مشکوک
مقامات نیوزیلند اعلام کردند که دو روز پس از قتل عام در دو مسجد شهر "کرایست‌چرچ" فرودگاه "دوندین" به دلیل پیدا شدن یک بسته مشکوک بسته شد.پلیس نیوزیلند نیز با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که فرودگاه مذکور در حال حاضر بسته است و عناصر پلیس در این مکان حضور دارند و یک تیم متخصص در حال تشخیص ماهیت این بسته است.
بسته شدن فرودگاهی در نیوزیلند بعد از کشف یک بسته مشکوک - 0

منابع مطلع از بسته شدن فرودگاه «دوندین» نیوزیلند به دلیل کشف یک بسته مشکوک خبر دادند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره لبنان، مقامات نیوزیلند اعلام کردند که دو روز پس از قتل عام در دو مسجد شهر «کرایست‌چرچ» فرودگاه «دوندین» به دلیل پیدا شدن یک بسته مشکوک بسته شد.

در همین راستا، پلیس نیوزیلند نیز با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که فرودگاه مذکور در حال حاضر بسته است و عناصر پلیس در این مکان حضور دارند و یک تیم متخصص در حال تشخیص ماهیت این بسته است.

جمعه یک عامل افراطی راست‌گرا با حمله به دو مسجد مسلمانان در شهر «کرایست‌چرچ» و شلیک به سمت نمازگزاران بی‌سلاح ۵۰ تن را کشت.

خواندن خبر در سایت منبع

لاریجانی: به حادثه تروریستی نیوزیلند مشکوک هستیم

انتخابخبرگزاری انتخاب
لاریجانی: به حادثه تروریستی نیوزیلند مشکوک هستیم
رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه تروریستی نیوزیلند را هشدار دهنده برای همه ملت‌ها و کشورها دانست و گفت که باید وزارت خارجه از طریق سازمان کنفرانس اسلامی و دبیرکل بین‌المجالس اسلامی برای موضع گیری جدی اقدامات لازم را انجام دهد.
لاریجانی: به حادثه تروریستی نیوزیلند مشکوک هستیم - 0

رئیس مجلس شورای اسلامی حادثه تروریستی نیوزیلند را هشدار دهنده برای همه ملت‌ها و کشورها دانست و گفت که باید وزارت خارجه از طریق سازمان کنفرانس اسلامی و دبیرکل بین‌المجالس اسلامی برای موضع گیری جدی اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در سخنانی ضمن تبریک میلاد امام جواد (ع) ابراز امیدواری کرد که سال آینده سال پر رونقی برای ملت‌ها باشد و بتوانیم سالی پر از آرامش را سپری کنیم.

وی افزود: لازم می‌دانم از پذیرایی ملت و دولت دوست و برادر عراق در سفر رئیس جمهور به این کشور تشکر کنم. این سفر دستاوردهایی در زمینه‌های مختلف در بخش‌های اقتصادی همکاری‌های سیاسی و امنیتی و همچنین گفت‌وگوهایی درباره همکاری‌های زیارتی و توریستی داشته است.

لاریجانی ادامه داد: درباره توافقنامه ۱۹۷۵ تصمیمات بسیار ارزشمند و خوبی گرفته شد. این سفر با دقت نظر و رفتار صمیمانه همراه بود که از ملت رشید و دولت عزیز عراق و همه احزاب و گروه‌ها و عشایر که در این سفر همکاری داشتند، تشکر می‌کنم به خصوص آیت الله سیستانی که ملاقات سودمند و سازنده‌ای با رئیس جمهور داشتند. ان‌شاءالله وزارت خارجه پیگیر توافقات انجام شده خواهد بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به حادثه تروریستی نیوزیلند گفت: لازم است اقدام بسیار وحشیانه تروریستی در نیوزیلند را به صدمه دیدگان در این حادثه تسلیت گویم. این حادثه هشدار دهنده برای همه ملت‌ها و کشورها است که مراقب باشند. حرکات زیرپوستی تروریستی ظاهری متفاوت دارد اما خاصیت آن تروریستی است. باید مراقبت‌های لازم صورت گیرد.

