1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سرمربی تیم فوتبال مراکش درباره حضورش در ایران چه گفت؟

چند روزی است زمزمه کاندید بودن اروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش برای سرمربی‌گری تیم ملی ایران از سوی مسئولین ورزش ایران به گوش می‌رسد. این مربی اما این موضوع را شایعه خوانده و گفته از ابتدای حضورم در مراکش یک شخص نزدیک به رسانه‌ها با اشاعه دروغ قصد دارد وضعیت مرا بی‌ثبات کند اما من بر روی کارم متمرکزم. به نظر نمی‌رسد وزارت ورزش عجله‌ای در انتخاب سرمربی داشته باشد. یکی از دلایل آن هم مالی است، زیرا برای عقد قرارداد فدراسیون باید 25 درصد را ابتدا پرداخت کند و از آنجا که هنوز 800 هزار دلار به کی‌روش بدهکار است، نمی‌تواند زیرا آن وقت کی‌روش حقوقش را پیگیری می‌کند.

سایت خبری

پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟

اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش یکی از گزینه‌های اصلی فدراسیون فوتبال برای نیمکت تیم ملی است. اخیرا خبرهای زیادی درباره احتمال حضور رنار روی نیمکت تیم ملی منتشر شده اما فدراسیون فوتبال کار آسانی برای عقد قرارداد با این مربی ندارد.

مشکل بزرگ فدراسیون برای جذب رنار، بدهی به کارلوس کی روش است. کی روش در حال حاضر ۸۰۰ هزار دلار از فدراسیون فوتبال ایران طلب دارد و اگر با این شرایط فدراسیون بخواهد مربی خارجی جذب کند، اول از همه کی روش به دنبال پولش می‌آید و طلب دریافت پولش را می‌کند.

فدراسیون با هر رقمی که بخواهد رنار را جذب کند، باید حداقل ۲۵ درصد قرارداد او را بدهد و همین باعث می‌شود کارلوس کی روش هم به دنبال دریافت پولش بیاید.

به جز اروه رنار، سانچس هم گزینه فدراسیون فوتبال است؛ کسی که اخیرا قطر را قهرمان جام ملت‌های آسیا کرده است. جذب هر کدام از این گزینه‌ها یا هر مربی خارجی دیگری، هزینه دارد و فدراسیون احساس می‌کند که فعلا آوردن مربی خارجی اشتباه است چراکه می‌تواند برای جذب مربی خارجی، چند ماه دیگر هم صبر کند.

از طرفی خود رنار هم در حال حاضر درگیر تیم ملی مراکش است و اگر پروسه جذب سرمربی تیم ملی هرچه بیشتر طول بکشد، فشار افکار عمومی بیشتر شده و دولت مجبور می‌شود برای جذب سرمربی خارجی، به فدراسیون کمک کند. در کنار تمام این گمانه زنی‌ها، همچنان گزینه برانکو هم مطرح است و اگر پروسه جذب سرمربی بیشتر طول بکشد، قرارداد پرسپولیس و برانکو هم تمام می‌شود و این مربی کروات می‌تواند دست فدراسیون را برای انتخاب سرمربی تیم ملی بازتر کند.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران

اعتمادآنلاین|در حالی که مدتی است از اروی رنار سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به عنوان گزینه اصلی جانشینی کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی کشورمان نام برده می‌شود، این مربی ۵۰ ساله فرانسوی به این موضوع واکنش نشان داد.

سایت فرانسوی ۳۶۰ اسپورت در این باره از قول رنار نوشت: یک شخص نزدیک به رسانه‌ها از زمان حضورم در مراکش، تلاش می‌کند تا با انتشار خبرهای دروغ، وضعیت من را بی‌ثبات کند، اما من روی اهدافم تمرکز می‌کنم. دو دیدار دوستانه در ماه مارس مقابل مالاوی و آرژانتین داریم. پس از آن باید روی آماده‌سازی مراکش برای حضور در جام ملت‌های آفریقا متمرکز شویم.

این سایت در ادامه نوشته است: ایران تنها تیمی نیست که از آن به عنوان خواهان رنار نام برده می‌شود و امارات هم امیدوار است که بتواند این سرمربی را به خدمت بگیرد.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟

معرفی، تا قبل از نوروز

رنار که دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و ژاپن را در ورزشگاه هزاع بن زاید از نزدیک تماشا کرد در اواخر تیرماه سال آینده (جام‌ملت‌های آفریقا از ۳۱ خرداد تا ۲۸ تیر برگزار می‌شود) قراردادش با فدراسیون فوتبال مراکش به پایان می‌رسد و ظاهرا در این زمینه هم با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران به توافقات مثبتی رسیده است. از طرفی فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم‌ملی را معرفی کند و هیچ بعید نیست نام رنار به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی معرفی شود. اگر چه شاید این سوال به‌وجود بیاید که چطور قبل از برگزاری جام‌ملت‌ها نام مربی یک تیم‌ملی دیگر به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی ایران اعلام شود اما ظاهرا در مذاکرات طرفین این موضوع هم لحاظ شده که نام این مربی به‌عنوان مربی بعدی تیم‌ملی معرفی شود.

