برنامه نود بدون عادل فردوسی‌پور ادامه پیدا می‌کند؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

برنامه نود بدون عادل فردوسی‌پور ادامه پیدا می‌کند؟

برنامه نود در سال ۹۸ تغییر خواهد کرد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
برنامه نود در سال ۹۸ تغییر خواهد کرد
مدیر گروه ورزش شبکه سه اعلام کرد: برنامه نود در سال جدید با ترکیب و ساختار جدید روی آنتن می‌رود.

اعتمادآنلاین|‌ «میثم فضل‌علی» مدیر گروه ورزش شبکه ۳ سیما درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک پروسه زمانی برنامه‌های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صداوسیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

وی افزود: ورزش مخاطبان بی‌شماری در کشور دارد و ارتقای شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار بااهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ در ادامه درباره برنامه نود نیز گفت: برنامه نود در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه‌ها فقط مختص برنامه‌های کم مخاطب نیست و برنامه‌های پرمخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ ادامه داد: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

حذف عادل به دستان خودش

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
حذف عادل به دستان خودش
فردوسی‌پور انگار به خواست خودش اما ناآگاهانه، تیشه برداشته و به ریشه خودش و برنامه‌اش می‌کوبید تا ناگهان پایان سال ۹۷ خبر تلخی درباره فرزندش، ۹۰ بشنود.

مشرق - عادل فردوسی‌پور قطعا یکی از محبوب‌ترین چهره‌ها و سلبریتی‌هاست. از آن دسته انسان‌های باهوش و البته ایده‌پرداز در رسانه. عادل، یعنی برند برنامه‌ای به نام ۹۰. حالا خبر آمده که این برنامه پرمخاطب که البته در چند سال اخیر حسابی مخاطبانش هم ریزش کرده، از سال جدید با ترکیب و ساختاری جدید روی آنتن می‌رود.

پس از انتشار این خبر، اخبار و شایعات دیگری نیز گرداگرد آن منتشر شد. خبر پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش که فردوسی‌پور خودش اعلام کرد این پیشنهاد را رد کرده است و البته جانشینی محمدحسین میثاقی به جای عادل در برنامه ۹۰ که بعید است چنین اتفاقی رخ بدهد. از اینها که بگذریم، حالا خیلی‌ها فروغی، مدیر شبکه سوم را عامل حذف عادل فردوسی‌پور می‌دانند. مجری و تهیه کننده سرشناس ۹۰ در سالی که رو به پایان است، مشکلات زیادی با مدیر جدید شبکه سوم داشت و حالا رفتنش این تعبیر را به واقعیت شبیه‌تر می‌کند، اما خود فردوسی‌پور در حذف خودش چقدر تأثیرگذار بود؟

فردوسی‌پور با برنامه‌اش فسادهای زیادی را در فوتبال نمایان کرده بود که کمک شایانی هم به فوتبال کرد، اما در سال‌های اخیر انگار برنامه او رنگ و بوی همیشگی را نداشت. انگار معادلات جور دیگری پیش می‌رفت که این معادلات را هیچ‌وقت در ۹۰ عدالت‌جو نمی‌دیدیم. برنامه‌ای که برای همه، لذت بخش بود و همه را نقد می‌کرد، به گونه‌ای پیش می‌رفت که خودش بیش از همه مورد نقد قرار می‌گرفت. سرپوش گذاشتن روی بسیاری از فسادها از جمله گزارش فساد کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، گذشتن و توجیه کردن بسیاری از مسائل و مشکلات در فدراسیون فوتبال و تیم ملی، به راه انداختن جنجال‌هایی برای گمراه کردن اذهان و… همه و همه عادل را از محور عدالت دور و او را درگیر معادلات کرد.

فردوسی‌پور انگار به خواست خودش اما ناآگاهانه، تیشه برداشته و به ریشه خودش و برنامه‌اش می‌کوبید تا ناگهان پایان سال ۹۷ خبر تلخی درباره فرزندش، ۹۰ بشنود. جدایی عادل از ۹۰ قطعا نمی‌تواند برای او خوشایند باشد، همانطور که برای تلویزیون ملی نیز خوشایند نیست و حاشیه‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.

