برنامه نود بدون عادل فردوسی‌پور ادامه پیدا می‌کند؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

برنامه نود بدون عادل فردوسی‌پور ادامه پیدا می‌کند؟

برنامه نود در سال ۹۸ تغییر خواهد کرد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
برنامه نود در سال ۹۸ تغییر خواهد کرد
مدیر گروه ورزش شبکه سه اعلام کرد: برنامه نود در سال جدید با ترکیب و ساختار جدید روی آنتن می‌رود.

اعتمادآنلاین|‌ «میثم فضل‌علی» مدیر گروه ورزش شبکه ۳ سیما درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک پروسه زمانی برنامه‌های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صداوسیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

وی افزود: ورزش مخاطبان بی‌شماری در کشور دارد و ارتقای شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار بااهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ در ادامه درباره برنامه نود نیز گفت: برنامه نود در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه‌ها فقط مختص برنامه‌های کم مخاطب نیست و برنامه‌های پرمخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ ادامه داد: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

حذف عادل به دستان خودش

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
حذف عادل به دستان خودش
فردوسی‌پور انگار به خواست خودش اما ناآگاهانه، تیشه برداشته و به ریشه خودش و برنامه‌اش می‌کوبید تا ناگهان پایان سال ۹۷ خبر تلخی درباره فرزندش، ۹۰ بشنود.

مشرق - عادل فردوسی‌پور قطعا یکی از محبوب‌ترین چهره‌ها و سلبریتی‌هاست. از آن دسته انسان‌های باهوش و البته ایده‌پرداز در رسانه. عادل، یعنی برند برنامه‌ای به نام ۹۰. حالا خبر آمده که این برنامه پرمخاطب که البته در چند سال اخیر حسابی مخاطبانش هم ریزش کرده، از سال جدید با ترکیب و ساختاری جدید روی آنتن می‌رود.

پس از انتشار این خبر، اخبار و شایعات دیگری نیز گرداگرد آن منتشر شد. خبر پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش که فردوسی‌پور خودش اعلام کرد این پیشنهاد را رد کرده است و البته جانشینی محمدحسین میثاقی به جای عادل در برنامه ۹۰ که بعید است چنین اتفاقی رخ بدهد. از اینها که بگذریم، حالا خیلی‌ها فروغی، مدیر شبکه سوم را عامل حذف عادل فردوسی‌پور می‌دانند. مجری و تهیه کننده سرشناس ۹۰ در سالی که رو به پایان است، مشکلات زیادی با مدیر جدید شبکه سوم داشت و حالا رفتنش این تعبیر را به واقعیت شبیه‌تر می‌کند، اما خود فردوسی‌پور در حذف خودش چقدر تأثیرگذار بود؟

فردوسی‌پور با برنامه‌اش فسادهای زیادی را در فوتبال نمایان کرده بود که کمک شایانی هم به فوتبال کرد، اما در سال‌های اخیر انگار برنامه او رنگ و بوی همیشگی را نداشت. انگار معادلات جور دیگری پیش می‌رفت که این معادلات را هیچ‌وقت در ۹۰ عدالت‌جو نمی‌دیدیم. برنامه‌ای که برای همه، لذت بخش بود و همه را نقد می‌کرد، به گونه‌ای پیش می‌رفت که خودش بیش از همه مورد نقد قرار می‌گرفت. سرپوش گذاشتن روی بسیاری از فسادها از جمله گزارش فساد کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، گذشتن و توجیه کردن بسیاری از مسائل و مشکلات در فدراسیون فوتبال و تیم ملی، به راه انداختن جنجال‌هایی برای گمراه کردن اذهان و… همه و همه عادل را از محور عدالت دور و او را درگیر معادلات کرد.

فردوسی‌پور انگار به خواست خودش اما ناآگاهانه، تیشه برداشته و به ریشه خودش و برنامه‌اش می‌کوبید تا ناگهان پایان سال ۹۷ خبر تلخی درباره فرزندش، ۹۰ بشنود. جدایی عادل از ۹۰ قطعا نمی‌تواند برای او خوشایند باشد، همانطور که برای تلویزیون ملی نیز خوشایند نیست و حاشیه‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.

