وضعیتی امروز ترافیکی در جاده‌های کشور - سه‌شنبه 28 اسفندماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

وضعیتی امروز ترافیکی در جاده‌های کشور - سه‌شنبه 28 اسفندماه

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران

ایسناخبرگزاری ایسنا
ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران
‌مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: رفت و آمد در برخی مقاطع آزادراه تهران-کرج سنگین است.

‌مهرداد جهانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، گفت: طبق آخرین نقشه‌های دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری، ترافیک در لاین شمالی و جنوبی آزادراه کرج-تهران در محدوده پل فردیس تا پل حصارک سنگین است.

وی با اشاره به وضعیت تردد در محور کرج-چالوس اعلام کرد: رفت و آمد در محور کرج-چالوس روان گزارش می‌شود.

جهانی در پایان از مسافرانی که قصد تردد در محورهای کوهستانی استان دارند؛ خواست حتما زنجیرچرخ و وسایل ایمنی به همراه داشته باشند.

گفتنی است روز گذشته پلیس راه البرز با اشاره به روند افزایش دما در استان اعلام کرده بود: نوسان دما و بارش برف درجاده کرج- چالوس خطر سقوط سنگ و بهمن را در این محور افزایش داده و بر همین اساس احتمال سقوط سنگ در این محور به خصوص محدوده امام چشمه تا کندوان وجود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

آخرین اخبار از وضعیت ترافیکی کشور در روز‌های پایانی سال

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- آخرین وضعیت ترافیکی و راه‌های مواصلاتی کشور در روز‌های پایانی سال را به همراه توصیه‌هایی برای مسافران نوروزی مشاهده می‌کنید.

کد ویدیو دانلود

آخرین اخبار از وضعیت ترافیکی کشور در روز‌های پایانی سال - 3

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و کرج چالوس

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و کرج  چالوس
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محورهای هراز، فیروزکوه و کرج-چالوس خبر داد.

اعتمادآنلاین| سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی راه‌های کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، محور کلات-مشهد استان خراسان رضوی، محور کیاسر-سمنان استان مازندران هستیم. همچنین بارش باران نیز در اغلب محورهای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، محورهای سبزوار-نیشابور و نیشابور-مشهد استان خراسان رضوی مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در ارتفاعات استان‌های مازندران و اردبیل هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در باره وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور نیز اظهار کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده پیست آبعلی و مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده‌های سوادکوه و تونل شیرگاه و مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده بیلقان تا کیلومتر۴، سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

رحمانی افزود: ترافیک در مسیر آزادراه تهران به کرج از محدوده گرمدره تا پل فردیس و آزادراه کرج به قزوین از محدوده پل فردیس تا پل حصارک نیمه سنگین است. سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

برای سه‌شنبه پایان سال هیچ محدودیت ترافیکی نداریم

مهرخبرگزاری مهر
برای سه‌شنبه پایان سال هیچ محدودیت ترافیکی نداریم
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برای سه‌شنبه پایان سال هیچ محدودیت ترافیکی در تهران نداریم.

سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار مهربا اشاره به آماده باش صد درصدی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در چهارشنبه پایانی سال، اظهار کرد: برای چهارشنبه پایانی سال هیچ گونه محدودیتی ترافیکی پیش بینی نشده و پلیس راهور فاتب (پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ) برنامه‌ای در این خصوص ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

ادامه انسداد محورهای کیاسر، فرح‌آباد، بهنمیر و گلوگاه

فارسخبرگزاری فارس
ادامه انسداد محورهای کیاسر، فرح‌آباد، بهنمیر و گلوگاه
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای کیاسر، فرح‌آباد، بهنمیر کیاکلا و گلوگاه دامغان مازندران مسدود است و بقیه محورهای مازندران باز ولی لغزنده است.

علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر محورهای کیاسر، فرح آباد، بهنمیر کیاکلا و گلوگاه دامغان مازندران مسدود است و بقیه محورهای مازندران باز ولی لغزنده است.