* علیرضا محرمی

خواندن خبر در سایت منبع

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود
شبکه ورزش در آستانه سال نو قصد تغییر در ترکیب مدیران دارد و در همین راستا شنیده‌ها حکایت از احتمال انتصاب عادل فردوسی‌پور به عنوان قائم‌مقام این شبکه دارد و حواشی اختلاف فردوسی پور با مدیر شبکه سه گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره خداحافظی فردوسی پور با برنامه نود و شبکه سه را تقویت کرده است.

برترین‌ها: شبکه ورزش در آستانه سال نو قصد تغییر در ترکیب مدیران دارد و در همین راستا شنیده‌ها حکایت از احتمال انتصاب عادل فردوسی‌پور به عنوان قائم‌مقام این شبکه دارد و حواشی اختلاف فردوسی پور با مدیر شبکه سه گمانه‌زنی رسانه‌ها درباره خداحافظی فردوسی پور با برنامه نود و شبکه سه را تقویت کرده است.

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 2

حسین آقازمانی دبیر شورای ورزش سازمان صداوسیما از دیگر گزینه‌های این سمت است.

عادل فردوسی‌پور همزمان با اجرای برنامه تلویزیونی «۹۰» در مقام تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ۱۲۰» با شبکه ورزش همکاری داشته است.

در همین حال میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه ۳ سیما درباره آخرین تحولات ورزشی سیما در سال جدید گفت: قرار است در یک پروسه زمانی برنامه‌های شبکه ورزش ارتقا یابد و سازمان صداوسیما در نظر دارد شبکه ورزش را تقویت کند.

وی افزود: ورزش مخاطبان بی‌شماری در کشور دارد و ارتقای شبکه تخصصی ورزش از این جهت بسیار بااهمیت است.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ در ادامه درباره برنامه نود نیز گفت: برنامه نود در سال ۹۸ با ترکیب و ساختار جدیدی روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت.

فضلعلی ادامه داد: ارتقا و تلاش برای بهبود برنامه‌ها فقط مختص برنامه‌های کم مخاطب نیست و برنامه‌های پرمخاطب هم از این قاعده مستثنی نیستند.

مدیر گروه ورزش شبکه ۳ ادامه داد: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

پس از اظهارات مدیر گروه ورزش شبکه ۳، اینستاگرام رسمی برنامه نود پس از حواشی به‌وجود آمده درباره تغییرات در ساختار برنامه نود، استوی معناداری منتشر کرد که گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود را در ذهن متبادر می‌کند.

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 12

علی فتح الله زاده مدیر باسابقه فوتبال از احتمال تغییرات در برنامه نود و شبکه ورزش و (پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش به فردوسی پور) استقبال کرد و به «باشگاه خبرنگاران جوان» گفت: عادل فردوسی پور در دوران حضورش در برنامه نود توانست مخاطبان زیادی داشته باشد و زحمات زیادی برای این برنامه کشید و بنده معتقدم او می‌تواند در شبکه ورزش تحول خوبی ایجاد کند.

پس از انتشار این خبر «ایرنا» هم به نقل از عادل فردوسی پور نوشت: او پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را رد کرده است.

مجری و تهیه کننده نود در این باره گفت: «باتوجه به انتشار برخی از خبرها در ساعات گذشته به اطلاع می‌رسانم که اینجانب پیشنهاد ارائه شده در مورد پست قائم مقامی شبکه ورزش را نپذیرفته‌ام.»