فدراسیون عجله‌ای ندارد

حتی از نحوه برخورد فدراسیون هم این‌گونه بر می‌آید که خیلی نگران از دست دادن زمان برای انتخاب سرمربی نیست و قصد دارد با آرامش و به وقتش انتخاب نهایی را انجام بدهد. مهدی تاج می‌گوید: «هیچ کسی به ما برای انتخاب سرمربی تیم‌ملی توصیه تعجیل نکرده است. ما فیفا دی اول فروردین‌ماه را در اختیار لیگ گذاشتیم و فیفا دی دوم را حتما شرکت خواهیم کرد. ما از ابتدا هم اعلام کردیم که سرمربی تیم‌ملی به فیفا دی اول یعنی فروردین ماه نمی‌رسد. ما حتی اگر سرمربی تیم‌ملی را انتخاب می‌کردیم تلاش این بود که فیفا دی فروردین را به سازمان لیگ بدهیم که آنها فشردگی بازی‌ها را کم کنند چون واقعا من بر این باور هستم که تیم‌های ما متضرر می‌شوند چون نمی‌توانند ۳ روز یکبار بازی برگزار کنند.»

وزارت: دخالت نمی‌کنیم

در این میان وزارت ورزش هم هرگونه دخالت در این انتخاب را رد کرده است. داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره انتخاب سرمربی تیم‌ملی فوتبال گفت: «وزارت ورزش به این موضوع ورود نمی‌کند؛ نه در فوتبال و نه در سایر رشته‌ها مسوولیت این موضوع با فدراسیون است و وزارت ورزش فقط یک نظارت کلی می‌کند.»

خواندن خبر در سایت منبع


خبرهای مرتبط با ایران، تیم ملی، تیم ملی فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال و مراکش از تلگرام

گزارش سایت «lesiteinfo» مراکش از احتمال حضور «رنار» در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


🔻تایید حضور «رنار» به عنوان گزینه جانشینی کی‌روش

🔹حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

🔹فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/ فارس

#ورزشی


گزارش سایت lesiteinfo مراکش از احتمال حضور رنار در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/فارس


🔴 «رنار» ۴ روز دیگر جانشین کی‌روش می‌شود!

حضور اوره رنار به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.


حضور اروه رنار سرمربی مراکش به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است /فارس

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


نظرها

در ادامه بخوانید

کمک سردار آزمون به مردم سیل‌زده گلستان

برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
تابناکتابناک12 ساعت قبل
به گزارش تابناک ورزشی، کاوه رضایی در دوران علیرضا منصوریان بود که پیراهن استقلال را بر تن کرد. سایت نیوز بلاد بلژیک نوشت: زمان سرنوشت‌سازی برای کلوب بروژ پس از وقفه بین‌المللی ژوپیلر لیگ بلژیک فرا می‌رسد. این دسته از بازیکنان شامل کاوه رضایی، دیون کولس، سائولو دکارلی، لوان پرس، کارلو لتیسا و استفان میتروویچ هستند. حالا باشگاه قرمز تلاش می‌کند بجای گادوین منشا مهاجمی گلزن‌تر را از جمع استقلالی‌ها جذب کند. درگیری طولانی کاوه رضایی با معاون وقت استقلال برای جدایی طبق بند قرارداد هنوز از خاطر خبرنگاران ورزشی و هواداران استقلال پاک نشده است.

پیام تبریک علیرضا جهانبخش، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۸+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال کلمبیا با هدایت سرمربی پرتغالی‌اش توانست ژاپن را شکست داد. تیم ملی فوتبال کلمبیا جمعه بعد از ظهر در یک بازی دوستانه برابر ژاپن قرار گرفت و با یک گل میزبانش را شکست داد. شاگردان کارلوس کی روش در نیمه نخست نتوانستند به گل برسند و دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند. در ادامه توپی از خط دروازه‌ها رد نشد تا کی روش به عنوان سرمربی کلمبیا در نخستین بازی‌اش پیروزی را تجربه کند‌. سرمربی پرتغالی پس از حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت‌های آسیا هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده گرفت.
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال ۱۲۰ که اجرای برنامه فوتبال برتر را برعهده دارد، واکنشی دیرهنگام به حضورش به جای فردوسی پور در ۹۰ نشان داد. با این پشتوانه طبیعی است که محمد حسین میثاقی اولین گزینه جانشینی میثاقی در برنامه ۹۰ به نظر برسد اما او تلویحا این موضوع را رد کرده است. میثاقی که ظاهرا در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. سه بازی ایران در رقابت‌های مقدماتی المپیک و دربی در ۱۰ فروردین ماه. البته ممکن است برنامه ویژه بازی‌های تیم امید از طریق شبکه ورزش پخش بشود و میثاقی تا روز دهم در تلویزوین حاضر نشود. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که باید دید این اتفاق در نهایت رخ خواهد داد یا خیر.

عیدانه با وینفرد شفر

همشهریهمشهری1 روز قبل

اخبار بیشتر