سرمربی تیم فوتبال مراکش درباره حضورش در ایران چه گفت؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سرمربی تیم فوتبال مراکش درباره حضورش در ایران چه گفت؟

چند روزی است زمزمه کاندید بودن اروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش برای سرمربی‌گری تیم ملی ایران از سوی مسئولین ورزش ایران به گوش می‌رسد. این مربی اما این موضوع را شایعه خوانده و گفته از ابتدای حضورم در مراکش یک شخص نزدیک به رسانه‌ها با اشاعه دروغ قصد دارد وضعیت مرا بی‌ثبات کند اما من بر روی کارم متمرکزم. به نظر نمی‌رسد وزارت ورزش عجله‌ای در انتخاب سرمربی داشته باشد. یکی از دلایل آن هم مالی است، زیرا برای عقد قرارداد فدراسیون باید 25 درصد را ابتدا پرداخت کند و از آنجا که هنوز 800 هزار دلار به کی‌روش بدهکار است، نمی‌تواند زیرا آن وقت کی‌روش حقوقش را پیگیری می‌کند.

سایت خبری

پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پشت پرده بازی با اسم رنار چیست؟
دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرنوشت سرمربی تیم ملی هنوز مشخص نشده است.

اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش یکی از گزینه‌های اصلی فدراسیون فوتبال برای نیمکت تیم ملی است. اخیرا خبرهای زیادی درباره احتمال حضور رنار روی نیمکت تیم ملی منتشر شده اما فدراسیون فوتبال کار آسانی برای عقد قرارداد با این مربی ندارد.

مشکل بزرگ فدراسیون برای جذب رنار، بدهی به کارلوس کی روش است. کی روش در حال حاضر ۸۰۰ هزار دلار از فدراسیون فوتبال ایران طلب دارد و اگر با این شرایط فدراسیون بخواهد مربی خارجی جذب کند، اول از همه کی روش به دنبال پولش می‌آید و طلب دریافت پولش را می‌کند.

فدراسیون با هر رقمی که بخواهد رنار را جذب کند، باید حداقل ۲۵ درصد قرارداد او را بدهد و همین باعث می‌شود کارلوس کی روش هم به دنبال دریافت پولش بیاید.

به جز اروه رنار، سانچس هم گزینه فدراسیون فوتبال است؛ کسی که اخیرا قطر را قهرمان جام ملت‌های آسیا کرده است. جذب هر کدام از این گزینه‌ها یا هر مربی خارجی دیگری، هزینه دارد و فدراسیون احساس می‌کند که فعلا آوردن مربی خارجی اشتباه است چراکه می‌تواند برای جذب مربی خارجی، چند ماه دیگر هم صبر کند.

از طرفی خود رنار هم در حال حاضر درگیر تیم ملی مراکش است و اگر پروسه جذب سرمربی تیم ملی هرچه بیشتر طول بکشد، فشار افکار عمومی بیشتر شده و دولت مجبور می‌شود برای جذب سرمربی خارجی، به فدراسیون کمک کند. در کنار تمام این گمانه زنی‌ها، همچنان گزینه برانکو هم مطرح است و اگر پروسه جذب سرمربی بیشتر طول بکشد، قرارداد پرسپولیس و برانکو هم تمام می‌شود و این مربی کروات می‌تواند دست فدراسیون را برای انتخاب سرمربی تیم ملی بازتر کند.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
واکنش رنار به شایعه پیشنهاد ایران
سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران به خودش واکنش نشان داد.

اعتمادآنلاین|در حالی که مدتی است از اروی رنار سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به عنوان گزینه اصلی جانشینی کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی کشورمان نام برده می‌شود، این مربی ۵۰ ساله فرانسوی به این موضوع واکنش نشان داد.

سایت فرانسوی ۳۶۰ اسپورت در این باره از قول رنار نوشت: یک شخص نزدیک به رسانه‌ها از زمان حضورم در مراکش، تلاش می‌کند تا با انتشار خبرهای دروغ، وضعیت من را بی‌ثبات کند، اما من روی اهدافم تمرکز می‌کنم. دو دیدار دوستانه در ماه مارس مقابل مالاوی و آرژانتین داریم. پس از آن باید روی آماده‌سازی مراکش برای حضور در جام ملت‌های آفریقا متمرکز شویم.