در همین رابطه کاربران فضای مجازی و برخی فعالان رسانه‌ای هم با انتشار پستی در توییتر به پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش به عادل فردوسی پور و خداحافظی احتمالی او با برنامه نود واکنش نشان دادند که در ادامه می‌خوانید:

شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 17شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 18شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 19شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 20شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 21شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 22شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 23شایعه قوی؛ امشب آخرین نود عادل خواهد بود - 24

خواندن خبر در سایت منبع

گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ
در این مطلب به مرور روزنامه های ورزشی صبح کشور پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

طرفداری- حواشی پرسپولیس، استقلال، سوژه‌های نوروزی و همچنین مسئله برنامه نود و عادل فردوسی پور مهم‌ترین سوژه روزنامه‌های بوده‌اند.

گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 1گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 3گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 4گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 5گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 6گیشه طرفداری؛ ۲۷ اسفند؛ عادل: یا نود، یا هیچ - 7

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با روزنامه‌های ورزشی، روزنامه خبر ورزشی، روزنامه پیروزی، روزنامه ایران ورزشی و روزنامه همشهری ورزشی از تلگرام

#اختصاصی_فوتبالی

صحبتهای عادل فردوسی پور مجری برنامه نود در مراسم آیین افتتاحیه زمین چمن مصنوعی هما و پاسداشت حمید علیدوستی


🔴 حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه ۹۰

◀️ بعد از اختلافات عادل فردوسی‌پور با فروغی مدیر شبکه سوم و حواشی پیش آمده در جشن جام‌جم که او صراحتا از «بی‌مهری» به خود در «شبکه‌ای که خانه‌اش بود» حرف زد، حالا مدیر گروه ورزش شبکه ۳ از تغییر در ترکیب برنامه ۹۰ برای سال جدید خبر داده می‌گوید: «برنامه نود در سال جدید با ترکیب و ساختار جدید روی آنتن می‌رود.»

◀️ او در مورد سرنوشت عادل فردوسی‌پور گفته: فردوسی‌پور فرزند رسانه ملی است و با تخصصی که دارد می‌تواند در سمت‌های جدی‌تر و با دست بازتر به تکثیر برنامه‌های تخصصی ورزشی بپردازد، به طوری که ما بتوانیم برنامه‌های پرمخاطب ورزشی بیشتری داشته باشیم.

◀️ در همین حال «احسان شیعه» مدیر شبکه ورزش خبر داد که به «عادل فردوسی‌پور» مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «نود» پیشنهاد قائم‌مقامی شبکه ورزش داده شده است. او تاکید می‌کرد که «این پیشنهاد به وی اعلام شده اما هنوز در این زمینه به نتیجه مشخصی نرسیده‌ایم.»

◀️ به نظر می‌رسد تصمیم حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه ۹۰ قطعی شده است.


🔸فردوسی پور در تلویزیون می‌ماند

🔹رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص آخرین وضعیت حضور عادل فردوسی پور در رسانه ملی در جمع خبرنگاران گفت: عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند.


➖ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

▫ پس از صحبت‌های مطرح شده از سوی رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی پور در شبکه سه، مدیر روابط عمومی این سازمان از جدایی عادل فردوسی‌پور از برنامه نود خبر داد.


⭕️ حذف عادل فردوسی‌پور از برنامه نود

🔸پس از صحبت عبدالعلی علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما مبنی بر ماندن عادل فردوسی‌پور در شبکه سه، محمدحسین رنجبران، ‌مدیر روابط عمومی صدا و سیما از تغییر در برنامه نود شبکه سه خبر داد:

🔹همانطور که آقای فضعلی دیروز اعلام کرد تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما درعین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

🔹مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی‌پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند.

🔹آقای فردوسی‌پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد؛ مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.


صداوسیما:

🔹برنامه «نود» با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت؛ از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد

جزئیات در👇👇

entekhab. ir/۰۰۱x۹Z


نظرها

(22)

فروغی نه تنها که مدیر نیست،بلکه یه بی لیاقت عقده ایه که خیلی کمبود داره.....