* علیرضا محرمی

خواندن خبر در سایت منبع

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود
شبکه ورزش در آستانه سال نو قصد تغییر در ترکیب مدیران دارد و در همین راستا شنیده‌ها حکایت از احتمال انتصاب عادل فردوسی‌پور به عنوان قائم‌مقام این شبکه دارد و حواشی اختلاف فردوسی پور با مدیر شبکه سه گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره خداحافظی فردوسی پور با برنامه نود و شبکه سه را تقویت کرده است.

برترین‌ها: شبکه ورزش در آستانه سال نو قصد تغییر در ترکیب مدیران دارد و در همین راستا شنیده‌ها حکایت از احتمال انتصاب عادل فردوسی‌پور به عنوان قائم‌مقام این شبکه دارد و حواشی اختلاف فردوسی پور با مدیر شبکه سه گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره خداحافظی فردوسی پور با برنامه نود و شبکه سه را تقویت کرده است.

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 2

حسین آقازمانی دبیر شورای ورزش سازمان صداوسیما از دیگر گزینه‌های این سمت است.

عادل فردوسی‌پور همزمان با اجرای برنامه تلویزیونی «۹۰» در مقام تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ۱۲۰» با شبکه ورزش همکاری داشته است.

در همین حال میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه ۳ سیما درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک پروسه زمانی برنامه‌های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صداوسیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

وی افزود: ورزش مخاطبان بی‌شماری در کشور دارد و ارتقای شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار بااهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ در ادامه درباره برنامه نود نیز گفت: برنامه نود در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه‌ها فقط مختص برنامه‌های کم مخاطب نیست و برنامه‌های پرمخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ ادامه داد: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

پس از اظهارات مدیر گروه ورزش شبکه ۳، اینستاگرام رسمی برنامه نود پس از حواشی به‌وجود آمده درباره تغییرات در ساختار برنامه نود، استوی معناداری منتشر کرد که گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود را در ذهن متبادر می‌کند.

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 12

علی فتح الله زاده مدیر باسابقه فوتبال از احتمال تغییرات در برنامه نود و شبکه ورزش و (پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش به فردوسی پور) استقبال کرد و به «باشگاه خبرنگاران جوان» گفت: عادل فردوسی پور در دوران حضورش در برنامه نود توانست مخاطبان زیادی داشته باشد و زحمات زیادی برای این برنامه کشید و بنده معتقدم او می‌تواند در شبکه ورزش تحول خوبی ایجاد کند.

پس از انتشار این خبر «ایرنا» هم به نقل از عادل فردوسی پور نوشت: او پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را رد کرده است.

مجری و تهیه کننده نود در این باره گفت: «باتوجه به انتشار برخی از خبرها در ساعات گذشته به اطلاع می‌رسانم که اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم مقامی شبکه ورزش را نپذیرفته‌ام.»

در همین رابطه کاربران فضای مجازی و برخی فعالان رسانه‌ای هم با انتشار پستی در توییتر به پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش به عادل فردوسی پور و خداحافظی احتمالی او با برنامه نود واکنش نشان دادند که در ادامه می‌خوانید:

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 17شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 18شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 19شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 20شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 21شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 22شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 23شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 24

خواندن خبر در سایت منبع

گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ
در این مطلب به مرور روزنامه های ورزشی صبح کشور پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

طرفداری- حواشی پرسپولیس، استقلال، سوژه‌های نوروزی و همچنین مسئله برنامه نود و عادل فردوسی پور مهم‌ترین سوژه روزنامه‌های بوده‌اند.

گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 1گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 3گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 4گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 5گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 6گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 7

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با روزنامه‌های ورزشی، روزنامه خبر ورزشی، روزنامه پیروزی، روزنامه ایران ورزشی و روزنامه همشهری ورزشی از تلگرام

#اختصاصی_فوتبالی

صحبتهای عادل فردوسی پور مجری برنامه نود در مراسم آیین افتتاحیه زمین چمن مصنوعی هما و پاسداشت حمید علیدوستی


🔴 حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه ۹۰

◀️ بعد از اختلافات عادل فردوسی‌پور با فروغی مدیر شبکه سوم و حواشی پیش آمده در جشن جام‌جم که او صراحتا از «بی‌مهری» به خود در «شبکه‌ای که خانه‌اش بود» حرف زد، حالا مدیر گروه ورزش شبکه ۳ از تغییر در ترکیب برنامه ۹۰ برای سال جدید خبر داده می‌گوید: «برنامه نود در سال جدید با ترکیب و ساختار جدید روی آنتن می‌رود.»

◀️ او در مورد سرنوشت عادل فردوسی‌پور گفته: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

◀️ در همین حال «احسان شیعه» مدیر شبکه ورزش خبر داد که به «عادل فردوسی‌پور» مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «نود» پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش داده شده است. او تاکید می‌کرد که «این پیشنهاد به وی اعلام شده اما هنوز در این زمینه به نتیجه مشخصی نرسیده‌ایم.»

◀️ به نظر می‌رسد تصمیم حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه ۹۰ قطعی شده است.


🔸فردوسی پور در تلویزیون می‌ماند

🔹رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص آخرین وضعیت حضور عادل فردوسی پور در رسانه ملی در جمع خبرنگاران گفت: عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند.


➖ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

▫ پس از صحبت‌های مطرح شده از سوی رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی پور در شبکه سه، مدیر روابط عمومی این سازمان از جدایی عادل فردوسی‌پور از برنامه نود خبر داد.


⭕️ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

🔸پس از صحبت عبدالعلی علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی‌پور در شبکه سه، محمدحسین رنجبران، ‌مدیر روابط عمومی صدا و سیما از تغییر در برنامه نود شبکه سه خبر داد:

🔹همانطور که آقای فضعلی دیروز اعلام کرد تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

🔹مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی‌پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند.

🔹آقای فردوسی‌پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد؛ مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.


صداوسیما:

🔹برنامه «نود» با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت؛ از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد

جزئیات در👇👇

entekhab. ir/۰۰۱x۹Z


نظرها

(22)

فروغی نه تنها که مدیر نیست،بلکه یه بی لیاقت عقده ایه که خیلی کمبود داره.....

2 ماه قبل

آیا حذف عادل ربطی به حرفهایش هنگام دریافت جایزه دارد ؟

دلیل کینه فروغی نسبت به عادل چیست ؟

اگر عادل مجزی ضعیفی است پس چرا شما و مردم به او جایزه دادید و اگر نه پس دلیل حذف او چیست؟

انتظار داریم آقای روحانی برای احترام به خواست میلیونها ایرانی که دوستدار عادل هستند وارد ماجرا شده و زمینه اخراج فروغی را فراهم آورند

2 ماه قبل

بیخود کردن این همه زحمت کشیده هر کی رو بیارن نمیتونن جای عادل رو بگیره پس با زبون خوش و منت بهش بگید برگرده. رک بود بنده خدا اینا بی جنبه بودن داشتن هر غلطی که می خواستن میکردن این بنده خدا از اونور اینا رو لو میداد

2 ماه قبل

بابا بسه ديگه ، دل مردم به همين برنامه و مجرى گرى عادل خوشه ، عادل رو وردارين هيچكى نود نميبينه !! گند نزنين به برنامه ٢٠ ساله

2 ماه قبل

برنامه نود فقط با عادل دیدنیه اگه کسی غیر عادل برنامه رو اجرا کند من شک ندارم برنامه 90 که بماند هیچ کس شبکه 3 رو هم نگاه نمیکنه،! عادل عقب نکش از حقت دفاع کن مردم با تو هستند.