این سایت در ادامه نوشته است: ایران تنها تیمی نیست که از آن به عنوان خواهان رنار نام برده می‌شود و امارات هم امیدوار است که بتواند این سرمربی را به خدمت بگیرد.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
رنار بعد از جام‌ملت‌های آفریقا در ایران؟
طی یکی، دو روز گذشته نام هروه رنار سرمربی کنونی تیم‌ملی مراکش برای هدایت تیم‌ملی فوتبال ایران مطرح شده است. مربی فرانسوی قراردادش تا پایان جام‌ملت‌های آفریقای جنوبی با این کشور خواهد بود و از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد که او جدی‌ترین گزینه برای هدایت تیم‌ملی فوتبال ایران است. ظاهرا مسوولان فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل عملکرد و شرایط این مربی را زیرنظر داشته‌اند و برای حضور او روی نیمکت تیم‌ملی فوتبال ایران تا حدودی به جمع‌بندی رسیده‌اند اگر چه فدراسیون فوتبال ایران یک گزینه اروپایی دیگر را هم مدنظر داشت و حتی مذاکراتی را هم با وی انجام داد اما به‌نظر می‌رسد رنار اصلی‌ترین گزینه تاج برای جانشینی کی‌روش است. پیش از این گفته می‌شد فان‌مارویک، سرمربی هلندی سابق تیم ملی استرالیا هم گزینه فدراسیون فوتبال است، حالا اما رنار از او پیشی گرفته؛ هر چند مربی فرانسوی مشتری مهم دیگری به نام تیم ملی امارات هم دارد.

معرفی، تا قبل از نوروز

رنار که دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و ژاپن را در ورزشگاه هزاع بن زاید از نزدیک تماشا کرد در اواخر تیرماه سال آینده (جام‌ملت‌های آفریقا از ۳۱ خرداد تا ۲۸ تیر برگزار می‌شود) قراردادش با فدراسیون فوتبال مراکش به پایان می‌رسد و ظاهرا در این زمینه هم با مسوولان فدراسیون فوتبال ایران به توافقات مثبتی رسیده است. از طرفی فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم‌ملی را معرفی کند و هیچ بعید نیست نام رنار به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی معرفی شود. اگر چه شاید این سوال به‌وجود بیاید که چطور قبل از برگزاری جام‌ملت‌ها نام مربی یک تیم‌ملی دیگر به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی ایران اعلام شود اما ظاهرا در مذاکرات طرفین این موضوع هم لحاظ شده که نام این مربی به‌عنوان مربی بعدی تیم‌ملی معرفی شود.

فدراسیون عجله‌ای ندارد

حتی از نحوه برخورد فدراسیون هم این‌گونه بر می‌آید که خیلی نگران از دست دادن زمان برای انتخاب سرمربی نیست و قصد دارد با آرامش و به وقتش انتخاب نهایی را انجام بدهد. مهدی تاج می‌گوید: «هیچ کسی به ما برای انتخاب سرمربی تیم‌ملی توصیه تعجیل نکرده است. ما فیفا دی اول فروردین‌ماه را در اختیار لیگ گذاشتیم و فیفا دی دوم را حتما شرکت خواهیم کرد. ما از ابتدا هم اعلام کردیم که سرمربی تیم‌ملی به فیفا دی اول یعنی فروردین ماه نمی‌رسد. ما حتی اگر سرمربی تیم‌ملی را انتخاب می‌کردیم تلاش این بود که فیفا دی فروردین را به سازمان لیگ بدهیم که آنها فشردگی بازی‌ها را کم کنند چون واقعا من بر این باور هستم که تیم‌های ما متضرر می‌شوند چون نمی‌توانند ۳ روز یکبار بازی برگزار کنند.»

وزارت: دخالت نمی‌کنیم

در این میان وزارت ورزش هم هرگونه دخالت در این انتخاب را رد کرده است. داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره انتخاب سرمربی تیم‌ملی فوتبال گفت: «وزارت ورزش به این موضوع ورود نمی‌کند؛ نه در فوتبال و نه در سایر رشته‌ها مسوولیت این موضوع با فدراسیون است و وزارت ورزش فقط یک نظارت کلی می‌کند.»