8 ماه قبل

آیا حذف عادل ربطی به حرفهایش هنگام دریافت جایزه دارد ؟

دلیل کینه فروغی نسبت به عادل چیست ؟

اگر عادل مجزی ضعیفی است پس چرا شما و مردم به او جایزه دادید و اگر نه پس دلیل حذف او چیست؟

انتظار داریم آقای روحانی برای احترام به خواست میلیونها ایرانی که دوستدار عادل هستند وارد ماجرا شده و زمینه اخراج فروغی را فراهم آورند

8 ماه قبل

بیخود کردن این همه زحمت کشیده هر کی رو بیارن نمیتونن جای عادل رو بگیره پس با زبون خوش و منت بهش بگید برگرده. رک بود بنده خدا اینا بی جنبه بودن داشتن هر غلطی که می خواستن میکردن این بنده خدا از اونور اینا رو لو میداد

7 ماه قبل

بابا بسه ديگه ، دل مردم به همين برنامه و مجرى گرى عادل خوشه ، عادل رو وردارين هيچكى نود نميبينه !! گند نزنين به برنامه ٢٠ ساله

8 ماه قبل

برنامه نود فقط با عادل دیدنیه اگه کسی غیر عادل برنامه رو اجرا کند من شک ندارم برنامه 90 که بماند هیچ کس شبکه 3 رو هم نگاه نمیکنه،! عادل عقب نکش از حقت دفاع کن مردم با تو هستند.

7 ماه قبل

سلام چرانظرم روردکردین بایدحتما"درونش فحش وناسزامیبود.خواهش میکنم نظرم روردنکنین.نودبدون فردوسی‌پور یعنی هیچ. کدام برنامه تلوزیونی حدود2ملیون رای درهربرنامه وحدود48ملیون شماره منحصربه‌فردداره.چون عادل حرف دلشوزده یابه مافیای فوتبال ورودکرده که هیچ کس جراتشونداره حالا نبایدباشه؟عدل وانصاف وخداترسی ومروت کجارفته. 90بدون عادل یعنی هیچ.یاچون همش تبلیغ ستاره3ستاره فلان # رونمیکنه نباید باشه. ازخدابترسید

7 ماه قبل

خیلی خرن

7 ماه قبل

نود بدون عادل = صفر

اگر چند روز بعد اعلام شد عادل اختلاس کرده تعجب نکنید .

و شاید هم میخان ما یه جوری مشغول باشیم و حواس ها به چیز دیگری پرت بشه مثل همیشه ؟؟؟

8 ماه قبل

میدونید ..وقتی به یک ریغو پستی میدیم که لیاقتش رو نداره میشه مثل عمربن سعد که راه حق رو میبنده و هر چقدر هم از بهترین حلقوم و زبان تاریخ بشر حرف حق خارج بشه توی اون آدم هیچ تاثیری نمیگذاره....

8 ماه قبل

یکی از بزرگترین مشکلات کشور ضعف مدیران و نالایق بودن انهاست

8 ماه قبل

امثال فروغی در این مملکت کم نیست،آدمهای فاقد تخصص و مهمتر از همه عدم تعهد باعث شده اند تا افرادی نظیر فردوسی پور و در حوزه‌های مختلف براحتی حذف شده و راه را برای آدمهای بی هویت باز کنند

8 ماه قبل

یک نفر بود که مقداری از گند کاری های آقایون و فساد های آقازاده ها از وابستگان مجلسی و قوای دیگه را نمایان می کرد به آقایون به اصطلاح دموکراسی برخورده و دارند مثل همیشه قلع و قمع میکنند و برنامه نودی نخواهند ماند .

7 ماه قبل

فروغی یه خائنه. برو گمشو.خدا لعنتت کنه.

7 ماه قبل

سلام. بدون عادل نود .دیگه تماشاچی ندارد

خدا حافظی تماشاچیان بعد از عادل ب.