وی با اشاره به ترافیکی پرحجم و روان در محورهای مازندران، افزود: با توجه به شرایط جوی توصیه ما به رانندگان این است از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: با توجه به شرایط جوی احتمال ریزش سنگ و رانش وجود دارد به‌طوری‌که شب گذشته براثر ریزش سنگ در محدوده خطیرکوه محور سوادکوه راننده خودروی مزدا جان خود را از دست داد.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی نوروزی از ظهر امروز در محورهای مازندران آغاز می‌شود، اظهار کرد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه ها، محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

تردد تمامی موتورسیکلت‌ها در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، محورهای کرج چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

قدمی با بیان اینکه تردد تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا دو بامداد روز بعد روزهای سه‌شنبه ۲۸، چهارشنبه۲۹، پنج‌شنبه هشتم فروردین و یک‌شنبه ۱۱ فروردین ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج چالوس از ساعت ۱۲ تا دو بامداد روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه نهم، پنج‌شنبه ۱۵، جمعه ۱۶ و شنبه ۱۷ فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران به ممنوع بودن تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه ۲۸ اسفند ماه امسال تا ساعت ۲۴ روز شنبه سوم فروردین ماه سال ۹۸، ساعت ۶ روز یک‌شنبه چهارم تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه پنجم فروردین، ساعت ۱۲ ظهر پنج‌شنبه هشتم تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۱۰ و همچنین از ساعت ۱۲ شهر یک‌شنبه ۱۱ تا ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۷ فروردین ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.

این مسؤول بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه ۲۸ اسفند ماه امسال تا ساعت دو بامداد روز بعد از آمل به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴همان روز تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به آمل به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای یک‌شنبه چهارم، جمعه ۹، پنج‌شنبه ۱۵ و جمعه فروردین ماه تا ساعت دو بامداد روز بعد، از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه مستقر در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای فوق تا ساعت دو بامداد روز بعد، از آب‌اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: تردد انواع تریلرها از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای سه‌شنبه ۲۸ و چهارشنبه ۲۹ اسفند ماه امسال و همچنین هشتم فروردین ماه سال ۹۸ از محور سوادکوه «مسیر جنوب به شمال تهران فیروزکوه قائم‌شهر ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی تریلرها از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارم، ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ از محور سوادکوه «از مسیر شمال به جنوب محور قائم‌شهر فیروزکوه تهران ممنوع است.

این مسؤول اضافه کرد: در تمامی محورهای برون شهری که در این ایام ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل موادسوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه تنها در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

قدمی یادآور شد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز ۱۳ فروردین ماه سال ۹۸ در تمامی محورهای برون شهری استان مازندران ممنوع است.

وی در پایان گفت: توصیه ما به رانندگان این است قبل از سفر وضعیت راه‌ها را ازطریق شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ استعلام کنند تا در سفرشان با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با محمدرضا مهماندار، چهارشنبه سوری، محدودیت ترافیکی، پلیس راهور و ریاست پلیس راهور تهران از تلگرام

🔻برف جاده‌ها را سفیدپوش کرد/ اخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها در عصر روز آخر تعطیلات بهمن

سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت:

🔹طبق آخرین گزارش‌های دریافتی بارش پراکنده باران نیز در اغلب محورهای استان البرز، بوشهر، تهران، مازندران، هرمزگان، فارس، یزد، سمنان، چهارمحال و بختیاری، قم، جنوب کرمان، کرمانشاه، اصفهان، گیلان، خراسان شمالی، آذربایجان غربی و سیستان بلوچستان مشاهده می‌شود.

🔹معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران هم گفت: بارش برف در جاده‌های هراز، دماوند، فیروزکوه و همچنین بخشی از شهرستان شمیرانات در جریان است. در سایر جاده‌های استان تهران نیز به ویژه قم، کرج، ساوه و پاکدشت بارش باران ادامه دارد. تمامی مسیرهای استان تهران لغزنده است

🔹در حال حاضر تردد خودروها در مسیرهای ورودی تهران به ویژه مسیرهای شمالی و کوهستانی استان پرحجم و نیمه سنگین است/ ایسنا


🌧 بارش سنگین برف در جاده‌های ۹ استان

🗣 سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

🌧 در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل (اکثر محورها)، استان گیلان (محور آستارا-اردبیل)، استان کردستان (محور بانه-سقز)، استان زنجان (محورهای زنجان _طارم و زنجان _تهم)، استان قزوین (محورهای قزوین _همدان و قزوین _زنجان)، استان کرمانشاه (محور گیلانغرب) و محور کرج _چالوس (ارتفاعات) با بارش برف گزارش شده است.