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با ایران، تیم ملی، تیم ملی فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال و مراکش از تلگرام

گزارش سایت «lesiteinfo» مراکش از احتمال حضور «رنار» در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/فارس


گزارش سایت lesiteinfo مراکش از احتمال حضور رنار در تیم ملی فوتبال ایران

رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که اروه رنار با فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

بر اساس گفته بعضی از افراد نزدیک به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مربی فرانسوی به زودی به عنوان مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد شد.

حضور رنار در جایگاه ویژه ورزشگاه هزاع بن زائد ابوظبی برای تماشای دیدار تیم ملی ایران با ژاپن به شایعات دامن زده است و بعضی از رسانه‌های ایران اعلام کرده‌اند که به زودی قرارداد رنار با ایران امضا می‌شود.


🔻تایید حضور «رنار» به عنوان گزینه جانشینی کی‌روش

🔹حضور «اروه رنار» به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.

🔹فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند/ فارس

#ورزشی


حضور اروه رنار سرمربی مراکش به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است /فارس

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


🔴 «رنار» ۴ روز دیگر جانشین کی‌روش می‌شود!

حضور اوره رنار به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است.


نظرها

در ادامه بخوانید

قرارداد آقای سرمربی!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار بود پس از بازی با عراق یک نشست خبری برگزار شود و به سوالات و ابهامات در زمینه قرارداد مارک ویلموتس پاسخ داده شود، اما اکنون خبری از برگزاری این نشست نیست. پول سرمربی تیم ملی فوتبال از حساب بیت المال پرداخت می‌شود، بنابراین بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هر چه زودتر این نشست خبری را برگزار کنند تا مشخص شود مفاد قراردادی مارک ویلموتس به چه صورتی است.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما‎‌؛ در ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در امان اردن به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا عراق در صدر جدول این گروه از ۵ بازی ۱۱ امتیازی شود و بحرینی‌ها نیز با ۹ امتیاز از ۵ بازی در جایگاه دوم جدول باقی بمانند. در دیگر بازی این گروه تیم هنگ کنگ با یک گل کامبوج را شکست داد و ۵ امتیازی شد. تیم ملی فوتبال کشورمان امروز استراحت داشت؛ شاگردان ویلموتس از ۴ بازی قبلی با ۲ برد و ۲ شکست ۶ امتیازی هستند و در جایگاه سوم جدول قرار دارند؛ تساوی امروز عراق و بحرین بهترین فرصت را برای ملی پوشان فوتبال کشورمان به وجود آورده تا در ۴ بازی آینده که ۳ بازی آن مقابل هنگ کنگ، بحرین و عراق نیز میزبان هستیم را با برتری به پایان برسانند و به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شوند. در حالی که این روزها انتقادات از ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی به خاطر عدم حضورش در ایران به اوج رسیده و تیم ملی کشورمان برنامه خاصی تا بازی ۷ فروردین مقابل هنگ کنگ ندارد باید امیدوار باشیم سرمربی تیم ملی بازی امروز حریفان را دیده باشد و با شناخت تیم‌ها و برنامه ریزی مشخص به مصاف حریفان برود تا در این ۴ بازی امتیازی از دست ترود.
رکنارکنا4 ساعت قبل
در جریان بازی خطای ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه، باعث عصبانیت شدید لیونل مسی شد و این فوق ستاره آرژانتینی به شدت نسبت به این موضوع اعتراض کرد. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. بازی امشب یک دیدار کلاسیک با برخورد‌های بسیار بود و این اتفاقات در چنین بازی هایی طبیعی است. " این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.