وی توضیح داد: اینکه در سال‌های اخیر رفتارها و افکاری در زمینه هراس از مسلمانان و تفکر اسلامی تبلیغ می‌شود می‌تواند باعث بروز اینگونه حادثه‌های تروریستی باشد. البته ما مشکوک هستیم که آیا واقعا این اقدام به بهانه و جریان نژادپرستی انجام شده یا پشت صحنه دیگری دارد و یا اینکه دولت‌ها نقش داشته‌اند. باید ابعاد حادثه بررسی شود. لازم است وزارت خارجه از طریق سازمان کنفرانس اسلامی و دبیرکل بین‌المجالس اسلامی اخذ موضع جدی را در دستور کار قرار دهد.

لاریجانی تاکید کرد: اینکه اینقدر وحشیانه به نمازگزاران در حال عبادت حمله شده است را نباید به سادگی از آن گذشت. قطعا اگر کشورها درست عمل می‌کردند جرأت اینگونه حملات وحشیانه به وجود نمی‌آمد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از تلاش‌های نمایندگان در سال ۹۷ گفت: نمایندگان در کمیسیون‌ها مختلف و فراکسیون‌ها و یا در جلسات علنی و غیر علنی و مناطق خود پیگیر مشکلات مردم بودند. گرچه سال ۹۷ به دلیل شیطنت‌های آمریکایی‌ها درباره توافق هسته‌ای و برخوردهای ماجراجویانه تلاطم‌هایی از نظر اقتصادی داشتیم اما بیشتر دغدغه نمایندگان این بود که با حضور در مناطق و گفت‌وگو با مدیران اجرایی استان‌ها و سطح ملی مشکلات را کاهش دهند.

لاریجانی یادآور شد در همان ابتدای سال ساز و کارهایی برای کنترل مسائل تدوین شد. امیدوارم سال آینده سال بسیار پرفروغی باشد که کشور آرامش بیشتری داشته باشد و اتحاد ملت هم قوی‌تر شده و اشتغال کارآمد برای مردم به خصوص جوانان فراهم شود که همت نمایندگان هم مصروف به این امر است.

وی در پایان با تبریک سال جدید به نمایندگان و مردم مجددا ابراز امیدواری کرد که سال آینده سالی پر از آرامش اتحاد و اشتغال کارآمد برای ملت ایران باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

معاون اردوغان و وزیر خارجه ترکیه به نیوزیلند رفتند

ایسناخبرگزاری ایسنا
معاون اردوغان و وزیر خارجه ترکیه به نیوزیلند رفتند
معاون رییس‌جمهوری و وزیرخارجه ترکیه برای ابراز همدردی با مسلمانان مقیم نیوزیلند به این کشور سفر کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، در پی حملات مسلحانه به دو مسجد در نیوزیلند و کشته شدن ۵۰ نفر، فواد اوکتای، معاون رئیس‌جمهور و مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه برای ابراز همدردی با مسلمانان مقیم نیوزیلند راهی این کشور شدند.

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند در یک کنفرانس خبری با اشاره به سفر هیات ترکیه گفت: با توجه به اینکه اکثریت مردم ترکیه مسلمان هستند. این هیات برای حمایت و ابراز همدردی با مسلمانان کشورمان می‌آیند. ما از این سفر خرسند هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

درخواست نمایندگان از سازمان همکاری اسلامی درباره حمله تروریستی نیوزیلند

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
درخواست نمایندگان از سازمان همکاری اسلامی درباره حمله تروریستی نیوزیلند
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان درخصوص محکومیت حمله تروریستی به مسجدی در نیوزلند که باعث کشتار جمعی از مسلمانان شد را قرائت کرد.

به گزارش افکارنیوز،

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۶ اسفند) قوه مقننه، بیانیه وکلای‌ملت درباره محکومیت جنایت تروریستی در نیوزیلند را قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت تروریستی و وحشیانه تروریست‌ها در کشور نیوزلند و کشتار ددمنشانه جمعی از مسلمانان و نمازگزاران جمعه، قلب همه انسان‌های آزاداندیش جهان را به درد آورد.

بدون شک این جنایت ثابت کرد که مسلمان بودن برای تروریست‌های دست‌پروده قدرت‌های استکباری خود به خود جرم نابخشودنی است.