2 ماه قبل

سلام چرانظرم روردکردین بایدحتما"درونش فحش وناسزامیبود.خواهش میکنم نظرم روردنکنین.نودبدون فردوسی‌پور یعنی هیچ. کدام برنامه تلوزیونی حدود2ملیون رای درهربرنامه وحدود48ملیون شماره منحصربه‌فردداره.چون عادل حرف دلشوزده یابه مافیای فوتبال ورودکرده که هیچ کس جراتشونداره حالا نبایدباشه؟عدل وانصاف وخداترسی ومروت کجارفته. 90بدون عادل یعنی هیچ.یاچون همش تبلیغ ستاره3ستاره فلان # رونمیکنه نباید باشه. ازخدابترسید

2 ماه قبل

خیلی خرن

2 ماه قبل

نود بدون عادل = صفر

اگر چند روز بعد اعلام شد عادل اختلاس کرده تعجب نکنید .

و شاید هم میخان ما یه جوری مشغول باشیم و حواس ها به چیز دیگری پرت بشه مثل همیشه ؟؟؟

2 ماه قبل

میدونید ..وقتی به یک ریغو پستی میدیم که لیاقتش رو نداره میشه مثل عمربن سعد که راه حق رو میبنده و هر چقدر هم از بهترین حلقوم و زبان تاریخ بشر حرف حق خارج بشه توی اون آدم هیچ تاثیری نمیگذاره....

2 ماه قبل

یکی از بزرگترین مشکلات کشور ضعف مدیران و نالایق بودن انهاست

2 ماه قبل

امثال فروغی در این مملکت کم نیست،آدمهای فاقد تخصص و مهمتر از همه عدم تعهد باعث شده اند تا افرادی نظیر فردوسی پور و در حوزه‌های مختلف براحتی حذف شده و راه را برای آدمهای بی هویت باز کنند

2 ماه قبل

یک نفر بود که مقداری از گند کاری های آقایون و فساد های آقازاده ها از وابستگان مجلسی و قوای دیگه را نمایان می کرد به آقایون به اصطلاح دموکراسی برخورده و دارند مثل همیشه قلع و قمع میکنند و برنامه نودی نخواهند ماند .

1 ماه قبل

فروغی یه خائنه. برو گمشو.خدا لعنتت کنه.

2 ماه قبل

سلام. بدون عادل نود .دیگه تماشاچی ندارد

خدا حافظی تماشاچیان بعد از عادل ب.

2 ماه قبل

عادیه دیگه رک باشی سرت رو با پنبه میبرن گویند از قدیم گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ولی فروغی بیشتر به افتاب پرست میخوره تا عادل اخه خیلی شبکه ها و برنامه های پر رونقی دارید که حالا یه برنامه که شاید باعث بشه امثال من یه بار تلویزیون ایران رو ببیند اخه دیگه چی نگاه کنیم اخه فروغی تو از فوتبال چی حالیته که واسه مردم تصمیم میگیری بی لیاقت

1 ماه قبل

لعنت به مسببین حذف عادل

1 ماه قبل

سلام من نمی دانم اینهایی که عادل فوتبال ایران را قبول ندارند طرفدار امسال فروغی هستند متاسفم برای کسی که میگه بره گم شه فردوسی پور .واقعا شما لایق امثال هدایتی و کلاشهایی هستند که فوتبال کثیف رو دوست دارند فردوسی پور حذف بشه ادمهای ناپاک و بیشعور خوشحال میشوند که دیگر محکمه فوتبال ایران داره تعطیل میشه بر طبل شادانه بکوبید فوتبال رو در اینصورت مال شما ما نخواستیم

2 ماه قبل

اگر عادل فردوسي پور رو وردارين هيچكس نگاه نميكند

2 ماه قبل

نود بدون عادل یعنی هیچ دیگه نگاه نمیکنم ب دوستامم پیشنهاد میدم نگا

1 ماه قبل

بره گم شه فردوسی پور. هیچکس طی اینهمه سال اینقدر به استقلال خیانت نکرد.

اسنهمه نظرسنجی گذاشت خوب معلوم بود پرسپولیسی ها بیشتر رای میارن چون تعداد طرفدارانشون زیاده. بره گم شه بیشرف.

2 ماه قبل

نظر خاصی ندارم فقط میتونم بگم فروغی برو گمشو تو نمیتونی تنها واسه همه تصمیم بگیری خودت این چند وقت چه گوهی خوردی که از بقیه انتظار داری

2 ماه قبل

خیلی تاسف برانگیزِ "نود بدون عادل!!!"

