سرمربی تیم فوتبال مراکش درباره حضورش در ایران چه گفت؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سرمربی تیم فوتبال مراکش درباره حضورش در ایران چه گفت؟

چند روزی است زمزمه کاندید بودن اروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش برای سرمربی‌گری تیم ملی ایران از سوی مسئولین ورزش ایران به گوش می‌رسد. این مربی اما این موضوع را شایعه خوانده و گفته از ابتدای حضورم در مراکش یک شخص نزدیک به رسانه‌ها با اشاعه دروغ قصد دارد وضعیت مرا بی‌ثبات کند اما من بر روی کارم متمرکزم. به نظر نمی‌رسد وزارت ورزش عجله‌ای در انتخاب سرمربی داشته باشد. یکی از دلایل آن هم مالی است، زیرا برای عقد قرارداد فدراسیون باید 25 درصد را ابتدا پرداخت کند و از آنجا که هنوز 800 هزار دلار به کی‌روش بدهکار است، نمی‌تواند زیرا آن وقت کی‌روش حقوقش را پیگیری می‌کند.

سایت خبری

پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟
دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرنوشت سرمربی تیم ملی هنوز مشخص نشده است.

اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش یکی از گزینه‌های اصلی فدراسیون فوتبال برای نیمکت تیم ملی است. اخیرا خبرهای زیادی درباره احتمال حضور رنار روی نیمکت تیم ملی منتشر شده اما فدراسیون فوتبال کار آسانی برای عقد قرارداد با این مربی ندارد.

مشکل بزرگ فدراسیون برای جذب رنار، بدهی به کارلوس کی روش است. کی روش در حال حاضر ۸۰۰ هزار دلار از فدراسیون فوتبال ایران طلب دارد و اگر با این شرایط فدراسیون بخواهد مربی خارجی جذب کند، اول از همه کی روش به دنبال پولش می‌آید و طلب دریافت پولش را می‌کند.

فدراسیون با هر رقمی که بخواهد رنار را جذب کند، باید حداقل ۲۵ درصد قرارداد او را بدهد و همین باعث می‌شود کارلوس کی روش هم به دنبال دریافت پولش بیاید.

به جز اروه رنار، سانچس هم گزینه فدراسیون فوتبال است؛ کسی که اخیرا قطر را قهرمان جام ملت‌های آسیا کرده است. جذب هر کدام از این گزینه‌ها یا هر مربی خارجی دیگری، هزینه دارد و فدراسیون احساس می‌کند که فعلا آوردن مربی خارجی اشتباه است چراکه می‌تواند برای جذب مربی خارجی، چند ماه دیگر هم صبر کند.

از طرفی خود رنار هم در حال حاضر درگیر تیم ملی مراکش است و اگر پروسه جذب سرمربی تیم ملی هرچه بیشتر طول بکشد، فشار افکار عمومی بیشتر شده و دولت مجبور می‌شود برای جذب سرمربی خارجی، به فدراسیون کمک کند. در کنار تمام این گمانه زنی‌ها، همچنان گزینه برانکو هم مطرح است و اگر پروسه جذب سرمربی بیشتر طول بکشد، قرارداد پرسپولیس و برانکو هم تمام می‌شود و این مربی کروات می‌تواند دست فدراسیون را برای انتخاب سرمربی تیم ملی بازتر کند.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران
سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به خودش واکنش نشان داد.

اعتمادآنلاین|در حالی که مدتی است از اروی رنار سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به عنوان گزینه اصلی جانشینی کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی کشورمان نام برده می‌شود، این مربی ۵۰ ساله فرانسوی به این موضوع واکنش نشان داد.

سایت فرانسوی ۳۶۰ اسپورت در این باره از قول رنار نوشت: یک شخص نزدیک به رسانه‌ها از زمان حضورم در مراکش، تلاش می‌کند تا با انتشار خبرهای دروغ، وضعیت من را بی‌ثبات کند، اما من روی اهدافم تمرکز می‌کنم. دو دیدار دوستانه در ماه مارس مقابل مالاوی و آرژانتین داریم. پس از آن باید روی آماده‌سازی مراکش برای حضور در جام ملت‌های آفریقا متمرکز شویم.

این سایت در ادامه نوشته است: ایران تنها تیمی نیست که از آن به عنوان خواهان رنار نام برده می‌شود و امارات هم امیدوار است که بتواند این سرمربی را به خدمت بگیرد.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟
طی یکی، دو روز گذشته نام هروه رنار سرمربی کنونی تیم‌ملی مراکش برای هدایت تیم‌ملی فوتبال ایران مطرح شده است. مربی فرانسوی قراردادش تا پایان جام‌ملت‌های آفریقای جنوبی با این کشور خواهد بود و از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد که او جدی‌ترین گزینه برای هدایت تیم‌ملی فوتبال ایران است. ظاهرا مسوولان فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل عملکرد و شرایط این مربی را زیرنظر داشته‌اند و برای حضور او روی نیمکت تیم‌ملی فوتبال ایران تا حدودی به جمع‌بندی رسیده‌اند اگر چه فدراسیون فوتبال ایران یک گزینه اروپایی دیگر را هم مدنظر داشت و حتی مذاکراتی را هم با وی انجام داد اما به‌نظر می‌رسد رنار اصلی‌ترین گزینه تاج برای جانشینی کی‌روش است. پیش از این گفته می‌شد فان‌مارویک، سرمربی هلندی سابق تیم ملی استرالیا هم گزینه فدراسیون فوتبال است، حالا اما رنار از او پیشی گرفته؛ هر چند مربی فرانسوی مشتری مهم دیگری به نام تیم ملی امارات هم دارد.