در عین حال جنایت مذکور ثابت کرد برای مستکبران جهانی، حقوق بشر و حق حیات انسانی صرفا ابزاری برای پیشبرد مطامع غیرانسانی آنها محسوب می‌شود، فلذا با استانداردهای دوگانه شاهد آن هستیم که مهر سکوت بر لب زده‌اند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید فاجعه تروریستی ازدستگاه دیپلماسی کشور می‌خواهیم که فعالانه به مجامع بین‌المللی و سازمان‌های جهانی و اسلامی از جمله سازمان همکاری اسلامی تماس گرفته و نشست فوق العاده‌ای در این زمینه برگزار نماید و با جدیت تمام و ارائه راهکارهای عملی مانع چنین اقداماتی در سطح جهان گشته و با مقابله با هرگونه سوءاستفاده از نام اسلام و مسلمانان از بکارگیری استانداردهای دوگانه در مقابل تروریست‌ها و پدیده شوم تروریست جلوگیری کند.

این بیانیه به امضای تمامی نمایندگان حاضر در صحن مجلس رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

فیسبوک ۱٫۵میلیون ویدیو از حمله به مساجد نیوزیلند را حذف کرد

یورونیوزخبرگزاری یورونیوز
فیسبوک ۱٫۵میلیون ویدیو از حمله به مساجد نیوزیلند را حذف کرد

شرکت فیسبوک یکشنبه هفدهم مارس اعلام کرد که یک و نیم میلیون ویدیو مرتبط با حادثه تروریستی اخیر در دو مسجد نیوزیلند را در ۲۴ ساعت اول وقوع این حادثه حذف کرده است.

حساب رسمی فیسبوک در توئیتر نیز خبر داد: «در ۲۴ ساعت نخست یک و نیم میلیون ویدیو مرتبط با حادثه حمله را در سراسر جهان حذف کردیم که از این تعداد یک میلیون و دویست‌هزار ویدیو در هنگام بارگذاری حذف شد.»

جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزلند نیز اعلام کرده که می‌خواهد امکان توقف پخش زنده در شبکه اجتماعی فیسبوک در نیوزیلند را با شرکت فیسبوک به بحث بگذارد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او تاکید کرد: «زمان آن رسیده که به سوالاتی درباره نقش رسانه‌های اجتماعی در پخش ویدیوی حادثه اخیر در نیوزیلند پاسخ داده شود.» آردرن همچنین تایید کرد: «در پی تیراندازی اخیر شریل سندبرگ، مدیرعامل فیسبوک با او تماس گرفته بود.»

شرکت فیسبوک همچنین اعلام کرد که فیسبوک تمامی نسخه‌های ویرایش شده ویدیو و هرگونه محتوای تصویری مرتبط با حادثه اخیر را از این شبکه اجتماعی حذف خواهد کرد. این کار با هدف احترام به خانواده قربانیان این حادثه و در نظر گرفتن دغدغه پلیس و مقام‌های محلی نیوزیلند انجام خواهد شد.

مهاجم مسلح حمله اخیر در نیوزیلند مراحل انجام این حمله را به مدت ۱۷ دقیقه روی فیسبوک به صورت زنده پخش کرد. این ویدیو بعدتر حذف شد. انتشار نسخه‌های فیلم این حمله برای چند ساعت در شبکه‌های اجتماعی ادامه یافت و به صورت گسترده از سوی کاربران بازنشر شد. این نکته انتقاد مقام‌های نیوزیلند را به دنبال داشت. تعداد کشته‌ شده‌ها در حمله تروریستی اخیر در دو مسجد در شهر کرایست‌چرچ به ۵۰ نفر رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با جرم، حمله تروریستی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مسلمانان و Share از تلگرام

🔵 طرح تشکیل استان اصفهان شمالی در مجلس

علیرضا رحیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران، در جلسه علنی امروز، دوشنبه ۲۰ اسفند، از اعلام وصول طرح تشکیل استان اصفهان شمالی خبر داد. در این روز طرح مشارکت مستقیم شهروندان در امور قوه مقننه نیز اعلام وصول شده است.

https: //bit. ly/۲HnKI۵A


وزیر خارجه ترکیه:

دلیل حمله تروریستی در نیوزیلند افرادی هستند که گفتمان نفرت انگیزی علیه مسلمانان را ترویج می‌دهند/ عصرایران


🔻واکنش نژادپرستانه سناتور استرالیایی به حمله تروریستی نیوزیلند

🔹سناتور استرالیایی: علت حمله نیوزیلند مهاجرت مسلمانان است

🔹سناتور استرالیایی در بیانیه‌ای عجیب، علت وقوع حمله تروریستی یک سفیدپوست نژادپرست در نیوزلند را مهاجرت مسلمانان به این کشور خواند/ فارس

#بین‌الملل


🔴اولین تصاویر از داخل مسجد النور نیوزیلند پس از تیراندازی مرگبار

در این حمله تروریستی حداقل ٤٠ نفر کشته شده‌اند

🔹نخست‌وزیر نیوزلند با محکوم کردن حمله تروریستی به مسلمانان، گفت این یکی از سیاه‌ترین روزهای این کشور بود.