4 هفته قبل

در ادامه بخوانید

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل

فیلم/ ملی پوشی که بعد از مصرف ترامادول بازی کرد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمد علیپور رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال، مدعی شده است نتیجه‌ای که در بازی با ژاپن حاصل شد و تمام زحمات چندین ساله فدراسیون به باد رفت، حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادول و متادون بود. علیپور در این مورد گفت: این بازیکن می‌خواهد اقدام کند، اما نمی‌تواند رابطه بین عصب و عضله را برقرار کند چرا که استفاده از این ماده باعث جلوگیری از این اتفاق می‌شود. گل اول سبب شد پنالتی ژاپنی‌ها رقم بخورد و فوتبال ملی ما با اقدام بازیکنی که از این مکتب بیرون آمده است نابود شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، شجاع خلیل‌ زاده مدافع متعصب باشگاه پرسپولیس که حاشیه‌های فراوانی را در کری‌خوانی با رقبای تیمش در فصل جاری تجربه کرده است، پاسخ باشگاه سپاهان را مبنی بر برگزاری دیدار فینال جام حذفی در نقش جهان با واگذاری ۱۰ درصدی جایگاه‌های استادیوم را به شکلی بسیار تند داد! خلیل‌زاده در پاسخ به سپاهانی‌ها اظهار داشت: این همه هوادار پرسپولیسی پس ترسی برای دیدار با سپاهان نداریم. ما با سپاهان یک رقابت کاملا فوتبالی داریم. هدف فوتبال این است که همه لذت ببرند. فقط و فقط برای برد به اصفهان می‌رویم!
روزنوروزنو2 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
رئیس فدراسیون نجات غریق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: برای کاهش غریق و جلوگیری از بروز حوادث در سواحل شمالی از امروز این نیرو‌ها براساس برنامه ریزی‌ها صورت گرفته در مناطق امن شنا مستقر می‌شوند که تا کنون هزار ناجی کار خود را آغاز کرده‌اند. ایلخان نوری افزود: در استان مازندران با ۳۳۰ کیلومتر خط ساحلی ۱۷۰۰ ناجی مستقر می‌شود و بقیه ناجیان نیز در استان‌های گیلان و گلستان مستقر خواهند شد. رئیس فدراسیون نجات غریق با اشاره به ساماندهی ناجیان غریق افزود: ناجیان غریق امسال با لباس متحد الشکل، آموزش‌های پیشرفته و بصورت مستمر در مناطق شنا حضور دارند. وی گفت: ۹۵ درصد غرق شده‌ها در نوار ساحلی شمال کشور در خارج از طرح شنا و ساعات شنا دچار حادثه شدند و عمده این اتفاقات در ساعات بین یک بامداد تا ۵ صبح اتفاق افتاده که ناجیان غریق طبیعتا حضور نداشتند. وی به موضوع دستمزد ناجیان غریق هم اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر به حقوق و دستمزد آن‌ها شد.
جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه سپاهان اصفهان که خواستار برگزاری فینال جام حذفی در استادیوم نقش جهان اصفهان با قابلیت در اختیار داشتن حق میزبانی ۹۰ به ۱۰ شده بود و اصطکاک‌های فراوانی را با سازمان لیگ تجربه کرده بود، متوجه تصمیم پنهانی این سازمان در خصوص محل برگزاری فینال جام حذفی شد. بر اساس شایعات به گوش رسیده از سوی سازمان لیگ؛ فینال جام حذفی ایران، به احتمال فراوان در استادیوم امام رضا (ع) برگزار خواهد شد و تنها نظر نهایی شورای تامین شهر مشهد در این باره باقی مانده است که این ماجرا موجب عصبانیت سپاهانی‌ها شده است تا تهدید بزرگ آنها مبنی بر کناره‌گیری از فینال حذفی در آستانۀ وقوع پیوستن باشد! چرا که سپاهان شروطی مبنی بر در اختیار داشتن میزبانی فینال حذفی را برای حضور در این دیدار مطرح کرده بود!

اخبار بیشتر