معرفی، تا قبل از نوروز

رنار که دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و ژاپن را در ورزشگاه هزاع بن زاید از نزدیک تماشا کرد در اواخر تیرماه سال آینده (جام‌ملت‌های آفریقا از ۳۱ خرداد تا ۲۸ تیر برگزار می‌شود) قراردادش با فدراسیون فوتبال مراکش به پایان می‌رسد و ظاهرا در این زمینه هم با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران به توافقات مثبتی رسیده است. از طرفی فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم‌ملی را معرفی کند و هیچ بعید نیست نام رنار به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی معرفی شود. اگر چه شاید این سوال به‌وجود بیاید که چطور قبل از برگزاری جام‌ملت‌ها نام مربی یک تیم‌ملی دیگر به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی ایران اعلام شود اما ظاهرا در مذاکرات طرفین این موضوع هم لحاظ شده که نام این مربی به‌عنوان مربی بعدی تیم‌ملی معرفی شود.

فدراسیون عجله‌ای ندارد

حتی از نحوه برخورد فدراسیون هم این‌گونه بر می‌آید که خیلی نگران از دست دادن زمان برای انتخاب سرمربی نیست و قصد دارد با آرامش و به وقتش انتخاب نهایی را انجام بدهد. مهدی تاج می‌گوید: «هیچ کسی به ما برای انتخاب سرمربی تیم‌ملی توصیه تعجیل نکرده است. ما فیفا دی اول فروردین‌ماه را در اختیار لیگ گذاشتیم و فیفا دی دوم را حتما شرکت خواهیم کرد. ما از ابتدا هم اعلام کردیم که سرمربی تیم‌ملی به فیفا دی اول یعنی فروردین ماه نمی‌رسد. ما حتی اگر سرمربی تیم‌ملی را انتخاب می‌کردیم تلاش این بود که فیفا دی فروردین را به سازمان لیگ بدهیم که آنها فشردگی بازی‌ها را کم کنند چون واقعا من بر این باور هستم که تیم‌های ما متضرر می‌شوند چون نمی‌توانند ۳ روز یکبار بازی برگزار کنند.»

وزارت: دخالت نمی‌کنیم

در این میان وزارت ورزش هم هرگونه دخالت در این انتخاب را رد کرده است. داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره انتخاب سرمربی تیم‌ملی فوتبال گفت: «وزارت ورزش به این موضوع ورود نمی‌کند؛ نه در فوتبال و نه در سایر رشته‌ها مسوولیت این موضوع با فدراسیون است و وزارت ورزش فقط یک نظارت کلی می‌کند.»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با ایران، تیم ملی، تیم ملی فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال و مراکش از تلگرام

گزارش سایت «lesiteinfo» مراکش از احتمال حضور «رنار» در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/فارس


گزارش سایت lesiteinfo مراکش از احتمال حضور رنار در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


🔻تایید حضور «رنار» به عنوان گزینه جانشینی کی‌روش

🔹حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

🔹فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/ فارس

#ورزشی


حضور اروه رنار سرمربی مراکش به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است /فارس

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


🔴 «رنار» ۴ روز دیگر جانشین کی‌روش می‌شود!

حضور اوره رنار به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.


نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو14 ساعت قبل
ظاهرا باشگاه پرسپولیس سرانجام جانشین مناسبی برانکو پیدا کرده و قصد دارد تا پایان امشب سرمربی جدید سرخ‌ها را معرفی کند. شنیده‌ها حاکی از این است که الکساندر نوری سرمربی جوان و ایرانی که سابقه سرمربی‌گری تیم‌ وردربرمن آلمان را دارد، با مدیران پرسپولیس برای هدایت این تیم به توافق رسیده است و تا ساعات دیگر رسما سرمربی سرخ‌پوشان خواهد شد.
روزنوروزنو11 ساعت قبل
پیشنهاد وسوسه کننده پرسپولیس برای جذاب‌ترین خرید فصل اگر چه طارمی اعلام کرده اولویت اولش بازی در اروپا است اما او هنوز به طور کامل از پرسپولیس دور نشده است. به گزارش خبرورزشی، رفتن برانکو از ایران و عقد قرارداد با الاهلی عربستان دردسر بزرگی برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است. ستاره تیم ملی کشورمان که به تازگی مقابل سوریه هت‌تریک کرد نشان داد در آمادگی خوبی به سر می‌برد. اگر مهدی طارمی با مبلغ پیشنهادی مدیران تیم قهرمان به پرسپولیس برگردد گران‌ترین بازیکن این تیم در لیگ نوزدهم خواهد شد. گفته می‌شود مهدی طارمی به تهران می‌آید تا با نمایندگان پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱15 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه استقلال در نهایت موفق شد فوق‎ستاره لیگ برتر را جذب کند. اما ظاهرا اتفاقی که چند روز پیش رخ داد، شرایط را به یکباره عوض کرد و باعث تغییر اوضاع باشگاه استقلال شد. پس از آن که تیام ستاره سابق آبی‌ها به تیم کاسم پاشا پیوست، ۲۰ درصد از مبلغ انتقالش که ۳۰۰ هزار یورو می‌باشد به باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد. آیاندا پاتوسیبدین ترتیب پول دائمی کردن قرارداد پاتوسی فراهم شد تا این فوق‌ستاره ارزشمند که مورد توجه تیم‌هایی چون سپاهان و پرسپولیس نیز بود، رسما به استقلال بپیوندد و فصل آینده هم آبی‌‌پوش باقی بماند. بیشتر بخوانیدفوری و رسمی؛ ستاره استقلال سرانجام سرخ‌پوش شد + عکسفوری؛ توافق نهایی استقلال با جانشین رحمتی + عکسدرخواست ناباورانه پیش‌کسوت استفلال از وزیر ورزش!
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس که جهت مذاکره با گزینه‌های سرمربیگری خود راهی ترکیه شده‌اند دور تازه‌ای از مذاکرات را با یک سرمربی و یک وکیل آغاز کردند و این مذاکرات هم اکنون در جریان است. به گزارش وانانیوز، در حالیکه امروز خبر مذاکره مدیران اعزامی باشگاه پرسپولیس به ترکیه با لمونیس تاکیس سرمربی سابق المپیاکوس منتشر شد و مدال نیز از جدی بودن این گزینه خبر داد، آخرین خبرها از ترکیه حاکی از این است که بعد از رفتن این مربی، دور تازه‌ای از مذاکرات البته اینبار با نماینده یک گزینه و همچنین ماسیمو کاررا آغاز شده است. بر اساس اطلاعات یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس اینک مذاکره با کاررا سرمربی ایتالیایی که در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ بهترین مربی سال لیگ روسیه شده بوددر جریان است. مدیران باشگاه پرسپولیس که با وکیل الکساندر نوری نیز مذاکراتی داشته‌اند در دور بعدی مذاکرات خود سراغ وکیل زورانمامیچسرمربی مطرح کروات رفته‌اند. یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس با تائید این موارد به خبرنگار ما گفت: خیلی بعید است که امشب هم سرمربی معرفی شودزیرا مقرر شده مدیران باشگاه امشب و در پایان مذاکرات درباره گزینه‌ها به جمع بندی برسند و فردا (چهارشنبه) نظر نهایی شان را اعلام کنند.
روزنوروزنو9 ساعت قبل
در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر انتخاب سرمربی جدید خود برای فصل آینده است، شایعات عجیبی از انتخاب برخی بازیکنان توسط هیئت مدیره خبر می‌دهد. به نقل از فارس پرسپولیس در صورت جدایی قطعی علیپور سراغ جذب یک مهاجم گل‌زن و نامی خواهد رفت و گزینه اول آن‌ها ستاره سپاهان است که فعلا قراردادش را تمدید نکرده است و برای خط هافبک نیز بازیکن محبوب استقلال را در صدر فهرست خود جای دادند. آیاندا پاتوسی مهاجم فصل گذشته استقلال و کی‌روش استنلی مهاجم فصل پیش سپاهان دو بازیکنی هستند که مدنظر مسئولان پرسپولیس قرار دارند و حتی برخی از ایجنت‌ها مذاکراتی هم با این دو بازیکن داشته‌اند. در روزهایی که مسئولان پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود مشکلات مالی دارند مشخص نیست با چه پشتوانه مالی قصد جذب این دو بازیکن خارجی را خواهند داشت.
روزنوروزنو10 ساعت قبل
سایت «nogometne vijesti» کرواسی مدعی شده پرسپولیس با چاچیچ سرمربی پیشین تیم ملی کرواسی به توافق رسیده و در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد. این سایت کروات نوشت: سرمربی سابق تیم ملی کرواسی در ۶۵ سالگی در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد چرا که او با یک پیشنهاد خوب خارجی مواجه شده است. چاچیچ نیمکت پرسپولیس را از برانکو به ارث خواهد برد. توافقات نهایی صورت گرفته و این مربی امروز یا فردا با باشگاه ایرانی قراردادش را در استانبول امضا خواهد کرد.

اخبار بیشتر