💢ظریف خواستار نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی شد

❗️محمد جواد ظریف دقایقی پیش در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه ترکیه به عنوان رئیس دوره‌ای سازمان همکاری اسلامی ضمن محکومیت شدید حمله تروریستی و کشتار مسلمانان در نیوزیلند خواستار واکنش مناسب کشورهای اسلامی نسبت به این جنایت هولناک شد


نظرها

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در این میان ۳ فراکسیون سیاسی مجلس میزبان اعضای‌شان بودند. جعفرزاده ایمن‌آبادی که خود این پیام را در فراکسیون قرائت کرده به «اعتماد» می‌گوید که «پیام رهبری مثال ضربه‌گیر عمل کرده است. علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین گفت: نگرانی مردم این است که این تصمیم تبعاتی برای سایر قیمت‌ها داشته باشد. رییس مجلس اضافه کرد: ان‌شاءالله در مسیر بحث‌هایی که روزهای بعد کمیسیون‌های مجلس دارند مشکلات حل شود. نکته قابل‌توجه دیگر در این متن پیام رهبری به نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که از سوی لاریجانی قرائت شده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴23 ساعت قبل
دکتر شیرین هانتر (Shireen Hunter)، نویسنده و استاد دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی درمقاله‌ای که از سوی سایت دیپلماسی ایرانی برای خوانندگان برگزیده و ترجمه شده با صراحت می‌نویسد آمریکا و اروپا از این گامهای برداشته شده ایران نترسیدند. هیچ یک از اقدامات ایران تا اینجای کار تهدیدی جدی برای ایالات متحده یا اروپا ایجاد نمی‌کردند، اما می‌توانند ضرر سنگینی برای ایران به دنبال داشته باشند. چنین اقدامی همچنین سبب می‌شود معدود طرف‌های تجاری ایران از جمله چین و روسیه با آن درگیر شوند. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای هم آنقدری نگران کننده نیست که باعث تغییر رفتار آمریکا و اروپا شود. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای صرفا موضع سیاستمداران جنگ طلب در آمریکا و اروپا را قدرتمند می‌کند و بازیگران خاورمیانه را به سمت حمله پیشگیرانه سوق می‌دهد. سیاست‌های فرهنگی ایران هزینه اقتصادی سنگینی برای این کشور داشته و به فرار سرمایه به امارات، ترکیه، اروپا، آمریکا و حتی کشورهایی همچون ارمنستان و گرجستان انجامیده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جزئیات نشست عصر امروز این کمیسیون با وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد. آقای محمد خدابخشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در این جلسه درباره اجرای برنامه افزایش قیمت بنزین بحث شد؛ آقای نوبخت اعلام کرد که تمام منابعی که مربوط به افزایش قیمت بنزین است تقریبا​ ۳۰ هزار میلیارد تومان است که به طور کامل به مردم بر می‌گردد و بین ۶۰ میلیون نفر توزیع می‌شود. وی افزود: وزیر صنعت نیز در این نشست بر اینکه تمام تلاش وزارتخانه‌اش کنترل قیمت هاست تاکید کرد و افزود: بر اساس مطالعاتی که انجام داده‌اند افزایش قیمت‌ها ناشی از افزایش قیمت بنزین حداکثر چهار تا چهار و نیم درصد خواهد بود و تمام تلاششان این است که افزایش قیمت وجود نداشته باشد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ساعت قبل