🔴 ناجا: جاده چالوس و هراز برای سفر به شمال مناسب نیست

🔸رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نسبت به تردد خودروها از محورهای کرج و چالوس در ساعات پیش رو تا فردا هشدار داد. /ایسنا


🔻سیلاب شدید مازندران را در برگرفت‌/ جاده ساری سمنان تا اطلاع ثانوی مسدود شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور:

▫️هم‌اکنون در اکثر محورهای دو استان آذربایجان شرقی و غربی، محور کوهرنگ مسجد سلیمان در استان چهارمحال و بختیاری، محور توسکستان شاهرود در استان گلستان، محور اسالم به خلخال در استان گیلان، محورهای مواصلاتی در ارتفاعات استان سمنان، محور کرج چالوس، هراز و فیروزکوه شاهد بارش برف هستیم.

▫️محور کیاسر سمنان در دو استان مازندران و سمنان و گردنه شاه‌منصوری در استان چهارمحال و بختیاری به دلیل بارشهای اخیر مسدود است و تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد/ تسنیم


🚘 ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و کرج چالوس

#پلیس_راهور ناجا:

🔹ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده پیست آبعلی و مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده‌های سوادکوه و تونل شیرگاه و مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده بیلقان تا کیلومتر۴، سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

🔹 ترافیک در مسیر آزادراه تهران به کرج از محدوده گرمدره تا پل فردیس و آزادراه کرج به قزوین از محدوده پل فردیس تا پل حصارک نیمه سنگین است.


♦️جاده چالوس باز شد

🔹مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد محور کرج - چالوس که به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود، بازگشایی شد

جزئیات در👇👇

entekhab. ir/۰۰۱xCm


نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/ گریه‌های مردی که زندگی‌اش را اغتشاشگران آتش زدند

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

برخورد با ناامن کنندگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اشرار و ناامن کنندگان جامعه در چند نقطه از تهران آسایش و آرامش پایتخت نشینان را برهم ریختند و در برخی از موارد موجب تخریب اموال عمومی و شخصی شهروندان شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در چند روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر از ناامن کنندگان توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس بلافاصله بعد از دستگیری اشرار و تهیه تحقیقات مقدماتی، آن‌ها را به دستگاه قضا معرفی کرد.

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما59 دقیقه قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف11 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
دادستان کل سوئد تحقیقات در مورد پرونده آزار جنسی بنیانگذار ویکی لیکس را به دلیل نبود ادله کافی، متوقف کرد. ایرنا: دادستان کل سوئد تحقیقات در مورد پرونده آزار جنسی بنیانگذار ویکی لیکس را به دلیل نبود ادله کافی، متوقف کرد. تحقیقات در مورد پرونده شکایت از «جولیان آسانژ» موسس وبگاه افشاگر «ویکی لیکس» به اتهام تجاوز جنسی در سوئد متوقف شد. سیزدهم اردیبهشت ماه امسال پرونده اتهام تجاوز جنسی علیه جولیان آسانژ در سوئد مجددا به جریان افتاده بود. در واکنش به این اقدام وکیل آسانژ به جریان افتادن این پرونده پس از گذشت ۱۰ سال را پرسش برانگیز خواند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲؛ برتری سخت سوریه و قطر بر رقبا

نود2 دقیقه قبل

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲|تساوی عراق و بحرین به سود شاگردان ویلموتس

نود2 دقیقه قبل

عیسی کلانتری: تیرماه امسال آلودگی گاز ازن در هوا آن قدر زیاد شد که باید ۱۱ روز تهران را تعطیل می‌کردیم

عصر ایران4 دقیقه قبل

ویلموتس بازی‌های امروز را دید؟

صدا و سیما4 دقیقه قبل

تساوی بحرین و عراق به نفع ایران/ امیدها برای صعود شاگردان ویلموتس به عنوان تیم نخست زنده ماند

اعتمادآنلاین6 دقیقه قبل

تساوی بحرین و عراق به نفع ایران/ امیدها برای صعود مستقیم زنده ماند

مشرق‌نیوز6 دقیقه قبل