ورزش۳ورزش۳21 ساعت قبل
با نتیجه‌ای که در دیدار ایران و عراق ثبت شد، حالا تیم ملی ایران می‌تواند فارغ از نتایج تیم‌های دیگر و بدون توجه به سایر مسابقات گروه سوم، صدرنشین شود. با این حال یک شانس دیگر برای تیم ملی ایران و سرمربی کنونی اش مارک ویلموتس بلژیکی وجود داشت که سرنوشت تیم ملی در دستان خودش قرار بگیرد و آن هم تساوی دو تیم بحرین و عراق بود که در دیدار رفت نیز در منامه به نتیجه یک بر یک دست یافته بودند؛ نتیجه‌ای که به هر ترتیبی بود، در پایان دیدار دو تیم رقم خورد و حالا تیم ملی می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کند. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از فرودین ماه سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی از سرگرفته خواهد شد. در تاریخ هفتم فرودین ماه ۱۳۹۹ تیم ملی در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می‌رود و ۷ روز بعدتر در خاک کامبوج به مصاف این کشور می‌رود. تیم ملی یک بازی کمتر از دو مدعی گروه انجام داده، ولی هیچ راهی برای صدرنشین شدن در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام جهانی ۲۰۲۳ چین ندارد، جز پیروزی در هر ۴ دیدار باقی مانده؛ چرا که دوم شدن در گروه ممکن است کار تیم ملی را به اما و اگر و شاید حذف احتمالی زودهنگام بکشاند.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدرضا​ داورزنی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران افزود: انتخابات در شرایطی خوب و آزادانه برگزار شد و از آنجا که دغدغه مردم و جامعه والیبال، عزت ملی است، باید حال آن را خوب کنیم تا به روز‌های اوج بازگردد. رقبای ما در حال آماده سازی هستند و چین میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک برای رسیدن به آمادگی مناسب رقابت‌های باشگاهی اش را تعطیل کرده است. باید تمرین‌های تیم ملی را زمانی شروع کنیم که به این بازیکنان فشار زیادی وارد نشود. داورزنی افزود: اولویت خانواده بزرگ والیبال حضور موفق در انتخابی المپیک است. وی درخصوص ادامه همکاری با کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قرارداد وی تا پایان مسابقه‌های المپیک است، تغییر در کادر فنی تیم ملی اقدامی غیرمنطقی است، البته نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از پیروزی ۹-۱ ایتالیا مقابل ارمنستان بار دیگر همه نگاه‌ها در اروپا به تیم روبرتو مانچینی دوخته شده. لارپوبلیکا می‌گوید ایتالیا اگر هیمشه با تیمهایی مثل ارمنستان بازی کند ده پیروزی پیاپی که هیچ، حتی می‌تواند ۱۰۰ پیروزی پیاپی را به راحتی ثبت کند. این گزارش می‌گوید از نظر آماری در حال حاضر با توجه به مرحله مقدمتی یورو ۲۰۲۰ دو تیم بلژیک وایتالیا پرقدرت‌ترین تیمهای فوتبال ملی اروپا هستند ولی این نگرانی وجود دارد که تا زمانی که تیم مانچینی با یکی از غولهای سنتی اروپا مصاف ندهد نمی‌توان به عیار واقعی این تیم پی برد. این گزارش در ادامه می‌گوید مرحله بعدی برای مانچینی انتخاب فهرست نهایی ۲۳ نفره تیم ملی ایتالیا است. لارپوبلیکا می‌گوید با توجه به اینکه مانچینی مسلما سه دروازه بان به تیم ملی دعوت خواهد کرد و سیستم مورد نظر برای ایتالیا در یورو به احتمال زیاد ۴-۳-۳ خواهد بود بنابراین او احتمالا هشت مدافع، شش هافبک و شش مهاجم را به تیم ملی دعوت خواهد کرد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

برخورد جدی با تابلوهای تبلیغاتی مغایر با ارزش‌ها

رکنا3 دقیقه قبل

فیلم | رئیس جمهور: مردم بازهم در برابر نقشه دشمن پیروز شدند

خبرآنلاین5 دقیقه قبل

دیدار «نمکی» با تعدادی از نمایندگان مجلس برای بررسی اولویت‌های بهداشتی و درمانی

اعتمادآنلاین6 دقیقه قبل

دستگیری حدود ۳۰ نفر در تبریز/ مصدوم شدن حدود ۱۵ نفر از افراد نیروی انتظامی و بسیج

رکنا6 دقیقه قبل

پاسخ به ۲۰ پرسش درباره پروژه‌های کسر خدمت

مشرق‌نیوز6 دقیقه قبل