8 ماه قبل

عادیه دیگه رک باشی سرت رو با پنبه میبرن گویند از قدیم گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ولی فروغی بیشتر به افتاب پرست میخوره تا عادل اخه خیلی شبکه ها و برنامه های پر رونقی دارید که حالا یه برنامه که شاید باعث بشه امثال من یه بار تلویزیون ایران رو ببیند اخه دیگه چی نگاه کنیم اخه فروغی تو از فوتبال چی حالیته که واسه مردم تصمیم میگیری بی لیاقت

7 ماه قبل

لعنت به مسببین حذف عادل

7 ماه قبل

سلام من نمی دانم اینهایی که عادل فوتبال ایران را قبول ندارند طرفدار امسال فروغی هستند متاسفم برای کسی که میگه بره گم شه فردوسی پور .واقعا شما لایق امثال هدایتی و کلاشهایی هستند که فوتبال کثیف رو دوست دارند فردوسی پور حذف بشه ادمهای ناپاک و بیشعور خوشحال میشوند که دیگر محکمه فوتبال ایران داره تعطیل میشه بر طبل شادانه بکوبید فوتبال رو در اینصورت مال شما ما نخواستیم

7 ماه قبل

اگر عادل فردوسي پور رو وردارين هيچكس نگاه نميكند

7 ماه قبل

نود بدون عادل یعنی هیچ دیگه نگاه نمیکنم ب دوستامم پیشنهاد میدم نگا

7 ماه قبل

بره گم شه فردوسی پور. هیچکس طی اینهمه سال اینقدر به استقلال خیانت نکرد.

اسنهمه نظرسنجی گذاشت خوب معلوم بود پرسپولیسی ها بیشتر رای میارن چون تعداد طرفدارانشون زیاده. بره گم شه بیشرف.

8 ماه قبل

نظر خاصی ندارم فقط میتونم بگم فروغی برو گمشو تو نمیتونی تنها واسه همه تصمیم بگیری خودت این چند وقت چه گوهی خوردی که از بقیه انتظار داری

7 ماه قبل

خیلی تاسف برانگیزِ "نود بدون عادل!!!"

6 ماه قبل

در ادامه بخوانید

فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغال

الفالف2 روز قبل
فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغالگروه ورزشی الف، ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷ ۳۹۸۰۸۲۴۰۲۹پرتغال با درخشش و هت‌تریک رونالدو موفق شد لیتوانی را با ۶ گل در هم بکوبد.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
با اینکه خیلی‌ها از همین حالا به تکرار طلای المپیک توسط حسن یزدانی در توکیو دل بسته‌اند، اما به نظر می‌رسد صید طلای المپیک ۲۰۲۰ خیلی هم راحت نیست. حالا بزرگترین دغدغه این نابغه کشتی ایران کسب طلای المپیک برای دومین دوره متوالی است. البته در آن مقطع یزدانی در ۷۴ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و کاکس در ۸۶ کیلو روی تشک رفت. البته خود کاکس هم به خوبی می‌داند که رویارویی با حسن یزدانی برایش به مراتب سخت‌تر از علیرضا کریمی است. قطعا بازهم می‌توانیم حسن یزدانی را شانس نخست طلای المپیک بدانیم؛ اما بعد از عبور از یک حریف سرسخت به نام جی دن کاکس.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری2 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری3 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری22 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

بدشانسی، استرس و اشتباهات داوری امتیازات زیادی از ذوب آهن گرفته است/ هواداران تحمل کنند تیم را درست می‌کنیم

اعتمادآنلاین1 ساعت قبل

حنیف عمران زاده در حرم امام رضا (ع)

پارس نیوز1 ساعت قبل

مجمع نمایندگان استان خوزستان سالروز آزادی سوسنگرد را تبریک گفت

اعتمادآنلاین1 ساعت قبل

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!

تکراتو1 ساعت قبل

جلسه در اردوی حریف استقلال بعد از ۳ روز اعتصاب

تابناک1 ساعت قبل

ترکیب استقلال برای بازی با دوستانه با سرخپوشان

اعتمادآنلاین1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

11 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

22 ساعت قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

2 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1