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت ضمن تأکید دوباره بر تعهد دولت به واریز درآمد ناشی از افزایش نرخ قیمت بنزین به حساب مشمولان و طرح کمک معیشتی، از هدایت‌ها و حمایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب تشکر کرد. وی دراین جلسه همچنین، از وزیر کشور و سایر وزرای ذی‌ربط، سازمان صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، استانداران، بخشداران و فرمانداران تقدیر و تشکر کرد. در جلسه هیات دولت، وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی در خصوص تنظیم بازار و همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان به هیات وزیران ارائه کرد. وزیر کشور نیز ضمن ارائه گزارشی از آشوب‌های اخیر که به بهانه افزایش قیمت بنزین صورت گرفته است، ‌تأکید کرد: باوجود خواست و اراده دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی، آرامش و امنیت به کشور بازگشته است. در ادامه جلسه نیز، ‌ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شناسایی مشمولان طرح کمک معیشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور، کمک‌های دولت بطور منظم به حساب‌های مشمولان واریز می‌شود.
تابناکتابناک1 روز قبل
به رغم آنکه برخی خدمات اینترنتی به واسطه اقدامات صورت گرفته در یکی دو روز اخیر دایر شده‌اند، کماکان دسترسی بسیاری از ایرانیان به اینترنت قطع است؛ موضوعی که سخنگوی دولت از برنامه‌ای ویژه برای رفع آن خبر می‌دهد، اما وزیر ارتباطات تأکید دارد که این گونه نیست! اینترنت استان به استان وصل می‌شودربیعی در این بارهبا این توضیحات، وی برنامه دولت برای برقراری دوباره اتصال به اینترنت در کشور را این گونه تشریح کرد: «می‌پذیرم که با قطع اینترنت خیلی‌ها دچار سختی شده‌اند، اما نگرانی بزرگتر امنیت ملی کشور است که باید به آن توجه شود. در استان‌هایی که از اینترنت سوء استفاده صورت نمی‌گیرد استان به استان اینترنت آن‌ها وصل خواهد شد و به حالت طبیعی برمی گردد.» ربیعی در این باره گفت: «مشکلات برخی مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کردیم، اما هنوز مشکل برخی کار‌های دانشجویی و مشاغل دیگر مانده است. باید همه بپذیریم در شرایطی که برخی به دنبال سوء استفاده هستند، چنین تصمیمی از سوی دولت طبیعی است. تصمیم گرفتند کاری انجام شود که از این مجرا به کشور آسیب وارد نشود.
مهرمهر4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و دانشجویان نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز (چهارشنبه) در سالن همایش‌های مدیریت هنری ارتش با حضور امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، امیر شاهین تقی‌خانی سخنگوی ارتش و معاون فرهنگی ارتش و حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی برگزار شد. فرمانده نیروی دریایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود به روند جذب و استخدام نیروها در نیروی دریایی ارتش اشاره کرد و گفت: کسانی که به نیروی دریایی ملحق شده‌اند افرادی هستند که در صف ثروت و مال اندوزی نیاستاده‌اند بلکه در صف سربازی و پاسداری از کشور و شهادت ایستاده‌اند. به همین دلیل نیروی انسانی لازمه نیروی دریایی ویژگی‌های بسیار خاصی دارند که مقام معظم رهبری این ویژگی‌ها را ایمان، شجاعت و دانش می‌دانند. وی افزود: در نیروی دریایی وظیفه داریم در فرایند جذب نیرو ویژگی‌ها مد نظر مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهیم و در فرایند آموزش این ویژگی‌ها را تقویت کنیم. وی خاطرنشان کرد: انس با قرآن کریم در جمهوری اسلامی ایران و به ویژه نیروهای مسلح یکی از شاخص‌های بارز نیروهای ما و شاخصی برای جذب نیروهاست.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

آیت‌الله علوی گرگانی: استکبار منتظر کوچک‌ترین جرقه برای فتنه‌انگیزی در کشورمان است

قدس آنلاین3 دقیقه قبل

قیمت کالا و خدمات به هیچ وجه نباید افزایش یابد /برخورد قهری با متخلفان بازار

ایسنا4 دقیقه قبل

اصلاح نرخ بنزین تاثیری بر قیمت تخم‌مرغ ندارد

ایسنا5 دقیقه قبل

در تحرکات چندروز گذشته ضدانقلاب و منافقین حضور فعالی داشتند

ایسنا5 دقیقه قبل

مصاحبه| حزب اسلامگرای النهضه و چالش‌های فراروی آن برای تشکیل دولت جدید

تسنیم5 دقیقه قبل